Во мојата сопруга chloro

Таа ми рече да легне на стомак. Додека лежев таму, па таа заклучи нозете со лисици околу двете глуждовите. Синџирот помеѓу нив беше околу два метри, така што нозете може да помогне да се допре. Откако таа стави на неколку кожни ремени, како куче јаки, околу моите бедра и го стави лисици на мојот зглобовите. Зглобовите потоа биле утврдени во бендови низ бутовите. Само една конекција на предвремените кука и телефонска линија на lårfängslet беше оперативен простор. Тоа не беше лесно, а ние не се обидел ништо слично на ова. Но, сум кажал дека таа мораше да го направи она што таа го сакаше. И се сеќавам дека мислејќи дека таа очигледно ги експлоатираат.
Имавме голем сексуален живот. Не возбудлив можеби, како што читаме во други романи, но добро. Жена ми никогаш не ми кажа дека сака да биде доминирана малку лесно, и ние се обидел. Но, јас се сомневаше дека имаше повеќе. За жал јас не сум дека имагинативна само дека јас доаѓам за забава секс, или дури и фантазираат за други отколку обичните, но се сомневам дека таа тоа го правеше без навистина да се осмели да ми кажете што. Пред нејзиниот роденден, јас и 'реков дека треба да го направи она што сакаше со мене. Дека ќе имаат повеќето тајна соништата исполнети. Таа имаше да ви кажам што јас би го направил без тоа ќе морам да коментира или не се согласувате: Ако таа попрво би таа морате да направите со мене што сака без да се објасни она што однапред. Јас му понудил. Потоа беше таму, повторно, и во тој момент кога ја нудат оваа презентација, таа се смееше исклучување на повеќето.
Но сега, по неколку чаши шампањ роденден, лежев на тој начин buoyaged на sisalmattan во дневната соба. Што ќе направите, го прашав со благ напад на паника, бидејќи јас едвај можеше да се движи. Одговорот дојде во прилично тешко spanked ција на газот. Ох, ох, што правиш, јас се обидував. Одговорот дојде во уште потешко шлаканица на задникот. После тоа дојде повеќе, а јас не научив да побара повеќе.
Таа земав нафта и истури над неа, мојот грб, задникот и бутовите. Тоа течеше така што безмалку скокоткаше во текот на бутовите, надолу кон скротумот. Нејзините раце погали и замеси во масло. Посебно внимание беше направена во текот на задникот и препоните. Таа се заврте и додека лежев на грб. Тогаш јас подмачкан до градите, стомакот, бутовите, препоните и скротумот. Скротумот беше третирана за подолго време, прв меки и удобни и јас навистина уживав читање. По стега, и кога ќе се преполни, таа го зеде цврст стисок на топки. Тоа боли, но јас се чувствува дека е многу блиску до правење дури и повеќе. Со другата рака, нокти и си ја почеша против мојот петел од коренот нагоре. Таа се повлече нокти против мека кожа и тоа беше и пријатен и болни.
Уште со рака тешко на мојот топки, таа почна да си го цица курот. Си го цица и лижат и тоа не беше долго се додека не беше многу блиску до Каминг во устата по помалку од една минута на лекување. Јас ве предупредам, вели таа, дека ако сакате, да го промените вашиот ум долго време да дојде. Таа застана и го стави перницата под глава. Потоа седна јава моето лице и ме натера да ја лижам пичка. Тоа беше влакнести и многу влажно. Знаев дека мислеше многу за овој момент. Помислата на моето строго жена која фантазирате за доминираат мене ме направи неверојатно возбудени. Тоа се цедеше од пичката во моето лице и јас лижеше до колку што можев. Одеднаш таа застана малку и се движеше по над неговиот кур. Тоа се лизна лесно во директно. Тоа беше убаво и топло. Стигнав речиси одеднаш.
Син на кучка ", изјави таа кога знаеше дека имав доаѓаат. Сега ќе мора да плаќаат. Таа се пресели назад до моето лице и ги спушти пичката за мене. Јас се обидел да избега, но меѓу моите бедра ја ставам главата во менгеме. Таа ме фати за косата и извади ја главата накај него. Лижат мене, и ја повика. Лижење она што сте направиле. Лижат мојата пичка чисти.
Помислата на тоа беше ужасен, но јас најдов во ситуација и почна лижење. Можев да почувствувам леплива cum на мојата уста и јазикот. Не проголта. Заштеда на се што е во нивните усти, ми беше наредено. Никогаш не сум претходно подразбира дека имаше толку многу во една серија. Од пичката трчаше и го фрли и јас лижеше до скоро секоја капка. Некои капеше во моето лице кога седна врз мене и кога таа застана. Мојата уста се чувствува полн со cum. Кога ќе заврши, јас само може да кимам во одговор на прашање, таа ми помогна до колена.
Бакнеж мене, вели таа цврсто и наведна кон мене. Бакнеж ме длабоко, долго и тешко со неговиот јазик. И се бакнавме. Тоа беше најчудно и horniest емоции чувствував. Со полна уста на мојот сопствен cum се бакнавме леплива бакнеж. Тоа се цедеше од брадата надолу на мека гради на неговата сопруга. Било какви изјави дека што некогаш сум ја имал во устата беше сега се меша со плунка и нејзиното лице беше многу неуредна, исто како и нејзините гради. Лижат моето лице чисто, рече таа. И јас го направив тоа. Лижат моите цицки исчисти отиде натаму, јас не премногу. Мојот петел беше сега повторно. Како што лижеше нејзините гради, таа имаше една страна во мојата четка и ја стегна моите усни да ја гради. Со слободна рака, таа почна полека да ме Џек. Јас сум се уште не се подготвени, таа ми рече и се наметнува мене надолу на грб, повторно, прилично грубо. Таа зеде еден мал вибратор на курот, модел кој беше вибрира, и дека таа може тријат клиторисот додека таа ме возеле. Деновиве таа дојде, мојата убава и роговиден сопруга, во еден убав, влажни оргазам. Повеќе благодарение на мал вибратор од моите заслуги, верувам. Имав можност да остане, сам, со боксови. Таа е подготвена и часот веќе беше готово. Тоа би било таа која мораше да се одлучи денес.
По ова има нешто слично случено повторно. Но јас се уште се роговиден при помислата на тој роденден пред две години.

Гласајте за канџи на жената:
Usel!GodkändBraMycket braSuverän! (45 гласови, просек: 3.38 од 5)
Loading ... Се вчитува ...
Кажи на sexnovell Извештај!

Во коментар канџите на жена ми