Плоштад

Следниве matrixjoga означени со етикета квадратни.

Нашиот пат кон SWINGERLIVET 1

Сакам да ви кажам како јас и мојот партнер сме биле со нетрпение очекувам да живот на свингери. Го правам тоа затоа што сакам да се сетам на настани, но исто така да можеби inspirerera другите да ги преземат нурнува и пробајте го. [...] прочитани sexnovell »

Usel!GodkändBraMycket braSuverän! (24 гласови, просек: 3.42 од 5)
Loading ... Се вчитува ...

Мост вечер

- Па, тогаш ние се согласуваме. Вие сте Добредојдовте во петокот.

Таа се насмевна на мене и јас знаев дека ќе ја молам ако дојдов.
Таа беше библиотекар во градот Јас неодамна се пресели во. Јас бев штотуку позајмени некои книги и неколку видео касети, а потоа почнавме да разговараме.

Се испостави дека таа немаше партнер од оваа недела во вообичаените bridgen со неа девојки. По некое мост закуска, се договоривме. Јас ќе го замени една од "девојки" во бандата.

Сум бил игра многу мостот и е во некои поголеми турнири со добри резултати. Дека ќе биде забавно да се игра. Јас се радував петокот вечер.

Името на мојата библиотекар беше Мона. Таа беше доста круг, но стилски. Нејзиниот најдобрите атрибут беше нејзините гради. Како што тргнав дома, јас ја имав во умот и видов оние големи, меки и примамливо, да мојот ум око. Тоа ќе биде мајки да го фаќа и цицање на брадавиците. Но, навистина, тоа е веројатно нешто што треба да се разгледа. Тоа ќе биде мостот, ништо друго.

Петокот вечерта дојде и ние сега биле собрани на Мона. Покрај мене, каде Ева и Сара. Сара беше бања придружник и Ева учеа во средно училиште. Сара беше висок и русокос. Таа имаше убави криви усните и bobbed коса. Таа беше облечена во прилично краток фустан. Нејзините очи рудникот исполнети, а нејзината насмевка ми рече таа беше весела и отворена човекот. Ева сепак, се чинеше дека повеќе се задржани. Но таа беше бесен, добро облечени, елегантна, како таа требаше да вечера со кралот. Таа зеде мојата рака и ми даде еден срамежлива насмевка.

[...] Прочитани sexnovell »

Usel!GodkändBraMycket braSuverän! (27 гласови, просек: 3.33 од 5)
Loading ... Се вчитува ...

Камповите

Првиот ден во Danne одмор, тој дошол и Земени мене во автомобил. Ќе си заминеме за западниот брег и камп за една недела. Кога стигнавме на кампот беше полн, но ние најде место во натопи помеѓу некои дрвја и голем караван. Зад беа грмушки.
Ние изгасне нашата мала шатор додека парот во караванот ја гледаа. Дан имаше badshortsen на себе и јас имав бикини.
- Последно една во вода е тенџере, извикав и се стрча кон плажата.
Дани наскоро беше фатени со мене и ми го зеде раката како што трчаше право на водата. Тоа беше малку ладно ми е, но во прв тогаш тоа беше убаво. Ние пливаа за некое време, потоа зеде туш и ние ќе контактирајте со сол и се врати на шаторот.
Тоа беше толку тешко на земјата, па тоа беше речиси невозможно да се добие во шаторот столбови, а ние немаше ништо добро да тресне со.
- Дали сакате да ги позајмите, чекан, извикуваа човекот во караван.
- Да, тоа ќе биде одлично ", вели Дани, и отиде.
Наскоро тој се врати и срушени иглички во ниеден момент.
Се вратив со чекан и им се заблагодари за кредит, а јас проверив на неговите влакнести торзото. Тој беше и во неговата 50-тите години, но изгледаше прилично свеж. Видов дека тој гледаше во мене премногу, кога тој се претстави како Роланд.
[...] Прочитани sexnovell »

Usel!GodkändBraMycket braSuverän! (65 гласови, просек: 3,43 од 5)
Loading ... Се вчитува ...

Марика на дечко

Зборував за тоа како пред жена ми Пиа и почнав да имаат секс со нашиот пријател Марика (Новел "Нашиот пријател Марика"). Се сретнавме често и имаше прекрасна триаголници заедно. По некое време Марика запознав еден човек таа беше очигледно беше симнат од власт во љубов внатре Тоа значеше дека таа исчезна од нашите сексуален живот. Пиа и морав да се направи да го направат сами, што не направам онолку колку што нашите две-исто sexförhållande добивано многу подобро од Марика стана дел од нашите сексуален живот.
[...] Прочитани sexnovell »

Usel!GodkändBraMycket braSuverän! (30 гласови, просек: 3.20 од 5)
Loading ... Се вчитува ...

Совршен подарок

Emma насмевки, го свртува 19 денес и нејзиното момче подготвена од överaskining со неа.
Маркус шета низ вратата, тој ја гледа во дневната соба и гледа неа.
- "Здраво мед, дали сте подготвени?"
Тој се насмевнува немирна, добила инструкции да туш, бричи и го стави на своето највисоко потпетици, пресуда од 16 цм штикли ...
Тргнува до него и го бакнува тешко.
- "Може ли да знам што имате планирано сега? "
Маркус смее, наскоро ќе се знае.
[...] Прочитани sexnovell »

Usel!GodkändBraMycket braSuverän! (90 гласови, просек: 3.28 од 5)
Loading ... Се вчитува ...

Моето време како вродена

Кога бев деветнаесет години, а јас би почнал студира во друг град. По некои пребарување го најдов еден пар од 35-годишниот кои изнајмуваат една соба во неговиот подрум. Во подрумот, тие имаа две соби за изнајмување со една заедничка дневна соба со ТВ и кујна. Станарите имале пристап до Сауна област на куќата со туш и тоалет. Ми беше кажано дека на други кои ќе изнајми соба следната врата беше девојка. Андерс и Жанет, парот бил повикан, праша дали тоа е во ред да се делат просторот со еден од спротивниот пол. Немав приговор толку долго како што таа го најде тоа вознемирувачки. Таа веќе е побарано и го прифатил аранжман така го прифатив за изнајмување на соба.

[...] Прочитани sexnovell »

Usel!GodkändBraMycket braSuverän! (146 гласови, просек: 3,92 од 5)
Loading ... Се вчитува ...

Мојот партнер и јас со другите на свингери

По неколку дена бевме во Лас Вегас, забележавме дека еден хотел го одбрал свингери тема. Во хотелот беше слободен да го бакнува и допираат едни со други, но не значи не, тие беа сигурни. Мојот партнер Лена дека јас сега мораше да се ослободува и изјави дека сакав да ме види ебеме други девојки. Некои мислев дека тоа е во ред, но Исто така, сакав да го видам нејзиниот се видиме подоцна од страна на другите, па решивме да одиме на терен и се акумулира колку што би можеле.
[...] Прочитани sexnovell »

Usel!GodkändBraMycket braSuverän! (40 гласови, просек: 2.65 од 5)
Loading ... Се вчитува ...

прв пат тројка со жена ми

Мојата сопруга, Меги и јас бев оженет за многу години, и во секое време спиевме заедно, така ние fantasized за друг маж. Но, кога се обидов да ги оствариме нашите фантазии, па таа рече не, јас не се осмелуваат. Сега, во нашите фантазии за неа лежи на страна и го бакнувам убави гради, кога петел друг човек ја носи од позади. Читаме многу порно но тоа никогаш не беше она што го сонува. Имаше секогаш за да си го цица петел или ебам до газ. Значи конечно решивме дека сега или никогаш. [...] прочитани sexnovell »

Usel!GodkändBraMycket braSuverän! (88 гласови, просек: 2.82 од 5)
Loading ... Се вчитува ...

Викенд вкус

Јас и жена ми Лена биле поканети да поминат еден викенд со нашите пријатели Томас и Анет во нивниот летен дома. Тоа ќе биде уште една двојка што ние не знаеме кој беше наречен Мартин и ас. Во саботата утро се спакувани на автомобилот и возеше исклучување на куќа, која беше во врска со диск од еден час е далеку. Ние навистина се радував на неколку мрзливи дена во текот на летото топлина.
[...] Прочитани sexnovell »

Usel!GodkändBraMycket braSuverän! (125 гласови, просек: 3.90 од 5)
Loading ... Се вчитува ...

Ева и Скијачкиот тим

Ева доби работа како хостеса на малиот планински хотел. Таа беше мала темна симпатична заоблен 22-годишен кој беше мило таа доби работа. Но, тоа се чувствувале осамени во почетокот иако на персоналот беше вистински убаво со неа.
Тоа заврши со своето момче, пред една година и Ева беа копнеж за блискост. Готвач Еди, прилично непривлечна småfet човек на неа имаше хит, но тоа не изгледа интересно, иако тој беше прилично смешно. Тогаш го почувствува тоа повозбудливо со Аса и британскиот кои, и покрај нивната возраст биле прилично Флерти и донесе Ева на различни antics. [...] прочитани sexnovell »

Usel!GodkändBraMycket braSuverän! (71 гласови, просек: 3.04 од 5)
Loading ... Се вчитува ...