Група секс

Следниве matrixjoga означени со етикета група секс.

А вистинска приказна за дозволено неверство

А вистинска приказна вториот

Мој русокоса девојка Маријана и мојот прв ден во Родос започна добро. [...] прочитани sexnovell »

Usel!GodkändBraMycket braSuverän! (40 гласови, просек: 3.05 од 5)
Loading ... Се вчитува ...

Еден сон станува реалност!

Седиме и да работат и-мејл, како и обично, а ние се резервира една хотелска соба,
ние пишуваме едни на други и планираат што да прават во текот на вечерните и ноќните .. [...] прочитани sexnovell »

Usel!GodkändBraMycket braSuverän! (21 гласови, просек: 2.24 од 5)
Loading ... Се вчитува ...

Нашиот пат кон SWINGERLIVET 1

Сакам да ви кажам како јас и мојот партнер сме биле со нетрпение очекувам да живот на свингери. Го правам тоа затоа што сакам да се сетам на настани, но исто така да можеби inspirerera другите да ги преземат нурнува и пробајте го. [...] прочитани sexnovell »

Usel!GodkändBraMycket braSuverän! (24 гласови, просек: 3.42 од 5)
Loading ... Се вчитува ...

Каиро, во 1067 e.kr

Alessia патувале многу мил со роб караван од Цариград во Каиро. Тоа беше тешко на оној што го зеде караван без постар човек, по име Ахмед Khadir. А riktgit валкани стариот човек, кој беше курот за се и секого. [...] прочитани sexnovell »

Usel!GodkändBraMycket braSuverän! (37 гласови, просек: 2.11 од 5)
Loading ... Се вчитува ...

DAMKLUBBEN Глава 1

Образите умирам на сите осум убава, силна, квалификувани професионални жени кои седеа околу масата каде што имаше толку многу средби во текот на годините. [...] прочитани sexnovell »

Usel!GodkändBraMycket braSuverän! (44 гласови, просек: 3.39 од 5)
Loading ... Се вчитува ...

Јас мојот дечко и сестра ми

Лежиме во мојот кревет и ја бакна а јас не чувствував неговата рака во мојата камшик. Неговиот јазик игра со моите. [...] прочитани sexnovell »

Usel!GodkändBraMycket braSuverän! (31 гласови, просек: 2.55 од 5)
Loading ... Се вчитува ...

Моето време како потстанар. Дел 2

По нашата прва сексуални авантури со него дојдоа многу забавни нешта. Cissi и јас често имале секс со едни со други и, исто така, Жанет и Андерс дојде до нас многу често да се менуваат. Понекогаш имавме шест сите четири или само две или три од нас кои уживаа заедно. [...] прочитани sexnovell »

Usel!GodkändBraMycket braSuverän! (93 гласови, просек: 3.45 од 5)
Loading ... Се вчитува ...

Искуства за мојата сопруга

Една вечер во текот на летото што ми беше кажано дека некои од Народниот театар ќе се игра на гости куќа. Мојата сопруга Керстин беше висок 40 годишен со обичен изглед, но со заоблен откровение богата жена, природно убави карактеристики, полни усни и прилично голем сексуален апетит. Таа беше веднаш се согласи да одат и да слуша, и по вечерата отидовме во бар. [...] прочитани sexnovell »

Usel!GodkändBraMycket braSuverän! (65 гласови, просек: 2.88 од 5)
Loading ... Се вчитува ...

Сестри

Ние сме само се врати од градот по се упатиле во и надвор од продавници и се обидел облека. Во продавниците
Се обидов на облека сте го цицав курот и земајќи го длабоко во грлото медицинска сестра. [...] прочитани sexnovell »

Usel!GodkändBraMycket braSuverän! (43 гласови, просек: 2.70 од 5)
Loading ... Се вчитува ...

Ние се обидуваме повторно

Како што реков пред тоа, ни стана секс-оргии полошо и полошо. По последен пат, вели Маргарет жена ми, се чувствувам како курва кога толку многу ме ебат. Се обидов да и 'објасниш дека кога дојде со уште еден петел во пичката, кога возев мојот петел веднаш, додека таа се уште доживеале оргазам е единствениот начин за мене да ејакулација. [...] прочитани sexnovell »

Usel!GodkändBraMycket braSuverän! (49 гласови, просек: 2.98 од 5)
Loading ... Се вчитува ...