Што навистина се случило?

Јас дојдов во канцеларијата неколку минутно задоцнување, overslept. Јас секогаш имаат тешкотии разбудуваат во четвртоците. Еден ден по малку саботата. Јас и моите најблиски другарки зеде чаша вино после работа и тоа беше добро малку доцна, а подоцна од вообичаеното. Брзо си ја облекувам на палтото, виси зад вратата. Кога ќе им помогнам на вратата се отвори, повторно, е мојот шеф таму. Тој ме повикува нагоре и надолу.

Аха, вели тој, доцна вчера? Очите мојот фустан. Rödkjol и проверени кошула со длабоко деколте. Тој се насмевнува малку и nods одобрувачки. Ги чувствувам руменило притаен до образите.

Жал ми треба да се направи било какви повици, велам, и извинете додека го работам против него надвор од мојата соба. Тој го зема можност кога сме доволно блиску за да шепотат на уво.

- "Твојата dekoltage ме прави хард рок"

Го следи со очите низ стаклото ѕид како што тој оди надвор кон lunchroom. Јас руменило уште овој пат. Мојот Бог, тоа е мојот шеф. Секако, мојот шармантен, како-паметни, лудо-свежа глава. Се чувствувам Тингл во вашиот долниот дел на стомакот. * Воздишка * Тоа не е лесно да се задржи професионален однос со него кога тој зборува и прави тоа. Јас се тресат од мене својот збор и јавам на мојот пријател Џени, кој не беше таму вчера. Мора да прекажаност нејзиниот она што се случи во текот на минатата ноќ. Како и обично, кога мене и Џени зборува заборавам времето и просторот. Седам со нозете на канцеларија биро и со грбот кон вратата. Таму, од страна на јас не ја забележуваме како мојот шеф спортски чевли и се повлече на ролетни на стакло ѕид. Последните штракаат кога тој се претвора, забележувам како сум се вртат околу седиштето. Е шокиран од прстот на неговите усни. Shhh. Јас и понатаму да разговара со Џени како ништо да не се случило. А малку време ќе станам, она што тој сака и зошто тој црпи за слепите лица. Моето срце е некакво и моите мисли се врти наоколу. Се обидувам да го задржи Џени неизвесен за она што се случува. Тој ме подига од стол седат на десктопот. Врти се во мојата канцеларија стол. А малку надразнување тој се врти една кривина и насмевка како што неверојатно секси како додека тој може. Неговите очи искра со радост и зло. Јас малку grins назад, но со малку двоумење. Тој го зема мојот десната нога и coaxes ми црна патент кожа пумпи, исто така, мојата лева. Милува моите нозе и телињата. Забават мали движења, неговите очи прашува за дозвола за да продолжите. Јас повлечеме и да продолжи мојот разговор со Jenny, кој станува се повеќе и повеќе едносложен. За среќа, Џени сака да се зборува како што таа продолжува со својата приказна. Тој ги носи своите раце над моите бедра и тој се наоѓа на работ на мојата чорапи, прсти coaxes својот пат под и исто како што се тркалаат надолу неговиот чорап на ногата. Тој бакнува денудациони коленото, додека рацете coaxes вториот чорап.

Сега можам да добијам уште потешко да се донесе во разговорот со Jenny. Постојат кратки Аха, AHM и ох добро. Обидувајќи се да не стон во телефон. На трнење чувство добива посилни и посилни. Се чувствувам себе станува повлажна и повлажна во пичка. За моите раце низ косата, прегратки на задниот дел од вратот кога ќе се грст со неговата прекрасна густа кадрици. Притискање на моите гради лесно против неговата глава. Можам да се чувствувам моите гради болка по контактот. Во моментот кога гледам долу на него во неговата фотелја, тој добива и изгледа ме длабоко во очите. Тој го зема раката и тоа против неговиот кур е толку тешко и прекрасен. Јас ја изгубам здивот неколку секунди. Jenny забележав дека исчезна. "Еј, се правиш? "Јас ја слушам. "- AHM, ох, мојот шеф помина покрај директно на" Ја одговори. Jenny знае колку е добар Мислам дека тој е и таа прашува дали тој беше толку секси стилски денес. Аха, да се добие од мене, додека тој ме поддржува и ја стегна неговиот петел против мојот задник. Сакам да стенка гласно. Рацете галење ми колковите грбот и рамениците. Претпазливо, рацете околу половината и над нејзините гради. Aaah, конечно! Јас крила на возбуда. На отчукувањата на срцето се зголемува понатаму. Бакнеж на вратот ме тера да изгори, моето дишење станува се повеќе насилни. Тој ми наведнува преку масата и триење на мојот задник. Можам да се чувствувам моите здолниште јавањето и дека тој ја поднесе својата тешко е петел во мојата пичка. Јас whimpers, Џени не ќе забележите нешто. Јас дишам и чекаат надвор втора пред да се исполнат Џени. "Да, но viiisst ..... па ... arrr ... на .. uhmm. "Се обидувам да го користите последните зборови на одличен начин на комуникација соби, но дека Џени нема да забележи. Тој daskar мојот задник неколку пати туркање курот подлабоко и подлабоко. Сега слушаме стапките во ходникот ... тој застанува, но со курот сеуште во мене, јас заробени неколку пати да уживаат. Потоа продолжи на чекорите во ходникот далеку. Сега, Џени е разговор за самиот себе и разговорот почнува да се разладат. Јас dygnkåt и имаат прекрасен човек кој има секс со мене во мојата канцеларија, додека зборував со мојот пријател .... Што сон. Jenny не би ми верувате ако сум ви кажал она што навистина се случува. Се што сакам е дефинитивно не го сакаат, да се повлече па јас сум се обидува да добие Џени да се зборува за нешто друго. Само да се дојде до оргазам. Тој продолжува и слушам дишењето станува се повеќе насилни и понасилни. Тоа ме прави уште повеќе курот и јас фатен на курот со пичката за него да се добие уште поголемо уживање. Тој стенка во доволно гласно за да чуе Џени. "Но, постои ли некој друг со Вас?" Прашува. Срања, како што велат. Јас ќе, за момент, да застане во мојот сексуален чин. "AHM, и шеф дојдоа и седна на мене", велам. Ќе почекам неколку секунди на нејзината реакција. "Hahaha, ти си убаво за вас, о да, мечтаење, може да се направи. Ох, ти навистина често и со задоволство. "Таа продолжува да кикот и џагорат на околу различни соништа. Пу, таа тоа не го прифати како вистина. Тој продолжува и humping побрзо и поинтензивно, чувствувам климакс приближува. Ooh, јас скоро се чувствуваат срам да уживам во тоа, но по ѓаволите она што прекрасен љубовник е тој. Кога на врвот дојде и оргазмот мие над нас и стенкање јас тивко и држете ја раката во текот на микрофон е. Тој се движи надолу моето тело несигурен од десктоп во канцеларија стол. Hyschar мене, сепак, неговата мала насмевка и повлечете столот кон него како седи на работ на табелата. Тој бакнува челото, уво, мојот образ, по вратот и ги зема моите гради во неговата рака. Полека го гушкање. Гледам како неговиот кур е тешко и прекрасен уште. Јас го земе во мојата рака и jerking него. Тој застана во бакнување и да гледа во мене. Јас и понатаму, да видиме како тој ужива, и како курот наежвам дури и повеќе. Да не го да дојде во мојата рака можам да добијам петел во устата. Далеку слушам неговиот воздивнуваше, стенкање. Јас си го цица неколку пати, а потоа тој се сведува. Раката околу моите гради, да се оди. Тој стои и grins, бакнежи ме светло на устата. Тој mimes на "благодарам". Закопчување панталони и исправете да одговараат. Jenny babbles во неговиот свет и немам поим што таа зборува. Тој се претвора во вратата и рече - "Навистина добро направено се осигура дека во извештајот ќе биде завршена пред викенд само!" Така тој оди. Јас седат таму исцрпени по она што штотуку се случило. Или не тоа да се случи навистина? Nah, морам да сонувам. "Еј! Дали сте уште таму или? Сте биле отсутни целиот разговор, што правиш? "Трпение недостатоци на Jenny." Ти никогаш не би ми верувате ако сум ви кажал што се случи! "

Коментира за она што навистина се случило?