Falas

Shkoi për të parë Roger, një shokun e klasës i vjetër i cili u zhvendos në Gothenburg. Ne nuk e kishte parë për 18 vjet dhe kishte shumë për të biseduar rreth. Mori trenin poshtë enjten pasdite, shopped pak ushqime dhe mori autobusin nga të Goteborgut, ku ai ka jetuar në një të dytë. Apartamenti ishte shumë e bukur, me harqe në vend të dyerve dhe zbukuruar me ngjyra të buta. Në muret e dhomës së gjumit të vendosur qirinj në hekur i farkëtuar dhe të gjithë shkuan në hekur i farkëtuar dhe pishe. Një bukuroshe divan i madh në kafe lëkurë të lehta, e madhe për të ulur in I tweaked ushqim unë vepruar, dhe ai vuri në tryezë me qirinj dhe verë. Muzika e bukur rrodhi nga altoparlantëve në një nivel më të shëndoshë të rehatshme. Baladat Hard Rock, e njëjtë siç i jemi bindur që kur ishim në shkollë të përzier me të reja. Ishte një nostalgjik pak në kohë kur një nga këngët e "tona" u luajtur. Ne ishim një çift në shkollë, sa kohë më parë ajo ndjehet. Edhe pse ne ishim një çift, ne kurrë nuk kishte fjetur së bashku. Ajo përfundoi kur kemi filluar shkollën e mesme, ai shkoi në Gothenburg, kam qëndruar në Kalmar. Por ne kishim snackats në telefon disa herë gjatë viteve. Ne të dy kishin një marrëdhënie pak prapa nesh dhe tani ishte e vetme. Ne kishim planifikuar për të shkuar në kinema, të marrë një raund pijetore dhe vetëm rri dhe flas me kujtimet e vjetra. Ai vlerësoi cusine time, I quajtur zgjedhjen e verës së tij dhe shijen, kur ai erdhi për të dizajnit të brendshëm. Ai u skuq dhe tha se kjo ishte në fakt ai vetë që vendosi gjithçka. Jo keq për një djalë, i tha me një buzëqeshje. Biseda vazhdoi, kemi biseduar kujtimet e vjetra dhe piu verë. Kishte një kohë të madhe. Roger më pyeti nëse unë ende pëlqente uiski. Po, thashë. Si edhe, kanë një shishe kadife Zi në frigorifer, bli dhe akullit. Kjo është se si ju të kërkuar atë, e drejtë? Unë kam qenë pak i tronditur se ai kujtohej të tillë një detaj, por vetëm tha po. Ai kap na nje gote përkatës, i mbushur me të vërtetë. Kam filluar të ndjehen në verë dhe mendova se duhet të jenë të kujdesshëm me uiski, dhe vetëm gllënjkë. Ne biseduam me vonesë në orët e hershme, duke pirë uiski dhe kishte një kohë të madhe. Kur vuri re se kam filluar të mërzitshme, ai tha se unë kam qenë i mirëpritur për të fjetur në shtratin e tij kështu që ai mori në shtrat. Unë protestoi me zë të lartë, por ka heshtur së shpejti. Nëse ju jeni një mysafir nuk duhet të fle në shtrat, tha ai. Kam sugjeruar se ne mund të fle dy në shtrat, ai ishte një krevat dopio, anyway. Në pamundësi për të dyja anët. Sigurisht, ai tha se kjo ishte gjëja më e natyrshme në botë. Ne shkuam në shtrat, në të dyja anët, dhe vazhdoi duke folur. Përfundimisht ne e zuri gjumi, lodhur dhe mjaft lulliga. Në mëngjes ai zgjohej parë dhe unë u zgjova, kur ai vë ndezur në mua. Stroked Really mua me sytë e tij. Unë mund të ndjehen të ngrohjes u ngrit dhe filloi të jetë disi me brirë. I buzëqeshi në atë, crept afër dhe përqafoi atë. Ai puthi mua aq të mrekullueshme si kurrë më parë. Së shpejti rrobat Fjetëm në janë jashtë dhe ne fucked si i çmendur, nuk mund të marrë mjaft e njëri-tjetrit. Ne kemi provuar të gjitha parametrat e mundshme dhe kjo ishte gjëja më e mrekullueshme që kam përjetuar në një kohë të gjatë. Ne përfundoi me një bukuroshe 69: një, thithur dhe thau derisa kjo ndodhi për të dyja ne. Pastaj mori një dush ne ishim duke u përgatitur për një shëtitje në qytet. Ne shopped, shikuar interpretues rrugë dhe hëngri në një restorant indonezisht. Çfarë ushqimi! Kontrolluar se çfarë filma shkoi, vendosur në një cliffhanger dhe mori autobusin prapa atij përsëri. Tweaked pas dje dhe mori një dush së bashku flluskë. Fucked përsëri në vaskë, ai mori mua nga prapa, këngëve të gjata të vështira si ujë splashed nga të gjithë në katin. Më pas ne u qeshur me, ujë shkatërrimit kudo! Ne u ndihmuam që të thahet dhe fshiu njëri-tjetrin. Atëherë ajo ishte koha për kinema. Mori autobus poshtë, bleu kokoshka dhe Coke, ul shumë larg prapa në sallon. Gjatë reklama ne biseduam se si fundjavë do të përmbaj të qeshurën nervoze si i çmendur. Filmi ishte goxha e mirë, kërceu disa herë dhe ka mbajtur dorën e tij. Më pas kemi marrë një vështrim në natës në qytet dhe vetëm në lidhje me shkoi dora në dorë, krejtësisht paplanifikuar. Ne vendosëm për të marrë një shëtitje në shtëpi, ajo ishte një mbrëmje të ngrohtë vere dhe qielli me dritë yjesh. Ne biseduam në lidhje me ëndrrat tona përgjatë rrugës, të dy si ne e udhëtimit për të bërë diku në të ardhmen dhe ata seksualisht. Ëndrra ime është të bëj dashuri me dikë në një vend publik, pak tucked larg, por ende në rrezik të zbulimit, tha ai. Tinguj emocionuese, thashë. Siç kemi afrua Forest Castle, ai tha: A të shkoj për të përjetojnë ëndrrën time për ju? I skuq pak por nuk do të jetë emocionuese. Kishte bërë kurrë atë në një vend publik përpara. Po, pse jo, thashë. Argëtim të provoni diçka të re. Ne shikuar përreth, jo shumë njerëz këtu, dhe shumë e shkurre të mëdha. Ne kemi zgjedhur një kaçube, ku nuk kishte stol dikush, dhe ra prapa. Ai puthi mua, me të vërtetë emocionuese dhe sfiduese dhe ndjeva horniness rritje. Kemi dëgjuar zëra në një distancë nga, dhe kjo ka rritur tensionin dhe horniness time të jashtëzakonshme. Ndjeva veten duke u dridhur dhe u bë me lagështirë. Ai më puthi më shumë dhe më shumë kërkues, rubbed gjoksin tim në këmishë e jashtme, mumbled kur ai ndjeu se si i ngurtë nipples e mi ishin. U ndjeva qëndrimin e tij kundër këmbën time dhe nuk mund të ndihmojnë por fshij atë mbi xhinse e saj. Ai groaned, solli deri në dorën e tij brenda në këmishë dhe sytjena, fondled dhe thithat i hequr në fytyrë e mia të ndjeshme. Tani unë ishte me të vërtetë me brirë, sapped të vërtetë këmbët. Vota iu afrua dhe u zhduk, ne giggled kur ata u ngrit dhe qëndroi afër të përkryer ende. Tensioni u rrit për çdo kohë, dhe horniness tonë. Ai nxorrën jashtë këmishë e mia dhe cbente sytjena tim, shuplaka dhe gjiri në nipples tim, squeezing zemrat e mia. Ai puthi barkun tim poshtë, Unzipped xhinse e mia, e ndjekur nga gjuhës poshtë shkurret tim të vogël, tërhoqi poshtë xhinse saj pak dhe mbërthyer gjuhën e tij aq sa mundej. Unë moaned me kënaqësi dhe zemërim, ajo ishte e mrekullueshme. Së shpejti kemi dëgjuar zëra afër, u ndal dhe vetëm qëndroi atje duke pritur për t'u zbuluar. Tensioni u rrit horniness tonë edhe më shumë, sa më shpejt që ata zhdukën, ne kemi vënë veten poshtë dhe mori hov rrobat tona. Ne vë atje dhe puthi dhe fondled një kohë, na vënë në një 69 rr dhe ai thau mua për një orgazmë mrekullueshme. Unë kisha vështirësi të madh në botë për të mbajtur mua nga ulëritës të drejtë jashtë. Menjëherë pas kësaj, ai hyri në gojën time me një ofshamë me zë të lartë. Unë vazhdoi të thith atë thellë dhe e vështirë dhe shumë shpejt ai ishte i gatshëm përsëri. Unë qëndrova në të gjitha katër këmbë dhe ai e shtyu atë në mua në një goditje të vetme, të thellë. Zot, sa e bukur, shumë nicer se brenda në një shtrat apo shtrat. Tensioni u rrit me të vërtetë kënaqësi. Ai fucked mua si një njeri i çmendur, ai stroked kohë clit tim dhe kam ardhur përsëri dhe përsëri. Ashtu si çdo herë e vështirë për të mbajtur nga qan nga drejt. Zërat afrohet dëgjuar përsëri dhe ne ishim mjaft ende, dhe të heshtur. Ata që folën ndalur vetëm jashtë kaçube, ne crept në dhe biseduar për diçka, nuk e di se çfarë. Ne kemi kërkuar që ata të shkojnë larg kështu që ne mund të vazhdojmë, por jo. Saw nëpërmjet degëve ata u ulën pak metra nga ne, duke menduar se me sa duket të mbetet në një kohë që ata sollën nga birrë nga një qese. Roger filloi bumping butësisht përsëri, dhe unë kam qenë shumë me brirë se frika e zbulimit, kështu që unë u ktheva. Ajo ishte e vështirë për mua për të mbajtur të qetë, edhe pse unë jam goxha me zë të lartë zakonisht. Qaj rastit erdhi, megjithatë, buzët e mia, unë gëzuar ndjenjën e atij bumping në mua, ndërsa unë dëgjuar ata duke folur disa metra nga ne. Ai ishte me sa duket po aq i ngacmuar si unë jam, sepse ai vrapoi shpejtë dhe më e vështirë. Dhe më shumë i gëzuar. kishte për të ndaluar këmishën në gojën e tij, kur ai u soll me mua, orgazmë lahen mbi mua si valë stuhi dhe nuk dukej të zbehet. Ne u shtri mbi qilim të lë dhe ai më mori përsëri në mënyrë të peizazhit. Tani, unë hëngra prej saj më të mirë, ai pëshpëriti, dhe caressed gjinjtë e mi dhe ka përzgjedhur nipples. Ai kishte vënë re se unë liked it me sa duket. Dora e tij zbritën dhe ai filloi të fshij clit tim vështirë. U ndjeva se isha gati për të ardhur përsëri, një të mbajë bast real të këmishë për të heshtur veten. Me sa duket ai vuri re atë para se ai filloi të trokasë më fort dhe më të shpejtë dhe stroked clit tim edhe më intensive si ai i fryrë dhe sa prekte qafën time. Këtë herë, kam pasur probleme të mëdha me të vëllimit, nuk mund fare të mbajë përsëri një britmë pak. Vënë re se duke folur nga "vizitorët" e heshtur, e dinte se si unë kam qenë e ashpër, por me brirë, përsëri. Roger ndaluan dhe dëgjuan me vëmendje. Ne vë ende për një kohë mjaft, dëgjuar dhe wondered nëse ata dëgjuan ku ajo erdhi nga. Me sa duket duke injoruar ato në të, për të folur filloi përsëri dhe tani kam dëgjuar se ata diskutuan se çfarë ishte e dëgjuan dhe ku ajo erdhi nga. Njëri prej tyre tha: Kush e di, ndoshta kjo është një çift në prapa bush dhe qij? Në përgjigje ai mori një asgarv nga të tjerët, mua dhe Roger bë ganskas kaq skraja dhe filloi të përmbaj të qeshurën nervoze. Ata duhet vetëm të dimë se ky është rasti, tha ai. Ai filloi të trokasë me butësi përsëri dhe unë u përplas. Ai e puthi dhe sa prekte në qafën time dhe rubbed clit tim. Oh, sa e mrekullueshme ishte. Ne fucked shpejtë dhe më e vështirë, unë ndjeva në ai ishte gati të njëjtën kohë me mua. I bumped vështirë, për të gjithë unë kam qenë me vlerë dhe erdhën përsëri, ulëritës direkt në këmishë. Sekonda pas ai erdhi, psherëtimat e me zë të lartë kundër qafën time, ndjeu ai mbulua më të plotë, pasi rreze rreze, thellë në pidhi tim. Tani ndalur ato përsëri, duke e pyetur njëri-tjetrin në qoftë se ata e dëgjuan këtë dhe ku ajo erdhi nga. Përmbaj të qeshurën nervoze ne u ngrit dhe mori rrobat dhe u përpoq të kallëzoj jashtë, i cili nuk ishte aq e lehtë. Të shkurre ishin shumë të trashë dhe të plotë të degëve të thatë. Ne giggled si i çmendur, kur ne na messed nga degët dhe doli në anën e bandës i cili ishte ulur atje. Ata filluar të gjerë me sy në ne me gojët Gaping. Ata menduan mos ndoshta sytë e tyre. Ne qeshi dhe u larguan, dorë për dore në jehonë e asgarv tyre. Pjesa tjetër i fundjavës ishte i mbushur me ushqim të mirë dhe shumë seksi.

Në koment falas