Геј

Следниве matrixjoga означени со етикета геј.

Niclas, велосипед, и безмилосен првиот ебам

Има добивано и малку постара сега, но ова е сосема вистинска приказна, само имињата се променети, кога влегов заебана за прв пат, а тоа навистина ... [...] прочитани sexnovell »

Usel!GodkändBraMycket braSuverän! (35 гласови, просек: 3.11 од 5)
Loading ... Се вчитува ...

Каиро, во 1067 e.kr

Alessia патувале многу мил со роб караван од Цариград во Каиро. Тоа беше тешко на оној што го зеде караван без постар човек, по име Ахмед Khadir. А riktgit валкани стариот човек, кој беше курот за се и секого. [...] прочитани sexnovell »

Usel!GodkändBraMycket braSuverän! (37 гласови, просек: 2.11 од 5)
Loading ... Се вчитува ...

Петел JEG aldri glemmer

Da jeg започна на ungdomsskolen, jeg дојде во нова класа, тоа беше Труд jeg дер TRAFF Антон. Første банда jeg така шунка, тој беше гол. Jeg hadde forsovet Мег Труд беше за seint од сусам første време, што беше салата. [...] прочитани sexnovell »

Usel!GodkändBraMycket braSuverän! (25 гласови, просек: 3.12 од 5)
Loading ... Се вчитува ...

Млад човек со постар маж

Gaysex со постар маж

Оваа приказна е вистински и ми се случи неодамна.

[...] Прочитани sexnovell »

Usel!GodkändBraMycket braSuverän! (32 гласови, просек: 3.31 од 5)
Loading ... Се вчитува ...

На крајот од ноќта на мраз стадион ... (Killsex)

Тоа беше се навистина мирно на лизгалиштето, iof не изненадува кога во се приближува на 22-ри Тоа беше крајот на играта вечерва со добар резултат со оглед на тоа табла покажа 3-1 на домашната екипа. [...] прочитани sexnovell »

Usel!GodkändBraMycket braSuverän! (28 гласови, просек: 3,64 од 5)
Loading ... Се вчитува ...

Магијата пијалок

Се разбудив здрвена и ладна. Гледам наоколу и се види дека сите помина,
освен за еден дечко ..
Тој изгледа да се биде во 20 години .. Тој има црна некласични фризури ..
Тој смета моите очи и да реагираат брзо, "А газиран пијалок на човек таму! Јас ќе имаат ист ден ..! "
[...] Прочитани sexnovell »

Usel!GodkändBraMycket braSuverän! (43 гласови, просек: 2.30 од 5)
Loading ... Се вчитува ...

Генералот и јас

Здраво, оваа приказна се одвива самиот во старечки дом и јас ќе ви кажам за еден постар човек кој живеел каде што починал пред околу еден месец себе, работев како придружник на сместување, но не бев постојан Јас сум 35 и човек јас ќе ви кажам за беше 76 мин Првиот ден на работа, се сеќавам јас отсекогаш имал слабост за постари белокосиот мажите се moustachioed и овој човек беше токму тоа и проклето од витално значење за нивната возраст. [...] прочитани sexnovell »

Usel!GodkändBraMycket braSuverän! (67 гласа, просек: 2.21 од 5)
Loading ... Се вчитува ...

Голман ГЛАВА 4

Девојките поминале неколку часа да оди преку насловната на Kurt и бере на филмови и редоследот по кој тие сакаа да ги види. Тие беа многу возбудени и љубопитни за утре. Ние одиме директно на Курт по lektionera утре предложи Kattis.

- Не, ние ветија Pelle третман во утринските часови потсети нејзиниот Ли.

- Се разбира реков Kattis. Но, веднаш по тоа? Дали ви се случува да се ебам со Pelle тогаш ќе рече дека минатата година.

-. Не, не сакам да го направи тоа, тогаш за тоа веројатно нема да биде како нервите тешкиот да се види филмови откако ќе го направите на кикот Ли [...] прочитани sexnovell »

Usel!GodkändBraMycket braSuverän! (29 гласови, просек: 2.83 од 5)
Loading ... Се вчитува ...

Користат постара жена

Ова се случи пред неколку години кога бев надвор во барови.

Како и обично, човекот јасно пијан, откако една ноќ на градот, наместо да бев блиску во 05:00. Како што стојат и висат на шанкот во 4 сабајле, ќе има една жена која барем беше 18 години постара од мене, јас претпоставуваше таа беше околу 40 години, наскоро дојде во длабоката disskusioner, таа беше убаво и изгледаше многу одлично.

Како што часовникот пријде 5, таа што ми беа понудени вози дома, морав прашував за момент зошто таа не пиете ништо алкохоличар, но тоа беше објаснувањето, таа беше возењето, затоа што таа живееше малку надвор од градот, и уживав повеќе од танцување трезен, рече таа. [...] прочитани sexnovell »

Usel!GodkändBraMycket braSuverän! (50 гласови, просек: 3.16 од 5)
Loading ... Се вчитува ...

Загрижени во црно чорапи

Имав се размислува за ова за некое време, и подготвени мене и да се купи еден пар од прекрасно вкусни црна хулахопки модел, без byxdelsförstärkning. Па и тие беа само парична казна по целиот пат до ребро!

Отидов во бањата на работа o вклучен; на тужбата панталони чорапи и долна облека, како и со тенки Pantyhose. Чувството кога ќе ги стави на значеше дека јас не чувствував беспомошна и немав намерно мислат за тоа каде сум бил. [...] прочитани sexnovell »

Usel!GodkändBraMycket braSuverän! (32 гласови, просек: 3.06 од 5)
Loading ... Се вчитува ...