Мастурбацијата

Следниве matrixjoga означени со етикета мастурбацијата.

Sara Дел 3

Sara проголта тешко. Пред неа беше Самуел, нејзиниот очув за три години и нејзиниот близок другар за многу месеци, и побара од неа да се милувам пред него. [...] прочитани sexnovell »

Usel!GodkändBraMycket braSuverän! (30 гласови, просек: 3.23 од 5)
Loading ... Се вчитува ...

Sara Дел 2

Sara трепереше речиси како таа отиде на пат кон дома. Оваа недела беше нешто на една личност. Нејзината мајка се одлучи да се обиде и да престане апчиња за спиење повторно, како и Самуел беа љубезно остана во сопствениот кревет. [...] прочитани sexnovell »

Usel!GodkändBraMycket braSuverän! (29 гласови, просек: 3.07 од 5)
Loading ... Се вчитува ...

Мој прв пат

Јас не сум девица. Сум имал секс со момчиња, но никогаш не почувствував сосема задоволни. [...] прочитани sexnovell »

Usel!GodkändBraMycket braSuverän! (51 гласови, просек: 3.75 од 5)
Loading ... Се вчитува ...

На Nina авантура продолжува - Дел 2/5

Откриени.

Немав повеќе маица фустани чиста па тоа го зеде во кошула морав, тоа беше значително пократок од фустан имав еден ден претходно, но по сè што се случи тоа не изгледа толку лошо да се покаже гаќи во училиште подолго. [.. .] Прочитајте sexnovell »

Usel!GodkändBraMycket braSuverän! (9 гласови, просек: 3.11 од 5)
Loading ... Се вчитува ...

Милува во автобус

Седнам на автобус. Тоа е рустикален вид на автобуските постојки се многу оддалечени и неколку патници. Јас сум речиси во пределот на грбот и е сосема сам во задниот дел на автобусот. Гледам низ прозорецот на дрва лебдат минатото и мојата рака започнува речиси без размислување за тоа галење себеси малку светлина надвор од панталони ...

[...] Прочитани sexnovell »

Usel!GodkändBraMycket braSuverän! (8 гласа, просек: 2.00 од 5)
Loading ... Се вчитува ...

А подарок

"Имам подарок за вас."
Miriam погледна нагоре книгата таа го читав. Таа не слушнале Мајкл дојде во собата. Таа не му се допадна начинот на кој тој никогаш не тропаат, тоа беше повеќе од еднаш тој snuck на неа, кога таа мисла си невидена.
"Зошто", рече таа.
Таа веќе ја доби диск прашува таа за возврат дека таа го masturbated претходниот ден.
[...] Прочитани sexnovell »

Usel!GodkändBraMycket braSuverän! (21 гласови, просек: 2.81 од 5)
Loading ... Се вчитува ...

Училница

Таа беше позната нешто не е во ред штом Ерик и 'реков да се дојде до вонредна седница во петокот попладне, но таа не сфатија колку е во ред тоа беше до таа зачекори во училницата.
Ходникот биле празни и пусти како што таа помина низ него, нејзиниот краток потпетици имаше klapprat против тешко подот и го повтори по белите ѕидови. [...] прочитани sexnovell »

Usel!GodkändBraMycket braSuverän! (21 гласови, просек: 3.19 од 5)
Loading ... Се вчитува ...

Gangsterknullet, Дел 1

Јас обично се нарекува најубавите најубавата жена во нашиот мал град, моето лице е се уште свежа младешки со чиста карактеристики, иако се свртев 43, вашето тело е како вкусни секое време, на градите убава круша облик на колковите заводливо сензуална и моите нозе секси одговара дека тие треба да биде со жена која поминува толку многу часови во салата како јас секој месец.

[...] Прочитани sexnovell »

Usel!GodkändBraMycket braSuverän! (26 гласови, просек: 2.88 од 5)
Loading ... Се вчитува ...

Каиро, во 1067 e.kr

Alessia патувале многу мил со роб караван од Цариград во Каиро. Тоа беше тешко на оној што го зеде караван без постар човек, по име Ахмед Khadir. А riktgit валкани стариот човек, кој беше курот за се и секого. [...] прочитани sexnovell »

Usel!GodkändBraMycket braSuverän! (37 гласови, просек: 2.11 од 5)
Loading ... Се вчитува ...

Нови во класата

Тоа беше понеделникот наутро собранието на училиште и Алекс, нивните одделенскиот наставник стоеше таму во предниот дел на таблата. Себастијан погледна во него, но пред се, на девојката, што стоеше покрај него. Таа беше во Samna возраст како Себастијан, 17 години, облечен во тесни црни фармерки и црвени јакна надвор бел резервоарот врвот.

[...] Прочитани sexnovell »

Usel!GodkändBraMycket braSuverän! (38 гласови, просек: 3,79 од 5)
Loading ... Се вчитува ...