Mos dashur?

Një ditë unë kam qenë jashtë shëtitës në qytet Unë befas ndjeu uri. Unë pastaj shkoi në një restorant aty pranë dhe u ul në një tavolinë. Ndërsa unë pritur për ushqim tim, unë shkova në dhomën e zonja për të freskohem mua. I kishte hapur vetëm derën e banjo dhe do të dalë prej andej, kur papritmas u bë inknuffad atje përsëri. Një njeri më shtyu kundër murit dhe kur unë u hap gojën time për të protestuar, ai vuri dorën e majtë mbi gojën e saj në mënyrë që unë nuk mund të bëjë një tingull. Dora e tij kontrolluan tjetër të përafërt mbi trupin tim dhe deri në prapanicë tim. Ai kërkoi vetë kundër meje dhe unë mund të ndjehen karin e tij kundër barkun tim. Papritmas ai filloi të flasë: "Unë jam duke shkuar për të hequr dorën nga goja juaj, të jenë të qetë nëse ju nuk doni të merrni në telashe" Zëri i tij ishte i thellë dhe të fortë, dhe i dërgoi tingles poshtë shpinë time. Ngadalë ai hoqi dorën e tij për një sekondë të shkurtër, unë mbajtur frymën time dhe ishte gati të bërtas kur dora e tij u ul vështirë në faqen time. "Ju keni qenë dashur të jenë të qetë, kam thënë" bërtiti njeriun. Unë pashë seriozitetin në sytë e tij dhe tha, duke u dridhur: "Unë premtoj unë nuk do të them një gjë, por ju lutem bjerë mua Unë e di nuk ju bëni dhe nuk duhet të jetë i thënë askujt se çfarë ka ndodhur" Ai qeshi derisively, por në vend të thënë diçka, ai presion buzët e tij fort kundër minave si ai më ngriti kështu arritëm në të njëjtën lartësi. Pastaj kërkoi nga duart e tij në zemrat e mia, prekje me thithat e mia. Papritmas ai grabbed bluzë time dhe u larguan me dhunë në mënyrë që të gjithë çelësat ra në dysheme, ai e mori larg këmishën e tij, e ndezur uritur në zemrat e mia të mëdha. Bluzë me shiritat sytjena ishin poshtë mbi supet e mia në mënyrë që unë nuk mund të lëvizë, unë g mbajë ep dëshpëruar e pallto e tij në mënyrë që të mos humbasin ekuilibrin tuaj. Unë ndoshta nuk do të kishte nevojë për atë, sepse ai e ka mbajtur gjithmonë më e vështirë kundër murit me trupin e tij. Duart e tij ishin tani deri në këmbët e mia dhe ai rubbed ato me rrip mesi pantallona të gjera, buzë, u tërhoq lart dhe dora e tij u zhvendos në pidhi tim, ai presion dorën e saj kundër vendin tim më të ndjeshme dhe nuk dridheshin tërësisht i sigurt pse. Papritmas ai u ndal dhe kam vënë re ai zbërthyer pantallona e tij sekonda më vonë, ai e shtyu në mua dhe unë gulçoi në befasi, ai u zhvendos shpejt dhe pa mëshirë, pa mërzit të shikoni edhe në mua, pa marrë frymë e vështirë kundër qafën time. Pastaj shkoi mbi ritmin e tij të çmendur për një ritëm të qetë pothuajse sensuale, kundër vullnetit tim, unë filloi të merakosem. Unë moaned padashur tilloch shtriu duart e mia për të rrëmbyer prapanicë e tij, ndërsa unë vënë një këmbë kundër mur për mbështetje më shumë. Ai vërejti se unë u bë gjithnjë e më shumë qef dhe ngriti fytyrën e tij dhe buzëqeshi fitimtare në mua atëherë ai puthi mua tenderly. Unë u përgjigj me puthje, ndërsa unë presion duart e mia encouragingly në prapanicë e tij. Ai shpejt u rrit ritmin e lojës për të njëjtën shpejtësi që ai kishte në fillim dhe ne të dy të filluar të marrë frymë tendosura. Një goditje pak e dhunshme dhe ai shkoi për ne në të njëjtën kohë. I bërtita nga orgazmë time si ai moaned me zë të lartë. Pastaj të gjithë ishte ende, por ai nuk hezitoi nga mua, por ishte ngritur ende kundër meje, marrë frymë rëndë. Pas disa minutash kam filluar të mendoj se pozita ishte e pakëndshme dhe u përpoqën për të liruar veten. Ai ishte menjëherë i vetëdijshëm për atë që kam bërë dhe presion mua papritmas kundër murit përsëri, por ndjeva se ishte e vështirë brenda meje. Papritmas, ai lëshuar mua dhe kur isha poshtë në katin e përsëri, ai kapi dhe vuri duart e mia kundër toastolen dhe përsëri mbi të. Ai menjëherë shtyrë në mua dhe fucked më e vështirë, "Po, Po! Qij mua e vështirë që unë moaned. Ai u përplas me gjithnjë e më e ashpër në mua dhe papritmas ndjeva një goditje në prapanicë. "Zuskë juaj unë do të shpulakë dhe qij ju derisa ju nuk e di emrin tuaj!", Tha ai fort. Kjo nxiti mua edhe më shumë dhe kam shtënë inkurajuar deri gomar e saj kundër tij. Pas një vështirë pak troket, fillova të hap gojën me zë të lartë: "Tani është e mundur për mua ÅÅHHHH Ooooh" Kjo shqetësuar atë dhe shumë shpejt ai filloi të ankohem me zë të lartë, atëherë e ndjeva atë të ardhur nga mua dhe një jet nxehtë goditi pidhi tim, ai qëlloi një ngarkuar për të dhe unë e ndjeva se ajo shkoi për mua përsëri.

Ai u ngrit dhe veshur përgatitur, dhe pas një puthje të vështirë ai tha: "Ti ishe qij mirë që kisha ndonjëherë" Kam shikuar deri në atë dhe pashë një i gjatë njeri qimezi në të tridhjetat e tij, unë buzëqeshi në atë "e njëjtë, gjë vetëm një; çfarë është emri yt? "Ai buzëqeshi në mua pastaj ai u largua.

Voto për mos dashur?:
Usel!GodkändBraMycket braSuverän! (5 vota, mesatarja: 3.40 nga 5)
Loading ... Loading ...
Tregoj një sexnovell Raport!

Koment mos dashur?