FINALLY!

Tani ajo ishte më në fund koha për një udhëtim jashtë vendit. Një mik dhe unë do të Rodosit për një javë. Pas fluturimit të shkurtër, kemi arritur në hotel. Fort deri në dhomë dhe shpaketoj çantat e mia. Poshtë në qytet ishte plot me njerëz dhe të nxehtë si një saunë. Ne përfundoi jo shumë larg nga një bandë e vajzave të mira në kërkim. Ajo ishte e bukur që të ketë diçka në sy kur ju nuk pastrohuni. Ne kemi filluar duke biseduar me ta dhe ata thanë se erdhën nga Goteborgu dhe ata jetonin në të njëjtin hotel si ne. [...] Read sexnovell »

Usel!GodkändBraMycket braSuverän! (6 vota, average: 1.83 nga 5)
Loading ... Loading ...

Vetëm në shtëpi

Kjo është një histori e vërtetë. ajo ishte në korrik dhe ishte viti 1999. Ne sapo ishte kthyer nga pushimet tonë në Finlandë, dhe në një javë ajo ishte koha për t'u larguar për në vendin tjetër, Londër. Ne duhet të shikojmë në shtëpi vetëm, sepse prindërit e mi kishin mbetur në Finlandë, kështu që ne duhej të ketë apartament të tërë për veten. Ne kishim qenë së bashku për gati gjashtë muaj dhe jeta ishte e mrekullueshme.

Ajo ishte një verë të ftohtë, në. ishte rreth 01 të natës dhe ne sapo ishte kthyer nga miqtë tanë më të mirë. [...] Read sexnovell »

Usel!GodkändBraMycket braSuverän! (14 vota, average: 2.29 out of 5)
Loading ... Loading ...

Weekend Alone

Lina ul në tryezë nga dritarja si ajo urdhëroi disa ditë më herët. Tabela ishte e mbuluar me një leckë të trashë prej liri të bardhë dhe të vendosur për një person. Ajo kishte dalë në bregdetin për t'i dhënë vetes një fundjavë të paqes dhe të qetë. Pas përfundimit të lodhshme të një projekti të madh dhe pas aventurave amorous javën e kaluar, ajo u lodhur. Kënaqur, i kënaqur dhe të lumtur, por të lodhur.

Kamerier tha përshëndetje mbrëmje të mirë dhe dha menu. Ajo vështroi nga mbi pasqyrë detit-së. [...] Read sexnovell »

Usel!GodkändBraMycket braSuverän! (17 vota, average: 3.47 out of 5)
Loading ... Loading ...

Vetëm

Unë eci nëpër banesën time dhe është i mërzitur. Sigurisht ka shumë për të bërë, por unë jam pak i shqetësuar dhe nuk mund të marrë mua për diçka. Unë shëtitje lart e poshtë pa bërë asgjë në të gjitha. Një shikim në të firmës më jep një ide e papritur. Këtu është-mail fundit nga Filipi. Një ndjesi shpimi gjilpërash njohur të përhapet në të gjithë trupin vetëm nga mendimi i tyre. Unë do të marrë ato me mua dhe të shtoni mua në të djathtë e krevatit.

Kam lexuar email e parë dhe pothuajse menjëherë që unë laget. Deri tani, unë prek jo mi, por unë përhapet këmbët e saj dhe të ndjehen brekë e mia duke u lagur. [...] Read sexnovell »

Usel!GodkändBraMycket braSuverän! (6 vota, average: 3.50 out of 5)
Loading ... Loading ...

Një Mbrëmje WONDERFUL

Pas shumë momente të mrekullueshme mbi neto kështu që duhet më në fund bëhet realitet. Ju keni bërë mua kaq kurioz me atë që keni shkruar mbi të ICQ. Pas një ditë të këndshme, do të jemi në shtëpi për banesën tuaj. Ju shkoni deri në stereo tuaj dhe të ligët përpara. Unë do të jetë ndezur për të parë qëndrim dinstjärt dhe dalje te para mua. Unë shoh me pantallona tuaj se ju keni një çift të vargut duhet të shtrënguar mbi ju. Penisi im është rritur tashmë, por ajo do të marrë para se të shkoj për të treguar se çfarë mund të bëjë. [...] Read sexnovell »

Usel!GodkändBraMycket braSuverän! (4 vota, average: 2,50 nga 5)
Loading ... Loading ...

Angli turne në

Angli udhëtim I Ne do të shkoj jashtë dhe të marrë një barkë në Angli. Së pari për të Frederikshavn dhe pastaj Esbjerg Harwich. Ajo ishte Li dhe mua. Dy javë në Lëkundës Londër. Në bordin e tragetit të parë kështu që kemi filluar që të merrni lirshme. Një birra disa të shtëna dhe më vonë, dielli doli dhe ne doli mbi kuvertë. Në anën leeward, ajo ishte e bukur dhe të ngrohtë. Ne kemi gjetur një vend në mesin e një bandë e guys. Ata menjëherë filluan të flasin për ne dhe na dha ujë një pak më shumë. Unë u përkul përsëri dhe u tërhoq deri këmishë pak dhe merrni disa diellin në stomak. [...] Read sexnovell »

Usel!GodkändBraMycket braSuverän! (9 vota, mesatarja: 3.11 nga 5)
Loading ... Loading ...

Britania e Madhe 2 udhëtim

Udhëtimi Angli 2 Pasi lau nga ne në stacionin e, ne kemi arritur të gjejmë ndarje e vet. Li shkoi për të fjetur shpejt, por kam pasur probleme mbajtur duart off. Unë u përpoq që të jetë pak delikate për populli shkoi jashtë në kohë, pothuajse gjatë gjithë kohës. Papritmas Li shikuar deri në mua dhe tha. "Pse nuk ju mbyllni perdet?" Kryesisht pse unë nuk e kishte menduar prej tij më parë. Shpejt unë kërceu dhe u tërhoq për herë të. Pastaj u përkul përsëri dhe le gishtat e mi bredh pak më të hapur deri në gjirin tim përvëluese. [...] Read sexnovell »

Usel!GodkändBraMycket braSuverän! (11 vota, average: 3.27 out of 5)
Loading ... Loading ...

Innocence një vajzë

Emri im është Lisa dhe unë tani jam 20 vjeç dhe është duke studiuar anglisht në kolegj. Ajo që unë do t'ju tregoj ka ndodhur pak më shumë se katër vjet më parë dhe arsyeja që unë shkruaj në lidhje me atë është se unë jam i frymëzuar nga të gjithë tregimet e vërteta që unë rastësisht gjenden në Net. Ajo nuk mund të dëmtojë edhe në qoftë se unë jam duke kontribuar diçka që në fakt ka ndodhur me mua. Unë jam 181 cm i gjatë dhe ka Auburn, me flokë të drejtë dhe sytë ngjyrë kafe në mënyrë të barabartë, zemrat e mjaft të mëdha, dhe trupi ndryshe mjaft e bukur dhe curvy. [...] Read sexnovell »

Usel!GodkändBraMycket braSuverän! (14 vota, mesatarja: 3.00 nga 5)
Loading ... Loading ...

Një sonte TV

Ne jemi gjysmë lakuriq nën kapakët shikuar televizor dhe duke shikuar një thriller. Është natë e premte dhe ne nuk do të shkojnë jashtë dhe e rrahën rreth qytetit, por vetëm gënjeshtër këtu dhe të përqafoj me një shishe verë dhe relaksohuni. Unë kam fryrë me pillows pas shpinës tuaj dhe ju jeni shtrirë në mes të këmbëve të mia me faqen e tij kundër gjoksin tim. Filmi ka një shumë të elementeve erotike dhe ata nuk do të largohet më i sinqertë. Unë e di se ju duhet të dini gjymtyrë time gjysmën e fryrë kundër jush. Unë puth kokës tuaj dhe ju pash gjoksi im. [...] Read sexnovell »

Usel!GodkändBraMycket braSuverän! (2 vota, mesatare: 1.00 nga 5)
Loading ... Loading ...

Një puthje e vjedhur

Unë kam qenë duke pritur për një autobus për më shumë se gjysmë ore tani. Autobusët disa të tjera kishte kaluar, por jo vetëm autobus që kam kërkuar. Tani retë filluan të vijnë së bashku në qiell dhe ka krijuar të mëdha, në retë e zeza shi se varur rëndë ogurzi pranë terren. Me një psherëtimë, kam vënë një këmbë mbi tjetrën dhe shikuar nëpër rrugë. Ende asnjë shenjë e autobusit tim.

Një burrë po ecte nëpër rrugë. Ai eci me qetësi dhe ngadalë, me sa duket aimlessly dhe pa arsye për shqetësim. [...] Read sexnovell »

Usel!GodkändBraMycket braSuverän! (3 vota, average: 2.67 out of 5)
Loading ... Loading ...