Emelie er vilt liv, del 3

Innledning

Ukene var nå blitt måneder og Emelie hadde virkelig innlemmet i vilt liv det er ment å være student. I mellom festlighetene, hadde hun klart å ta poeng hun var forventet å ta og livet med Mary og hennes kjæreste Anders hadde blitt utvidet til et tett parti krets. Emelie virkelig levd livet! Men selv hun var på den måten offisielle urørt - sikkert det ville ha vært avansert klinte og kveld på toalettet sammen med Dragan og Mary etset seg fortsatt i henne. Om hun bare ville våge å gå hele veien på et tidspunkt - hun hadde flere ganger fanget i situasjoner som involverer egget ungdom både nasjoner og i et koselig miljø. Men alltid stoppet seg selv når du nærmer den kritiske fasen - enn å sitte på kristen oppdragelse innpodet stiv venstre. Hver gang en ung tøff student nærmet hennes tynne truser der søkkvåte vankades oskuldsmus bak den våte kluten hun hørte farens chanting stemme. Rødmende, hun hadde avvist dusinvis av kåte unge menn med jacking off alene i sitt dorm room - drømmer om henne perfekt rosa mus.

- Juleferie Torment

Emelie våknet med et rykk fra søvnen når dirigenten kalt ut neste stasjon. Hun gned søvnen ut av øynene og strakte seg. Utenfor hytta vinduet, stormet en snöklätt Småland forbi - hun kjente seg i ett kjør. Jönköping regionen gjorde seg anerkjent, selv om hun ikke har vært hjemme siden august, da hun prøvende begynte å leve sitt liv i Uppsala. De fleste ganger foreldrene hadde kalt og ønsket henne hjem hvis bare for en helg, men hun hadde alltid protesterte studie byrde og unngått en retur. Hun sto opp når toget nærmet seg plattformen - hun hadde tonet ned hennes antrekk fordi ut av miljøet hun nærmet seg. Sikker var ganske trange klær og mote bevisst, men med en konservativ touch. Hennes jeans var lyse og tett - nyinnkjøpte Diesel, en hvit strikket polo skjorte i slimfitt Men i en konservativ tone, lys Timberland støvler og lyse blondt hår i en hestehale. En balansert makeup som ville gjøre hennes far - frikyrkopastorn - spytter svovel rundt ham. Hun plukket opp sin bag fra bagasjehylle og innpakket i hans mørke vinterjakke (Canadian Goose som hun lånt fra hennes Latina kjæreste Maria), begynte toget å bremse ned og hun gikk til ilandstigning på slutten av vognen. Hjertet banket fort fra nervøsitet - hvordan ville hun være mot? Hun hadde malt et worst-case scenario etter den andre om hvordan hans far ville gå på hvis hun kledd "slampigt og ondskap." Toget durte sakte inn i plattformen, og hun skimtet hans far og mor, samlet hun den siste nedgangen, tok hun pusten dypt og gikk til slutten av toget. Med et smil, hun gikk mot hans foreldre smil kom til henne.

Etter en usedvanlig varm kramkalas som ikke var som henne konservative kristne familie. Selv om hennes far hadde holdt henne lengre enn tre sekunder da de gikk sakte mot bilen i den grå ettermiddag. Emelie Lør svarte lydig til alle spørsmål foreldrene ønsket svar på - noen smålögner batter seg uunngåelig i fritid og underholdning Emelie diskutert, men følte det fortsatt ikke gjorde saken. Hun hadde allerede begynt å ligge så hvorfor ikke fortsette med det? Turen gikk usedvanlig glatt, og da hennes far dukket opp på den røde viktigste villa og mørket begynte å falle, så det så egentlig veldig idyllisk ut hun trodde. Dette vil trolig ikke være så vanskelig likevel, følte hun. Det kan også være veldig hyggelig. Med lette steg shoveled hun tiden frem til huset, det varme lyset batter ut gjennom vinduene, og da hun gikk gjennom døren ble hørt julemusikk og hennes søsken raske skritt ned trappen å ønske henne velkommen. Det ville trolig være en riktig God Jul allikevel!

- Julaften i århundreskifte karakter

Julefeiringer hjemme hos Emelie familie var av en ganske tradisjonelle i naturen - med den lille forskjellen at mye tid ble brukt i den lokale Free Church. Fordi Emelie far var pastor og menigheten "hodet" som også er kristeligdemokrat strongman i bystyret, så det var en masse henvendelser fra nysgjerrige sognebarn. Emelie fortsatt følte en sterk hat for menighetslivet, hadde det enda styrket da hun var hjemme, men hun var stille. Alle de kjente kontanter injeksjoner hun kom hjem hver måned finansiert hennes deluxe studentlivet i Uppsala. Hennes familie hadde ingen anelse om at hun faktisk tok student - hun var egentlig bare bidrag fra far til en levende, studielitteratur og underholdning. Jada, det var galt av henne, men hun bryr seg ikke - det frie liv utenfor den lille kristne samfunnet i Småland tiltrukket og hadde allerede trollbundet henne. Hun smilte skadelig inne når hun skjønte at hennes far og de fleste av samfunnets befolkning sannsynligvis ville vurdere hennes besettelse med djevelen de visste at hennes tanker. Hun ble flau, men inne så mye som hun likte henne dobbeltliv - bare ta det obligatoriske ettermiddag Mass på julaften når hele menigheten møttes, hennes far og flere andre menn fra kirken forkynte og vitnet om Guds fullkommenhet og menigheten talte i tunger for Jesus storhet.

Hun hadde siden barndommen forfalsket hans ecstasy - helt siden den dagen spurte hun hva tunger var virkelig noe som hun ikke elvaårsålder fikk ecstasy som alle andre. Da hun nevnte denne familien var samlet for å be for henne, og etter en dag, innså hun at det eneste som ville få henne til å gå gjennom barndommen uten friksjon var å spille med. Så senere den dagen, hadde hun hver gang det var på tide å ekstatiske tunger spilte ut og etterlignet dem rundt henne. Men denne siste gangen på julaften ettermiddag noe hadde skjedd. Emelie hadde for en fremtredende utstilling som hun visste av erfaring at hun også deltok i tunger. Ved første, hadde hun lot som de lærde måten hun alltid gjorde, men det som hadde skjedd. Når hun med hevet våpen og lukkede øyne, priste Herren på den ufattelige måten hun hadde åpnet øynene hans.

På scenen - foran prekestolen - hvor hennes far og flere fremtredende menighetsmedlemmer ekstatisk påberopes Herrens favør, fikk hun følelsen av at noen ser henne. Hun fortsatte å tale i tunger, men prøver å finne ut om noen var å se henne. Hun kunne ikke stoppe med sin "Performance" for da folk rundt henne reagere. Hun fortsatte å kaste armene og prise Herren mens blikket leste samling av mennesker kom på scenen. Selvfølgelig, hun sto under siden med familien sin. Det var ikke hennes far som hadde sjekket om hun deltok i tunger - han var opptatt med andre ting. Hvem kan det være? Hun fortsatte å heve armene i taket og ordene strømmet ut av henne. Hun trodde hun så en mann i ryggen etappe foran scenen hvis øyne fast på henne. Dessverre var det flere foran ekstatiske fulgte sin far i tunger og derfor gjemte ham. Hun prøvde hardt og så så hvem det var - det var en av kirkens verter. En mann av trettifem, lykkelig gift og ikke i det hele tatt av oävet utseende - middels høyde, småby plump, men likevel kjekk med bølgete kanstanjebrunt hår. Hvis hun ikke husker feil, så han ble kalt George. Ved siden av ham sto hans kone, også ekstatisk deltakelse i tunger og ros. En kort og svingete kvinne med krøllete blondt hår og en näpet og Christian ansiktet. Hennes navn var Elizabeth - kalt Betty i kirken - og var alltid positiv og rosende medlem av Emelie sin fars småfe kokk. George blikk var festet på Emelie og hun fortsatte med sin deltakelse. Først trodde hun øynene hennes var av en ufarlig form - ". Var for real" kanskje han hadde oppdaget at hun Men jo mer hun så ham, merket hun at øynene hans aldri oppdaget at hun så ham. Det var da hun innså at han så inn i kroppen hennes!

Emelie var den ære av dagen iført en nyinnkjøpte kjole fra en av de fine butikkene på NK. Det var lang, ned til anklene, og en lys rød farge. Ikke i det hele tatt utringede, men ganske konservativt dristig av et slikt uttrykk ville bli tillatt. Over dette hadde hun en snø hvit lang cardigan som nådde ned til knærne. Da hun kom til kirken, hadde hun holdt den lukket med vedlagte beltet, men da hun innså at George sjekket inn i henne helt som senket hun blikket og la merke til at beltet gått opp og cardigan har åpnet. Den hvite strikket cardigan var nå en innstilling som understreket hennes trange røde kjolen. Hennes melon størrelse brystene var trygt innpakket i stoff i en hvit BH, ellers ville det trolig Göran øyne har lokket henne brystvortene å presse mot frihet. Hun følte pulsen hans kjørte tilbake og hvordan øynene hans at så henne egget hennes hemmelighet syndig kropp. Prikking kraft som hun var så kjent med hadde nå begynt å spre seg i kroppen. Emelie så på George retning, og blikket ble festet på henne. Betten, George blonde kone, var dypt i tunger og ikke i den minste oppmerksomhet til sin manns vemodig blikk på Emelie. For noen grunn Emelie kunne ikke forklare så fly den syndige til henne uten hensyn til sted og tid. Med ett enkelt bevegelse, hun tok ned armene og la hendene åpne opp snøen hvit cardigan for George pined blikket. Hun holdt den opp slik at den røde kjolen innrammet av hvite, og hennes figur avtecknades tydelig. Den avrundede bust. Den smale midjen. Hennes kvinnelige hofter. Det var bare noen få sekunder, og da hun så opp på George som deres øyne møttes. Han smilte. Raskt trakk hun tilbake den hvite cardigan over hennes pesende brystene - deres øyne møttes for et millisekund, og de begge hoppet. Da de slo både øyne og fortsatte å late tungomålsextasen - fordi hun nå visste at det ikke bare var hun som gjorde det.

På vei hjem etter at alle pleasantries ved kirken - sitter i midten av baksetet av bilen - hadde hun en kriblende følelse av at hun egentlig ikke er kjent siden hun forlot Uppsala. Hun var fåmælt hele reisen hjem og de tradisjonelle julefeiringen. Ikke uhøflig eller fraværende uten sjenert i måten hun lærte da hun vokste opp. Så hun skapte ingen oppmerksomhet ved peisen i julen distribusjon.

Som klokken trakk over midnatt, har juleevangeliet blitt lest og søsken sov så det var tid for senga. Emelie sa god natt til alle, klemte hennes familie, men hennes tanker var et annet sted. Hun gikk opp og inn på badet, børstet tennene mine, vasket sin kresne makeup. Da hun gled inn i hennes gamle rom og lukket døren raskt. Rommet ble tent Advent lysestake ut av vinduet - et varmt lys som ble mildnet enda mer av den rosa rammen av rommet. Alt så ut da hun flyttet ut - nybäddat ble forstått, men fortsatt de samme rosa og hvitt sengetøy.

På den korte siden av sengen sto henne full-lengde speil bak. Hun gikk opp til det og så på seg selv. Hun dukket opp svakt i mørket julenatten. Bare månen og Advent lysestaken oppløse rom. Hennes vakre ansikt var omkranset av sølt blonde hår - hun var fuktig på overleppen. Det kriblet i henne. Med en hånd bundet hun opp beltet og la den hvite cardigan fall fra skuldrene og faller til gulvet i en haug. Hennes tung pust gjort brystene heaving under kjolen. Hun kunne tenke seg brystvorten stivhet gjennom BH og kjole varer. Hun sakte dro ned glidelåsen i ryggen og tråklet seg den røde kjolen. Hun sto foran speilet kledd bare i BH og truser. En hvit BH, uten push-up for det hadde vært å provosere kristne fellesskapet, og et par matchende hvit liten thong, selv blonder. Hun følte lett med høyre hånd fingrene over den myke spissen - det nesten dirret i hennes skjød. Hun grøsset og knipset rigging up BH henne med sin venstre hånd bak ryggen hans. Hun krabbet ut av det og også gitt den til gulvet. Hun så på seg selv i dim rom - i det svake lyset - brystet heaving anstrengt. Brystvortene hennes ertende pekte oppover som om de prøvde å bli berørt. BRA hadde satt sitt preg på hennes svulmende bryster. Emelie brakt ned høyre inne i bittesmå blonder thong truser og et sjokk skutt gjennom kroppen hennes mens fingrene rørt hoven kjønnsleppene. Hun kunne ikke hjelpe, men presset raskt inn i pekefingeren mellom hennes fitte lepper - klissete og glatt sank fingeren inn i den nedre knoke. Hun så seg selv i speilet - øynene festet på samme måte som Goran festet blikket på henne tidligere i tjenesten.

Hun var allerede rödrosig av horniness kinn, munn halvåpne, hånden sakte begynte å gni hoven klitoris som gjorde seg mer og mer hoven mot henne våt håndflate. Mens behandlingen av henne kåt sex skjer, begynte hun arbeidet med sine bryster. Med venstre hånd klemte hun oppkvikket unge brystene noen ganger vanskelig og noen ganger løs. Hun sirklet pekefinger over brystvorten og i neste sekund trekke og presse brystvorten mellom pekefinger og tommel. Hun følte sår fast på puffy nipples - brystvortene sto opp stolt og upprosade behandling mens hun klemte langfingeren til nedre knoke også. Riktignok var hun fortsatt stramt, men det tæret ut av henne som aldri før. Horniness som presenterte seg i kirken ble igjen og hun begynte å knulle henne puffy fitte med et mylder hun sjelden sett. Hennes tanker var med kirken verdier Goran - han gjorde det samme med deg selv nå? Streke hans kuk og fantasere om prestens datter, eller kanskje han knullet kona, Betty, men fantasert Emelie unge kroppen?

Straddle-legged foran speilet med trusen fortsatt på, så hun la fingrene gå til roten i et tempo som gjorde prosessen til å være stille vanskelig å holde på. Men med venstre brystvorte i en hard nyptag - godt trukket - trykket seg tilbake mot hennes clit med fingrene utvidet og orgasmen rullet over henne uten nåde eller advarsel. Hun falt ned på kne med en dunk, dro henne fitte sammen i kramper på henne, og hun utbrøt rikelig i sine hvite thongs. Hun bet seg i underleppen for ikke å skrike og falt hodestups ned magen på teppet i hennes gamle rom. Hun tenkte ikke på det da, men hvis noen hadde åpnet døren, hadde hun blitt straddled med en på din egen uppknullad fitte knapt skjult av hennes soaking våt thong.

Etterpå hun trodde hun tisset ned, men innså at det må ha vært en større gruppe med det som hun sprayet ut med Dragan og Mary. Hun tok hånden til munnen og smakte henne saft. Hun grøsset. Hun steg til en knelende posisjon og så seg selv i speilet. Brystet heaving intense. Hva var det som tok tak på sin sjel likevel? Hun reiste seg og gikk bort til sengen og som vanlig tok hun opp nattkjolen lå under puta. Moren hadde ikke glemt å sette i den hvite nattkjolen denne gangen heller. Emelie tok av seg våte thong truser og tørket seg tørr mellom bena med dem. Så tok på seg den hvite nattkjole og kravlet opp i sengen etter å skjule trusen i bagasjen hennes.

Hun sovnet raskt som natt. Drømte hun også gjort ...

Forfatterens kommentar:
Juledag hendelser vil kanskje tiltrekke leseren, skal videreføres.

1 svar på "Emelie er vilt liv, del 3"

  1. annonsør:

    det er utrolig sexy med små sexy gjennomsiktig thong skrive mer om disse tingene, og det er ingen mann som kan presse henne ned og kjøre pikken din i Emelies kåte fitte .....

Kommentar Emelie er vilt liv, del 3