Shooting

Unë kam për disa kohë ka punuar si fotograf. Zakonisht fotografët I modelet femra për revista apo reklama. Vajzat duket se më pëlqen mua, kryesisht për shkak se unë i respektoj ata dhe nuk vijnë me sugjerimet e poshtër ose të përpiqen dhe fuqi të këtyre rrobave. Unë kam pasur gjithmonë një politikë të rreptë të mos takim modele dhe unë kam qenë në gjendje të bëjnë në vend që miq me shumë prej tyre.

Gjashtë muaj më parë unë shkova në Londër për të bërë një xhiruar për një nga revistat e meshkujve të mëdha angleze s. Unë nuk e di që unë kam qenë duke shkuar për të xhiruar apo sa. Ajo është mjaft e pazakontë, por kam marrë një çmim të mirë kështu që unë nuk u kujdes. Kur kam ardhur në studio, ku unë do të xhiruar unë kam qenë shumë i habitur. Gruaja Unë kam qenë duke shkuar për të xhiruar një këngëtar shumë i njohur dhe e bukur, aktore dhe balerin nga SHBA me rrënjë në Amerikën Latine. Ajo është grua që unë mendoj se është më e bukur në botë kështu që unë kam qenë shumë i lumtur për të xhiruar atë. Ne biseduam pak dhe doli se ajo nuk do të fotografohet për një revistë, por të kërkuar ndihmën time për të fotografuar disa piktura të bukura lakuriqe të dashurin e saj në ditëlindjen e tij.

Ajo nuk ka të bëjë më asgjë, por unë isha duke përgatitur gjithçka për të xhiruar. Çfarë kam gjetur ishte e çuditshme që njerëzit gjithnjë e më shumë u zhduk. Në fund unë u la vetëm në studio dhe kur ajo doli. Ajo kishte vetëm një hollë, absolut, të bardhë fustan, pothuajse transparente, e mbi nuk brekë dhe pa sytjena. Ajo kishte flokët poshtë dhe eci me hap valëzim përpara se të zgjeruara prapanicë e saj të famshme. Krijesë e formuluar ose e saj të fortë, kafshoj-sized zemrat ishin të qartë të dukshme nëpërmjet veshjes së saj dhe thithat e saj ishin të errëta dhe rock-rëndë nga ajri të ftohtë në studio. Unë kam parë shumë gra të bukura në jetën time, por unë kurrë nuk kam qenë aq i ngacmuar si unë ishte atëherë. Unë fillova duke folur për të, por fjalët mbërthyer në fytin tim, kamera u lëkundur në duart e mia dhe ndjeva një skuqem përhapur në të gjithë fytyrën time. Ndjeva gjithashtu se një pozicion i vërtetë filloi të rritet dhe të dëshpëruar, unë u përpoq për të fshehur atë. Unë kam qenë i zënë ngushtë më shumë se unë ndonjëherë më parë.

Ajo buzëqeshi bukur buzëqeshjen e saj të bardhë verbuese, kur ajo e pa reagimin tim, ecur me qetësi deri në mua dhe shikoi thellë në sytë e mi me sytë e saj të bukura të errët. U ndjeva mjaft i dobët në gjunjë dhe u përpoq përsëri, pa sukses, për të marrë disa fjalë. Më falni, kam arritur të marrë fund deri. Ajo stroked më lehtë në faqe dhe buzëqeshi përsëri. Stomak dhe therje tërë trupi në kontakt e saj. Duart e saj gjetën rrugën e tyre tani poshtë mbi gjoksin tim dhe unë kam një kohë të vështirë ende në këmbë. Ajo palosur me qetësi, ende pa thënë një fjalë, deri këmishën time dhe filloi methodically stroking mua mbi gjoksin tim. Ajo dukej të pëlqen atë që ajo e pa, unë jam mjaft i aftë dhe kanë arritur të punojnë nga një dërrasë për larje rrobash të qartë, si ajo stroked mua Wilder se sipërme të trupit. Ajo hoqi këmishën e mia dhe hodhi larg në një qoshe. I filloi të kuptojë se çfarë po ndodhte dhe ka rënë kamera, që unë mjaft mbajtur në duart e mia, dhe u përgjigj përkëdheljet e saj.

Trupi i saj ishte e përsosur, kitarë-formuar me një të gjerë, gomar të fortë, të rrumbullakët dhe një palë të përsosur të gjinjve. Stomak kishte një formë të rrumbullakosura pak ashtu si dua. Unë ngadalë filluan të eksplorojnë trupin e saj me duart e mia të mëdha. Pëlhurë nga fustan ndjerë të qetë në duart e mia dhe të gjitha u duk si një ëndërr. Ajo filloi të zbërthej pantallonat e mia dhe tërheqja e tyre. Unë u përgjigj në shërbim nga stroking të veshjes së saj. Pozicioni im që nxituan brenda brendshme e tij u lirua më në fund tani, kur ajo ia grisi off brendshme e tij në një hov. Tani ne u tërësisht lakuriq para njëri-tjetrin dhe u takua për herë të parë në një puthje. Buzët e saj ishin të butë dhe të mrekullueshme dhe puthje më bëri edhe më shumë qef. Fillova të puth trupin e saj, filloi përgjatë qafës, poshtë mbi gjinjtë e saj dhe bark. I grabbed saj dhe e vunë poshtë në tokë dhe u përhap këmbët e saj.

Ajo u lëkundur me zemërim kur goja ime iu afrua ngadalë seks saj lagësht. Ajo ishte vetëm armatim të lehtë e cila shkurtohet kënaqur më shumë, nuk ka asgjë më shumë off-vënien se një prehër helrakat, dhe unë le gjuha ime ngadalë duke luajtur së bashku labia saj. Ajo u drodh dhe dridhej në tërë trupin kur gjuha ime ishte duke luajtur dhe unë gëzuar ndjenjën e sötsalta lagështi e saj në gjuhën time. I drejtohet më shumë ime shuplaka dhe më shumë rreth hapjes dhe ajo whimpered me zë të lartë tani. I sollën gjuhën time në të dhe ajo shijuar qiellor. E ëmbël dhe të kripur të përziera të përkryer në afsh e saj. Ndërsa unë ritmikisht sjellë në gjuhën time saj si unë filluan të masazh klitoris saj. Ajo u writhing tani gjithnjë e më Wilder dhe pothuajse bërtitur me zemërim. Unë mund të ndjehen trupi i saj tronditi gjithë si unë përshpejtuar masazhin clit saj. Kjo nuk ishte shumë kohë para se ajo bërtita nga orgazmë saj dhe kofshët e saj shtrydhur bukura mbi kokën time.

Unë glided tani ngadalë deri në drejtim të saj dhe e puthi atë si unë ngadalë shkau në ngrohjes e saj. Ajo ishte shumë e ngushtë dhe kam gëzuar një zhurmë si unë përshpejtuar filloi vënë në të. Ajo buzëqeshi gjerësisht dhe uli kokën përsëri me kënaqësi. Rruaza djerse filluar për të drejtuar më shumë së bashku trupin tim si unë fucked saj të vërtetë e vështirë. Ajo ishte tani jo shumë kohë para se ndjeva orgazmë afrohet. Më shumë dhe më të shpejtë unë shkova në dhe jashtë saj dhe kur e ndjeva si unë shpërtheu. Gjithçka shkoi zi para syve të mi për një moment dhe po vihet më të qetë në të dhe e puthi buzët e saj të bukura. Ajo buzëqeshi buzëqeshjen e saj të bukur përsëri, dhe hapi gojën e tij për herë të parë.

"Mendoni se keni arritur të gjuaj mua tani?"

Fotografisë ishte e pabesueshme. Fotografitë janë ndër më të mirat kam dhe unë ende kam kopje në shtëpi që kam marrë jashtë herë pas here dhe do të shikojnë në dhe mos harroni ditën më të mirë të jetës sime.

Voto për fotografuar:
Usel!GodkändBraMycket braSuverän! (7 vota, average: 3.57 out of 5)
Loading ... Loading ...
Tregoj një sexnovell Raport!

Koment mbi xhirimi