Djalë me kar të madh

Një ditë një djalosh dhe ranë në derën time. Ai duket të ketë pësuar një aksident me vaj apo më shumë. Unë kurrë nuk pyetjen se çfarë kishte ndodhur, por ka pritur për atë që ai do të thonë. Ai e pyeti nëse ai mund të marrë hua dush tim. Unë pashë atë me kujdes dhe të gjatë. Ai ishte vishen në një t-shirt që ishte tani vetëm vaj spërkati dhe një palë xhinse veshur.

Ai ishte muskelös, unë mund të shoh muskujt e tij fjalë për fjalë shtyrë jashtë përmes këmishë t-neroljade. [...] Lexuar sexnovell »

Usel!GodkändBraMycket braSuverän! (18 vota, mesatarja: 3,22 nga 5)
Loading ... Duke u ngarkuar ...

Panic Dashuria

Ajo ishte verë 1999 dhe të bukur të jetë e zbrazët. Nëse jeni me fat të mjaftueshme për të jetuar në bregdetin kështu hap nuk është larg nga një birrë të ftohtë të qetësohem në mënyrë mua dhe disa miq të shpenzuar të gjithë kohën e tyre të lirë për të marrë atë shumë të lehtë në plazh ose në tarracë të restorant lokal. E vetmja gjë që është pak zhgënjyese është se deri në fund ndjenja se ekziston një rutinë të caktuar të saj të gjithë dhe kemi filluar të shohim jashtë për disa plazhe të tjera. Përfundimisht me fat që Klagshamn. [...] Lexuar sexnovell »

Usel!GodkändBraMycket braSuverän! (13 vota, mesatarja: 4,00 nga 5)
Loading ... Duke u ngarkuar ...

Aventura në dush

Ajo kishte qenë enjte pasdite përsëri. Që kur kam punë me ndërrime, unë ishte e lirë. Zakoni im, unë shkova në banjot publike të qytetit. Unë do të duan për të marrë disa stërvitje, dhe për shkak se unë kam pëlqyer gjithmonë not, kështu që unë priren për të shpenzuar çdo të enjte pasdite-në pishinë. Ajo ishte si shumë e zakonshme për një të njerëzve, si dhe rresht në arkë. Që ka disa shkolla të mesme, kolegje dhe regjimente në qytet ka tendencë të jetë shumë e të rinjve, dhe ajo ishte aty atë ditë, si dhe. [...] Lexuar sexnovell »

Usel!GodkändBraMycket braSuverän! (10 vota, mesatarja: 2,90 nga 5)
Loading ... Duke u ngarkuar ...

Çuditshëm në dhomë dollap me kyç

Disa vjet më parë unë shkova vitin e kaluar në shkollën e mesme. Ndër të gjitha subjektet e tjera kemi pasur e sportit dhe natyrisht të mërkurave kemi pasur atë mësim fundit.

Një mërkurë, unë dhe dy miqtë u largua ekstra të gjatë pas dush. Flasim ishte sigurisht në seks dhe Babes. Ne ramë dakord që shumë nga vajzat në klasën tonë ishin Oldies e vërtetë. Pas një kohe ne u bë kaq i interesuar në to që ne snuck jashtë në dhomën e tyre të zhveshjes për të ndoshta të marrë një vjedhës përgjim. [...] Lexuar sexnovell »

Usel!GodkändBraMycket braSuverän! (40 vota, mesatarja: 3,05 nga 5)
Loading ... Duke u ngarkuar ...

Krishtlindjeve dhuratë

Unë jam i martuar për shumë vite dhe ne kemi atë goxha e mirë në seks. Sure, ajo nuk mund të eksperimentuar shumë më të gjatë dhe ajo merr për të fantasize rreth vajzat e tjera. Ajo që unë do t'ju them tani se çfarë ndodhi vetëm pak kohë më parë.

Ajo ishte prag të Krishtlindjeve dhe si zakonisht ne ishim në vajzën time, Sara, prindërit. Ata jetojnë në vend dhe kanë dy kuaj, lopë dhe fågelfä. Ftuar ishte edhe motra Lena sara me secilin. Unë zakonisht rri në shtëpi dhe hov off fantasizing rreth Lena. [...] Lexuar sexnovell »

Usel!GodkändBraMycket braSuverän! (26 vota, mesatarja: 3,58 nga 5)
Loading ... Duke u ngarkuar ...

Lagështirë hornier më shumë!.

Unë e di mirë është në mëngjes e diel kur bie shi. Pastaj ulem me letër në mëngjes dhe të personals drömer me të gjitha variantet e mundshme të gjashtë. Unë jam një grua e pjekur me vitet marrë vetëm Wilder në shtrat, ose duhet të them nën dush, në det ose në ballkon kur shiu fillon të bjerë poshtë. Ajo duhet të jetë me lagështi, rrëshqitje rrëshqitshëm organet kundër njëri-tjetrit pidhi dripping lëngjet e tyre dhe mixes me ujë, sperma e njeriut që lan mbi mua dhe çdo pjesë të ndjeshme të trupit tim. [...] Lexuar sexnovell »

Usel!GodkändBraMycket braSuverän! (4 vota, mesatarja: 2,75 nga 5)
Loading ... Duke u ngarkuar ...

Pia dhe Lena

Unë kam qenë një inspektor dhe kujdestar për gati dhjetë vjet. Kjo është një punë e mirë. Unë flas shumë me qiramarrësit, duke u dhënë atyre këshilla të mira, duke ndihmuar me gjithçka dhe të rri me to. Dhe fëmijët në oborr, unë shoh për të mirë ose për keq. Unë të përpiqet për t'i ndihmuar ata si. Barks ndonjëherë dhe nganjëherë inkurajues - dhe duke parë ata të rriten. Hera e parë që kam vënë re se Pia rritur ishte nja dy vjet më parë, kur ajo filloi sunbathing në oborrin e shtëpisë. Pa Bra natyrisht, me ungflicksbröst stutande. Kam shikuar gjatë në e saj. Ajo tundi dhe fryrë me tits. [...] Lexuar sexnovell »

Usel!GodkändBraMycket braSuverän! (24 vota, mesatarja: 3,25 nga 5)
Loading ... Duke u ngarkuar ...

Parku makinën

Kjo ishte një i ftohtë, me shi pasdite e shtunë dhe qielli ishte i trashë me retë e errëta. Unë kam qenë vetëm darkë pazar. Si zakonisht, unë u ngrit që të ketë një darkë vetmuar në dhomën time të vogël, dhe kjo nuk ishte, por unë ndjeva pak të vetmuar, ku unë shkova me çanta e mia në rrugën për në garazh parking. Pasi aty, ajo ndjehet mirë që të ketë një kulm mbi kokën time dhe unë mori çelësat makinën time. Por, para se unë mund të rrinë çelësat në bllokohet, kam vënë re një grua e re përkulur mbi një mbulesë të hapur. Ajo kishte pavarësisht motit vetëm një mini skaj dhe një T-shirt të shtrënguar. I ndjekur këmbët me formë të hijshme me sy dhe mori mbërthyer në bisht mrekullisht të forta. [...] Lexuar sexnovell »

Usel!GodkändBraMycket braSuverän! (7 vota, mesatarja: 3,14 nga 5)
Loading ... Duke u ngarkuar ...

Një qëndrim natë

Ime e parë "një qëndrim natë" është seksi më i mirë kam pasur ndonjëherë.

Ditë ajo ndodhi ishte ditëlindja e nëntëmbëdhjetë motrës sime. Babai im ishte rregulluar partinë e saj ditëlindjen dhe kur isha 18, kam menduar, shikoni dashurin e saj. Ata ishin mjaft i zoti, por vajza e parë i cili arriti të kapur syrin tim të vërtetë. Ajo ishte 19 vjeç, kishte flokët flokëverdhë, trup të përsosur dhe një buzëqeshje sexy. [...] Lexuar sexnovell »

Usel!GodkändBraMycket braSuverän! (11 vota, mesatarja: 3,73 nga 5)
Loading ... Duke u ngarkuar ...

Fqinjët e reja

Dielli shone nxehtë, pushime verore kishte filluar. Prindërit e mi kishin marrë një pushim të vërtetë në vite, të gjithë tre javë unë do të merrni për të veten. Vërtetë e bukur për një vajzë 18 vjeçare që dëshiron për paqe dhe të qetë nga prindërit e tyre, me të gjitha paralajmërimeve tyre. E vetmja gjë që shqetësuan qetësi ishin fqinjët tanë të rinj, që kishin lëvizur vetëm në. Dielli ishte i ngrohtë, unë kam qenë pa syprinë sunbathing mua. Fqinjët e reja, një çift i 30 vjeç, glancing pothuajse çdo kohë që ata shkuan kaluara në gjoksin tim. Bërë të tronditen sigurt për mua. Pas një kohë, unë isha aq me brirë që unë kam për të shkuar. Pasi atje në, unë vë në shtrat, mes mjekëve cool. Fillova të fshij gjoksin tim. Nipples saj stiffened. [...] Lexuar sexnovell »

Usel!GodkändBraMycket braSuverän! (11 vota, mesatarja: 3,45 nga 5)
Loading ... Duke u ngarkuar ...