Ропството

Следниве sexnoveller означени со етикета ропство.

Око прашка

Кога таа го отвора реклама страници на списанието фатени нејзините очи на рекламата за голи модели. Таа отсекогаш имал сон на еден ден да работи како модел, но како голи модел, таа никогаш не си видел. Таа смета дека за некое време пред таа зема храброст и повика на број наведен. Еден човек кој се претставил како Стефан и побара многу детални прашања за неа и нејзиниот изглед. На крајот, тие одлучија дека ќе биде дома со него, каде што имаше неговото студио, а подоцна таа вечер. [...] Прочитајте sexnovell »

Usel!GodkändBraMycket braSuverän! (51 гласови, просек: 2.75 од 5)
Loading ... Вчитување ...

Yvonne Глава 5

Кога се разбудив наутро па јас фрли по телефон да се јавам на мојот пријател и прашуваат дали двете момчиња знаеле да го вклучите нас. Таа побара од нив и тие рекоа да, но само ако тие би можеле да донесат неколку пријатели кои, исто така, сакал да го ебам. Јас бев само неми и не знам што да кажам, па кога мојот пријател праша дали јас заспаа, па го прашав: Како многу пријатели ќе земе со нив тогаш? Не знам, можеби 3-4 парчиња, станува прекрасно добро. [...] Прочитајте sexnovell »

Usel!GodkändBraMycket braSuverän! (16 гласови, просек: 2,44 од 5)
Loading ... Вчитување ...

Yvonne Глава 3

Кога се разбудив наутро Се чувствував одеднаш нежност меѓу нозете. Гледав долу во мојата вагина и нежно галеше мојот клиторис и мисла назад кон вчера, кога мојот пријател smiskat мојот стомак со дланката на раката и јас насилно камшикување нејзиниот задникот со возење култура. Јас pullade построга, но не бев особено курот. По некое време јас престанав pulla и сфатил дека тоа е подобро да се почека за вечер кога повторно ќе се исполнат моите неверојатно роговиден девојка. [...] Прочитајте sexnovell »

Usel!GodkändBraMycket braSuverän! (11 гласови, просек: 2,91 од 5)
Loading ... Вчитување ...

Yvonne, ГЛАВА 2:

Тоа tingled сите над моето тело и јас навистина се радував да се види мојот пријател повторно. На сексуален чин што го доживеале вчера беше нешто необично. Па јас застанав пред нејзиниот стан и беше за да затропа на вратата, кога одеднаш се отвори и мојот пријател стоеја таму облечен само гаќи и градници.

- Еј, рече таа весело.

- Здраво, јас одговорив.

Кога влегов во неа многу добро назначен стан, па таа праша како што беше со мојот брадавиците. [...] Прочитајте sexnovell »

Usel!GodkändBraMycket braSuverän! (13 гласови, просек: 2.31 ​​од 5)
Loading ... Вчитување ...

Младите и учител, дел 2

Во саботата наутро, тој се разбуди со меки женски глас прашував дали можеби сака некои појадок. Britt погледна низ пукнатината во вратата и Пер grunted нешто неразбирливо како одговор. Успана тој се сопна во кујната и беше пречекан од страна на Британците во краток наметка која едвај криеше верува раб. Кога таа се наведна да ги собереш нешто од подот доби Пер навистина видите облици на нејзиното прекрасно опашка. Што отпочнување на ден! За среќа, тој веќе беше на маса, тој не се грижи толку многу за неговиот петел стоеше како прачка на железо. [...] Прочитајте sexnovell »

Usel!GodkändBraMycket braSuverän! (76 гласови, просек: 3.51 од 5)
Loading ... Вчитување ...

Нашиот прв датум, дел 2

Ние одиме и седнуваш да јаде доручек. Кога ќе се направи ние ќе и дискови кои ги користат. ние сме се уште голи. кога ќе застане таму и дискови па јас се наведнуваат понекогаш и лиже вашите една брадавица. а понекогаш имате и за мојата кожичката и назад неколку време. Кога сум мијат садовите последната чаша сува I од масата и се врати и да се наведнува напред над мијалникот. внесете мојот прст во тебе и те ебам малку со неа. тогаш јас ќе го извади и да чукнам малку шунка. [...] Прочитајте sexnovell »

Usel!GodkändBraMycket braSuverän! (18 гласови, просек: 3.17 од 5)
Loading ... Вчитување ...

Во светот најубавото газ.

Седев сам во училиштето откако еден за математика б-се разбира тест. на часовникот е добро околу четири и тоа веќе беше темно надвор. Тоа беше во средината на декември и замрзнување ладно надвор.

За некои чудни причина чувствував малку мала курот. и ред, всушност, тоа е добро, бидејќи јас ја слушал девојки во класата биле седи на зборуваме за тоа кои се тие заебана овој викенд. Или подобро кажано, една девојка биле седи на зборување. Лиза, мало девојче кое изгледаше добро и знаев дека тоа е добро. [...] Прочитајте sexnovell »

Usel!GodkändBraMycket braSuverän! (49 гласови, просек: 2,98 од 5)
Loading ... Вчитување ...

На екранот

Во една година, јас работам во градот добра оддалечува. Јас бев штотуку наполни 25 години и имал друштво на една девојка пред шест месеци. Имаше недостаток на станови, но во реклама најдов куќата, која беше за кирија. На киријата е висока, но мојот работодавец застана за него, па тоа не беше проблем.

Отидов да се погледне во куќата повторно. Имаше една постара дама која беше сопственик на куќата, но таа е разведена пред неколку години. Мислеше всушност ја продаде куќата, но беше малку несигурен, па таа може да се обидат и изнајмување за прв пат. [...] Прочитајте sexnovell »

Usel!GodkändBraMycket braSuverän! (52 гласови, просек: 3.23 од 5)
Loading ... Вчитување ...

Подготвени гости, дел 3

Во подалеку до сонцето се искачи во текот на денот, толку повеќе пржено тоа. Ерик имаше некои errands да ја извршите оваа утро, па тој беше качил на неколку часа од остатокот од општеството. Кога се вратил, неговата сопруга седеше со нејзината пријателка на патио со кафе стенка. Дами чинеше повеќе giggly од вообичаеното и Ерик прашував што тие го измислиле. "Соња мислеше да одиме пливање", вели Соња. "Да, добро е добра идеја!" Мисла Ерик. "Ммм. Таа сакаше да оди во таа мала скриени место, знаеш. [...] Прочитајте sexnovell »

Usel!GodkändBraMycket braSuverän! (36 гласови, просек: 3,53 од 5)
Loading ... Вчитување ...

Голман ГЛАВА 8

Ли заспа и се разбудив неколку часа подоцна. Оке седна збунето на својата душекот. Добро утро насмевна Ли.

- Добро утро, рече Оке. Тој погледна наоколу. Каде е Kattis тој се прашував пред.

- Таа исчезнала за неколку дена, изјави Ли. Мислевме дека е срамота да те разбудам затоа што спиел толку добро таа продолжи. Така, денес, вие мора да бидете со мене како замена постара сестра. Јас staxt ќе поправат појадок за нас. Дали ви е потребна никаква болка убиец?

-. Не, не, но сепак одговори Оке [...] Прочитајте sexnovell »

Usel!GodkändBraMycket braSuverän! (20 гласови, просек: 3.30 од 5)
Loading ... Вчитување ...