Soditës

Kjo histori ndodh tani në vjeshtë në qytetin e vogël se unë jetoni

Tani kur ajo merr errët në mbrëmje dhe të ftohtë dhe të ftohtë dhe ju keni asgjë për të bërë kështu që ata më së shumti të ulen brenda dhe për një djalë si unë që janë në shkollë të mesme dhe ende e virgjër, të bëhet kaq e lehte me brirë të gjitha kohë unë jerking off të paktën 3 herë dan dhe ju gjithmonë merrni hornier në qoftë se ata kanë diçka për të shikuar ndërsa ju jerking off si ata lëvizin midis kanaleve televizive me shpresën për të gjetur një program ku disa ndyrë ose vetëm vajzat me rroba të ngushta, por pak kohë më parë kam ardhur me diçka të re që është shumë emocionuese, por unë mund ta bëni vetëm kur prindërit e mi nuk janë në shtëpi. [...] Read sexnovell »

Usel!GodkändBraMycket braSuverän! (25 vota, average: 2.64 out of 5)
Loading ... Loading ...

Fucking Window preening

Pas kësaj unë jam i papunë, dhe ka qenë për një kohë të gjatë kështu që unë kam marrë mbi mua një shumë prej vendeve të punës i rastësishëm për të marrë financat e mia për të bërë përfundon të takohet. Ka qenë të gjitha llojet e punëve që kam pasur. Çdo gjë nga pastruesit me kamerierë në restorant jo shumë të bezdisshëm. Për një kohë kam punuar si një dritare për një kompani dhe mori një përvojë shumë gjëra. Edhe emocionuese, argëtim dhe të rehatshme. Mbaj mend diçka shumë të veçantë të një arsye shumë të veçantë. [...] Read sexnovell »

Usel!GodkändBraMycket braSuverän! (17 vota, average: 3.88 out of 5)
Loading ... Loading ...

Partia Ditëlindja

Ajo ishte ditëlindja Maria tim dashurën së. Ne kishim rënë dakord që ajo do të ketë kontroll mbi mua gjatë gjithë ditës. Që nga ajo kishte një imagjinatë të gjallë kështu që unë isha duke pritur vetëm për asgjë. Në mbrëmje, doorbell ranë. Unë shkova dhe e hapi atë, qëndronte jashtë dhe Anna Martin. Një çift prej nesh kishte kaluar kohë me çdo tani dhe pastaj. Me sa duket Anna dhe të dashurën time biseduar me njëri-tjetrin disa më shumë. E kuptova shpejt se ata nuk kishin ardhur vetëm për të pirë kafe. [...] Read sexnovell »

Usel!GodkändBraMycket braSuverän! (6 vota, average: 2.83 out of 5)
Loading ... Loading ...

Colourful

Pikturë në shtëpi nuk ishte një punë ëndërr të drejtë! Së paku, nuk u pëlqen Lasse atë, por ai ishte ende diçka që duhet bërë. Pas shumë diskutimeve me gruan e tij, Lena, kishte të paktën ranë dakord mbi ngjyrat dhe ngjyrave që do të përdoren. Ata vetë kishte ndërtuar shtëpi në ditët e tij rinor kur formimi i familjes dhe një pikë fikse, në prani të loomed. Fëmijët ishin rritur, disa vjet dhe tani të dy Lasse dhe gruaja e tij kishte kaluar vetëm të shënojë pesëdhjetë-. [...] Read sexnovell »

Usel!GodkändBraMycket braSuverän! (9 vota, average: 2.89 out of 5)
Loading ... Loading ...

Katër

Katër Unë jam një vajzë që sapo u kthye 22 vjeç, dhe unë do të ju tregojë për ditëlindjen time. I mbyllur derën pas të ftuarit e fundit dhe fryrë jashtë. Më në fund ne ishim vetëm. Shkova në dhomën e ndenjjes ku djali im, Gjoni ishte ulur, dhe e pyeti se çfarë të bëjë në mbrëmje. Ai tha se hadde menduam se mund të hani mirë dhe të rrimë dhe buzëqeshje në frontin e TV Pastaj ai ndjekur mua në dush dhe tha se do të vijë në me rroba për mua. Kur unë dola nga dushi, ai kishte vënë në rroba të vërtetë për mua. [...] Read sexnovell »

Usel!GodkändBraMycket braSuverän! (6 vota, average: 3.17 out of 5)
Loading ... Loading ...

Plotësisht me Lene - Një vazhdim i Vacation Biciklete

Pas mëngjes në dush ka Lene dhe unë nuk përpjekje për të fshehur atë që mendonin për njëri-tjetrin. Ne përqafoi, e puthi dhe ishte si kjo përgjithësisht i shpëlarë sa është fillimi i një marrëdhënie. Ne u përpoq t'i shmangej disa herë, por kurrë nuk kam kohë të mjaftueshme për ndonjë gjë tjetër se snogging avancuar. Ne kurrë nuk e mori për të deri në herën tjetër kemi ardhur në një kamp.

Pas tejkalohen gjithë ditën në diellin e verës që flakëron, shumica prej nesh goxha i djersitur kështu që të gjithë në bleu njëherë argumentet për dushe. [...] Read sexnovell »

Usel!GodkändBraMycket braSuverän! (10 vota, average: 3.70 out of 5)
Loading ... Loading ...

Ora rostiçeri

Unë punoj në një dyqan riparim të vogël të makinave këtu në qytet që është vetëm pronari dhe unë plus një punonjës për të. Kur është koha për pushime tani kështu që është mirë unë dhe disa punëtorë të verës që janë atje.

Karin është emri i saj dhe është 18 vjeç në shumicën e rasteve, ajo shkon në shkollë, por kishte një punë të verë për të bërë përfundon të takohet.

Kur ajo u bashkua me na tre javë më parë, ajo ishte mjaft i trembur e jo aq të habitshme ndoshta, duke pasur parasysh se ishin tre burra shumë e çuditshme që ajo do të bashkohen. [...] Read sexnovell »

Usel!GodkändBraMycket braSuverän! (20 vota, average: 3.65 out of 5)
Loading ... Loading ...

Qij Mëngjesi

Kjo ishte një verë dy vjet më parë dhe kam punuar si një mori mëngjes në një hotel në qendër të Suedisë. Një mëngjes si unë trokiti në një dhomë, pastaj një grua pak e vjetër hapur, i veshur vetëm mantelin e një minimale pothuajse transparente. Edhe pse ajo ishte një pak më të vjetër, kam menduar se trupi i saj ishte një nga Sexiest kam parë. Të mëdha, gjinjtë e plotë dhe një bluzë që ishte jashtë shumica e asaj që kam përjetuar më parë. Unë u përpoq të pretendojë asgjë dhe shkoi në dhe të vënë në tabaka mëngjes në tryezë, atëherë unë arsyetuar veten dhe u përpoq të kallëzoj larg. [...] Read sexnovell »

Usel!GodkändBraMycket braSuverän! (9 vota, average: 3.56 out of 5)
Loading ... Loading ...

Natën e premte!

Kjo do të jetë një ditë e zakonshme si çdo ditë tjetër kam menduar unë hëngra mëngjes dhe shkoi për të punuar si zakonisht dhe pastaj ajo ishte kthyer në shtëpi si zakonisht. por vetëm kur kishte mbërritur para derës ra telefoni dhe ishte shoku im i punës (vajzë), i cili quhet dhe donte mua për të shkuar jashtë dhe kanë një birrë për va, pasi të gjithë, natën e së premtes dhe unë u mërzita aq kështu që unë thashë po, sigurisht dhe ajo do të vijë në 19 kohën dhe të vini me mua kështu që unë duhej të ngutemi për të marrë disa Chow të shpejtë dhe në dush. [...] Read sexnovell »

Usel!GodkändBraMycket braSuverän! (3 vota, average: 2.33 out of 5)
Loading ... Loading ...

Frankfurt

Ne jemi me seli në Frankfurt dhe kur unë jam atje, kam pasur gjithmonë hotele rezervuar nëpërmjet tyre. Tani ajo ishte bosi i cili ishte duke u martuar dhe vizita ishin krejtësisht private, ajo që kam menduar të ishte që të rezervoni një hotel, ajo nuk ishte zyra qendrore nuk ka, kështu që kur unë i quajtur nga aeroporti dhe wondered ku ata kanë rezervuar, unë kuptova se kishte vend. Sekretarët e kishte për të thirrur përreth, por për të nuk ka dhoma të hoteleve të mbrojnë për tre netë në fluturojnë, në Frankfurt-harrojmë atë. [...] Read sexnovell »

Usel!GodkändBraMycket braSuverän! (8 vota, mesatarja: 3.00 nga 5)
Loading ... Loading ...