Ропството

Следниве matrixjoga означени со етикета ропство.

Sara Дел 4

- Ние, Самуил му рече, кога таа беше за да се стави на шампањ боја врвот над неа крем бела долна облека. [...] прочитани sexnovell »

Usel!GodkändBraMycket braSuverän! (33 гласови, просек: 3.09 од 5)
Loading ... Се вчитува ...

На кралицата Есен - Дел 1

ПРЕДУПРЕДУВАЊЕ: Овој дел или делови додадени вклучуваат: BDSM, ропството, förudmjukning, тепањето, пирсингот и тортура во нарушуваат форми. Ако ништо друго, тоа се смета за навредлив, да се прочита не понатаму. [...] прочитани sexnovell »

Usel!GodkändBraMycket braSuverän! (10 гласови, просек: 2.70 од 5)
Loading ... Се вчитува ...

Авантура Нина продолжува Дел 5 од 5

Поднесена и се најде.

Остатокот од училишниот ден, ние го зеде лесно, Jocke беше дефинитивно ни гледаат и ќе се преземат секоја можност до мене се изложуваат ако јас не покажал ни најмал знак дека се голи под фустанот повторно. Последната лекција беше над 02:10 и Сара беше ме чека на велосипед, наместо. [...] прочитани sexnovell »

Usel!GodkändBraMycket braSuverän! (12 гласови, просек: 2,42 од 5)
Loading ... Се вчитува ...

Преземени од страна на мојата девојка

Сме биле заедно неколку недели кога ние најпосле имавме секс за прв пат. Тоа беше ништо посебно во врска со тоа, и ние бевме малку мала затруени откако биле на овој начин и отиде во мојата куќа. Сè се одвиваше добро и по многу напор успеа да Џени, исто така се случи.

[...] Прочитани sexnovell »

Usel!GodkändBraMycket braSuverän! (50 гласови, просек: 3.34 од 5)
Loading ... Се вчитува ...

Карличниот дел: 3 (последна ноќ и наутро)

Продолжува од Дел 2

Нејзиниот прекрасен газ беше во совршена висина и тој играше со палецот помеѓу задникот. Се тетеравела малку на задник, како да сакаше да го задеваа.

Брзо тој го извади од неа, крена во рацете и се носи ја на креветот.

"Седни толку долго", рече тој и замина во текот на агенцијата.

Воопшто не знаат дека ова ќе биде последен пат тие беа заедно. Овде и сега ја чувствуваше нивната страст за граници, а наредниот ден уште беше далечна.

Со едната дланка зад грбот тој се постави помеѓу нејзините нозе. "Дали ми верувате?", Побара тој. Таа го крена погледот кон него со нејзините големи, убави, возбудата е сеуште со ококорени очи. Во огнената сјајот на свеќите префрли нејзините очи во зелено понекогаш сива боја.
Таа согласив, погали го малку на внатрешната страна на бутот и рече: "Се разбира дека ти верувам"

[...] Прочитани sexnovell »

Usel!GodkändBraMycket braSuverän! (16 гласови, просек: 3.06 од 5)
Loading ... Се вчитува ...

Совршен подарок

Emma насмевки, го свртува 19 денес и нејзиното момче подготвена од överaskining со неа.
Маркус шета низ вратата, тој ја гледа во дневната соба и гледа неа.
- "Здраво мед, дали сте подготвени?"
Тој се насмевнува немирна, добила инструкции да туш, бричи и го стави на своето највисоко потпетици, пресуда од 16 цм штикли ...
Тргнува до него и го бакнува тешко.
- "Може ли да знам што имате планирано сега? "
Маркус смее, наскоро ќе се знае.
[...] Прочитани sexnovell »

Usel!GodkändBraMycket braSuverän! (90 гласови, просек: 3.28 од 5)
Loading ... Се вчитува ...

Желбата за повеќе

Тоа секогаш беше шега и надразнување атмосфера помеѓу мене и Ерик. Ние мора да имаат и секогаш ни чуваат на секој раб, а не начинот на кој ние не се зборуваше, но ние не дошол блиску еден до друг активно, или како пријатели, а секако не повеќе! Но, ние отсекогаш сфати едни со други и разбрав исти работи. Истите шеги, истите сериозни единици, исто сака и слични интереси. Тоа беше како ние не треба да им пријде едни на други многу повеќе затоа што беа толку задоволни со она што веќе го имале!

[...] Прочитани sexnovell »

Usel!GodkändBraMycket braSuverän! (39 гласови, просек: 3.90 од 5)
Loading ... Се вчитува ...

На Мека хотел бед ака приклучок во Амстердам

Ние сме на прошетка низ градот на еден нормален ден во Стокхолм, ќе престанете наеднаш кога ќе помине еден прозорец на агентот. Чекорам на неколку метри и е на чекање за вас.
- Проверете! Можете да одат еден викенд во Амстердам за само 600kr, и хотелски вклучен! Ќе кажеш за мене.
Ќе се вратам и да прочитате на огласот во прозорецот, секако. Tillomed доручек. - Не можеме да одам! вели дека и гушка мене.
Кажано и направено, ние одиме и книга на патувањето, кои по даноци и други скриени трошоци завршува за поблиски 800kr.
[...] Прочитани sexnovell »

Usel!GodkändBraMycket braSuverän! (53 гласови, просек: 3.85 од 5)
Loading ... Се вчитува ...

Пуста подарок

Се будам со проектот. Кој clattering во кујната. мојот маж не лежи во кревет. Jippee! тоа е изненадување доаѓа?!. затвора очите повторно и cuddles во очекување на она што ќе се случи.

Вчера имавме роденден со семејството и пријателите. Децата отиде со баба и дедо. 36 часа, само ни два. Убава! Мојот господар (и мажи) ми кажаа да го добие мојот посебен роденденски подарок. па јас било наредено да одат во мојата улога како негов роб. [...] прочитани sexnovell »

Usel!GodkändBraMycket braSuverän! (65 гласови, просек: 2.68 од 5)
Loading ... Се вчитува ...

Доминацијата Игри

Мојот партнер и јас уживаат играјќи доминација игри, каде што таа е мојата Мадам. Сум бил размислување за да бидеме покорни и откако беше разведен од мојата сопруга а потоа, се сретнав со Lisette. Таа ми го покажа начинот на кој јас се барате. Ние разговаравме малку за различни улога игра и таа ми рече таа сакаше да биде навистина доминантен, да доминира во неговите роб онака како што таа задоволен. Јас бев природно љубопитни и рече јас сакав да се обиде да биде нејзин роб. Таа ми ја подари на снисходливо изглед го кажал тоа, јас веројатно би требало да биде крајот. Сега, таа ме научи, така што јас сум навистина добар роб.

[...] Прочитани sexnovell »

Usel!GodkändBraMycket braSuverän! (50 гласови, просек: 2.58 од 5)
Loading ... Се вчитува ...