Ако тоа требаше да се случи

Во мојата фантазија, да се сретнеме топла летна вечер на една напуштена плажа, пред сонцето оди надолу. Каде што пијат пиво или јаболков, нешто добро и уживајте во тишината.
Зборувајќи за животот во големиот, нема детали за семејството или работата. Ние правиме оган во огништето да се задржи ни топло кога сонцето оди надолу. Седиме блиску, гледајќи во текот на вода видиме како бранови мијат против брегот, ќе игра со прстите во мојата коса, ви се околу со раката надолу кон рамената, јас се згрози светлината на твојот допир. Приближување, што седат пред вас меѓу вашите нозе. Ти ми даде една масажа на вратот / рамениците надолу по оружје во рацете. Можете да моите раце допре до нив со љубов. Продолжува во текот на колковите / назад ме носи на раменици ми дава бакнеж на вратот шепоти на уво "Ти си моето срце", бакнеж на задниот дел од вратот, јас се згрози, се чувствуваат како нејзините брадавици зацврстуваат. Ве однесе голема прегратка за мене, прегратки snugly, па така таа се чувствува како многу душа. Јас се загрее. Ме чуваш далеку, ние се ужива.

Сонцето е само случува долу, оган пламен осветлена нашите лица. Ја гледам вашата силуета. Вие сте убав, пржен и убава, итн, уживам вашето присуство. Се вртам на мене, стави нозете околу твоето тело, како гушкање вас со нозете. Држи тешко. Те чувствувам во моите раце, ние нема да дозволиме едни со други очи, имаме hookat. Далеку ќе го слушнете галебите плаче.
Твоите раце varndrar напред-назад по моите раце и рамена. Тие земјиште на колковите, десната рака замаен до истражуваат моите гради. Јас непредвидлива надвор од допирот, Ви беше мојот Ахилова петица. Левата рака плетенка си мој, гушкање нежно. Ти и самиот притиснете против мене. Јас се откажат од својата рака да ме прими, па јас не спаѓаат наназад. Мој друга страна зема вашиот оска и прегратки. Јас ви даде светлина бакнеж на вратот, шепоти во уво "земи ме", се око контакт со вас повторно. Се бакнуваме, работите се загрее правилно. Тоа едноставно зрачи од нас. Ние стануваме како огнена топка, исчезнува во едни со други.

Вас за вашите раце мојот грб, а земајќи ми кошула, јас ќе ви помогнат со џемпер. Ние прегратка, со чувство на нашите голи торза едни против други, завртки екстра во мене сега, пулсот се зголемува. Јас сум добивање на повеќе и повеќе возбуден. Моето здолниште е лесно да се добие под. Имате панталони, кои само едно копче, па престо, беше вашата прекрасна екстремитети во прославата.
Вие сте многу возбудени, вашиот екстремитети е убава и жестока. Ви е тешко да се задржи, да не го вклучат. Јас ќе престане, смири сега. Грицкам увото лоб шепоти, колку се убави и убаво е да се биде тука со вас, во вашето уво.
Кога конечно ги споделите со нашите желби преземе тогаш не постои ништо што стои над неа.
Јас сум толку небесен роговиден дека стон гласно еднаш ќе се судрите со вашиот ногата во мене. Ние се спушти, ќе се закачам на јазикот, кога се бакнуваме. Јас ви ја грицкам лесно во брадавица.
Ние уживаат, се врти наоколу и промена позиции. Кога ќе дојде, ние ќе бидеме во неверојатен оргазам заедно. Ние стенкањето гласно со задоволство.
Flämtades сами се еден до друг, се прегрнуваа, а само уживаат во тишината. Оган пламен играат во нашите лица. Ние сме свесни дека сонцето има време ти помина.
Можете grins и вели дека ние треба да го направите ова, но тогаш ние треба да чекаат со "секс" по заоѓањето на сонцето nedgånen така може да се види убава чудо

Коментира Во случај