Ju janë të miat!

Ne jemi ulur në kuzhinë tim dhe kanë ngrënë vetëm një ushqim të mirë si ne e mori poshtë me një verë të shijshme. Ju jeni aq tërheqëse sa kurrë më parë dhe dua. - Get zhveshur dhe të shkoni në dhe të shtrihem në shtrat! Unë po ju them. Ju shikoni në mua me shikimin pak mëdyshje. - Tani? Ju kërkoni. - Po, tani! Unë konfirmoj. Ju shkoni larg dhe kam dëgjuar që ju zvarriten jashtë e rrobave në dhomë gjumi. Pa theksuar vonesa shumë shumë kam ikur në kuzhinë para se të shkoj për ju. [...] Read sexnovell »

Usel!GodkändBraMycket braSuverän! (11 vota, average: 2.64 out of 5)
Loading ... Loading ...

Ëndrra u bë realitet

Ëndrra u bë realitet, ishim në një dalje në det në klasë të vjetër. 36 orë të luajnë dhe të njëjtën sasi e shfrytëzon, që është. Ne ishin rreth 18 persona dhe rreth gjysma e djema. Unë isha në teke kohë dhe ishte pastaj fëmijët e moshës të interesuar në një vajzë në klasën tonë, Caroline. Carrie, si ajo u quajt, ishte në shkollë të gjithë djemtë ëndërr dhe kur ne të gjithë u takuan në terminal, pashë që pamjen e saj, nuk kishte përkeqësuar në të gjitha, krejt e kundërta. [...] Read sexnovell »

Usel!GodkändBraMycket braSuverän! (16 vota, average: 2.94 out of 5)
Loading ... Loading ...

DREAM

Shi drummed vështirë kundër dritares dhe ajo mendonte se ishte ajo që kishte sjellë asaj. Ajo vështroi orën. Katër-tridhjetë! Mut i shenjtë! Cilat ishin ato në mënyrë që në fillim dhe të bëjë? Ann-Sophie mërmëriti në heshtje me veten e tij dhe përzuri fytyrën e tij në jastëk. Ndoshta ka qenë një shans për të fjetur disa orë. Ajo mendonte të paktën të marrë një shans! Ajo ishte mbështjellë me batanije dhe mbylli sytë. Ndoshta ajo do të jetë në gjendje të vazhdojnë të ëndërrojnë e atij djalit të madh, që ishte aq tipike për të zgjoheni kur keni ëndërruar që çel!

Ajo mallkoi me zë të ulët përsëri. [...] Read sexnovell »

Usel!GodkändBraMycket braSuverän! (4 vota, average: 2.75 out of 5)
Loading ... Loading ...

Dreams stadiumin

Ne vë dhe fondled njëri-tjetrin, ndërsa ne shikuar një film. Filmi kishte dy vajza sapo ka filluar për të puth njëri-tjetrin me gishtat dhe gjuhëve. Unë rri aty duke menduar se çfarë do të ishte që një vajzë filloi të përkëdhel mua, dhe unë ndjeva një shkëndijë të vogël të idesë, edhe pse unë nuk duan të pranojnë atë në djalë tim, sepse ai kishte kërkuar vetëm mua, nëse ai ishte më i cili ishte në film dhe në qoftë se unë do të gëzojë atë. Kam filluar stroking veten më poshtë në drejtim të miut tani lagësht rruhet rishtazi. [...] Read sexnovell »

Usel!GodkändBraMycket braSuverän! (3 vota, average: 2.33 out of 5)
Loading ... Loading ...

Ëndërr që goditi në

Ai kishte ëndërruar për këtë për vite, por nuk kishte gjetur ende një mënyrë për të realizuar fantazine e tij. Por më pas ai u takua Anna në një parti dhe ata kishin bërë një çift pas kësaj. Anna ishte një kafshë e vërtetë në shtrat dhe u përpoqën vazhdimisht gjëra të reja dhe kjo ishte pas të tillë luajnë një si ajo e pyeti në lidhje me fantazite e tij seksuale. Ai tha se ishte se ai kishte dashur shumë kohë për të fucked nga një vajzë në gomar me një dildo ndërsa shuplaka pidhi një ose thith nje kar.

Anna ishte bërë fiksuar plotësisht me përmbushjen këtë fantazi, dhe kishte blerë një strapon që dukej si një panty me karin mashkullor të madhe e mesme dhe të ndërtuar për të ndërprerë në pidhi. [...] Read sexnovell »

Usel!GodkändBraMycket braSuverän! (19 vota, average: 2.79 out of 5)
Loading ... Loading ...

Një dip ngrohtë!

Ju dhe unë do të marrë një rënie e horizontit verore në gurore ujë e mbushur. Ju jeni pas timonit dhe unë mund të shoh pika të vogla të djersës në lëkurën tuaj. Dielli bën më të ngrohtë dhe të rehatshme dhe kam vënë një dorë mbi kofshët tuaj, ju shikoni në mua dhe buzëqesh. I përkulem dhe ju puth lehtë në faqe dhe le dora e tij rrëshqasin përgjatë kofshëve të tua drejt barkut tënd. Ju qeshni dhe të ulen lehtë në dorë. "Jo budalla tuaj, unë mund të përzënë jashtë rrugës. "

Kur kemi arritur, kemi gjetur një vend vakant për peshqir tona dhe të shpejt të ndryshojë në kostume banje. [...] Read sexnovell »

Usel!GodkändBraMycket braSuverän! (3 vota, average: 2.67 out of 5)
Loading ... Loading ...

Dominuar nga të dashurën e tij

Ne ulemi dhe të përqafoj në shtrat. Ju jeni me dashuri për mua dhe unë duhet vetëm për të drejtuar gishtat mbi duart tuaja. Ju filloni të ngadalë më puth në qafë, kisses vogla drite, mezi vërehet por ende më bën të dridhem të gjithë. I kthyer fytyrën time ndaj teje dhe puth në gojën tuaj të butë. Playing lehtë me gjuhën tënde mbi dhëmbët tuaj dhe thith gjuhën tuaj në gojën time. Puthje ynë merr hetsigare, ju rrëshqas dorën tuaj brenda mantelit tim dhe fërkim të butë mbi nipples. [...] Read sexnovell »

Usel!GodkändBraMycket braSuverän! (7 vota, average: 2.86 out of 5)
Loading ... Loading ...

Mbizotërim

Dominimi Ata të dy ishin të etur për të dominojnë dhe të jenë të dominuar, kështu që ata vendosën të "sakrifikojnë" dy shtunat në një rresht, ku njëri do të jetë mjeshtër dhe të tjera një rob. E shtuna e parë është ajo të kthehet të jetë një skllav. Ai erdhi dhe mori saj deri rreth mesditës. Ai urdhëroi që ajo të marrë në një skaj të shkurtër të zi dhe një bluzë shumë të hollë të zi. Kur ajo të kërkuar për të vënë në brendshme pyeti ai me sarkazëm ajo çfarë po ndodhte me ta. Kur ajo mori në makinë, atëherë ajo kishte vetëm dy veshje për të. [...] Read sexnovell »

Usel!GodkändBraMycket braSuverän! (6 vota, average: 2,50 nga 5)
Loading ... Loading ...

Fshehur kameran4

Unë do të rregulluar një çift të banjove të disa llojeve të pasur. Ata jetonin në një vilë luksoze në Lidingö. Njeriu pyeti vetëm në lidhje me çmimin, kjo ishte vetëm disa udhëzime të shpejtë në pllaka dhe ngjyrave, pastaj kam marrë për të punuar në sa më mirë që unë mund të. Nëse ka pasur ndonjë gjë që unë mund ta quajmë, tha ai, ose të kërkojë gruan e tij. Pastaj ai dukej nxituan në orën dhe shkoi në punën e tij. Kam dëgjuar gruan e tij në kuzhinë, por nuk shohin atë. Dita e parë unë kam qenë më së shumti në dhe grisi nga qilima dhe messed up. [...] Read sexnovell »

Usel!GodkändBraMycket braSuverän! (12 vota, average: 2,50 nga 5)
Loading ... Loading ...

Kamera fshehur

Historitë janë hequr për shkak të përmbajtjes së papërshtatshme.

Usel!GodkändBraMycket braSuverän! (12 vota, mesatarja: 3.00 nga 5)
Loading ... Loading ...