На две британски тинејџерки

Живеев неколку години во Лондон, кога бев 25 години. Време на нивниот престој, каде што не знам премногу што јас може да се нарече пријатели, што значеше дека сум бил од мене многу па општествениот живот не беше толку многу да се фали за. Ова значеше дека после работа во петокот, па тоа беше ретко некој да излегувам со. Овој петок беше само такви.

Дојдов дома од работа во 17:30 часот, тоа беше крајот на јуни и топло и пријатно. Решив да се купи шест пакет на пиво дома од локалните исклучи лиценца која беше 50 метри од местото каде што живеат. Исклучи лиценца е случајно мал погодност продавница со дозвола за продажба на алкохолни пијалоци. А фантастична концепт кој ние како добро може да се воведе Шведска, јас отсекогаш уживале. Како и да е, јас го имав костим за мене после работа, но јас го крена вратоврска, бидејќи на топлина. Надвор од погодност продавница биле две девојчиња и ја спушти слушалката. Тие беа byxmyndiga на возраста, но не и многу повеќе. Кога јас би отишле толку полнети дека еден ми, се поздравуваа и праша како се чувствував. Да, само парична казна реков. Таа потоа рече: "Ти, ако мора да одат таму, не ќе биде во можност да ни купи две пива секоја?", Се насмевна I и праша зошто не влегоа и купи се и тие одговорија дека на сопственикот сакаа да ги продадат своите пиво како што тие не би можеле да покаже идентификација. Дури и ако тие имале идентификација, тие очигледно не е купен, може да се претпостави ... Реков не, дека јас веројатно не можеше да стори, намигнав во нив и рече дека тие мораше да чека неколку години.

Неколку минути подоцна јас излезе со моето пиво во раката и девојки застана. "Чао девојки!", Изјави јас нив. Потоа дојдоа одење со мене и ми рече "чекај, господине!". Тие бараа што треба да правам сега и јас одговорив дека ќе си одам дома и да потрае неколку на ладно пиво и не направи ништо посебно. Тие праша дали тие би можеле да се врати дома со мене и да видиме како сум живеел и еднаш таму, јас можеби би можел да мислам на повикувајќи ги на секоја пиво во еден, што ја нарекуваат, "контролирана околина". Не можев да им помогне, но се насмее на нивните сугестии. Двете девојки изгледаше случајно сосема поинаква. Оној, оној кој се грижеше за зборување беше русокоса - Gemma - околу 165 см, со долга коса во некој вид направени постојани фризура. Таа имаше тенок резервоарот врвот чии ремени не се опфатени градник ремени и на врвот на патент и, за да ја надминат сите, еден пар на чиста розов sweatpants. Таа беше се што можете да си замислите, изглед, ако halvslampig девојка од помалку богатите квартови. Нејзината другарка - Кејт - но беше околу 160 см, со кафена коса во некоја страница фризура, црна тесна врвот и Жан здолниште. Се чинеше дека таа повеќе срамежливи. Русокоса беше curvier на двете тесни и страница пиле. И двете беа малку слатка, но на лицата и далеку од непривлечна, освен за облека.

Не сум сигурен како се случило тоа, тоа беше недостатокот на луѓето да се закачам со или она, но на крајот беше во сите случаи, девојките на мојот кауч во дневната соба мала со свој пиво во рака. Тие рекоа дека се одат на забава во вечерните часови, родителите се согласуваат - русокоса - беа далеку па тие сакаа да се добијат некои алкохол. Очигледно заклучен својот татко во духот кога тој отиде што значи дека тие имале за тестирање на нови начини да се одржи на него, кои потоа ги тера да се заокружи во мојата куќа. Седевме таму за некое време и против мојот подобро пресуда, јас да ги добие уште едно пиво и кога бев во бањата, мислам дека тие се напијам од коктел кабинет дека сум имала. Коктел кабинет Corelio беше можеби највпечатлив: тоа се состоеше од шише вотка и шише виски. Како што нашето време заедно спроводливост како што покажа и знаци на интоксикација, главно русокоса. Отидов во кујната за да се поправи нешто и јас слушнав нив шепоти, шепот и кикот од дневната соба. Страна Девојката праша дали може да го користи тоалетот, и отиде во неа. Кратко потоа, донесе до русокоса зад мене и го става рацете околу мене од позади и турка своите цицки против мојот грб и да каже "ѕиркаат-а-Буууу!" Јас се сврти и таа има една голема насмевка на läppana и малку светкави очи. "Мислам дека сте секси", вели таа, притискање против мене. Таа ме бакна пред да имаат време да се реагира и го стави јазикот во мојата уста. И ја бакнувам грбот и влечење неа кон мене со цврст стисок на нејзините задникот. Млада девојка, евтини парфеми и јазик во вашата уста, се сетам на тинејџери дркање со радост. Таа го зема мојата рака и ја става на градите и стегајќи во. Јас да бидам ЛЕР и подготвени да ја однесе на градите и ја стегна грбот против мојот сега тешко е петел. Таа се чувствува и се движи неговата рака, така што на триење петел на врвот на панталони. Мислам дека за момент за соодветноста на состојбата со толку млада девојка, но погоди, го исклучувам прилично брзо како што милуваат нејзините на неговиот кур.

Пред да повторно имаат време да се реагира, таа го отпетла во гаќи и ги разурнал ципа. Таа риби курот надвор од неговата долна облека и jerking тоа полека. Малку курва, тоа не е прв пат таа ја одржа петел во својата рака и runkat тоа, се разбира. Ја милувам меѓу нозете на мазна ткаенина на тренингот панталони. Таа заблагодарени слабо и ќе го закопа својот јазик во мојата уста повторно пред таа оди ненајавено на колена, ја зема петел во устата и смрди како таа никогаш не го направиле ништо друго. Таа смрди и го лиже и го зема секогаш длабоко, длабоко во нејзината уста. Постои божествена убавина, за оној кој не се има секс во текот на шест месеци и јас munknullar девојка дете, каде што бев потпрена на кујната шанкот. "Добро девојче, си го цица курот" Јас велам неа и таа гледа нагоре во мене, се насмевнува и продолжува удар работа. "Душо, Сакам да ве ебам!" Јас се каже за неа. Таа прави "УХ-Ш" и се тресат главата малку пред да смрди дури и потешко. Велам јас ќе доколку таа не запира, но таа не превзема никаква најава и наскоро Џетс ја доби во устата и лицето. Таа голта поголемиот дел од спермата, малку курва и насмевка во мене. Зад неа стои сега Кејт со широко отворени очи гледам кога нејзината пријателка само вовлечени костимите момчето со ладно пиво. Се смешкам, во неа и трепка неа. Таа изгледа најмногу шокиран. "Ние треба да се оди сега", изјави русокоса кои сега се наоѓаат во исправена положба. "Благодарение!", Вели таа. Тоа е јас што треба да се заблагодарам, велам. "Ние се две точки од вас", рече таа пред тие и двете се обратите. Пред да ја затвори вратата зад нив, слушам бринета каже нејзиниот пријател: "Не можам да верувам дека го стори тоа, не можам да верувам дека го стори тоа!"

Тоа беше надреално uupplevelse но кој се жали? Да бидат вовлечени од мотивирани тинејџер не е најлошото.

Постојат неколку недели, а по игра до инцидентот во мојот ум неколку пати па јас да престанат да мислат за тоа. Лежам на софата во недела на ручек, по напорниот ноќ надвор со некои од неколку пријатели ги имав и лижење рани. Мамурлак почна да се покаже и јас сум еден неодамнешен туш дава и носи skjorts и Т-маица. Кога на вратата ѕвони. Ја отворам и таму стоеше Кејт, на бринета со страница стил. Јас сум малку изненаден и може да биде само "Здраво". Таа го прашува малку срам, како е тоа и јас кажам за една ноќ надвор еден ден претходно. Таа се насмевнува во мене и вели дека само сакаше да се "провери како правиш". "Дојди во" Јас и 'кажам и ние одиме и да седат на каучот. "Сакате нешто?" Ја прашувам. "Само вода", вели таа. "Не пиво денес?", Прашав смешка. "Не, вода е во ред", вели таа.

Седнувам до неа и го прашува што предизвикува оваа посета, освен ако тие се поканети на пиво. Таа завртки малку во себе и се осмелува не сосема ги исполни моите очи. Потоа, таа ќе почне да зборува и вели дека "кога видов дека и Гема, јас бев малку шокиран. Таа рече дека ќе си го цица вашиот петел пред отидовме, но јас не мислам дека таа навистина ќе го стори тоа. "Таа е малку луди" заклучува таа со реченицата. "Да, но сега таа тоа го правеше", реков, како да сакаше да укаже на очигледни. "Ми се допадна гледа вас", рече таа тогаш. "Па", реков "не само уживате во гледањето или ќе бидат луди понекогаш?" Таа се базира на одговор и да бараат непријатно, таа се насмевнува малку се обидовме да ја мене, но не рече ништо. "Знаеш" Велам "ти си, всушност, на еден од вас две што мислам дека е најубаво." "Ти си навистина симпатична девојка." Комплимент Солинген го има бараниот ефект и таа се насмевнува, овој пат без напор. Ние се види едни со други очи и по неколку секунди, ја ставив една страна на ногата. Ја милувам нежно од колено до средината на бутот. Таа не се спротивстави но изгледа ми само право в очи со нешто што може да се опише како мешавина на страв и возбуда. Јас мозочен удар ја нежно за образ и влечење ја нежно кон мене за бакнеж. Таа ме исполнува на половина пат и ме бакна нежно речиси без отворање на устата. Јас и понатаму да се бакнуваат и милувам неа, и како што ја осветлува и ме бакна назад. Ја повлече кон мене, а таа седи на мојот скут се најде. Таа го става рацете околу мене и ме бакне hungrily. Mmm, млади, убава девојка во нејзиниот скут. Јас се роговиден и не може да им помогне, но се стави рака над неа цврсти гради против бутовите. Пуштам рака слајд под здолништето додека не достигна пичката. Таа ја шири светло на нозе, девојката дете и дозволете ми да милувам нејзиниот млад глувчето, се верува дека ткаенина. Таа е веќе влажни и по корпоративните милуваат тоа е премногу влажни гаќи во препоните.

Јас почнувам да се соблечам неа. Полека и внимателно. На врвот доаѓа надвор и градник купени со едната дланка зад грбот. Од гледање неколку само, фирма тинејџерски цицки. Таа глоси гради со своите раце со по еден комплимент за нејзиниот "убави гради", па таа го намалува рацете. Јас ја бакне на вратот и да работат мене надолу, додека јас конечно си го цица на брадавица во устата. Фиксна цицки да си го цица на, по ѓаволите убаво! Јас сум спуштање ципа на нејзиниот краток здолниште. Таа straddles мене и се впива против мојот хард петел со ритмичките движења. Таа повлекува исклучите кошулата, и стиснам ми во градите пред таа повторно ќе го закопа својот јазик во мојата уста. Потоа таа се прилепува до панталоните и се обидува да го надомести својот петел. Тоа е малку гужва, па јас ја прашам да застанат додека јас ги соблечам моите панталони и гаќи. Таа зјапа во тешко е петел и не може да ги преземе своите очите од неа. Ја каже да коленичи на подот пред мене. Таа го прави тоа без да се земе очите соблече петел. Јас сум земајќи ја мала рака и ја става на курот. Таа ми го стиска и да почне со одвикната движење за да непредвидлива неа. Тоа е убаво и не можам а да ми избега на стон, кој таа го зема како охрабрување да се продолжи. "Lick него, тоа си го цица!" Јас се каже за неа. Таа е потребно поблиску до лицето и продолжува да се зјапа во тоа, тогаш таа започнува да нежно го ставаше во уста нагоре и надолу целиот вратило. "Ајде, да ја однесете во вас устата мед", велам со неа. Таа ја отвора устата и мали почнат полека да си го цица. Таа ја смрди како да е еден сладолед и не се користи забите. Добра девојка! "Oh yeah, бебе" велам и целосно да уживам во тоа. "Всмуквам него, тоа си го цица!" Таа оди и смрди и смрди, додека таа ја затвора очите за да одат во повеќе за задачата. Јас почнувам да чувствувам познатото чувство и кажав дека ако таа продолжува, јас ќе спреј. Како и неговиот пријател и - веројатно за да ја копирате - па таа не запре, но продолжи suganden со уште бес додека не дојдам во устата со највисока стапка во долго време. Таа го прави слаб обид да се проголта, но сперма тече брзо одредување на аглите на нејзините долги бели реки. Таа изгледа толку проклето секси и роговиден, малку невини - и, додека не се толку невини - тинејџерка. "Тоа беше добар?" Таа го прашува, "Oh yeah" Јас да се издише. "Чудесната!" Таа се насмевнува и го брише семето од нејзиното лице со мојата маица.

Јас ја повлече до стои и цртање со спуштање нејзиниот бел гаќи. "Легнете", велам, а таа ме чита. Јас потоа започнете полека да ја бакне во целото тело, особено на вратот, надолу преку своите цицки како што јас си го цица во munnnen, долу во текот на рамен стомак и на крајот се сведува на влажна пичка. Бидејќи никој веројатно ја лижење пред таа да прави слаби обид да ме запре, но јас отстранета рацете, барајќи од мене да го направите тоа е добро за неа. Таа им овозможува на самиот бидат задоволни со неа и јас полека почнува да ја лижам влажни тинејџерски пичка. Таа дава почетокот на првиот допир, но со цврст стисок на нејзините бедра толку закопа моето лице меѓу нејзините нозе. Таа звучи и ги затвора очите, додека со прстите преку косата и си го цица еден од неговите прсти во устата. Ние продолжуваме да безбедна 10 минути, но како што знае секој, може да биде тешко да се добие една тинејџерка да се дојде лесно и оваа не е исклучок. Таа не чини да се движи па јас запре лижење одлуки. Јас сум далеку plaskvåt лицето и јас ја бришам од веќе го користат T-shirt. Јас риба кондом брзо како на око и конец на мојот кур пред да ми се постават над неа. Конечно, да стигнам до ебам девојката дете. Јас ставам петел против дупка и навлезат неа, без тешкотии. Таа не е девица, но не минале низ многу нешта. Гледам на терор во нејзините очи кога петел ја пенетрира. Таа е цврста и влажно и топло и пичка лизга на кур. Јас почнувам полека да ја ебе, а таа набргу се среќава со мојот подава неговата колковите. "Ти си толку цврста, девојче", велам со неа, како јас ја заебана. "Ти ме направи па курот" Јас и понатаму. Таа ме бакнува и добива петел во секој истрел. По некое време можев да го запре да ја поебам пред да дојде. Ја подигнам нејзината витка телото како таа седи јава мене. Таа тоне долу на курот, без тешкотии и стенкање секој пат кога ќе се вкоренети во неа. "Го сакам овој! 'Нема во неа меѓу stönen. И јас исто така ... Кога притаен чувство почнува да се појави како јас ја полета. Моето мало ебам кукла што можам да пресврт и да се сврти како што сакам. Јас ја прашувам да застане на сите четири. Јас продира во неа повторно од зад себе и да заземе цврст стисок на колковите. Почнувам да ебат нејзиниот потешко и продираат длабоко во неа во било кое дадено шок. Би нека го контролира на било каков начин без да се стави на неа од позади исто како што тешко и безмилосно како што сакате да го ебам жените понекогаш, иако тоа може добро да се доведува во прашање дали овој е жена сепак. Таа звучи гласно и одеднаш и без предупредување, таа волја. "Да, да, да!" Таа вика и откаже грбот пред таа станува куцам и виси над soffryggen. Јас разбирам дека таа дојде и пумпи со цел да се дојде. Јас спреј и спреј и спреј на кондом како оргазам. Јас горниот дел од телото над неа и бацување вратот а јас да се издише. Не се сомневав само она што ви е потребно bakfyllekåt.

Кејт остана сите попладне и имавме време за ебат уште час пред таа беше на нестабилна нозе отиде дома. Таа ме натера да никогаш не ветувам дека ќе кажам нејзината пријателка ако ја видов. Дали, всушност, само пријател на уште една можност, на оддалеченост и лесно е призната на сјајни, розова тренингот панталони. Кејт тогаш? Па, таа ме посети доста често по тоа време и прерасна во цицање и ебат машина, која јас сега, десет години подоцна се погледне назад на со задоволство и возбуда. Последен пат сме се запознале, па таа остана цела ноќ и прескокнат училиште следниот ден за неа, како што таа го стави ", сакав да ви даде нешто да се спомни си за мене од страна." Таа го направи. Темелно.

Гунар

Коментар на две британски тинејџерки