Jeta sekrete e Anit

Jeta sekrete e Anit nga një zyrë ndodhet në të njëjtën shtëpi si kompani unë jam duke punuar në përdorimin e teleks tonë nga koha në kohë. Çdo të enjte Anita, një nga sekretarët, deri në zyrën tonë për të marr teleks, kështu që edhe në këtë ditë. Dallimi i vetëm ishte se zyra ishte i lirë, përveç për mua, një 25 vjeçar biker vjetër kompjuter. Më kishte shkuar në shtëpi për ditë, por kam luftuar me disa kompjutera gabuara. Ajo ishte pothuajse gjashtë në mbrëmje dhe Anita erdhi në zyrë. [...] Read sexnovell »

Usel!GodkändBraMycket braSuverän! (36 vota, average: 3.56 out of 5)
Loading ... Loading ...

Sexnovell (titulli mungon)

Ai filloi kryesisht si argëtim në një internet sexchat, një gjë qesharake thjesht, një cybersex pak djallëzuar për të nxitur të tjerët që ishin në chat. Por, ajo përfundoi me diçka krejtësisht të ndryshme dhe kjo është ajo që kjo histori duhet të jetë rreth. Nga duke biseduar përmes sexchatten kështu shkuam gjatë për të biseduar privatisht, kemi biseduar për çdo gjë, si të tilla, ajo që ne jemi duke punuar me të, atë që i pëlqente të bëni kur ne nuk jemi duke punuar, dhe kështu me radhë. Pra, ku e bëri atë për një kohë, pastaj mori kuriozitetin tim mbi dorë dhe ndjeva unë kam për të dëgjuar zërin e tij, dëgjoj se si ai dukej. [...] Read sexnovell »

Usel!GodkändBraMycket braSuverän! (8 vota, average: 2.13 out of 5)
Loading ... Loading ...

Sexnovell (titulli mungon)

"Naaateeeen gååår rëndë fjäääät, ruuunt gååård dhe stuuuva". Dëgjoj këngë jashtë derës së dhomës sime të hotelit. Dera slides dhe shkëlqim e qirinj përhapur në errësirë. Është jashtë errët dhe kam arritur të marrë një sy për të parë se çfarë është për të ardhur. Lucia procesion është e shkurtër. Vetëm një person. Menaxheri i hotel. Por, oh çfarë është një menaxher hoteli. Gjëja më e bukur që kam parë në moshat. Dhe atëherë unë kam qëndruar në hotele të ndryshme. Të errët, flokët sup gjatësi. [...] Read sexnovell »

Usel!GodkändBraMycket braSuverän! (8 vota, average: 3.38 out of 5)
Loading ... Loading ...

Sexnovell (titulli mungon)

Kjo ishte një pasdite me diell të shtunën në fund të shkurtit. I kishte rregulluar për të përmbushur të këndshme time chat mik Anna në Blasieholmsgatan kalate jashtë Nationalmuseum në tri orën. Si zakonisht, kur kam rregulluar për të takuar dikë, unë kam për ngut, dhe ishte akoma një pak shumë vonë. Menjëherë pas tre, unë kam qenë, megjithatë, jashtë në hyrje të muzeut. Brenda dyer xhami ishin një e ëmbël dhe të lumtur, vajza rågblond në disa dhe njëzet. Ne shikuar njëri-tjetrin dhe ai tha: "click" menjëherë. Ndjeva se ky ishte dikush që unë mund të jetë kokë e këmbë në dashuri i [...] Read sexnovell »

Usel!GodkändBraMycket braSuverän! (6 vota, average: 2.67 out of 5)
Loading ... Loading ...

Sexnovell (titulli mungon)

Unë kam ardhur në shtëpi në orën dy pas përjetuar një i mrekullueshëm dhe në disa mënyra të ndryshme nesër. Unë kurrë nuk kishte luajtur në aktivitetet e mia seksuale në video dhe tani mezi priste të shohim rezultatet e punës sime. Band shkoi në dhe unë u përkul përsëri në karrigen e tij për herë të gëzojnë whores e mia pak. Cilësia e imazhit ishte çuditërisht i mirë dhe ishte vetëm vajza. Rëndësishme lesbians skena dukej aq i mirë që një kompani pornografi në çdo kohë do të donte për të marrë film. [...] Read sexnovell »

Usel!GodkändBraMycket braSuverän! (7 vota, average: 3,86 nga 5)
Loading ... Loading ...

Sexnovell (titulli mungon)

E diel kaloi mjaft i qetë. Pas puthi vajzat lamtumirë në rreth njëmbëdhjetë, kam përdorur kohë për të trajtuar disa detyra. Aventurat e fundit erotik kishte bërë që unë kam qenë prapa me disa korrigjime. Sigurisht unë e mori kohë për të shikoni përsëri në videon tim regjistruar erotik. Ajo ishte e vështirë të mos i habitur vazhdimisht në këto vajza të mrekullueshme e çliruara dhe me brirë. Sot ajo ishte e mjaftueshme që unë vetëm menduar prej tyre për të karin e tij do të qëndrojë në vëmendje. [...] Read sexnovell »

Usel!GodkändBraMycket braSuverän! (5 vota, mesatarja: 3.40 nga 5)
Loading ... Loading ...

Sexnovell (titulli mungon)

Ishte pasdite e enjte. Unë kisha për të shkuar biseduar me mësuesin tim angleze dhe mësuesin tim palestër. Ata kishin akuzuar më për të pasur taffsat mbi to. Pa dyshim, ata janë të mallkuar në kërkim të mira dhe sexy! Kur kam komentuar atje, ata qëndruan atje dhe pritur, ne shkuan në një dhomë të vogël. U ul dhe filloi të fliste. Përfundimisht ata filluan përkëdhelje njëri-tjetrin. Unë vetëm u ul atje dhe kunnde nuk lëvizin. Unë kam qenë vetëm pafajësisë. Përfundimisht u Pia (mësues anglisht) deri mimg Unzipped pantallona e mia dhe filloi të thith si duhet. [...] Read sexnovell »

Usel!GodkändBraMycket braSuverän! (5 vota, average: 1.80 out of 5)
Loading ... Loading ...

9 48-10. 01

Ajo i pëlqente të biçikletë për të punuar, ai ishte i shpejtë, nuk ishte e vështirë dhe ajo kishte për të ushtruar. Por sot ajo nuk ishte aq e bukur, ajo u theksua dhe me vonesë për takimin në mëngjes në zyrë në orën dhjetë. Kur ajo shpejt hipi poshtë rruga kryesore fluttered fundin e saj të shkurtër në erë. Ajo ishte ende jashtë pak ftohtë, por ajo ndjeu nxehtë dhe i djersitur. Ajo vjen keq që ajo kishte një lak për në mëngjes, kur ajo e dinte se si ata chafed dhe prerë brenda. Jo mbrapa si ata mund të bëjnë në kohë, por deri në seksin e saj. [...] Read sexnovell »

Usel!GodkändBraMycket braSuverän! (8 vota, average: 2.88 out of 5)
Loading ... Loading ...

Sexnovell (titulli mungon)

Unë jam i ulur në një qytet të cafe'i dhe shijuar diellin dhe gjithë njerëzit që kalojnë nga. Kur shoh ty, i veshur me një bluzë të hollë të bardhë që ju keni buttoned deri plotësisht dhe pastaj i lidhur vetëm atë nën zemrat dhe të errët blu pantallona të gjera të shkurtër të shtrënguar. Ju shikoj por nuk ka vende të lira pune, ju do të shihni se ajo është në dispozicion në tryezën time, ju buzëqeshje në mua, unë buzëqeshje mbrapa, ju të ktheheni mbrapsh dhe të bëni nëse ju mund të ulen, natyrisht, unë them. Ju ulen pranë meje. [...] Read sexnovell »

Usel!GodkändBraMycket braSuverän! (5 vota, average: 3.20 out of 5)
Loading ... Loading ...

Sexnovell (titulli mungon)

Infermiere ime shkollë është ndoshta një nga gratë më të bukura të botës më shumë se 40 vjet. Ajo ka një trup si një vit 25 të vjetër dhe një fytyrë si një 20 vjeçar. Kam pasur shume momente te bukura me mendimin e saj para se këtë që unë jam tani do të flasim për atë që ndodhi. Pashë për herë të parë në mëngjes, kur unë shkova në shkollë. Ajo dukej shumë i lumtur, kështu që kam thënë përshëndetje dhe ajo tha përshëndetje mbrapa. Dita shkoi me dhe pashë saj disa herë më shumë, çdo herë pashë unë ishte aq me brirë unë mezi pres deri sa unë kam për të ardhur në shtëpi dhe jashtë hov për mua horniness keq. [...] Read sexnovell »

Usel!GodkändBraMycket braSuverän! (7 vota, average: 2.86 out of 5)
Loading ... Loading ...