Sexnovell (titulli mungon)

Ne u ul në time gruan e një miku dhe mua. Pas një darke të mirë ne u ul në shtrat dhe biseduam. TV ishte në dhe tregoi një film, por askush prej nesh nuk dukej, por ne u ul dhe bisedoi. Koha kaloi dhe pa menduar na i filmit kishte përfunduar. Ishte vetëm pas një kohë si ne reaguam për të kjo ishte një zë i ri vjen nga TV. Ora kishte kaluar 18 ochTV1000 kishte filluar për të treguar pornografi natën. Ne tallën në lidhje me situatën, por askush nuk sugjeroi që ne të ndryshoni kanal kështu film hardcore mund të vazhdojë të rrokulliset. Biseda rënë ngadalë dhe së shpejti ne ishim të tre dhe shikuar filmin. Ndjeva ajo filloi duke lëvizur poshtë pantallona e mia. Kur unë lëshoi ​​në cep të syrit tim për gruan time dhe mikun tonë kështu që unë mund të shohin se, as nuk ishin të paprekur nga ajo që panë. Gruaja ime ka filluar të marrë që duken se unë e di aq mirë përsëri. Pas një ndërsa unë nuk mund të presin më gjatë dhe filloi të discretely fshij këmbët e gruas sime. Ajo u ul midis meje dhe mikut tim, kështu që unë nuk mendoj se ai do të njoftimit, përveçse kur ai doli të jetë plotësisht në film. Kam vazhduar të përkëdhel këmbët e gruas sime, ajo kishte një skaj të shkurtër në mënyrë që unë mund të prek lëkurën e saj lakuriq. Së shpejti kam vënë re se ajo filloi të marrë frymë pak më të rënda. Tërë kohën kam pasur sytë e tij në TV. I le dora ime rrëshqas deri pak mbi kofshë, deri në mitrën e saj. Kur unë le dora e tij rrëshqitje më tej, kam marrë një surprizë. Kam takuar në një tjetër dorë! Ishte mik i saj i cili gjithashtu goditur gruan time. Mendova se ai ishte krejtësisht në film. Kur kam shikuar në gruan time, pashë se ajo u ul me sytë e saj të mbyllura dhe të gëzuar. Kam shikuar deri në shoqen e saj, sytë tanë u takuan dhe ai shikoni në mua me një pyetje në sytë e tij. Unë nodded pak dhe ai e dinte se ishte në rregull. Tani ajo ishte përkëdheljet tona më të hapur. Ne filloi të përkëdhel gjinjtë e saj, jashtë këmishë e parë e tij, por së shpejti kishte duart tona gjetur rrugën e tyre në zemrat e saj të mëdha bukur. Tani ajo moaned me zë të lartë dhe goditur barkun e saj, ndërsa luajnë tonë me gjinjtë e saj mbi të bëj dhe thith. Kjo ishte një ndjenjë e përzier pak për të parë një tjetër njeri mbillni në zemrat e gruas sime, ndërsa unë e bëri atë. Duart tona vazhduan të puth ndërsa gjiri në gjinjtë e saj. I le një rrëshqitje në gisht saj deri tani shumë të patharë pidhi rruhet. Shpejt, unë kam qenë i bashkuar me gishtin e mikut tim dhe së bashku ne gishtin fucked saj në orgazmë saj të parë. Tani unë nuk mund të ndalojë veten time unë u ngrit dhe grisi rrobat e mia, rrobat e gruas sime, ne kishim marrë tashmë jashtë saj kështu që tani ajo ishte gjysmë i shtrirë lakuriq dhe me brirë në divan. Kur isha lakuriq kështu që unë mori disa runktag e karin e tij dhe u ndal në gjunjë midis këmbëve të gruas sime. Bërë tani diçka tonë mik që më befasoi pak. Ai mori karin tim dhe filloi stroking atë pak. Ngadalë, ai tërhoqi karin tim drejt pidhi pritjes. Ajo ishte aq e bukur, kur ai ndihmoi në karin tim në ngrohtësinë lagësht mrekullueshme. Unë fillova të ndyrë gruan time në një. Të lartë dhe më të shpejtë Ndërkohë, shoku i tij vazhdoi të përkëdhel dhe thith në zemrat e gruas sime. Ai le të pip tij gjuha nga gjinjtë e saj poshtë në saj pidhi dhe së shpejti ai thau clit saj, ndërsa unë fucked saj. Ndonjëherë ai le gjuha e tij ta prekte karin tim si ngjitet shumë më rrëshqiti në dhe nga pidhi bukuroshe. Tani unë nuk mund të mbajnë më më gjatë dhe me një gjëmim aq I zbrazi veten thellë brenda saj pidhi. Unë kurrë nuk mendova se do të përfundojë spërkatës. Kur unë isha bërë unë rashë së bashku mbi gruas sime tërësisht të pafuqishëm. Miku im më shtyu të butë mënjanë dhe filloi shuplaka wifes nyknullade time pidhi. Kjo mori gruaja ime do të vijnë përsëri. Ajo mori një ide pak, grabbed karin e mikut të tij dhe filloi stroking atë. Kjo nuk ishte shumë kohë para se ai qëlloi ngarkesën e tij mbi zemrat e gruas sime. Ajo mori spermës dhe rubbed gjoksin e saj me të. Tani ne jemi të kënaqur në këtë moment dhe u ul dhe e mori atë lehtë për një kohë. Miku im sugjeruar kemi marrë një dush në vorbullën e tij të madhe. Ne ramë dakord për të dhe hyri në dhomën ku pishinë tifozët dhe kërceu in ishte really nice për t'u ulur në ujë të ngrohtë dhe lirisht relaksohuni. Si unë u ul atje kam filluar të mendojnë për atë që ndodhi. Ka pasur disa ndjenja të përziera, dhe tifozët ndjenja e xhelozisë, ai ishte gjithashtu një nga eksperiencat më të mrekullueshme që unë kam përjetuar. Përveç kësaj, unë e dija se gruaja ime do mua mbi gjithçka tjetër. Siç u ula në ujë të ngrohtë dhe mendonte ajo filloi horniness vijnë zvarritje prapa. Unë u zgjua nga mendimet e mia dhe shikoi gruan time. Ajo u ul me sytë mbyllur dhe gëzonte ujë të ngrohtë bubbling. I shtriu dorën nën ujë dhe përkëdhelur gjoksin e saj. Ajo më shikoi dhe buzëqeshi. Unë u përkul drejt saj dhe i pëshpëriti në vesh të saj.

- Kjo është në rregull, mjaltë? të vërtetë të mirë! Mos harroni se nuk ka rëndësi se çfarë ndodh sot, është që unë dua. Edhe më tani. Kam vazhduar të luajë me gjinjtë e saj. Me dorën e grabbed karin tim nën ujë dhe filloi stroking atë. Miku jonë u përkulur para nesh, ajo dukej sikur ai ishte në gjumë. Karin im mpiu me trajtimin e gruas sime dhe unë u bëhet me të vërtetë me brirë përsëri. I le dora ime të vazhdojë poshtë mbi barkun e saj poshtë në saj pidhi. Koha për një tjetër surprizë, miku ynë nuk fle fare. Ai u ul dhe stroked pidhi gruas sime me këmbën e tij. Si dora ime gjetur poshtë në saj pidhi, ndjeja se ai kishte gishtin e madh brenda gruan time. Ai hapi sytë dhe qeshi. I kam ndihmuar atë për të luajtur me saj pidhi, ai përdori këmbë dhe dorën time. Gruaja ime ka filluar të ankohem louder dhe louder me trajtimin tonë. Pas një kohe, ajo ndërpreu trajtimin tonë, duke marrë deri në lëkundës një këmbë mbi këmbët e mia dhe u ul në prehrin tim. Ndërsa gruaja ime filloi të puth miku im afruar. Ai u ul në buzë të pishinë dhe filloi stroking karin e tij. Gruaja ime grabbed karin tim, e mori atë në saj pidhi dhe filloi hipur mua. Ajo shtriu dorën me mikun e tij dhe kapi karin e tij dhe tërhoqi atë afër. Tani ai ishte ulur të drejtë tjetër për gruan time dhe unë anim kokën paksa në një anë dhe të marrë atë në gojë. Përsëri, kam marrë atë ndjenjë të përzier të xhelozisë dhe epshit. Fakti që kaq afër për të parë se karin e një tjetri në gojën e gruas sime të vërtetë dha një të ndjehen të ndryshëm. Por unë vendosa për të vetëm të gëzojnë situatën. Ajo ishte me të vërtetë e mrekullueshme të ndihen të shtrydh e saj pidhi me karin e tij duke shikuar se si miku ynë gëzuar sugteknik mrekullueshme gruas sime. Unë kurrë nuk kishte parë një kar, por minave të jetë në lulëzim. Ishte really cool për të parë se si është karin pështymë lagësht shkau brenda dhe jashtë në mes të buzëve të gruas sime. Tani unë ndjeva që kam kërkuar për të ndryshuar qëndrimet.

- Erdhi si ne hap nga banjë. Unë dua të kthehem Darling, i thashë. Ne shkuam në dhomën tjetër përsëri. Gruaja ime na çoi atje me një kontroll të fortë mbi cocks tonë, një në çdo dorë. Miku ynë shkoi jn në një dhomë të ruajtjes dhe mori një dyshek i madh se ai përdoret për të përdorur kur ka mysafirët e marra. Gruaja ime mori poshtë për të katër dyshek. Unë u gjunjëzua prapa saj dhe presion n e tij karin. Përsëri u shoqja e saj të ndaluar kar e tij në gojën e gruas sime gjiri. Unë u përkul përpara dhe filluan të shtrydh dhe përkëdhel gjoksin e saj. Unë vuaj dhe nxorrën disa nga nipples sepse unë e di ajo i pëlqen atë. Pidhi i saj shtrydhur karin tim aq i mirë që kam ndjerë unë isha duke u vetë heqje përsëri. Unë nuk kam ardhur ende kështu që unë nxorrën veten nga pidhi i saj. Gruaja ime u ndal gjiri mbi karin e tij, e ktheu fytyrën e tij drejt meje dhe e pyeti.

- A është në rregull në qoftë se ai fucks mua? Mendova për një prishje të dytë para se të kam thënë. - Sigurisht në qoftë se ju vetëm dëshironi që. Gruaja ime i tha mikut të saj të shtrihen në shpinë. Ajo squatted poshtë mbi të. Grabbed karin e tij drejtuar atë drejt saj pidhi dhe kam vendosur poshtë mbi atë me një ofshamë. Miku im dukej sikur ai do të zbehta me kënaqësi. Unë u ula pranë dhe smårunkade karin tim Hard Rock ndërsa gruaja ime filloi të shkojë me një ritëm gjithnjë e më të shpejtë. Unë qëndrova deri në frontin e gruas time kështu që ajo mund të thith kar tim. Kjo nuk ishte shumë kohë para se ai shkoi për gruan time përsëri. Ajo mori off karin e mikut të tij dhe u gjunjëzua. Ne kemi vënë veten në frontin e saj në çdo anë. Ajo mori dicks tona dhe filloi të alternuar stroking dhe gjiri mbi to.

- Come on. Unë dua që ju të merrni mbi gjoksin tim. Ajo vazhdoi të hov cocks tonë në një ritëm gjithnjë e më të shpejtë. Ne arriti pothuajse në të njëjtën kohë. Sperma ynë mbi gjinjtë e saj të mëdha. Kjo rrodhi nga gjinjtë e saj poshtë stomakun tim drejt saj pidhi. Ajo le të shkojë e cocks tonë dhe filloi fërkim kosi tonë në lëkurën tuaj.

- Çfarë një locion trupi i madh. Tha ajo. Ne pushoi një kohë para se të marrë në dush dhe na lau. Ushtrime nate kishte forcën e saj, kështu që kur kemi larë nga ne ne u veshur, falënderoi mikun tonë për një mbrëmje shumë të këndshme. Në shtëpinë e makinave, kemi biseduar me atë që ka ndodhur dhe ne ramë dakord se kjo ishte një natë e madhe, por ajo ishte ndoshta një rast i izoluar. Por kush e di se çfarë mund të ndodhë kur godet horniness.

Koment Sexnovell (titulli mungon)