Тројка

Следниве matrixjoga означени со етикета тројка.

Мојот дечко се користи [I дел]

Не знам како ова е заеднички, но еве една приказна целосно доаѓа од реалноста.

Никогаш не сум била добра девојка, знам.
[...] Прочитани sexnovell »

Usel!GodkändBraMycket braSuverän! (69 гласови, просек: 2.64 од 5)
Loading ... Се вчитува ...

Каиро, во 1067 e.kr

Alessia патувале многу мил со роб караван од Цариград во Каиро. Тоа беше тешко на оној што го зеде караван без постар човек, по име Ахмед Khadir. А riktgit валкани стариот човек, кој беше курот за се и секого. [...] прочитани sexnovell »

Usel!GodkändBraMycket braSuverän! (37 гласови, просек: 2.11 од 5)
Loading ... Се вчитува ...

После работа

Јас сум само што наполни 40 и мојот сопруг вели дека јас сум како убава сега, како кога се сретнавме за речиси 15 тогаш. Го сакам него и нашата мала ќерка повеќе од било што друго и никогаш не ни помислил да се биде неверен. [...] прочитани sexnovell »

Usel!GodkändBraMycket braSuverän! (40 гласови, просек: 3.03 од 5)
Loading ... Се вчитува ...

Јас мојот дечко и сестра ми

Лежиме во мојот кревет и ја бакна а јас не чувствував неговата рака во мојата камшик. Неговиот јазик игра со моите. [...] прочитани sexnovell »

Usel!GodkändBraMycket braSuverän! (31 гласови, просек: 2.55 од 5)
Loading ... Се вчитува ...

Кога можност претставува три

Почнав мојот нов курс, и сега е време за класата партија. Се сретнавме на една од момци на курсот кој го презема одговорноста и се одржа на партијата во неговиот стан. Пивото беше во фрижидер, вино го отвори и пијалок беше консумира. Момчињата стана повеќе вокал и некои почнале обидуваат да флертуваат во класата на девојки. [...] прочитани sexnovell »

Usel!GodkändBraMycket braSuverän! (86 гласови, просек: 3.40 од 5)
Loading ... Се вчитува ...

Моето време како потстанар. Дел 2

По нашата прва сексуални авантури со него дојдоа многу забавни нешта. Cissi и јас често имале секс со едни со други и, исто така, Жанет и Андерс дојде до нас многу често да се менуваат. Понекогаш имавме шест сите четири или само две или три од нас кои уживаа заедно. [...] прочитани sexnovell »

Usel!GodkändBraMycket braSuverän! (93 гласови, просек: 3.45 од 5)
Loading ... Се вчитува ...

Сестри

Ние сме само се врати од градот по се упатиле во и надвор од продавници и се обидел облека. Во продавниците
Се обидов на облека сте го цицав курот и земајќи го длабоко во грлото медицинска сестра. [...] прочитани sexnovell »

Usel!GodkändBraMycket braSuverän! (43 гласови, просек: 2.70 од 5)
Loading ... Се вчитува ...

Секторот за сегашноста Amaranten

Свет на Kungsholmen во Стокхолм ... Јас сум бил тука веројатно повеќе од 20 пати. Нивните лоби и бар е одлично место за да имаат кратка средба. Друга омилена е Северна светлината хотел во Vasagatan.

Денес во неа е празен на луѓе во фоајето и го нарачав кафе. Јас бев 10 минути порано.

Темата на блогот е "малку", а потоа се вклопуваат добро е да се исполнат неколку денес. Оваа средба не беше планирано, но добивме одржи на едни со други и јас сум се запознал со него пред тоа.

[...] Прочитани sexnovell »

Usel!GodkändBraMycket braSuverän! (21 гласови, просек: 2.38 од 5)
Loading ... Се вчитува ...

Ние помагавме еден на друг да ја исполни нејзината фантазија

Тие го повикаа додека јас седев во автомобилот на пат кон дома од тренинг. Ние разговаравме за да се види, но не најде време. Сега тие се прашував дали би можел да дојде веднаш. Гледав во часовникот и не можеше да смисли нешто што може да ме запре. Освен тоа, бев многу љубопитна да ги пречека.

"Vänninorna", како што се нарекуваат себеси се 2 девојки во 35-годишниците кои вреди да се одреден опис. Ги нарекуваме Лота и Minna.

Лота е шведски девојка која живее одвоени, мајката на едно дете, работи како продавач во ИТ. Таа е темно руса, прилично краток и тенки. Одговара. Нејзиното тело поцрнета и таа има мали конусна гради. Кога разговаравме со секој звук таа секогаш алармирање и среќни. Иако таа работи и патува многу се чини дека таа да биде еден од оние кои секогаш имаат време за сеопфатна одмор. Кога таа ја отвори вратата на својот стан во центарот на Стокхолм, таа беше целосно неизменет и права коса е формирана во опавче.

[...] Прочитани sexnovell »

Usel!GodkändBraMycket braSuverän! (32 гласови, просек: 3.06 од 5)
Loading ... Се вчитува ...

Во врба

-Дојди со мене, тој ми шепна на уво. Јас направив како што ми беше кажано и ние рана нашиот пат низ толпата. Тој ја зеде мојата рака и ме на улица, тој сепак беше топло надвор иако времето се приближува еден. Тоа беше крајот на летото и ноќи почна да добие темно сега. Ние побрза во текот на еден парк, далеку од ноќен клуб сме дошле. Тој ме влечат под голем врбата и почна да ме бакнува топли.
[...] Прочитани sexnovell »

Usel!GodkändBraMycket braSuverän! (23 гласови, просек: 2.91 од 5)
Loading ... Се вчитува ...