Niclas, велосипед, и безмилосен првиот ебам

Има добивано и малку постара сега, но ова е сосема вистинска приказна, само имињата се променети, кога влегов заебана за прв пат, со одмазда ...

Повеќето од момци на улица беше моја возраст или помлади. Неколку луѓе од мојата класа живееше у соседната куќа, но никој од оние што најмногу се дружевме со живи околу тука. Две куќи подалеку живеел во класа на сестра ми, Niclas, четири години постара од мене. Јас отсекогаш сум бил импресиониран од Луис, својот крст, и особено неговата прекрасна став. Опера, но секогаш е убаво да ни се помлади момци. Секогаш има нови добар изглед девојки кои sneaked таму во вечерните часови. Она за трчање крстот не може да се било спорт за мене, сакам да лири хокеј, но се чинеше доста кул и над сè, тоа изгледаше кул кога Niclas соблече веднаш штом тој имал време.

Пред некој ден кога мене и Адам биле досадно ние тргнавме надвор на песокот ров, џогерите да се провери кога Niclas обучени. Тој трчаше трки секои сега и тогаш, но и тој самиот рече дека тоа е повеќе забавно да се игра само на сопствените. Ние навистина беше импресиониран од она што можеше да стори. А малку половина сум луд доволно за да биде пред да направи сето она што Niclas рече таа, иако тој сигурно направил некои работи едноставно да ни импресионира мали момчиња. Адам беше многу повеќе заинтересиран за моторни спортови од мене, но јас исто така може да се најде дека има нешто кул за тоа.

Тоа беше прилично доцна во текот на ноќта неколку дена подоцна, кога излегов на улица. За жал, нема пријатели дома, лошо на ТВ и не е забавно беше на МСН. Можев да видам некои светилки од гаража Ларсон, но слушнал никој кој збркана во таму. Јас речиси и се надева дека Niclas беше таму, но кога ми пријде, го видов никој таму. Вратата беше отклучен и јас одејќи нежно. Има него стоеше, навистина кул, а Јамаха YZ. Можам едвај нешто за мотори и такви, но Niclas го прогласи право досадно во еден момент. Иако тоа беше мојот велосипед право валкана, но не изненадува со оглед на сите Niclas направи со неа. Не можев да им помогне, но се врати и да го провери соодветно, мислев дека тоа е ебат страшни, но јас тешко дека ќе се осмелуваат да се кандидира. Јас не можеше да одолее на искушението да седнат на, но преплашен дека ќе пропадне на земјата.

Кога ми беше малку за чекорите можеа да се слушнат надвор. Брзо одев од страна, непосредно пред Niclas отвори врата до гаража.

- "По ѓаволите ќе се плашат, срање", вчудовидено праша Niclas.

- "За жал, може да видите некои светла, дека си тука."

По некои општи разговор, тој ме праша дали ќе сакаат да се откажам од еден замав. А малку скептични, го прашав дали е безбедно да се оди две. Видов како тој веројатно се чинеше дека бев ебат wimp, но тој одговори дека не постои проблем воопшто.

- "Треба да бидете во вид на страшни хокеј играч, немаш удел во вас" Штавената Никлас

- "Океј, јас сум виси на, може да биде кул да се обиде," одговорив.

- "Каска срање ние, само за стари дами", рече тој лесно.

Тргнавме кон шумата, па и кон плажата. Тој возеше во право добро, имав можност да ме задржиш тесни во Niclas. А проклето кул чувство, ќе седнам зад Луис, сосед кој сум секогаш гледаше до. Во ретроспектива, мислам дека дури и мојот петел беше малку груби за целата ситуација.

По час и половина застанавме и се симнаа. Јас почнеше умен и рече дека тоа беше како кул секое време. Niclas имаше супериорен изглед, но не рече ништо. Седнавме во шумичката, Niclas легна на грбот и рече дека јас не сум бил кучка по сите.

- "Ќе ебам мочаат сега", рече Niclas и заминал од неколку метри.

Кога тој се заврте и се врати можев да видам дека сеуште имал петел во фронт. Гледав срам, потоа се сврте настрана и мисла за она што тој го прави. Леле, сум го видел неговиот кур, оној кој јас всушност замисли толку многу пати. Niclas отиде уште поблиску до мене, застана и запали цигара.

- "Сакате да пушат", побара тој.

- "Не, пекол, тоа е добро за мене, јас сум трчање тест утре со тимот", реков.

- "Тој Тој, ебам кучка сте," почнеше Niclas со запалени цигари во устата.

Во мојата глава се врти мисли, можеби и јас треба да се земе цигара, па тој не мислам дека сум непредвидлива. Јас не сосема да ги споделите со неговите очи од неговиот кур. Тоа беше helrakad, некои мочаат капки се капеше на неговиот Адидас панталони. Тој ме погледна со чуден изглед, еден израз на лицето Никогаш не сум видел досега.

- "Дали сте вовлечени Дик некаде Hampus?"

- "Ха? Nah, дали станува збор? "Дојде брзо од мене.

- "Знаеш имам невестата, но сакам да направам едно нешто со вас", рече Niclas одлучи.

- "О го спречи тоа, не сум ебат геј, зошто мислиш", реков.

- "Еј, не ми е грижа ако сте геј или не, тој рече опера."

- "Ако не го сторат, како што велам сега, јас ќе победи, по ѓаволите, од вас и се шири гласини дека ќе се обиде да се кандидира во мене"

Јас паника, ги виде Niclas поглед дека тоа не е шега. Тој зачекори напред и ја грабна околу мојот врат. Имав 13 години и 17, тој беше многу поголема од мене и знаев од мојата сестра, која отиде во својата класа која би можел да се најде значителна појава беше во неволја во градот многу често да се менуваат. Моите мисли се вртеше, што по ѓаволите се случува. Ги слушав моите пулсот побрза, но некаде имаше и страшно прекрасно чувство на возбуда.

Тој ми нареди да се соблечам. Тој ја отфрли мојата капа пред да полета мојот huvtröjan. Сега јас стоев во тренингот панталони и shirtless.

- "Соблечи ги панталоните, но имајте на вашиот патики", изјави Niclas.

Јас не се осмелуваат направи нешто, но она што рече тој. Кратко потоа, Стоев на колена со најголемите петел некогаш сум ја видел во моето лице. Еден луд ситуација, сосема нереален. Кога погледнав нагоре видов Niclas поглед, тој ја гледав надолу во мене. Со левата рака тој зграпчи за косата со десната тој го донесе неговиот петел против моето лице. Се чувствував паника расте, но сепак исклучително моќна. Тој изложени максимум од глансот, нанесуваат тоа против моите усни, мојот образ.

- "! Отвори ја устата сега, сакам да ебам твојата уста, нели сега сте ми курва" Саид Niclas опера.

Јас зјаат нежно и полека ќе ги дотера својот дебел кур во мојата уста кога го затвораше. Телото тресе и можам да викам колку што веројатно може да се за него на сите да се влезе во неа. Знам еден солен вкус, затворете ги очите за тоа да се чувствуваат помалку болни. Тој daskar сега и тогаш курот во моето лице, со продолжена тесни стисок околу мојот врат. Тој ме храни напорно со неговиот голем кур, тоа е веројатно околу 20 cm дебелина и со голем acorn. Најголемата петел некогаш сум ја видел во живо. Munknullandet траеше неколку минути, можеби и подолго, во оваа ситуација, јас ја губев контролата врз времето и просторот.

Одеднаш тој е вади курот, удирајќи ме низ образот со отворена дланка. Е над неа, сега? Тој може да не сакате да се направи нешто повеќе?

- "По ѓаволите, ова може да биде како студена како било", изјави Niclas со подсвиркване глас.

- "Поставување на сите четири на дрвото таму"

Сè уште бев преплашена од она што рече тој, се чинеше дека нема ништо друго да се направи, но да го слуша. Како што стоеше на самото место од страна на дрво, ги претстави со еден пар на лисици.

- "Стави ги рацете околу дрвото, и направете го тоа сега!" Нареди Niclas.

Таму стоеше на сите четири во средината на шумата, со рацете заклучен околу едно дрво. Гол, освен за обука чевли. Солза мовта врз колената и рацете. Niclas доаѓа напред и се согласува со мене, имаат проблем да видат она што тој ќе го стори кога се обидувам да го вклучите мојата глава. Сега знам како тој милува мојот Ќелави газ полека, ја тресе целото мое тело на возбуда, а јас се чувствувам страв од она што ќе се случи. Периодично, тој ме удира со дланката на задникот, daskar да се поправи правилно. Јас притисни назад неколку солзи, се чувствуваат понижувачки чувство на возбуда, иако јас навистина не сакам. Курот е хард рок, но со рацете fastbojade не можам да влезам мојот кур.

По некое време тој плука повеќе loskor во мојот газ рок, знае како тој ќе се лижат моите тесни дупка и игра со прстите наизменично. Јас сум стенкање, но како што тивко што е можно повеќе, таа се чувствува лошо а сепак толку прекрасно крвава чудесен. Во аголот на моето око можам да го видам додека jerking соблече сјајна петел. Тој се приближува до мене и почнува да милувам мојата дупка со неговиот savande петел. Јас ги затвори очите тесни, види неговото лице пред мене, запалениот очи, тешки фасада. Тој го става курот против мојата девица газ. Јас едвај имате време да се размислува за идејата за што да се направи пред тој тешко стиска неговиот кур. По целиот пат нагоре, без двоумење. Исто како што јас случајно да крик право надвор од својата рака над мојата уста. А насилни болка, но таму некаде беше толку неверојатно моќен чувство. Тој го држи петел остана во задниот дел на мене. Се чувствувам дрогирале, болката олеснува, но паника е во близина. По она што се чинеше како цела вечност, но, можеби беа половина минута тој самиот вади од мене. Сега тој е повторно курот, овој пат малку повеќе внимателно и полека почнува да ме ебеш, но да им помогнам на сето тоа на пат до.

Ритмички тој продолжува ебат неа, можам да мислам илјада мисли, но најлошото чувство исчезна. Слушам неговиот стенкањето, чудно е доволно, јас исто така само од мене што може да изгледа како стон. Тој ме ебе тешко, ме ебе длабоко. Тоа е на неговите услови, без сомнение и без и најмала грижа за мене. Тој милува мојот грб кога ми svankar се повеќе и повеќе несвесното. Знам како неговата топки удирање мојот задникот како што и самиот турка тешко на мене. Сега тој зграпчи петел и jerking на хард повлече, јас чувствувам дека тоа нема да потрае долго пред да авион. На неговата повеќе интензивна дишење, јас разбирам дека тој наскоро ќе ејакулација, јас залак ми усна и се чувствуваат како мојот задник е како вкочанети. Набргу потоа, тој пуштам стенкањето правилно, тој самиот турка брутално далеку до мојот задник, ме пополнување полна. Сега тој се грчи мене тешко и сметам дека е невозможно да се одолее, јас стон гласно, вртејќи со задоволство како што тој енергично ми jerking. Спрејови правилно, веројатно најголемиот сет која некогаш сум ја празнат. Тој се одржува во мене, милувајќи мојот стомак со мојата сперма од мојот кур.

Одеднаш тој се повлекува од мене. Дали чудно чувство во газ. Ме боли, но тоа не значи само повреден. Ме боли, но во необјасниво добро. Се вртам главата и изглед Niclas стојат таму. Тој запали цигара, очите му се исполнат рудникот, но без да се каже еден збор. Тој седна на своето Адидас панталони повторно, но голи штица и капата завртени кон назад. Шевовите на колената и лактите, и зглобовите, јас сигурно мора да има да се нагоре и се облече. Кога ќе го вклучите повторно, тој ќе со мене. Тој стои покрај мене, го вади курот повторно. Сега тој ме гледа и вели дека со опера, но остар глас:

- "Не еден збор на никого за тоа, да се разбере тоа?"

- "Бб-не, јас ветувам," Јас одговори со гласот едвај себеси носи.

-

Потоа доаѓа на следната изненадување, тој повлекува назад кожичката и мочаат право од мене, со текот на моето лице. Ги затворам очите, да се претвори вашата глава веднаш кога тој зататнува на:

- Отворете ја устата, јас ќе мочаат во твојата уста, ја ебат hockeybög.

Јас никогаш не помислено на идеја да свири на бакнеж, чувствувам пријатна течност wets мене целосно. Запрепастени од тоа дека тоа всушност не е вкусна лошо, но не е добро. Погледнете колку Niclas насмевка, тој ја гледа во мене како да сум обичен курва. Откако тој е направено, јас сум уште потресен од она што се случило. Секако, имав фантазии, но ова беше нешто сосема друго. Јас навистина не разбирам што се случило.

Неколку минути подоцна Стојам таму, со мојата облека на но јас се чувствувам гола. Niclas има преземено уште една цигара, grins во мене. Ние не сме толку далеку од дома, но таа се чувствува како невозможност да вашите нозе ќе ме носиш на целиот пат. А болните чувство. Во исто време, како кул искуство, но на најлудите нешто што сте доживеале. Јас веројатно ќе го направи тоа повторно, но прашањето е дали тоа може да биде толку моќен како денес.

Последното нешто што рече тој пред да го влечат далеку и ме остави таму беа:

- "По ѓаволите, Hampe, ќе беше навистина голема курва, што правиме за"

Коментар Niclas, велосипед, и безмилосен првиот ебам