Lidhur në shtrat

Pas katër vjet të martesës ishin gjashtë më shumë släntrianmässigt dhe i sigurt se kemi pasur të mira në shtrat, por ajo filloi të marrë mërzitshëm. Unë e kam dashur gjithmonë lexuar revista porno dhe në këto dhe porno ass ekspozuar shpesh, zakonisht janë vajzat në prapanicë si Alkali hequr skena në filma porno ose fotografi në revista pornografike dhe unë u bë gjithnjë e më shumë fikse në skenat e tilla dhe imazhet (dhe unë jam 'Nuk jeni vetëm!).

Gruaja ime dhe unë kurrë nuk e kishte ängnat na për seksin anal, kështu që kjo ishte mirë një emocionuese pak ekstra. Kur ne e kemi dashur kështu që unë u përpoq shumë herë për të marrë qasje në këto vrima aq tabu, por pa marrë leje. Unë dëshiroj me zjarr edhe pasi ajo do të vënë gjuhën apo gisht në mua, por nuk guxoj të them se si kam kërkuar atë. Është e pazakontë që të ketë kaq të vështirë të flasin rreth asaj se si ju doni atë në shtrat edhe pse ju keni qenë së bashku për aq gjatë!

Kam menduar gjatë se si unë do të tregoj atë që kam kërkuar një gjuhë ose një gisht në gomar e saj. Një ditë kur ne showered dhe ishin në rrugën e tyre në shtrat, unë i thashë, por unë të kërkuar për të provoni diçka të re dhe e pyeti nëse ajo donte të lidhë mua. Kjo është gjithashtu diçka që unë kam një varësisë të vogël për të kështu që unë shikuar përpara në atë me padurim. Ajo ishte pak në mëdyshje në fillim, por ajo shkoi bashkë me të dhe ne kap disa çorape, garzë dhe një shall. Ajo lidhi mua në duart dhe këmbët në shtrat dhe e lidhi shaminë (me kërkesën time) që sytë. Tani unë atëherë do të merrni një nga fantazitë e mia për të ardhur e vërtetë.

Kjo ishte një ndjenjë e mrekullueshme të jetë plotësisht në mëshirën! Ajo zgjodhi një shishe locion trupi si ajo filloi massaging këmbët me. Duart e tij u zhvendos ngadalë nga këmbët e saj dhe vazhdoi deri ngadalë, kur ajo arriti në bark si ajo shmanget duke prekur pjesën më të ndjeshme të trupit tim dhe vazhdoi të masazh në stomak, gjoks dhe supet. Pasiguria rreth ku ata do të ndikohen tjetër ishte absolutisht e mrekullueshme. Kur ajo masazhin tërë trupi im ishte klubi krenar si në qoftë se ajo ishte bërë prej druri dhe duke pritur vetëm që të trajtohen. Tani unë më në fund ndjeva diçka në klub dhe unë e dinim shumë shpejt se kjo ishte gjuha e rrethuar rreth karin tim, unë gëzuar të plotë nga ana e trajtimit.

Tani lë gjuhën tuaj papritmas dhe i dyti tjetër ajo ishte në gojën time dhe ndjeva të valë që ajo ishte duke u ngacmuar. Tani ajo u zhduk sërish dhe ishte në glans përsëri. Tani unë nuk mund të mbani me ndonjë më të gjatë dhe unë i tha asaj të bëj ass tim! Ajo më tha që të jenë të qetë tani për tani kjo ishte ajo që vendosi dhe që kam pasur asnjë veprim! Ajo vazhdoi të punojë karin tim për një kohë para se ajo të palidhur këmbët e mia në mënyrë që ajo të mund të marr këmbët e mia për të marrë në të mirë e mia sekret mbajtur. Unë ende pashë asgjë, por unë jam vetëm duke pritur për të ndjehen diçka.

Ajo filloi të puth mua në prapanicë dhe tha se ishte aq i butë dhe të shkojnë dhe tani unë ndjeva se koka e tij ishte poshtë në rrugë, dhe kam mbajtur frymën time. Kur gjuha e tij arriti bishtin si ajo shkoi një drithmë nëpër mua, unë kurrë nuk kishte qenë aq me brirë ndonjëherë. Gjuha e tij ndjehet shumë rreth anusit dhe kjo ishte më e rehatshme kam përjetuar. Tërë trupi ishte në shkatërrim! Tani lë gjuhën tuaj për të punuar përsëri dhe ajo filloi të thith më tepër nipples tim. Tërë trupi vibrated Tani në mua dhe pastaj ajo filloi të masturboj mua.

E dija goxha shpejt se një grumbull u vjen dhe paralajmëroi atë më parë. Ajo u ndal për hov off dhe vunë këmbët e tyre mbi shtizë dhe hipi si një njeri i çmendur, ajo kishte qenë me sa duket shumë i ngazëllyer me gjendjen time. Ajo nuk ka marrë kohë para se ai shkoi me mua dhe të tilla një udhëtim, unë kurrë nuk kam përjetuar që nga herë të parë ka ndodhur. Ajo ndjehet si orgazmë kurrë nuk do të përfundojë! Menjëherë më pas, ai ishte për gruan time dhe ajo ra mbi mua. Nuk kemi vënë për një kohë të gjatë dhe vetëm të mbajtur njëri-tjetrin dhe më pas ajo tha se herën tjetër ajo ishte radha e saj për të detyruar (ajo aq mirë atë që bëri për mua!). Martesa jonë është dhënë një qira të ri të jetës, pas kësaj ngjarjeje, dhe ne vazhdojmë të gëzojnë varandra_

Koment lidhur me shtrat