Një ditë në punë

Firma jonë është një vajzë me emrin Malin Persson, i cili punon si një recepsionist. Ajo është një vajzë e gjatë dhe shumë prej 20 vjet. Kjo e premte kam takuar sytë kur kam ardhur në mëngjes. Ajo ishte përkulur mbi një tavolinë, i veshur me një xhaketë ngjyrë gështenjë me anë të saj të shkurtër në të njëjtën ngjyrë. Po kjo ishte një skaj shumë të shkurtër. Këmbët e saj të gjatë hollë ishin veshur në një palë stockings zezë dhe ajo kishte një palë çizme lëkure në. Ajo kishte vënë flokët e saj të gjatë në qafë, i cili bëri saj duken tepër të freskët dhe sexy. [...] Read sexnovell »

Usel!GodkändBraMycket braSuverän! (21 vota, average: 3.29 out of 5)
Loading ... Loading ...

DITA PAS

Susanne ndrydhur ankth në gjumin e tij, për disa arsye ajo mendonte se jetën dhe djegur nga epshi monoton. Në kufitar e gjumit si ajo ishte në të, pak para se trupi u zgjua, ajo dukej të saj sikur diçka ishte duke ecur në dhe jashtë saj pidhi i lagësht. Trupi i saj dukej të jetojnë jetën e tij dhe ijet e saj u zhvendos në një lëvizje lëkundëse, lart e poshtë, dhe ndjenja u rrit më të forta.

Me një zë cooing ajo shtrirë në. Papritmas ajo ishte e gjerë zgjuar. [...] Read sexnovell »

Usel!GodkändBraMycket braSuverän! (9 vota, average: 2.89 out of 5)
Loading ... Loading ...

ditë

Ditë pas konviktit ku unë jetoj ne nuk ishte piknik për dy muaj, tani për tani unë do t'ju them se çfarë ka ndodhur. Të partys fundit ishte bërë në 3-4 në mëngjes, dhe unë kam marrë ankesat e Bodil, një grua Parant redheaded në 50s tyre, të cilët kanë apartament erës në katin e fundit. Bodil ka punuar në institucionin për aq kohë sa ju kujtohet, dhe ajo u quajt jo tërësisht shaka Dragon. Askush nuk e pa atë në asgjë tjetër përveç këpucëve pleated, pantallona të gjera dhe xhaketë, por kjo nuk ishte vetëm ajo që ishte arsye për pseudonimin. [...] Read sexnovell »

Usel!GodkändBraMycket braSuverän! (6 vota, average: 2.67 out of 5)
Loading ... Loading ...

Enderrat me sy hapur

Shiu kishte bërë të gjithë të bardhë e saj t-shirt tani mbi lagur. Zemrat e mëdha të rinj hard pezulluar gravitetin dhe thithat vuri drejt jashtë. Nxehtë të verës pasdite shi kishte qetësuar trupin e saj dhe nipples qëndroi drejt jashtë. Ajo shkoi vend shpejt në shtëpi, shkolla ishte mbi dhe që ajo ishte tashmë i lagësht, ajo do të marrë një dush të mirë dhe pastaj të bëjë detyrat e shtëpisë.

Anna kishte qenë gjithmonë rritur vetë. Qysh si 11 vjeç, ajo kishte arritur një gjatësi të 185th [...] Read sexnovell »

Usel!GodkändBraMycket braSuverän! (11 vota, average: 2.18 out of 5)
Loading ... Loading ...

Maren Stargazer

Bjorn u zgjua nga gjumi, ai kishte fjetur një kohë të gjatë tani. Zakonisht ai përdoret për të shtrihem dhe mendoj se nëpërmjet gjendjes së tyre dhe jetës së tyre, përsëri dhe përsëri për të diku rreth orës tre. Ai do të merrni deri në shtatë, pi kafe e kërkuar e tyre të fortë dhe të shkojnë në punë kështu që ai ishte atje në tetë. Të tjerët do të thonë se kjo ishte një punë tepër monoton, të qëndrojë dhe të dal dhe anije pjesë në një magazinë, por ai liked it. Ai kishte marrë në ritëm, paketim dhe dërgoi ai shkoi automatikisht, kështu që ai nuk mendoj për punën në të gjitha kur ai ishte duke punuar. [...] Read sexnovell »

Usel!GodkändBraMycket braSuverän! (5 vota, average: 3.20 out of 5)
Loading ... Loading ...

Vegim rreth Gjoni

Ndonjëherë ju merrni habitur kur greva nxit dhe tërësisht ju bën të humbni koncentrimin. Sa pak duhet për të shkaktojë imagjinatën dhe për të marrë ndjenjë të ngrohtë në trupin tim të fillojnë të përhapen. Unë kam një imagjinatë të gjallë dhe shpesh mendojnë dhe ndjehen të lirë për seksin. Një emër i njohur në letër dhe enderrat me sy hapur duke marrë off.

Unë punoj ndonjëherë në shtëpi në pasdite, është mirë që në kohën e lirë që të angazhohen në atë pjesë të punës sime që nuk kërkojnë kontakt me kolegët e tyre. [...] Read sexnovell »

Usel!GodkändBraMycket braSuverän! (4 vota, average: 2,50 nga 5)
Loading ... Loading ...

Vegim

Si horniness personifikuar veten rrëshqitje, keni hyrë në dhomë, të veshur vetëm një palë çorape të gjata, me damar dhe një palë, këpucë të larta të mprehta. Ju jeni në kërkim shpresë në mua dhe thonë: Eja! Puth këmbët e mia! Ndjenja e mëndafshit në duart e mia i bën të gjitha mendimet e tjera do të jetë në lulëzim si larg nga kafkës sime, e vetmja gjë që unë mund të mendoj për ju është!

Gishtat e mi të ecin ngadalë dhe deri poshtë në hijshme tuaja, këmbët i hollë dhe ju shtrëngon pak në kontakt tim. Pra, thonë se ju më tha për të ndaluar, ju do të jetë e drejtë prapa. [...] Read sexnovell »

Usel!GodkändBraMycket braSuverän! (3 vota, average: 2.67 out of 5)
Loading ... Loading ...

Pushime Biciklete, Pjesa 2

Pas mëngjes në dush ka Lene dhe unë nuk përpjekje për të fshehur atë që mendonin për njëri-tjetrin. Ne përqafoi, e puthi dhe ishte si kjo përgjithësisht i shpëlarë sa është fillimi i një marrëdhënie. Ne u përpoq t'i shmangej disa herë, por kurrë nuk kam kohë të mjaftueshme për ndonjë gjë tjetër se snogging avancuar. Ne kurrë nuk e mori për të deri në herën tjetër kemi ardhur në një kamp.

Pas tejkalohen gjithë ditën në diellin e verës që flakëron, shumica prej nesh goxha i djersitur kështu që të gjithë në bleu njëherë argumentet për dushe. [...] Read sexnovell »

Usel!GodkändBraMycket braSuverän! (5 vota, mesatarja: 3.40 nga 5)
Loading ... Loading ...

Pushime Biciklete, Pjesa 1

Menduar të ju tregojë për një përvojë të verës mrekullueshme kam pasur kur isha 20 vjeç. Ne ishim një bandë e guys dhe vajzave që kaloi një kohë në lagësht dhe të thatë dhe doli me gjërat më të çmendura dhe fun së bashku. Kur kjo ndodhi, se ishte verë të lartë dhe banda e tërë për pushime një javë çiklizmit rreth Skåne.

Pushime ishte se ne hipi aq sa kemi dashur apo mund dhe vendosur nga dita në ditë, ku ne ishim duke shkuar e ardhshme, campsites interspersed me kampe direkt në pyll, notoi dhe lapped deri diellin kur kemi dashur atë. [...] Read sexnovell »

Usel!GodkändBraMycket braSuverän! (7 vota, average: 2.43 out of 5)
Loading ... Loading ...

Cissi

Kjo ndodhi verën e kaluar kur unë isha duke marrë një dush në një liqen pranë ku unë jetoj.

Ai ishte shumë i nxehtë atë ditë kështu që unë vendosur për të marrë biçikletë deri në liqen dhe cool off mua për një kohë.

Kur arrita në liqenin që nuk ka plazh e vërtetë, por është e rrethuar tërësisht nga pyll kështu që unë mund të shoh se një vajzë 25 vjeç e vë, sunning mbi një shkëmb të vogël me ujë.

Për habinë time, pashë se ajo nuk kishte krye bikini në vetvete, por kishte gjinjtë e saj plotësisht të dukshme si ajo e vë në shpinë të saj në diell. [...] Read sexnovell »

Usel!GodkändBraMycket braSuverän! (13 vota, average: 3.38 out of 5)
Loading ... Loading ...