Лезбејка

Следниве matrixjoga означени со етикета лезбејка.

Еден сон станува реалност!

Седиме и да работат и-мејл, како и обично, а ние се резервира една хотелска соба,
ние пишуваме едни на други и планираат што да прават во текот на вечерните и ноќните .. [...] прочитани sexnovell »

Usel!GodkändBraMycket braSuverän! (21 гласови, просек: 2.24 од 5)
Loading ... Се вчитува ...

Мој прв пат

Јас не сум девица. Сум имал секс со момчиња, но никогаш не почувствував сосема задоволни. [...] прочитани sexnovell »

Usel!GodkändBraMycket braSuverän! (51 гласови, просек: 3.75 од 5)
Loading ... Се вчитува ...

На Nina авантура продолжува - Дел 4 од 5

Откриените повторно!

Кога лежев во кревет овие денови, имав време да размислува за она што се случило, кога се мислев јасно и разумно, јас не можев да поверувам бев се осмелија да се направи нешто толку неверојатно глупави и смешни, но кога останав сам и да игра до сите на тоа како на филм во мојата глава, копнеев да продолжи играта заедно со Сара, [...] прочитани sexnovell »

Usel!GodkändBraMycket braSuverän! (5 гласови, просек: 2.00 од 5)
Loading ... Се вчитува ...

На Nina авантура продолжува - Дел 3 од 5

Shoplifting проблеми.

По седнавме во трпезаријата, отидовме до rökrutan, тоа беше полна со луѓе таму, па отидовме на надвор од училиштето ограда до трговскиот центар. Сара беше ново за нашиот град кога таа почна седмо одделение, од Стокхолм, и затоа бил веднаш стана популарен со разнесени русокоси во социјален отпадник. [...] прочитани sexnovell »

Usel!GodkändBraMycket braSuverän! (5 гласови, просек: 2.40 од 5)
Loading ... Се вчитува ...

На Nina авантура продолжува - Дел 2/5

Откриени.

Немав повеќе маица фустани чиста па тоа го зеде во кошула морав, тоа беше значително пократок од фустан имав еден ден претходно, но по сè што се случи тоа не изгледа толку лошо да се покаже гаќи во училиште подолго. [.. .] Прочитајте sexnovell »

Usel!GodkändBraMycket braSuverän! (9 гласови, просек: 3.11 од 5)
Loading ... Се вчитува ...

Авантури на Nina во 70-тите - дел 1 од 5

На плажа.

Ова се случи доста пред некое време, 1978 година во почетокот на летото и јас бев во 8-мо одделение. Во училиште отидов да беше во овој момент "во мода" да таа девојка само ќе треба панталони и долги маица или Т-sirtklänning, се разбира, ова не беше човек го напуштил домот на родители биле дома заглавени во мојот случај беше тие секогаш отишле да работат долго пред бев да оди на училиште. [...] прочитани sexnovell »

Usel!GodkändBraMycket braSuverän! (12 гласови, просек: 3.42 од 5)
Loading ... Се вчитува ...

Мојот дечко се користи [I дел]

Не знам како ова е заеднички, но еве една приказна целосно доаѓа од реалноста.

Никогаш не сум била добра девојка, знам.
[...] Прочитани sexnovell »

Usel!GodkändBraMycket braSuverän! (69 гласови, просек: 2.64 од 5)
Loading ... Се вчитува ...

Ана и јас

Се запознав со Ана прв пат во новото училиште. Имав 15 години, а ние се преселил во едно село надвор од Америка од страна на Северното Море. Тоа беше април и светлина почна да се вратат. Имаше родова квота во класата чинеше. [...] прочитани sexnovell »

Usel!GodkändBraMycket braSuverän! (31 гласови, просек: 3.13 од 5)
Loading ... Се вчитува ...

Една летна вечер во јуни ... (има секс)

Тоа беше недели пред летната, и Миа, Ана, Сара и Маја имаше позајмено куќа за 2 недели во Leksand од еден од колеги родителите на Ана ". [...] прочитани sexnovell »

Usel!GodkändBraMycket braSuverän! (30 гласови, просек: 3.60 од 5)
Loading ... Се вчитува ...

Компанија девојка

Таа започна како асистент во зима шест месеци порано. Таа беше усвоен Индискиот чоколадо кафен, со прекрасна cisselerade карактеристики, неверојатно женски на свој начин и многу се разредува. Ја имав во одделение и беше многу фрустрирани. Таа го знаеше премногу, што влијае врз ја имаше на нас луѓето, и дека сите ние се грижев за неа. Не дека таа е груб или ништо, но таа беше далеку. Во пролетта, тоа станува уште полошо, а не дека таа облечени лесно. Не, тоа беше тоа што таа беше облечена само во право како многу модни свесен бизнисменка. Нејзината форма, нејзината витка долгите коски со добро обучени малку круг газ чија низа tanga понекогаш можеше да се види таа имаше бели панталони на или свиткани ниско да дојде. Станот чоколадо кафена стомак дека понекогаш увид беше кога таа се исправи и мал круг гради означени од страна на нејзиниот фанки push-up е. Јас во собата на имагинацијата во движење која gjode дека работата доживеа неверојатна не само со мене, но со mertalet од нас мажите.

Најтешкиот дел беше дека таа беше единствена, кои тие самите не беа. Веќе беше јуни и имавме еден типичен канцеларија партија. Сите ќе бидат среќни и стави сите малку интриги и политички игри настрана. Тие сите беа бидете сервилни луѓе кои ќе се зборува глупости со. Тоа беше веќе единаесет и ми беше за да се пие ми храбар.

Да, таа се појавила во пар на црни чизми, црни панталони и блуза сјајот што навистина сврте главата. Јас забележав дека јас веројатно би кат, пред храброст ќе има време да дојде. Стоев во барот и завиткани само уште еден бесплатен виски кога ми беше некој прислушување мене на рамо - "Здраво Јован", а јас свртев и видов неа стоеше таму насмеани - "Здраво", јас успеав да се добие од мене, а потоа стана на црно. Го слушав нејзиното велејќи: "Јован, Џон jooohaaaaan", малку подоцна - "Помогни ми го внесат во автомобилот," - "Јас бидете сигурни дека тој не фрли" "ние сме таму сега ... дојде овде сега ... нема каде сме ние , бр .... Само неколку чекори, да речеме. Значи се ова, сега можете да легнете.

Тоа веќе беше виделина кога се разбудив, верувале или не, немав мамурлак, но се чувствува прилично свеж во мојата глава, се прашувам од каде, по ѓаволите, сум бил. По некое време го имав заедно и мисла за она што се случува сега. Од местото каде што лежеше, видов бања. Стоев веднаш до туш и нека вода попрскувајќи долу над моето тело и се чувствува на сила на животот се врати. Тогаш ми се чинеше сосема свежо, ја заклучив од чешма и го зеде крпа, која се појави да бидат наменети за мене.

Имав само сува себеси јасно кога таа ја отвори вратата. Таа ѕирнав и погледна злобно во мене и ми рече - ". Добро, сте го спиеле надвор, можете малку свиња" Таа зеде еден чекор во бањата и нека наметка падне, па таа стоеја таму, Чоко Браун со совршена расипуваат сосема голи пред мене. Јас бев "без зборови", а не можеше да не ги споделите со вашите очи слајд надолу од нејзиниот сладок малку дрски убава со лицето надолу нејзината витка вратот и многу мал круг конусна гради чии црвени малини облик на брадавиците застана директно. Надолу во станот обучени чоколадо кафена стомакот кои понекогаш можеше да се види кога таа Trog многу краток врв, и конечно исцртување на очите помеѓу нејзините нозе да откриете дека таа беше целосно избричен.

Таа изгледаше апсолутно совршени - "Мислам дека секако господин сака она што го гледа", рече таа и се насмевна на сончева насмевка. Гледав долу и забележав дека моите дваесет сантиметри петел застана директно. Таа одеше со два чекори до мене и клекна на колена и Роналдињо со десната рака на мојот дебел кур стои - "VA" парична казна е тоа, "рече таа додека левата рака затворен на мојот потечени топки. Таа ќе му се насмее на мене како таа полека ја испружи јазикот и розова лижеше далеку малку сјајна капка precum дека имал време да се формира глансот. Ја отвори устата и пушти му ги забите лесно одвај по topside на пенисот глава додека нејзиниот јазик лижеше право, каде на стрингот е во прилог на глансот.

За да потоа сосема avidly нека курот слајд во устата додека не беше запрена. Јас преполни со задоволство и ја погали нејзината глава. Таа го направи добро, доби половина од неговиот кур. Таа почна да humping на целата глава, додека таа беше убаво триење на мојот топки и почна pulla самиот со левата рака. Тоа беше пред за богови, за да ја видите мојата salivgläsande дебел кур лизгање во и надвор од hennens уста додека нејзиниот јазик вртеше како човек поседува околу глансот, млеко Андите мене. Plöstligt таа престана и ме погледна со неверојатно роговиден очи и рече - "беа спреј мене полна, келеш мене во устата, сакам да ја вкусат твојата cum". Со устата таа вовлечени и лижеше неговата скротумот, така што на топки беа убаво масажа на нејзиниот јазик да ги споделите со јазикот по должината на оската до глансот, "Никогаш не сум имал толку голем кур", рече таа рапав глас. Нејзините усни затворени околу глансот повторно и таа juckade натамошно зголемување на глава. Тоа беше толку неверојатно убаво и не можев да се одржи назад веќе, и со стон, јас се фати за главата и munkullade неа тешко, но кратко време јас се наметнува курот во грлото подлабоко отколку што ме преземени досега и 'бликаа авион по авион дебели бела леплива cum директно во грлото се чувствува како неколку литри.

Јас не мислам дека таа беше подготвена за тоа, бидејќи таа беше кашлање и липање и се повлекле, така што последниот авион наполнив малку розова устата, така што капе бела сперма од аголот на устата надолу кафеава haka.Hon зграпчи куцам на кур кашлица и ја лижеше злобно насмеан во себе ги последните капки сперма цедеше од глансот - "добар", праша таа. Јас не би можел да помогне велејќи - ". Неверојатно"

Таа застана. Со очи полни со желба, таа почна страсно ме бакнуваат, се почувствував вкусот на моето. Зедов виткото половината и крена горе на шанкот. Таа беше неверојатно светло, тежи сигурно не е Gramm повеќе од 45 kg. Ја изедов лесно во долната усна и ја бакна мека кожа одредување на вратот на нејзиниот неверојатно мала, но сеуште круг цврсти гради. Почнав лижење, а понекогаш и лесно да се залак во својата розова брадавиците време раката ги масиравме.

Таа стенкаше и whined на horniness -. "Ме лижат" прошепоти со курот глас. Отидов над неа фирма Браун стомакот, додека таа доброволно се раздели нејзината витка цврсти нозе и ја покажа својата избричена малку црн пичка. Нејзините срамни glänsde буквално на пичка сок. Јас се наведна и нека ми јазикот разделба нејзиниот роговиден црна потечени усни срамежлива.

Мојата уста беше исполнет со неа сок како што јас полека со неговиот јазик подели нејзиниот срамежлив усни. Таа стенкаше слатко задоволство како мојот јазик достигна својата мала розова клиторис. Таа се фати за мојата четка, и рече дека со курот рапав глас - "само така, и го носат на" биле нејзините усни innere срамежлив апсолутно симпатична розова и сјае оток на horniness. Јас концентрирани на нејзиниот клиторис и нека јазик да циркулира околу неа, прво лесно тогаш потешко и побрзо, како што некогаш погласно стенкање и лелекаат на животинска страст и задоволство.

Моето лице беше alldelles влажни со сокови кои буквално излива на неа. Врискала со задоволство како што се наметнува два прста во пичката за да им помогне таа да дојде. Тоа беше како притискање на прстите во менгеме и Тонг пичката стегнат тешко на нив. Јас börjde полека humping прстите додека јас лижеше и вовлечени нејзиниот клиторис што можев. Потоа, таа плачеше, екстракт, и со задоволство и беше доста тврд и можев да почувствувам нејзиниот убаво цврста ритам глувчето геномната тесна на моите прсти додека таа ја намали како водопад. Таа беше дишењето голема мера од страна на задоволство и се смееја и изгледаше неверојатно нежно надолу кон мене.

Се исправив, и и нашите усти се состанаа во страствен бакнеж, "Дојди", рече таа и се завлековме благодатно надолу од контра и ја зеде мојата рака. Таа ме доведе во својата соба, и се искачи без проблеми на креветот. Ми го сврте грбот кон мене, па добив можност да ја погледне тенок чоколадо кафено тело зад себе. Таа беше многу способен, јас знаев дека е најмалку три ноќи неделно работа опозиција во салата. Опашот беше едно јаболко круг мали откровение. Јас не би можел да помогне велејќи - ". Сте толку неверојатно убава, толку вкусни"

Таа одговори со срдечна смеа, "што можам да видам дека ви се допаѓа", одговори таа. Гледав во неговиот петел и видов дека него стоеше право горе што укажува на неговиот стомак како ебат тинејџер иако имав само што пристигнале. Таа се наведна напред полека како таа изгледаше мене око за око, па курот. Таа лебед бараат таа да ја прекрасна мала кафена rövklot летна освен и покажа малку катран црна ѕвезда-формирање на розета и потопено малку fittan.Hennes темни срамежлив усни се 'уште се неопределени и розово innere glimmering на пичка сок. Таа дојде да се одморат на рамениците и со слободна рака таа тргна понатаму, освен нивната фиксна мали шунка-"дојди еби ме тешко, дозволете ми да се чувствуваат вашите дебели петел", рече таа. Не можев да им помогне, но се наведнуваат напред и бакнувам роговиден малку газ.

Таа беше squealing со horniness како мојата уста и јазикот се лизна низ неа дното. Таа мирисаше прекрасно на роговиден пичка и дојдов за мене дека јас лижеше нејзиниот заврзана лак indane таа стенкаше на horniness. Ги пуштам моите јазик слајд надолу во текот на мек дел помеѓу лак и пичка и заебани со својот јазик, додека таа whimpered и стенкаше со задоволство, а потоа нека неговиот јазик слајд до hennens Исклучителна малку лак повторно. Јас лижеше првиот околу затворени мал отвор и забележав како курот таа излезе од таму, пред таа почна да прст пиле себе и стенкаше погласно. Јас водев со неговиот јазик лизгање низ дупка и зголемениот притисок и јас забележав како нејзиниот малку газ отвори, па можев да им помогнам на јазик многу лесно во нејзината кретену. Јас забележав таа беше за да се дојде до стенкањето погласно и pullade претпоставува hetsigare. Таа стенкаше - "Јас сум толку мило толку неверојатно" Во последно не можев повеќе, јас стоев со курот капе со precum. Зедов колковите и се повлече нејзините до креветот, така што можам комотно можеа да застане на подот -. "Да, да ме земе, ебам ме", рече таа, стискајќи ја нејзината претрупан газ против мене. Со мојата десна рака јас се фати за мојот дебел кур, многу подебела од неа рачниот зглоб и нека ми сиво-виолетови петел се лизга од неа savande влез до нејзините клиторис delandes нејзиниот потечени црна срамежлив усните, а потоа назад - "ебам ме сега," пожали таа рапав глас и притиснат својата мала тесна пичка со мојот дебел кур. Зедов цврст стисок на колковите и почна полека туркање мојот петел, беше неверојатно да се види како нејзиното мало пичка се испружи и како ја сврте до продорот граница. Иако таа беше буквално капеше во пичка сок, тоа беше бавен. - "Внимателно" таа пожали - "Ти си премногу голема, излегува малку."

Јас се повлече малку, тоа беше 100% контакт и јас бев horny како трол. Иако јас не сакам да ја повредила, но почнав со мали движења humping напред и назад. Не дека имам огромен кур но таа беше толку мали, што секој пат кога ќе се справи со малку, тоа изгледаше како да имаше пол работи во пичка. Полека, но сигурно стигнав подлабоко и подлабоко во неа. Нејзините мали пичка се протегала и ја зајакна на мојот петел и секој juck па таа беше растегната да ме собере. Одеднаш тоа беше како да е пуштен на слобода и таа писна во болка мешани задоволство и јас отидов во коренот на курот и топки удира на нејзиниот клиторис.

Се чувствував нејзината рака на мојот стомак дека престана да ми juck дух, "Дозволете ми да се добие малку", рече таа желно. Се чувствував толку прекрасно да се имаат на секој сантиметар од својот петел прегрна и масиравме од страна на нејзиниот малку Индискиот пичка. Стоев совршено мирен и го прегрна својот мал кафена круг rövklot така мазно и елегантни и тие се вклопуваат во моите раце и нека прстите слајд надолу неа тенки нозе. За време на мојот допир, почна полека да ротираат со гениталиите и почнав да ме допре со мала мека motjuck - "Значи," пожали таа "ебам ме сега". Со мали motjuck јас продолжив за некое време и забележав како таа ужива секоја педа кур. Полека ми го привлече речиси целиот кур, така што само на глансот беше оставен во неа, а потоа со еднаква сила го туркав полека до дното на неа. Таа шкрипна со задоволство. Повторив целата работа исто како што полека и со секое juck во неа, јас го зголеми притисокот.

- "Прст ме ебе во газ", рече таа рапав глас. Јас не знам дали слушнале право - "Жал ми е што не велиш", прашав. Таа погали неговата црна страница на страна, гледајќи со неверојатно роговиден поглед во мене и се вцрви вкусно, така што нејзините образи имаше розова сјај и одговори срамежливо - ". Реков hmmpf прст ебам, прст ме ебе во газ, ве молам" Стоев со курот 20centimeter во пичката и се чувствува како во рајот. Се потпирам напред и натопена неговиот индекс и средниот прст во устата како што таа лижеше така што тие станале премногу лизгава од неа плунка. Додека јас заебана нејзиниот ги притиснав förskitigt два прста против нејзината мека ѕвезда во облик на розета, додека таа беше покрај нивните мали rövklot.

Полека ја отвори и јас се наметнува полека во двата прсти - "Ohhh Ohhh" пожали таа. Не бев сигурен дали тоа беше за задоволство или ако јас ја боли. - "Јас ќе продолжи", го прашав, неверојатно возбудени. Се чувствував со прстите во газот на неа како курот се лизна во и надвор од неа убаво тесна пичка -. "Mmmh" беше реков и почнав humping мешаат кога ги притиснав курот па јас се повлече од моите прсти и обратно. Прво полека и внимателно, тогаш побрзо и потешко како таа почна да свиркам и лелек, што ме предизвика да ја засили. Постепено, како ги притиснав мојот петел пичка додека ги притиснав на прсти во газот на нејзиниот сите потешко.

Fittsaften распрсна над мене со секоја хард удар и течеа по нозете, иако таа беше толку влажни, таа беше неверојатно тесна и ги слушав моите петел во неа со вашите прсти. Зедов колковите со слободна десната рака и се повлече нејзините тешко против мене како Си ги пикнав курот. Таа рикна - "побрзо побрзо ме ебе" и јас покренато темпото, курот буквално полета во и надвор од hennens малку црн пичка додека таа буквално почна да вреска со задоволство и почувствував недоделкан како нејзиниот оргазам дојде, и како нејзиниот малку пичка тесна и молзат ми Дик додека нејзиниот сладок лак отвори и ја затвори ритмички на моите прсти.

- "Сега можете петел во нејзиниот задник", реков и ме надвор од неа цицање пичка и ја стегна со нежна сила во мојата fittkladdiga петел во газ на нејзиниот пат во долниот дел од пичката беше толку тесни, нејзиниот анален како nålöga и така неверојатно убаво. Врискала гласно со болка кога нејзиниот поклон беше номиниран од страна на мојот дебел кур, и вчудовидено праша на horniness. Во одговор на трик неа тешко газ и тоа беше премногу за мене и знаев како се повлече заедно длабоко во скротумот и со два хард хитови, ја наполнив спазам на тесни газ со моите топли семе. Стоев за момент совршено мирно додека можев да почувствувам неговиот петел спласна и полека се измолкна од неа вкусни задник.

Во исто време, јас се прости од колковите и зачекори назад. Таа била толку убава, каде што таа беше на колена со нејзиниот задник во воздухот со неговиот чоколадо кафена кожа облеана со пот. Нејзиниот anals црни дупки биле искинав и црвено обрабени за мојата груба третман. Моj бели жито течеше бавно од својата црна анален надолу неа сега срамежливи црвени усни, капе на душекот. Тоа беше пред јас никогаш не сакаше да не заборавиме, тоа беше најубавата која некогаш сум ја видел. Имаше една минута пред таа вид на разбуди од својот транс, и легна на страна и ме погледна како да имала сосема realitets странец. Легнав и ја одведоа во рацете и ја погали нејзината љубов вашата коса надолу преку брадата и го прегрна неа, "вие", рече таа, "Јас никогаш не мислев дека тоа би можело да биде ова, јас бев исцрпена." Лежев таму со неа во моите раце и јас бев доста среќни и задоволни, и имаа убава празно чувство во скротумот.

Заспав и се разбудив со непредвидлива кога на вратата заѕвони и знаев како таа самата ослободени и поминувале. Слушнав женските гласови. Набргу потоа, се врати со сладострасна бринета околу 170cm можеби дваесет и пет, со турски или арапски карактеристики. Таа рече дека - "Еј! Тоа сум јас, Ана и Јулија, која беше само седи на е всушност мојата девојка "Пред кажав нешто, рече Јулија насмеан -"!. Не само тоа, тој заебана мене тешко во газ премногу " Си помислив, што се случува тука. Но, пред било што рече, го продолжи Јулија - "бара да се добие, сигурен сум дека сите црвено во опашка" и нека наметка повторно паѓаат на подот и се искачи во кревет и се наведна напред на колена и се изложени самиот да ја лезбејки девојка.

Ана glared во мене и ја погледна љубопитно Јулија во нејзиниот задник, на розова потечени малите. Во депресивни спермата леплива лак како и покрај тоа беше пред некое време, отвори кога таа свиткана напред. Очите на Ана менува и таа почна да се види pilsk надвор ", ти се чини дека имаат навистина забавно", рече таа, се лизна на прсти во текот газ на Julia и глувче, а донесе, со пичка сок и cum влажни прсти на неговиот нос и шмркна.

Јулија се сврте и дојде до колена и рече: - '. Дозволете ми да ви помогне да ги вашите алишта надвор "-" Не знам. рече Ана, тој треба да се погледне? - "Тоа е точно што му е волја", рече Јулија и блуза раскопчана на Ана. Ана беше облечена во бела чипка градник кој беше целосно исполнет со неа Ц-чаша гради. Јулија погледна нежно во мене и ја отвори градник на Ана и рече - "не е дека најубавиот гради некогаш сте виделе", закопувајќи своето лице во дебеличка гради на Ана. Гради на Ана беа цврста и круг, многу големи со релативно големи areolas чии брадавици се истакнуваше повеќе од еден см. - "Да тие се навистина многу убава, му одговорив и ја погледна Ана, во чии очи чиста horniness била напишана. Иако Јулија беше полно опремен жена со големи К видоа нејзиното тело во споредба со Ана како адолесцент девојка.

Јулија ги отвори панталони на Ана и влечат ги надолу. Значи Ана беше таму гол со долга коса kastaniebruna речиси покриваат нејзините гради, таа беше навистина убава со неа тенки долги нозете, рамен стомак и целосна круг задниот дел. Таа се искачи во кревет и имав шанса да види својот мал пичка. Таа беше избричен со мала црна коса снопче на срамната коска. Јулија рече Ана одлучи да "легнат на колена, па тој може да каже кога ти го лижат." Ана погледна курот во мене и се потпре напред полека, и нејзиниот круг газ свет беше поделен, и покажа пичката сосема различни од Јулија. Ана имаше тешки црвени сјајна срамежлив усните и нејзиниот лак не беше ѕвезда во облик на, тркалезни и јасно можеше да се види дека нејзиното сфинктер беше силна. Јулија се искачи благодатно зад Ана и ја повлече својата страница и ја подавам розовиот јазик и нека се лизга од Анален Ана до нејзините клиторис delandes запалениот потечени црвеникава малите и почна интензивна за обработка на клиторис Ана со нејзината розова јазик врвот, а таа се одржа око контакт со мене. Ана стенкаше и преполни, како што беше, можев да видам не само колку, Џулија среќно lapped до cum Ана како мачка кои пијат млеко додека нејзиниот кафеав лице беше доста сјајни на cum на Ана, но исто така можеше да се види Ана залак себе во долната усна време нејзините тешки цврсти гради се ниша нанесуваат до едни против други.

Јулија, темпото, а понекогаш и заебана Ана со неговиот јазик и ја грицкаше нејзиниот клиторис. Ана се приближува на гласно стенкање ја оргазам, кога Џулија одеднаш застана и рече со насмевка - "дојде да ми помогне да го прават токму како што направи со мене" - "Не", го слушнав Ана збор, кој беше признаен со шлаканица на задникот на Јулија, велејќи - "А вие сте тивки." Станав и запиша во текот на движат Ана влажни роговиден пичка и натопена неговиот јазик во нејзиниот шлиц, таа вкуси и мирисаше вкусно на роговиден пичка. - "Не постои", го слушнав Јулија се каже, додека нејзиниот мала рака зграпчи за косата и извади ме. - "Ја лижат во газ како што направи за мене." Ги пуштам моите јазик слајд по должината на отворот на малку лак но Јулија се вклештени помеѓу нив и траеше и траеше и лижат и си го цица нејзиниот клиторис. Ана стенкаше. - "Ебе во газ со својот јазик", слушнав Јулија се каже. Ана се обидел да ја искривуваат далеку, но доби директно од страна на Јулија две daskar на опашката - "стојат, и не се залажувај сте навистина возбудени" Ана трикови со нејзиниот газ и додека јас ја лижеше rosetts прстен. Постепено таа опуштено малку на интензивна cunnilungus Јулија и јас бев humping малку со неговиот јазик во нејзиниот задник дупка. Ана беше на палто текстура сосема вон себе и стенкаше, заблагодарени, копаат во ќебе со рацете и одеднаш потклекна и таа стенкаше екстракт додека нејзиниот целиот абдомен тесна со многу интензивен оргазам.

Ана изгледаше црвена во лицето трепет горе на кревет, додека Јулија, љубов ја бакна лице. Седев таму урочи и гледав овие две убави жени со курот стои повторно. Џулија застана на лакти по некое време и гледав насмевка на моето boner и праша - "ќе ја ебе" - "Се разбира дека сакаат", одговорив. Ана погледна нагоре и нејзините очи се лизна надолу за да ја boner и се искачи се врати на сите четири и ги истегнуваа нејзиниот крин-бело парична казна газ кон мене и ми рече во роговиден глас - "дојди еби ме".

Можев да почувствувам Јулија зграпчи петел и како таа wetted глансот со неа плунка како вели - "Знам дека она што сакате Ана и денес ќе го добие", таа го донесе mit петел против плунка Ана леплива црвено светло отворен лак. Ана whimpered како таа се чувствува на глансот против лак. Јулија зграпчи задникот на Ана и влечат нив, освен, полека töjde во нејзиниот задник и мојот петел се лизна полека, пополнување инчен по сантиметар од нејзината вкусна тесни газ како таа стенкаше на horniness. Нејзиниот гушкање малку газ беше неверојатно убаво. Јас извадив мојата картичка надвор од неа, нејзиниот кретену беше широко отворен и таа воздивна за губење, и се лизна на подот за да ја ебе, во подобар агол. Стоејќи на подот, отидов одржи на колковите на Ана и се повлече нејзините кон мене и така таа дојде да биде на сите четири на работ од креветот.

Полека, јас турка назад курот во газот на неа и се чувствува дека нејзините сфинктер прекрасно затворен околу мојот кур. Џулија ја искачи надвор од креветот и застана до и ми го погали газ и ми шепна на уво - ". Таа сака да се заебана навистина тешко" Јас се зголеми темпото и заебани неа со долги удари. Ана стенкаше и whined - "побрзо, побрзо" Зедов постојано поцврста контрола врз колковите и буквално некакво курот побрзо во газ на нејзиниот така што топки удира против неа малку пичка. Џулија ја провна надолу и ја лижеше и пичка прст pullade на Ана. Имав среќа што јас веќе kommt двапати, така што дури и ако тоа беше добро, можев без премногу проблеми да ме држи назад.

Ана почна да се завиваат во текот на хард темпо бев, почнав да се чувствувам напнат и испотени. Ана беше дури и голем обем корисници и и извици, буквално - "тоа е добро, потешко, побрзо" Јас не се што е во моја моќ да го продолжи она што таа го сакаше. Одеднаш таа вресна долга и болна horniness и јас го почувствував нејзиниот кретену пулсираше и тесна на мојот кур масажа мене да доживеат оргазам. Од пичката завршија поток на јасни пичка сок право во лицето на Јулија кои беа подолу, лижење и прст повлече од неа. Со оваа визија на ум, јас прска од нејзиниот газ полни со авион, откако авион бела сперма, и ме врати полека. Нејзиниот кретену беше сега сосема искинав светла црвена и ömmt.

Ана почувствува со прстите околу отворањето, и рече, уморни но среќни јас сигурно нема да биде во можност да седат утре. Стоев forfararade на подот кога Џулија застана со лицето влажна, велејќи дека тоа е убав медот? И милував Ана над неа грб. Јулија нека два прста слајд во спермата на Ана såsiga анален и почна humping. Ана вчудовидено праша. Јулија кикотеа и рече - "Знам дека имаше доволно сепак," и со тоа, вели, таа почна полека туркање во нејзината рака првата до зглобови. Ана whined, но остана на колена како да знаеше што доаѓа. Јулија се сврте кон мене и ми рече "Ти ми даде цевка во горниот фиока. Јас öppnaden и беше изненаден на сите видови на возрасни играчки и се најде на цевка кого мисли. Ја подаде цевка и таа притисната од речиси половина од содржината во раката и нанесуваат во двете раце, така што тие светкаа оклопи со лубрикант. - "Па", рече таа, "тука доаѓам" и ја стегна полека влегува во прстите од десната рака на зглобови во задник на неа додека Ана вчудовидено праша. - "Опушти се мед за сега ќе се преполни", рече таа притисната остатокот од рака, така што исчезна во газ на Ана. Ана крикна од болка и раскина на лист додека нејзиниот сфинктер затворени околу Јулија brunhyade зглоб. Па тие застана за момент, а потоа турна Јулија во другата рака полека влегува во пичката.

Ана рикна и пожали. И покрај фактот што се чинеше дека повредат толку беа звуците што излегуваа од нејзиното повеќе звуци на задоволство од болка. Мојот петел стоеше повторно, и Јулија ја забележа и рече дека ова е уште еден кој е роговиден, - "Дали сте подготвени Ана", праша таа по подолго време. И се здобија со слабо јачкавиот да за одговор. Така започна Јулија полека humping на едни од други, како што таа набиле раката длабоко во пичката се лизна од малку со раката од опашката на Ана, и обратно. На прво тоа беше само мал juck движења. Ана лежеше со устата се отвори како во транс, а заблагодарени како неговите раце потег. Јулија изгледаше толку курот надвор. Постепено, таа се повлече рацете малку повеќе меѓу jucken и Ана испушти некаква молбена воздишка дури и повеќе, кога нејзиниот дупки беа пополнети повторно.

Па смени Јулија темпо и извади сите леплива рака Ана опашка. Ана газ беше светло-црвени, а потоа и прстен полека донесе Јулија притисне нејзината рака повторно, како и таа се повлече од друга страна, целосно надвор од пичката повторно и повторно забрзување. Ана рикна и не беше јасно дали таа се допадна читање или не. Сега тоа се случува брзо, и Ана стана погласно како што таа беше тешко fistad во газ и глувче истовремено. Лице Јулија беше црвено со напор на fista Ана во такво брзо темпо, одеднаш викна Ана додека таа почна грчеви, надвор од пичката и 'бликаа авион по авион пичка сок на подот и кревет и влажни сето тоа надолу. "Значи, тоа е стариот добар жена", рече Јулија, и го привлече назад, ги избриша рацете на листот. Ана беше скаменет остатоци на колена и ми даде можност да се погледне длабоко во нејзината солза на опашка која полека се придружи. Јулија беше утврдена на креветот до Ана. Ана дојде до нивните сетила полека и нежно ги споделите со своите раце планирам во врска со неговата болна стомакот додека Јулија ömmt бакна нејзиното лице.

Дали Ве молиме дадете и коментар!

Однапред ви благодариме

Usel!GodkändBraMycket braSuverän! (30 гласови, просек: 4.03 од 5)
Loading ... Се вчитува ...