Јас навистина ја сакам мојата работа понекогаш

Тој навистина мразат својата работа понекогаш. Темнината се населиле надвор и седна сам во својата студија со моменталната култура на коригирани тестови. Тој почна да стане нефокусирани и уморни и само кога тој беше за да се откаже од ден кога ја слушнал стапките од ходникот. Застана додека вратата е отворена.
- Леле, се се уште тука уште. Тој не знаеше нејзиното име, таа имаше само работеа неколку недели. Таа беше заменик везана учител и тие биле видоа само за кратко во кадар соба.
- Да, имав малку да се поправи. Неговиот глас беше разбиена, како тој да беше тивко поставени ливада.
- Го заборавив мојот паричник, рече таа, со начинот на кој ние едвај рече здраво. МИА е моето име.
- Не, тоа е во право. Моето име е Бо но се јавив на Грег. Тој ја продолжи својата рака како што тој научил дека треба да се. Таа го зеде и тој не можеше да помогне, но мислам како мека раката имаше.
Стопанска неодамна се сврте 45 додека Миа беше nyutexad и дека дури и не полни 25 Додека Миа беше во потрага по својот паричник дека тој сфатил Стопанска парче Миа беше неверојатно убава. Таа имаше пар на тесни фармерки и на врвот во кој ги нагласи нејзините дебеличка торзото. Претходно, на работа, таа беше повеќе påpälsad, а потоа доколку не Грег дури и мислата за тоа како Миа беше заоблен. Тој се обидел да го разреши мисли кои притисне на но тоа беше премногу доцна. МИА барав низ фиоките на бирото таа му била доделена. Таа беше свиткана напред, и кога фармерки, со прилично ниска половината, се лизна Стопанска јасно можеше да се види контури на розова камшик. Стринг не беше вообичаена за Стопанска, чија жена беше за да се пополни 50
- Да, но збогум. Брави вас кога одите, Грег истиснати.
- Чекај, јас не знам што да правам. Не сакам да се активира алармот, рече Миа како што таа се најде на паричникот. Ајде, можеме да одиме, отиде на Миа.
- Јас само ќе се изгасне, рече Стопанска. Ја отвори вратата и нека Миа одат на патот. Ако тоа беше случајност или изберете на Стопанска тоа го правеше намерно, тој може да потоа не сметка за, но само Како што пренесува МИА ќе го помине во вратата, го загуби контрола врз нејзината чанта. Тоа го погоди земјата со страшен тресок и се преврти. Сите коригирани примероци падна надвор. Тоа не беше само единственото нешто што падна. Топ слета имено наместо графички цртеж. Тоа претставува човек, а не за разлика од Грег, кој доби Дик вовлечени од ученичка во плетенки. Во молив цртање беше ова: Слушнав дека Грег има monsterkuk. Сакам да го пуши.
Грег почувствува дека почна да се потам, кога тој whisking својата документи.
- Да, тоа е лудо што децата можат да дојдат, тој бараа помош пелтечеше надвор. Тишината лежеше во текот на соба. Кога Грег собрала нивните примероци, тој стана да се оди.
- Дали е тоа вистина?
- Вирџинија
- Дали е вистина дека имате monsterkuk? МИА имаше веќе не е пријател на неговиот глас. Тонот се променила. Додека таа го чекаше одговорот, таа го зеде еден чекор поблизу Стопанска, сега дише во голема мера. МИА сега беше четири инчи далеку од Грег. Таа погледна длабоко во очите и го стави полека десната рака во внатрешноста на бутот на Боб. Стопанска веќе почна за заострување, и светлината на допир од рака на Mia испрати електрични импулси преку неговото тело. Таа донесе нејзината рака понатаму се и престанаа одеднаш. Таа направи импресивен мене со устата кога таа сфати дека гласина беше вистина.
- Упс? рече таа и се насмеав. Тоа е веројатно некој кој би сакал да се излезе и здравје. Без Грег, тој реагираше на Mia седна на колена пред него и пред тој го знаел тоа, таа завршен и острина и мува. Нејзините прсти работеа вешто и иако Грег знаеше дека тоа не е во ред, тој не можеше да се донесе да се каже стоп. МИА изгледаше речиси шокирани кога таа дозна целата емисија. Стоеше на внимание во ретко се гледа петел внатре МИА наведна главата назад да се восхитуваат на слава пред таа полека ги отворав устата и нека курот полека се лизга назад. Ја затвори усните околу сензационен глансот и Грег заблагодарени како тој се потпре главата назад. Тој не е точно можеше да се сети кога некој имал курот во устата подоцна. МИА полека почна да се донесе неговата глава напред и назад со курот во устата. Таа не беше во можност да ги проголта целата петел без поттикнување повраќање рефлекси. Наместо тоа, таа интензивно работеше со неговиот јазик. Вртењето на електричен миксер за ollat ​​и корен. Таа крена пакет и вовлечени нежно во топки во вашата уста. Тоа беше Грег целина ново искуство. МИА го даде својот петел тешко круг и тоа беше речиси како да Грег помислив дека ќе дојде кога таа одненадеж само rste нагоре. Торе собува врвот и градник, брзо искокнуваат од неговите фармерки. Само носи каиш, таа седеше во голема конференциска маса во средината на собата. Таа викаше кон себе тој да се врати, како што Грег не послушно. ова не е секој за Миа виде дојде во собата 20 минути доцна. Потоа таа се појави како девица пијан и наивни. Сега виде само човек-Eater кој навистина знаеше што сака. Таа Ал на грбот со нозете во воздух. Кога Грег се приближуваше, таа посветен нозе делат.
- Лижат мојата пичка сега!
Грег седна брзо на колена. Тој ја укина нежно далеку каиш panty. Дру и над нозете. Нејзината пичка беше избричена. Тој гледа само оние пички во филмовите виде доцна во ноќта.
- Го ставаше во уста веднаш!
Претпазливо тој го донесе неговиот јазик против нејзината утроба. Неочекувано, Toh Миа таг околу вратот и се повлече со сета своја сила во лицето на Боб во пичката. Стопанска без здив, но се пожали за тоа прашање не. Нејзината пичка вкуси солена, но свежо. Неговиот јазик отиде нагоре и надолу во пукнатината, побрзо и побрзо. Како јазикот зголемена брзина, исто така, се зголеми стенкање на МИА. Таа уживаше, тој го уживаше. Додека тој нека неговиот јазик истражувам подлабоко во телото пештера Галењето engorged пенисот.
- Лижат газот!
Стопанска била шокирана од нејзината груби зборови, но не како што беше кажано. Тој самиот никогаш не го сториле тоа, но не биле во можност да им помогне да се возбудуваат од него кога тој ќе го стави на ТВ. Тој нека неговиот јазик слајд надолу од пичката за да се оцени. Откако во дупка се запре, и задеваат со Mia им се овозможи на неговиот јазик едвај се допираат. Таа стенкаше и Стопанска потклекна јазик и возеше тоа колку што може во нејзината топла кретену. МИА стенкаше. Тој ми ја лижеше како луди, и тој ужива колку што Миа. По сопствена иницијатива тој ја стави внимателно во десната показалецот. Тоа ја доби првата, но кога и тој притисна малку го лизна и тој престана на првиот зглоб на прст беше постигнат.
- Подолго, whined Миа.
Стопанска зеде понатаму и го донесе својот прст колку што можеше. МИА стенкаше посилно.
- Сакам да ме ебе, шепна Миа нагоре. Седна во исто време, така што прст на Bob измолкна. Ја зеде неговата рака и стави прст во устата и sultade како famished. Петел Боб беше сега sprängkåt. Тој зеде една цврст стисок, додека другата рака влечат Миа поблиску до масата. Тој притисоци нејзиниот надолу, а потоа му го донесе петел поблиску до пичката. Без предупредување, удри Стопанска Миа и неговата гигант петел хит на дното сега. МИА självde и почна да се тресат, додека Стопанска забрзување. Неговата дебелина петел се наметнува во и надвор и Миа стенкаше погласно. Таа се заколна и извикав, кои го направија Бо повеќе искра.
- Јебига ми да ви син на човекот. Да го ебам ме напорно со вашиот голем kukjävel!
Грег погледна курот каде што изоре во и надвор од пичката, чија kåtsafter потрча по заоблен бутовите. Тој застана одеднаш, го извади својот петел облеана во рефлексии од skrivbordslamapn Стопанска уште не се поврзани. Тој го зеде речиси бруталната стисок на рацете на МИА, ја фрли наоколу и била принудена да ги наведнувате на табелата. Тој се шири нејзиниот задникот за полесен пристап до вметнете курот во пичката од позади. МИА навали на маса, кога Грег со сите моќ тој би можеле да генерираат го турна својот петел повторно. Тој ја зголеми фреквенцијата и навистина груб заебана Миа. Таа не беше толку гласна повеќе, се додека таа одеднаш почнува да се тресат и крчкам и таа вика:
- Јас ќе по ѓаволите она што сакам. Таа ја раскина од газдите кур и smekde самата тешко додека таа, во она што може да се спореди со запленување, паднал на маса додека таа, како жив фонтана и 'бликаа kåtsafter на големи делови на подот. Стопанска не нека се опорави, туку трчаше брзо во неговиот кур, додека ја закопа и својата десниот палец во нејзиниот задник. Тој го возеше колку што тој може да се почувствува неговиот петел во пичката. МИА молчеше, исцрпени. Стопанска сепак, сакав повеќе. Повторно тој фрли околу неа. Тој ја става на грб, ги подели нозе. Ја турна перница било кој од студентите направени во дрво под нејзиниот задникот, така што нејзиниот задник kskulle биде полесно да се пенетрира. МИА Сè уште не обновени по оргазам и не кажа ништо кога Грег фокусираше својата груба петел против нејзиниот газ. Кога таа се чувствува на главата на пенисот против анусот таа се разбуди.
- Не, јас никогаш не го направиле тоа. Јас не знам дали сакам.
- На пеколот со изјави Стопанска и тој не би можел да помогне дека тој е малку горд на тоа како машки, звучеше.
- Конзервативната само рече Миа.
Стопанска плукнал на курот повторно и нејзиниот газ еднаш. Тогаш си цел и се стави. МИА whimpered, прво од тага и страв, а потоа повеќе изненаден. Стопанска го зеде лесно во прв. Ја турна полека во глансот на отворање дека полека и неволно се töjde. Откако врвот беше внатре tryckde тој беше малку повеќе на неговиот петел ќе биде втурнат во. Тој продолжив да го барам на Миа, тој сака да го видам нејзиниот изрази на лицето. Таа погледна преплашени на прв, но наскоро попросперитетна. Почна полека humping во и надвор. Тоа беше неопислива колку силно кретену беше. Тоа удри прекрасна мисла Стопанска кога тој нека петел побегнам. Кретену полека застана повторно, само повторно да се отвори кога Грег донесе својата земја. Грег би сакал да застане таму цела ноќ и да го ебе нејзиниот 25-годишен кретену, но откако тој се чувствува како тоа започнува tugging на неговиот кур. Тој се повлече од него, принудена на потчинет на Mia на колена и ја праша отворено дека софтверот со отворен широк. Тој насочени курот и го стегна тоа остро. Тој врескаше како што дојде. Со својот сет беше чудовиште. Тој се сретна со својот младешки лице. Големи делови од комплет дојде во устата. МИА голтна лакомо комплет и не беше малку загрижени за cum цедеше од нејзината коса. Таа повторно газдите кур во устата и ја лижеше го чисти. МИА погледна нагоре во Стопанска кои стоеја сосема уште и само се насмевна.
-Јас навистина сакам мојата работа, понекогаш, Стопанска рече, насмевнувајќи се на Миа.

Коментар Јас навистина сакам мојата работа понекогаш