E fundit Summer hangar valle

I dashuri për të kërcyer dhe logdansen fundit për verën, unë thjesht nuk mund të humbasë, kështu që unë shkova me disa miq dhe kemi pasur një mbrëmje të këndshme.

Ajo ishte e nxehtë dhe unë shkova atje vetëm veshje dhe këpucë ifört, plotësisht lakuriq nën të. U ndjeva i ekspozuar dhe i paturpshëm, një ngrohtësi të çuditshme u përhap nëpër trupin tim, si një lloj dehje.

Ne nuk kishte qenë një kohë e gjatë derisa unë u pyet për të kërcyer nga një djalë shumë të bukur, ai ishte i gjatë, unë jam vetëm 186 cm, kishte sy ngjyrë kafe dhe një buzëqeshje të bukur. [...] Read sexnovell »

Usel!GodkändBraMycket braSuverän! (38 vota, average: 3.26 out of 5)
Loading ... Loading ...

Shfrenim verë dhe një festë për tre

Tani kisha munduam në ditën e zyrës mallkuar në ditë dhe jashtë, plus çdo fundjavë, për të kapur me të gjitha dokumentet para se të të lënë për një javë të tërë të dobët do të fillojë.

Me një psherëtimë të thellë bukuroshe, kam mbledhur gjërat e mia të fundit në tavolinë dhe ëndrrat u largua për mua dhe pushime mikut tim më të mirë të çiklizmit. Ne do të fillojë herët në mëngjes. Ashtu siç isha ulur atje dhe ëndërruar se telefoni rang më të mirë.

Ajo u biçikletë tim vacationing mik Karin, i cili tha ajo theu këmbën kur ajo do të zbres nga autobusi. [...] Read sexnovell »

Usel!GodkändBraMycket braSuverän! (15 vota, average: 2.53 out of 5)
Loading ... Loading ...

Divan

Fqinji im i vjetër kishte lëvizur ajo ishte një bushtër të vjetër që njëpasnjëshëm në mur sa më shpejt që keni shikuar festivale televizive ishin të paimagjinueshme. Unë kam qenë shumë e shqetësuar për mënyrën se si fqinji im i ri do të duken si. Të dielën në mëngjes në orën dhjetë, doorbell ranë dhe aty qëndroi një të errët vajzë 25 vjeçare me një trup që ishte më e përsosur që kam parë ndonjëherë gjinjve të moderuar të mëdha stomak të vogël dhe një bisht të vogël. Ajo tha se emri i saj ishte Annika. Dhe kjo ishte ajo duhet të lëvizë në banesë në vendin fqinj. [...] Read sexnovell »

Usel!GodkändBraMycket braSuverän! (15 vota, average: 2.27 out of 5)
Loading ... Loading ...

Supermarkete Wink

Ai shkoi tek tills. Ai lëshoi ​​përsëri. pa atë. vijnë tek ai. Ajo qëndroi vetëm pas tij. afër tij. Ai vendos mallrat e tij në kasetë dhe vrapoi përsëri për të marrë një qese. Fytyra e tij ishte prekur atë, ai vetëm e shikoi atë dhe buzëqeshi, ajo ndjeu trupin e tij në frontin e saj. Ajo donte aq keq. prekte. Ai pagoi dhe nxitoi të dalë jashtë, ajo pasohet së shpejti pas. Kur ajo del, ai qëndron jashtë dhe të pretendojë për të kërkuar asgjë në xhepat e mi. [...] Read sexnovell »

Usel!GodkändBraMycket braSuverän! (6 vota, average: 2.33 nga 5)
Loading ... Loading ...

Nikoqirët Pain House

Kapitulli 1 - Ardhja

E gjitha u zhvillua në Austri. Në një udhëtim përmes pushime vend kisha ardhur në një shtëpi të izoluar, apo ishte një rezidencë? Shtëpia ishte e bardhë me shtylla në frontin e hyrjes i cili mbajti një ballkon të madh. Ajo u kujtoi mua një grimë e një sydstatshus nga "Gone With the Wind".

Makina kishte hacked në orën e fundit gjysmë dhe ajo dukej e dyshimtë që do të marrë shumë më të gjatë, kështu që unë nxorrën në oborr dhe ranë ziles për të kërkuar ndihmë. [...] Read sexnovell »

Usel!GodkändBraMycket braSuverän! (19 vota, average: 3.05 out of 5)
Loading ... Loading ...

Bukur Hanna

Ajo caressed në mes të këmbëve të tij me dy gishta dhe unë pashë fittskåra saj shndriste dhe u bë me lagështirë dhe me lagështirë. Unë u ula pranë saj dhe masazhin dalë e saj të majtë. Ajo mori gishtat e saj fittsaftvåta dhe më lejoni të bëj ato. Ata shijuar karin e madh me të vërtetë emocionuese dhe pulsating. Hanna tërhoqi lehtë në çantë tim dhe pak më i dobët në buzën e poshtme. Ne kemi filluar puthjeve më intensive dhe Hanna mori një kontroll të fortë mbi topat e mi kam marrë deri nesër herët, kështu që thyejnë atë tani! Unë mezi mund të lexoni saj para se ajo e hodhi mua rreth në shpinë të tij. [...] Read sexnovell »

Usel!GodkändBraMycket braSuverän! (11 vota, average: 3.45 out of 5)
Loading ... Loading ...

Mbrëmje e bukur

Kjo ishte një mbrëmje të ngrohtë në fund të verës, në gusht. Mua, shoku im më i mirë dhe një nga miqtë më të mirë të saj djalë u ul dhe i pjekur në skarë në oborr spanjol tim. Pas disa gota të verës dhe disa birra, ajo dhe unë bërë një pak të ngazëllyer, si të thuash, dhe u ul dhe diskutoi qij tonë të përbashkët. Pontus, shoqja e saj u ul dhe për të dëgjuar të arriturat tona. Pas një kohe ai nuk mund ta mbajë atë më gjatë, por e pyeti nëse kjo ishte e vërtetë që kemi pasur marrëdhënie seksuale me njëri-tjetrin. Edhe pse ne ishin vajza të dyja. [...] Read sexnovell »

Usel!GodkändBraMycket braSuverän! (6 vota, average: 3.33 out of 5)
Loading ... Loading ...

Udhëtimi Shkolla

Kjo ndodhi kur unë dhe klasa ime shkuan në një udhëtim shkollor pasi të kemi mbaruar klasën e nëntë. I kishte sytë tuaj për një vajzë në klasën time tashmë në klasën e tetë, por unë isha kaq i trembur, kështu që unë nuk guxoi qasje. Tani ajo ishte se ne kishim marrë me qira dhoma hoteli dhe ne ishim duke qëndruar jashtë një hotel dhe do të vendosë se kush do të qëndrojë në dhomë. Kjo vajzë e quajtur Nina ishte e gjatë vetëm si unë kur të gjithë kishin marrë ishte dhoma e saj. Kur Belvedere atë në mënyrë që dy prej nesh ishin duke qëndruar në një dhomë hoteli. [...] Read sexnovell »

Usel!GodkändBraMycket braSuverän! (14 vota, average: 3.29 out of 5)
Loading ... Loading ...

Fucking Nxënëse

Më pëlqen shkollën dhe janë goxha të mirë në lëndët më të madhe, por ditët priren të jetë e gjatë dhe e mërzitshme kështu që pas vetëm dy javësh kështu që vendosa të gjallëroj gjërat up. Mësimi i fundit të mërkurë, unë kam një mësues shumë të rinj angleze. Emri i tij është Erik dhe praktikë karate dhe ai është shumë i bukur.

Kah fundi i klasës filluan, pidhi im duke u lagur dhe ndjeva se pas mësimit, do të të shpëtoj. Unë mendoj se Erik është rreth 18 vjet më i vjetër se unë, por unë nuk e intereson. [...] Read sexnovell »

Usel!GodkändBraMycket braSuverän! (25 vota, average: 2.08 out of 5)
Loading ... Loading ...

Udhëtimi Ski

Sune prindërit kanë një vilë komod në sallë dhe ne do të shkojmë atje për çdo vit për udhëtim

ski.

Në më të kërkuar Sune ne do të marrin një çift i të miturve, të cilën unë për Se

nuk protestoi kundër, por vetëm se Sune është një ferr i një marr biskota

ndërsa unë gjithmonë nobbad, kështu që ai premtoi për të rregulluar dikush që kishte një motër.

Po, nata jonë e parë në kasolle ishte pak i mërzitshëm, për nuse Sune i doli të jetë më shumë

interesuar në mua se prej tij dhe gjithashtu kam vënë re menjëherë se ajo ishte një

Randy dhe puding ftohtë, ndërsa pak-motra dukej pak i pasigurt dhe pa përvojë dhe

vazhdimisht hodhën shikimet förebrånde me motrën e saj të vjetër, kur ajo ka vërejtur se

ne nuk do të jenë të kënaqur me marrëdhënie thjesht intelektuale. [...] Read sexnovell »

Usel!GodkändBraMycket braSuverän! (14 vota, average: 2.86 out of 5)
Loading ... Loading ...