Sexnovell (titulli humbur)

Mua dhe një djalë me emrin Jonas kishte planifikuar të shpenzojë një ditë rastësor vere me një notuar. Pra, ne e mori bikes tona dhe hipi deri në një liqen ndodhet rreth pesë kilometra nga ku unë jetoj. Liqeni është i izoluar drejtë brenda një pyll, por nuk është një plazh me një skelë dhe një kullë zhytjes. Kur ne mori atje kështu që nuk ishte aq shumë njerëzit, por ne nuk ishin padyshim vetëm. Dielli shndriste dhe ngrohur trupin tim, dhe kjo shpesh merr, unë nuk mund të ndihmojnë por të merrni pak me brirë dhe organet e bukura gjysmë lakuriq si ju pa. [...] Lexuar sexnovell »

Usel!GodkändBraMycket braSuverän! (22 vota, mesatarja: 3,41 nga 5)
Loading ... Duke u ngarkuar ...

Sexnovell (titulli humbur)

Ajo që unë do t'ju them tani në fakt është mjaft e vërtetë! Unë isha në klasën e nëntë dhe ishte 18 vjeç. Unë kam qenë në dashuri me Maria që nga 6 top-dhe shpesh kishte fantazite rreth asaj se si trupat tanë rubbed kundër njëri-tjetrit në ekstazë dhe se si unë i dha orgasms e saj të mahnitshme. Tani Maria kishte fituar një të dashurin që ishte 4 vjet më i vjetër dhe kishte një karin prej 22 cm kështu që unë mendova tani shanset e mia në lulëzim larg. Por një ditë në dhomën foto kështu kishte Maria "Kukgissning", ku ajo (me një sundimtar) tërhoqi deri në masë 10-22 dash cm. [...] Lexuar sexnovell »

Usel!GodkändBraMycket braSuverän! (16 vota, mesatarja: 2,75 nga 5)
Loading ... Duke u ngarkuar ...

Sexnovell (titulli humbur)

Hello emri im është Anneli dhe është 26 vjeç. Kam punuar si drejtor kopshti për 7 vjet deri sa unë ndjeva kam kërkuar për të bërë diçka të ndryshme. Që unë përdorur për të qij një nga gjashtë personat e moshës YNGVE atin i cili është 63 vjeç dhe ai sugjeroi mua për të marrë fotografitë nude. Ai gjithmonë mendonte se unë jam aq i bukur dhe është e mirë për të qij mua. Unë u përpoq për të lënë një djalë 18 vjeçar për të marrë disa fotografi të mua dhe ajo shkoi e madhe. Freddie ishte aq i ëmbël dhe i sjellshëm që unë fucked atë në mirënjohje. [...] Lexuar sexnovell »

Usel!GodkändBraMycket braSuverän! (22 vota, mesatarja: 2,05 nga 5)
Loading ... Duke u ngarkuar ...

Sexnovell (titulli humbur)

Edhe pse unë e dinte sigurisht se ne do të kemi një mysafir në shtëpi një çift disa ditë, unë isha ende pak i habitur kur unë erdha në shtëpi nga puna në fillim atë ditë dhe mori për të parë një këpucë disa të panjohura në sallë. Unë shkova rreth shtëpisë dhe pa një valixhe në dhomën Jonas dhe pastaj ajo filluar në mua se ajo ishte Louise, një mbesë të gruas sime. Louise do të fillojë në mes të Suedisë dhe Universitetit nuk kishin qasje në apartamentin e saj se nuk do të duhet të presë një javë. [...] Lexuar sexnovell »

Usel!GodkändBraMycket braSuverän! (10 vota, mesatarja: 2,80 nga 5)
Loading ... Duke u ngarkuar ...

Sexnovell (titulli humbur)

Ajo duket deri në mua, ende ngjitet në fytyrë dhe buzëqeshje. Ne udhëtimit na merr duart dhe shkon në banjë për një larje të nevojshme. Hap derën për në banjë, duke vënë në dukje edhe se ajo premton mirë. Të gjitha muret janë të mbuluara me pasqyra të mëdha dhe një model vaskë më shumë në atje. Mua më pëlqen ajo që unë shoh në pasqyra, kjo grua e bukur me brirë në latex lingerie, spermë ngjitet në fytyrë dhe flokët dhe ajo kullon sperma nga gomar e saj poshtë në kofshë tuaj. [...] Lexuar sexnovell »

Usel!GodkändBraMycket braSuverän! (4 vota, mesatarja: 2,50 nga 5)
Loading ... Duke u ngarkuar ...

Sexnovell (titulli humbur)

Rri ulur në një karrige, kur kam ardhur në dhomë dhe më ke vendosur në gjunjë para jush. Unë jam zbërthim pantallona tuaj dhe tërheq poshtë mizë e tij - puth ju me dorën tuaj në të brendshme jashtme. Tërhequr buzët e mia dhe gjuhën në pëlhurë e jashtme frymë e ajrit të nxehtë mbi karin tuaj si ne tani duhet të fillojnë të jenë të mëdha. bëj me gjuhën time të ngrohtë përgjatë bel, vetëm nën kërthizë. ngadalë, ngadalë - poking një gisht në rrip mesi dhe prek seksi tuaj tani shqetësuar dhunshme reagon menjëherë duke u përpjekur për të marrë deri në pëlhurë. [...] Lexuar sexnovell »

Usel!GodkändBraMycket braSuverän! (2 vota, mesatarja: 2,00 nga 5)
Loading ... Duke u ngarkuar ...

Sexnovell (titulli humbur)

Pas të gjitha ushqim dhe pije në ushqim, (dhe e plotë) kështu kishte të zbrazët fshikëz. Kështu që unë shkova në dhomën e burrave, sepse ka pasur shumë njerëz në oturak, kështu që unë shkova në banjë më të afërt. Kur kam hapur derën, ka ulur një zogth të mirë në kërkim. (Edhe pse ajo është e plotë). Ajo ka sup-length flokë bjonde, sy blu dhe një trup të përsosur. - Ndoshta unë duhet të shkoj në një tjetër tualet, kam thënë - Jo, nuk është e nevojshme, unë do të ketë së shpejti peed qartë. Mirë, mendova, dhe ka pritur. [...] Lexuar sexnovell »

Usel!GodkändBraMycket braSuverän! (8 vota, mesatarja: 3,38 nga 5)
Loading ... Duke u ngarkuar ...

Sexnovell (titulli humbur)

I dha në Söderhielms damaffären Way Spiral në gjueti për një këmishë nate të vërtetë i zoti si unë ishte duke shkuar për të papritur burrin tim me mënyrën më vonë në mbrëmje. Unë menjëherë bëri thirrje për vëmendje nëpunës femrës dhe i tha porosi time, diçka theksoi sepse unë kam qenë në një nxitim për një vizitë në një sallon bukurie vonë në pasdite. Nëpunës, ajo u emërua Karin, pa sytë e njohur se unë u theksoi dhe foli me qetësi për të qetësuar më poshtë. [...] Lexuar sexnovell »

Usel!GodkändBraMycket braSuverän! (7 vota, mesatarja: 1,86 nga 5)
Loading ... Duke u ngarkuar ...

Sexnovell (titulli humbur)

Çfarë ishte kjo? E telefonit. Dridhet nga shtrati dhe të vini ta merrni. Dëgjuar një vajzë për fat të mirë të prezantuar veten dhe të thonë, "Ju Platas ishin të interesuar për mua." Kjo është arsyeja pse unë tani tren në rrugën për të xhiruar. Me disa pritje, unë duhet të pranoj. Ndihet nervoz që do të fotografohet nga një vajzë e elegant dhe e shijshme. Pasi të kemi përshëndetur dhe kam ndjekur shtëpinë e saj. Ne biseduar pak. Ajo e pyet se si unë dua të fotografuar. I përgjigjem se unë doja të përfitoj nga çdo gjë e mia. [...] Lexuar sexnovell »

Usel!GodkändBraMycket braSuverän! (6 vota, mesatarja: 2,50 nga 5)
Loading ... Duke u ngarkuar ...

Sexnovell (titulli humbur)

Kjo ishte një verë pak vite më parë dhe unë kam qenë me një vajzë të quajtur Anna. Kjo ishte një shumë e nxehtë e diela dhe ne kishim vendosur që ne do të shkojnë not në liqen një mil larg. Anna pyeti nëse ajo mund të sjellë një mik që unë nuk e kishte takuar më parë. Ajo me siguri do të shkojë mirë kam thënë dhe e mbushur disa kafe ekstra, ndërsa Anna telefonoi mikun e saj. Pra, ne shkuan për në liqen dhe kap e saj në rrugë. Emri i saj ishte Sophia, dhe ishte rreth 24 vjet, unë besoj se, disa vjet më i vjetër se Anna dhe mua që është. [...] Lexuar sexnovell »

Usel!GodkändBraMycket braSuverän! (10 vota, mesatarja: 3,80 nga 5)
Loading ... Duke u ngarkuar ...