Një fundjavë të bukur, Pjesa 2

Vazhdon në një fundjavë të këndshme.

Shtunën në mëngjes u zgjova nga djemtë që ende kishin krahët e tij rreth meje, ajo ishte tashmë shumë të nxehtë në anije kështu që unë nisi kopertinat dhe vë në kërkim për ne nuk kishte mbyllur derën e kabinës.

Guys nuk e kishte zgjuar, por unë nuk mund të merrni për Tommas kishte krahun e tij mbi barkun e tij dhe dora e tij ishte në pidhi e saj, Hasse kishte krahun e saj mbi gjinjtë e saj me një gji në dorën e tij, ku unë rashë në shtrat mbi kurrizin tim krejtësisht të zhveshur dhe e kuptuan se, nëse dikush erdhi në urë në kërkim poshtë në barkë, ai shikoi poshtë aty ku ishim.

Ajo nuk ishte pa ajo filloi të therje në pidhi e saj, djemtë e shtrirë në anën e saj kundër meje si dicks e tyre, kam ardhur për të, unë mora një në çdo dorë dhe filloi stroking atë të butë.

Cocks janë duke e vështirë dhe më në fund u zgjuan ata, Hasse shtrydhur gjinjtë e mi dhe Tomas filloi të ledhatoj pidhi e saj, ai u tërhoq një gisht ngadalë nëpër clit e saj dhe pidhi i saj ishte njomje lagësht.

Unë nuk mund të ndihmojnë por të ankohem dhe tharë off cocks Tomas footer çuan një gisht në pidhi e saj, nxorrën atë jashtë, "Ndarë më shumë në këmbë dhe të tërheqë ato," tha ai.

Unë u tërhoq deri këmbët e saj dhe përhapjen tyre, Thomas erdhi me dorën e tij në anën e pasme të kofshët kundër pidhi e saj, u zhvillua një gisht përsëri, nxorrën atë jashtë dhe goditur poshtë në gomar e mia dhe u përplas me një gisht të vogël në asshole dhe pastaj të drejtuar gishtin tuaj në pidhi im i lagësht përsëri, këtë ai e bëri disa herë dhe përfundimisht asshole si lagësht si pidhi e saj.

"Ulu në Hasse dhe ngasin atë, atëherë ju duhet të merrni të dini për diçka të mirë," tha Thomas si ai vrapoi një gisht në gomar e mia.

Unë e dija se ishte duke shkuar për të depërtuar dyfishtë dhe unë nuk e mendje.

Hasse la kushineta e tij në krevat marinari tim, unë u kthye dhe mori karin e tij në gojën e saj dhe thithur pak para se unë crawled mbi të, u ul mbi haunches e tij kapi karin e tij në dorën e tij u mbyt ngadalë poshtë mbi karin e tij e cila shkau lehtësisht në pidhi im i lagësht.

Tomas erdhën pas meje më shtyu kundër Hasse i cili rrëmbeu mollaqe tim dhe u tërhoq përveç atyre kështu që Tomas nuk kishte asnjë vështirësi për ngarje karin e tij në gomar, ngadalë ai e shtyu atë një inç pak deri sa koka ishte brenda, pastaj nxorrën atë jashtë si ngadalë dhe pastaj të shtyjë atë një pak më të gjatë herën tjetër.

Unë vë ende në Hasse me kar e tij të thellë në saj pidhi ndërsa Thomas erdhi më tej në çdo kohë ai nxorri karin e tij në gomar tuaj.

Aaaaahhh, unë nuk mund të ndihmojnë por të ankohem, sepse ai është një djalë, një ndjenjë e mrekullueshme të jetë kështu me një karin në saj pidhi dhe një që depërton thellë në gomar.

Kur ai më në fund çuan karin tërë Ai tha se "tani ju ngasin ngadalë," unë filloi të lëvizë mbrapa dhe me radhë në tempo të ngadalshëm, çdo herë që kam marrë aq sa cocks pothuajse doli nga vrima e mia pastaj mori Hasse për të thith në gjoksin tim .

"Faster tani," tha Thomas, dhe unë u rrit ritmin.

"Aaaahhh Unë do të" psherëtiu Tomas dhe çuan karin e tij të vështirë në gomar, unë ndjeva se u rrit dhe ai injektuar spermës në gomar, atëherë unë edhe erdhi në një orgazmë aq e fortë ajo pothuajse shkoi e zezë para syve të mi dhe unë rashë mbi Hasse .

"Thith mua, unë vij shpejt", tha Hasse.

Unë qëndrova deri në krahët e lëkundshme, strukur poshtë dhe mori karin e tij në gojën e saj, ajo ishte shumë e lagësht me lëngjet e mia, por provoi të mirë, unë ledhatohen topa e tij dhe thithur karin e tij të thellë në gojën e tij, ai nuk mund të qëndrojë ende, por çuan karin e tij brenda dhe jashtë në të gojës.

Kur ndjeva se ai u rrit disa më shumë dhe ai filloi të ankohem si unë u zhvillua një gisht në gomar e tij, atëherë ai squirted dhe kam gëlltitur si të mira unë mund të, por u zhvillua pak në gojën e tij.

Ne ishim në një grumbull mbi njëri-tjetrin dhe të fryrë jashtë më vonë, kur Tomas erdhi se ne kishim shtyrë një shfaqjeje të drejtpërdrejtë.

"Pyes veten nëse ajo ishte dikush që e shikoi, nuk e dini se ka pasur një pikëpamje pa pengesa nga Hasse urë" "Jo, unë nuk e kishte menduar," u përgjigj ai.

"Por unë e dija se gjatë gjithë kohës", tha unë dhe qeshi.

"Tani unë dua mëngjes" tha unë.

"Ju tashmë keni fort tuaj mëngjes", thanë ata, duke qeshur.

Më vonë, pas mëngjes, ne do të shkoni në plazh, të mbushura locion plazhi, birrë dhe disa fruta, por pashë se Tomas gjithashtu vënë poshtë dildo dhe videokamera në çantën tuaj.

I mori këmishën time të prerë që mezi fshehur gjinjtë e mi dhe përfundoi vetëm pesë centimetra nën brekë mollaqe mori Unë nuk kam për të ose.

Kur dolëm në plazh, unë shkova për një grimë para djemtë, kështu që kam menduar se tani ata do të merrni për të parë ndryshe, por pas rreth dhjetë metra në plazh kam këput deri tre butona që janë lënë në këmishë dhe le të kaloj nga mua.

Kështu që unë shkova lakuriq në plazh pak para se djemtë, u kthye dhe pa se ata kap këmishë, vazhduan të ecin përgjatë buzë të ujit, ka pasur tashmë disa njerëz në plazh dhe disa djema u kthye dhe fërshëlleu pas meje.

Unë eci një distancë të mirë dhe pastaj ra off drejt dunat, në një copë deri sa kam gjetur një vend që ishte i vetmuar pa transparencë.

"Këtu ne gënjejmë pashqetësuar gjithë ditën në qoftë se ne duam," tha unë për djemtë, kur ata erdhën, ata kishin marrë off brekë e tij të notit në rrugë dhe arriti deri tek unë ashtu si lakuriq si isha.

"Po, kjo duket e mirë, por është më mirë për të bymehet ne fshij locion plazhi me veten", tha Hasse.

"Po, ju mund të bëni, por saldimi fshij vajin e duhur" tha unë, ndërsa unë kam shtrirë krahët e saj mbi kokën e saj dhe u përhap këmbët e saj.

"Vajosje ju në mënyrë të xhiruar me mua," tha Tomas, dhe Hasse mori vajin, dhe Thomas mori kamerën dhe filloi filmimin.

Hasse derdhi vajin mbi kurrizin e tij dhe rubbed atë, prapa tij doli goxha shpejt por kur ai erdhi për të bat, ajo mori në mënyrë të konsiderueshme më të gjatë.

Çdo proshutë u greased mirë dhe më në fund edhe një gisht mbi anusit dhe në fund ajo erdhi nga pak në vrimë, ai u tërhoq pak jashtë, Tomas erdhën më afër me kamera dhe unë kërrusur përpara në mënyrë që ata të mund të trajtojnë siç duhet prapanicë.

Tani ajo ishte kofshët që mori pjesën e tyre.

"Get up, ne kemi lënë më të mirë anësor", ka thënë Hasse.

Ai derdhi vajin mbi gjinjtë e saj dhe rubbed ata, ai ishte sigurisht për pesë minuta në secilin gji, ai u tërhoq nipples që qëndronin drejt jashtë brirë Unë kisha qenë i kthyer nga trajtimi.

"Nëse ajo është marrë kaq shumë kohë me gjinjtë sa kohë atëherë ajo do të marrë pidhi" pyeti unë.

"Kur ne kemi lubrifikuar në ju, të kujdeset për pidhi e saj vetë", tha Tomas të cilët filmuar gjatë gjithë kohës.

Pra, kjo është arsyeja pse ata sollën me dildo saj, mendova.

Hasse vazhdoi të fshij pidhi e saj të gjithë mbi mua, por ai u largua.

"Shoot saj pidhi afër, ajo shkon së bashku kofshët e saj," tha ai, dhe e dija se si ajo u zhvillua kåtsaft në kofshë, kisha bërë jättekåt leximin e këndshme, ajo ndoshta ishte edhe se Thomas ishte filmuar gjatë gjithë kohës që më ekstra me brirë.

Tomas u gjunjëzua para meje dhe filmoi pidhi e saj deri afër, unë solli poshtë një dorë dhe goditur mua në pidhi e saj, përhapet buzët e saj, ndërsa unë vuaj mbi clit e saj me anën tjetër.

"A është e mirë si kjo," pyeti unë, dhe këto dy djema vetëm qëndroi i heshtur dhe nodded, sepse kjo ishte hera e parë që unë e bëri këtë në frontin e dikujt dhe unë kurrë nuk kishte qenë i filmuar ose kështu që situata ishte e pazakontë për mua, por perëndia huh brirë unë kam qenë, Ndjeva si një aktor porno i cili vepron në frontin e një aparat fotografik.

"Këtu, përdorni këtë," tha Hasse dhe mbajti jashtë dildo për mua.

Ai kishte hedhur një batanije mbi bar si unë vë poshtë dhe kjo ndoshta ishte me fat, sepse unë kam qenë shumë afër për një orgazmë dhe pastaj unë ende nuk mund të qëndrojë deri.

Mora dildo dhe e solli atë në pidhi e saj, ajo shkau lehtë në, unë nxorrën atë jashtë dhe në fast-paced me njëra anë, ana tjetër unë vuaj me clit e saj dhe ajo mori disa sekonda para se ajo shkoi.

Unë shkova deri tek ura, aaaaahhhhh, unë moaned me zë të lartë, kur orgazmë erdhi, kur unë rashë përsëri dhe pasojat ishte mbi Shikova lart dhe filmi Tomas ende, kur unë tërheq nga dildo nga pidhi i saj rrëshqitje atë në barkun e saj, mbi gjinjtë e saj për të në fund të vënë atë në gojën tuaj dhe thith pak në atë, unë buzëqeshje në kamera.

"Tani unë do të doja që të ketë karin e vërtetë", i thashë.

"Jo, ju prisni derisa ne të merrni në barkë në pasdite, sepse ne kemi një surprizë të vogël për ju," tha Tomas dhe përfundoi filmimin.

Ata nuk e përmend se çfarë lloj të papritur edhe pse kam goditur cocks e tyre dhe edhe pse unë thithur pak në gjykimin e Gjykatës refuzuar të flasin për atë që ishte.

Pjesa tjetër e ditës, ne swam, pinin birra tona dhe kishte një kohë të mirë.

Në pasdite, kur ne do të shkojë në barkë dhe kishte kap djemtë tanë sende më tha të presin pak dhe shkojnë pas tyre, kur ata lëviznin, unë kërkoi për këmishë.

"Kjo na vë një grimë larg në plazh, vetëm të mbajtur një sy në qoftë se ajo do të hidhte në ujë," tha Tomas.

The guys shkoi jashtë dhe unë qëndrova lënë lakuriq në plazh për një kohë para se unë shkova pas tyre.

Pas rreth 500 metra le Tomas poshtë këmishën në plazh rrezikshmërisht afër ujit, por ajo ishte e qetë dhe nuk ka valë kështu që nuk ka rëndësi.

The guys u ndal dhe kur kam pasur rreth 50 oborre lënë për këmishë, pashë se ajo erdhi valët prapa një anije, ata i mbështjellë në drejtim të bregut të ngushtë me këmishë.

Jo, mendova kur u masakrua këmishë jashtë në ujë, ajo ishte vetëm për të shkuar jashtë në ujë, të marrë atë njomje lagësht këmishë, ashtu si unë do të shtrydhur Hasse tha se unë do të marrë në sa ajo ishte.

Unë e mori atë në dhe uji rrodhi mbi trupin, dhe kur ajo ishte aq i lagësht ngjit atë në trup, të cilat djemtë mendoi se ishte sexy, ajo ishte një këmishë të hollë të bardhë kështu që sisët e mia janë të dukshme nëpërmjet rrobave dhe dukej gjithashtu e qartë se unë nuk e kishte brekë radhë.

The guys tani ishin pak pas meje dhe kam marrë bilbilave shumë për mua në rrugën për në barkë.

Pas darke, mora lakuriq për këmishë varur nga të thatë, me një çift të snaps për të, e pyeta se çfarë ata kishin për të papritur mua.

"Ju do të merrni atë shumë të bukur, por ajo është e vetmja gjë që ne themi," tha Thomas.

U ula dhe mendova rreth asaj që mund të jetë, më shumë kam menduar dhe fantazonte kështu që unë filloi të marrë me brirë përsëri.

Unë u shtri në krevat dhe nuk mund të ndihmojnë, por të puth mua një grimë e pidhi.

"Ne do të lajë lart, por ju mund të luajnë me dildo kaq gjatë," tha Hasse dhe e hodhi atë për mua.

Ndërsa djemtë e bëri enët kështu që unë vë me këmbët veç e veç dhe le dildo ngadalë rrëshqitje në dhe nga pidhi i saj ishte tani shumë i lagësht dhe jättekåt përsëri.

Kur ata ishin mbaruar me enët ata morën off brekë e tij not, erdhi deri tek unë dhe cocks e tyre tashmë ishte në këmbë drejt jashtë, ata e kishin bërë me sa duket me brirë i parë me të luajë me dildo e saj.

"Çohu", tha Thomas.

Unë u ngrit, ndërkohë Hasse kishte ngritur kamera në forepeak dhe le të xhiruar të gjithë kohën.

Tomas u kthye në kamera qëndronte në katin e rrëmbeu krahun e tij të majtë lidhi atë në një mbajtëse në njërën anë dhe në krahun tjetër, në anën tjetër, kështu që unë u ndal me armë drejt jashtë për palët.

"Përhapjen këmbët tuaja sa më shumë si ju mund të," tha ai me sytë të lidhur si ai mua kështu që unë nuk mund të shoh ndonjë gjë.

"Çfarë do të bëni ju," pyeti unë.

"Ai e di ju, dhe pastaj ju mund të shihni atë në video," tha Thomas.

Kjo ishte e gjitha e qetë rreth meje për një kohë dhe unë wondered çfarë po ndodhte.

Kështu që unë të ndjehen të një gjuhë shuplaka një gjoksin tim, një çift i pinching gishtat e butë në të dalë tjetër, një palë e duarve fillojnë të puth rrugën time deri në kofshë, butësisht përkëdhelte ata veten mbi trupin.

Së fundi, ndjej një dorë përkëdhelur mua nga prapa në pidhi se deri tani është sjöblöt i kåtsafter. Dora tërheq lëng pidhi në prapanicë dhe fillon të ledhatoj në gomar kështu që ajo merr lagësht too.

Dora merr më shumë lëng pidhi dhe këtë herë një gisht në gomar e parë, pak pastaj të mëtejshëm në.

"Aaahhh aq e bukur, përkëdhelte më e vështirë" Unë rënkoj.

Pastaj unë të ndjehen si dikush qëndron në frontin e mua dhe një karin fillon të gërhas në pidhi, pastaj vjen dytë dhe dëshiron karin në gomar.

Ata fillojnë të shtyjnë cocks e tyre në të njëjtën kohë në vrima të veçanta, atë që një ndjenjë e mrekullueshme të ndjehen të dy cocks në të njëjtën kohë që hyjnë në mua.

Përfundimisht të dy cocks plotësisht në, dhe ata fillojnë të dështoj mua me një ritëm të qëndrueshëm.

Ai ishte duke qëndruar prapa (unë nuk jam i sigurt kush është ishte, kjo e bën atë edhe më emocionuese), kap gjinjtë e mi dhe ai qëndron në frontin grabs ass tim dhe tërheq përveç mollaqe pastaj rritet ta rrahë.

Aaaaaahhhh, rrënkoj me zë të lartë, kur ajo shkon për mua dhe djema kanë rritur ritmin tani edhe më shumë dhe qij mua me fuqi të jashtëzakonshme, është fat që ata mbajnë mua përndryshe unë nuk do të kishte qenë në gjendje të qëndrojnë deri.

Nuuu, rënkimet Tomas qëndruar pas meje dhe unë të ndjehen karin e tij të rritet kur gjërat janë duke shkuar për të dhe madje edhe karin Hasse e rritet pak kur ai sprays në pidhi e saj në të njëjtën kohë.

The guys tërhiqet nga dicks e tyre, të shpërthente mua, por këmbët nuk e kam marrë, por unë jam i tha të puth mua me spermë që rrjedh nga të dy saj pidhi dhe gomar jashtë.

Hobe Syri është hequr dhe pastaj qëndron Hasse me kamera dhe filmi mua kur kam puth gjoksin me spermë, unë jam duke kërkuar në kamera, duke qeshur dhe shuplaka gishtat e mi.

Më pas djemtë e lare prej meje fshihen me kujdes mua dhe kam marrë një puthje nga Tomas cili foli se kjo ishte gjëja sexiest ç'ishin përmes.

"Po, ajo ishte e mrekullueshme," tha unë.

Të dielën ajo vazhdoi të ngrohtë dhe të qetë kështu që ne kishim për të shkuar me të në shtëpi me motor gjithashtu dhe ne edhe mori një dështak në kuvertë në rrugën shtëpi, ajo ishte Hasse cilët fucked mua nga prapa dhe Tomas fucked mua në gojë, kështu që unë kam për të gëlltitni spermë përsëri.

Tani është dimër, kur unë kam shkruar këtë poshtë dhe mendoj përsëri, ka pidhi i saj bëhet i lagësht, por ajo është aq me fat për Hasse vjen në këtë fundjavë, atëherë ne do të shikojmë në film si ata morën mbi mua dhe pastaj ne relive fundjavë këtu në shtëpi.

Thomai i quajtur nga puna dhe më tha që të vënë në këmishën e njëjtë që kam pasur në fundjavë kështu që unë kam për mua tani, por tani unë jam aq me brirë kështu që tani unë vë mua në shtrat dhe duke përdorur dildo që kam marrë nga Hasse për është disa orë deri sa ata vijnë në shtëpi.

Voto për një fundjavë të këndshme, Pjesa 2:
Usel!GodkändBraMycket braSuverän! (7 vota, mesatarja: 3,71 nga 5)
Loading ... Duke u ngarkuar ...
Rekomandoni këtë sexnovell Raportin!

Koment një fundjavë të këndshme, Pjesa 2