Сосед девојка

Таа стана нешто како традиција, дека Јас сум страна, а понекогаш и скокнеш шахтите кога жена ми е далеку, што само имаат тенденција да се случи еднаш годишно, една недела во лето, кога таа беше во посета на нејзините родители кои го поминуваат поголемиот дел од годината до Шпански Коста дел Сол. Овој пат беше во 2007 година.

Имавме се пресели во вила во предградие минатата година и беше во место дури и ако имаше голема градинарството да си играат со. Соседите на сите страни беа пријатни и +60- категорија, се разбира, пораснал деца. За неколку недели во текот на летото, дека е мртва во областа кога сите беше на одмор истата недела како жена ми ја нема, инцидентно, па морав тоа прилично добри на свој со неколку ноќи ги со пријателите и други само дома, со шише вино на тремот.

Еден ден бев надвор во градината кога јас прв пат се сретна со Лина. Лина била ќерка на соседите кои живееле некаде на Западниот брег. Имав слушнато за неа, таа беше едно мало девојче во семејството, итн, но ние никогаш не се сретнале. Таа беше дома да поминат неколку дена во домот на неговите родители ", додека мама и тато беа на одмор, вода на растенија, гримаса на трева, знаеш. Тоа се случи во секој случај така што почнаа да зборуваат надвор во поштенското сандаче еден ден и тоа заврши зборуваме за половина час. Таа беше убаво и се насмевна многу. Лина беше 28 години (јас, јас бев малку и 30), околу 165 см висок и слаб, без да бидат премногу тесен со еден пар на релативно мала, но совршено во ред цицки ... Таа имаше краток руса коса дека таа често пати морал да го предаде во неговата коса со шнола . Таа беше, ако не убава, толку многу слатко, слатко и малку невини, но со гол во неговата уста, скоро flirtatious. Таа рече дека живееше со еден дечко. Бев привлечен во секој случај.

По втор пат се сретнавме беше следниот ден. Лина беше надвор и да ги намали трева. Во бикини. Hmm ... Кога бев околу таа погоден од страна на трева и дојде до живата ограда и рече Здраво, го избриша некои пот од челото и рече нешто во врска со тоа е лоша идеја да ја искосиме тревата во светло сонце. Јас не можеа да се согласат со ... бикини беше мала, потесна, црвена, и одговара неа совршено. Чудно што таа имаше сенката за очи за себе во топлина што го најдов себеси како размислувам. Како и да е, имаше еден краток разговор, затоа што се движел на плажа (носење костими за капење), што не беше далеку. Рипнав на велосипед и беше во можност во текот на велосипед не се ослободи од имиџот на Лина во нејзината црвена бикини од рожницата. Петел беше зајакната во ковчезите. Откако на плажа, лежев на мојот стомак и продолжи да се размислува за Лина и не беше помалку тесни гаќи за капење ... почнав да размислувам за бикини и шминка се само охрабрување или не. Како и да е, решив сепак да наддавам Лина таа ноќ малку скара. Тоа е непотребно за нас да и седат сами јас образложено, особено откако го добив доволно храна за нас двајца ... бања време не беше толку одамна сакав да се одржи на Лина, како од страна на еден настан надвор во градината да ја покани.

Кога стигнав дома беше косилка за трева не е веќе трчање, но видов јажето надвор на балкон на соседот. Викнав во неа и стигнува поблиску. "Здраво, јас само мислев, мислев печење малку вечерва и пијат некои lådvin, вие сакате да ми се приклучат подоцна, или имате нешто за вас?", Се насмевна Таа и одговорил: "jaaa", правеше да се мисли малку, "тоа би можело да биде убаво. Јас веќе земав храна .... но тоа не е важно. " "Големиот", реков. "Ние ќе кажеме 06:00?" "Добро, те видам!" Одговорила таа.

Потоа отиде наоколу со правосмукалка еден круг, куби далеку расфрлани алишта, подготвувајќи се како би можел да и го презеде туш. Уште не може да се ослободи од имиџот на бикини-Линда, курот застана и почнав да непредвидлива исклучи еден малку, како и Стоев под туш авиони. По ѓаволите, тоа ќе биде толку добар да ебам една симпатична малку сосед девојка, иако идејата беше прилично лош. Човекот срања не на нивните тремот, некој рече, и тоа беше добро дел од неа.

Времето беше шест. Llite свежо лето облеката на лен и некои мирис добар беше вклучен. Пет од шесте прстени на врата. Ја отворам и надвор е Лина со својата коса подготвени настрана, и со црвен лак во нејзината коса. Панталони се беж, лабава, направен од платно што оди на нозете и блуза е направен од лен, но црвено. Таа изгледа малку срам додека стои на скалите. "Дојди во vetja!" Јас се каже. Таа гледа низ собата долу и вели дека не е во внатрешноста на куќата, бидејќи таа беше дете, а некој друг живеел таму. "Ние може да ви примамат со некои шампањ?" Го прашав. "Секако!", Вели таа. Јас ја покаже својата наоколу и тогаш ние излезете на патио каде што сонцето се уште сјае во тоа доцна попладне начин што е толку прекрасно.

Ние јадеме и пиеме и и да разговараат за сè и ништо за неколку часа. Таа е навистина убаво и се насмевнува речиси постојано. Таа го прашува малку на мојата жена, и секогаш кога ќе прашам за нејзиното момче, па таа одговори кратко или менување на оваа тема. Како boxvinet тече така започнува разговорот добие малку полиберален, ние зборуваме за луди екс, места сте го направиле и она што е направено на нив (= кој сте го направиле надвор со тоа, скокна во кревет со, итн) и пријатели кои имаат бизнис страна на нивните услови. Интересни теми во себе, но уште поинтересно ако имате бебе со малку сјајни, пијаните очи кои не можат да престанат да се смешка во еден. Мојот петел опфаќа во ленени панталони и морам да повика сите достапни силата на волјата да се добие тоа да се свитка секој пат кога ќе одам и да добијат нешто внатре во куќата.

На вино всушност пренесен на малку премногу добро и јас се чувствувам дека сум бил прилично досаден и оди во кујната да се напие неколку чаши вода. Времињава да се смират темпото. Одеднаш се редат зад мене. Таа се заниша малку, но корегира на време. "А малку вода веројатно може да биде добар", вели таа. "Почнувајќи да добие малку поднапиен, но погоди што, таа се чувствува толку проклето добро!" "Јас сум бил навистина убаво за вас", додаде таа, гледајќи длабоко во моите очи. "Навистина", вели таа, повторно, да всушност се разјаснат, ако не бев слушнал за прв пат. Ние продолжуваме да се види едни со други очи и тоа само би можел да заврши еден начин. Како да е на Чарли, имам нејзиниот јазик во мојата уста, мојата рака на нејзините задник и нејзиниот Венера планината дух притисок врз мојата веќе тешко е петел. Сега јас очигледно не се грижеше во државата беа обележани и кога таа се чувствува мојот хард петел како што таа звучи лесно. Ние продолжуваме да ги закопа јазици во друга уста, јас ја сврти против контра и ја стегна мојот петел потешко против неа. Таа застанува бакнување и да гледа во мене и прашува: "нели?". Глупаво прашање. Јас веќе имам рака на градите, нека талкаат до нејзиниот врат и таа цица палецот во уста. Ги пуштам моите десната рака талкаат доминираат над нејзиниот рамен стомак додека не стигне на срамната коска. Јас сум ја триење помеѓу нејзините нозе преку лен панталони и таа турка во вагината построги против мене. Таа започнува да изпортвам со колче во мојот панталони и лабава копчиња кои ги држи. Панталони паѓа на подот и таа чаши раката на мојот кур надвор од неговата гаќи. Таа се насмевнува и ме гледа со уште glossier изглед, продолжи да масажа курот со нејзината рака додека таа ме бакна во вратот. Јас почнувам да unbutton нејзиниот комотна блуза и лизгање на нејзината глава. Таа самата прилепува до градник зад грб и со нетрпеливи непредвидлива како што таа тоа го фрла настрана. Јас ја земе мали гради во моите раце, ја носи во својот под рацете и ја стави на клупата, закопувајќи уште еднаш јазик во устата пред да одат надолу низ вратот до своите цицки. Јас ги цица во устата, лижење и шмукање на нејзините брадавици, а таа звучи ниски и се навалува назад, па главата претвора во шкаф зад неа. Ние сме толку за некое време додека таа не ме турка назад и да скока надвор од кујната шанкот. Таа галеше својот градите и изгледа ме уште еднаш длабоко во очите пред таа да оди надолу на колена, ги става рацете на мојот задникот и ја повлекува ми близу. Таа повлекува одредување на неговата долна облека, Галењето петел и тегнење неколку потези горе-долу пред таа тоа ќе го закопа во својата уста, без никакво двоумење. Таа смрди и лиже курот на начин кој сексуално изгладнета жена не и невиност е нема. Таа смрди и смрди на начин кој не може да се одржи назад. Кога се обидувам да се комуницира дека ќе доколку таа не запира како што таа ја покренува во бран, цица, дури и porrigare и вели дека "Сакам да си одиш, со пиштол во мене!" Јас се одржи рацете на главата кога јас се чувствувам познатите чувство. Мојот петел почнува да спреј и таа го прегрнува вашата глава назад малку и им овозможува на комплет да дојде во нејзината широко устата и на образите и до во вашата коса. Ми недостига разумно се поклонат во нејзината коса ... Таа гледа во очите и си ги лиже курот нагоре и надолу пред таа уште еднаш цицање во устата и голта она што е останато од сперма. "Mmm!", Вели таа, препуштајќи му курот побегнам од нејзината топла, цицање устата. Таа станува и соблекува дека таа се уште носи, и сега е пред мене гол и се чини - чудно е доволно - малку срам. И јас земам за рака и одиме за каучот. Ја бакна повторно пред јас да ù каже да легнете на грб. Ја бакнав за врат, ме работа надолу, цица во нејзиниот нахален гради во устата повторно. По ѓаволите, што убав, цврст ungflicksbröst таа има! Јас работа надолу се додека не стигнат до пичката. Таа е црвен во лицето, можеби делумно се должи на нејзиниот маестрално Blowjob неодамна, делумно поради почнам лижење неа. Таа е речиси избричена, само plaskvåt и вкус-неутрални, онака како што го сакаат тоа. Јас преклопувачки со неговиот јазик, играјќи си со нејзиниот клиторис и лизгајте прст во дупка. Таа стенка, го става рацете на глава и juckar лесно против моето лице да се исполнат мојот јазик. Јас ја чувам во Safe часа минути пред таа да се приближува кон оргазам. Јас се зголеми темпото и одеднаш станува збор, таа пука ми ја на лицето и нека се мијат во текот неа, таа се витка нагоре на страна и се тресат пред таа да доаѓа до нивните сетила. Потоа ги отвори очите и ме гледа. Седнувам до неа со насмевка. Јас само влажни твоето лице со неа сокови и јас ја бришам прооден од мене во лактот.

Таа ми straddles и ја ставам главата од моето рамо и ние седиме за некое време. Потоа, таа гледа нагоре и вели дека "благодарение на, како што беше прекрасно! Да се ​​направи толку ме роговиден дека јас никогаш не сум бил. "По некое време, почнува нејзината движење против мене прави, така што неговиот петел доаѓаат во живот. Таа тоа го знае премногу, а потоа сè повеќе и повеќе против тоа. Ние се види едни со други очи. "Седнете на мојот кур, девојче", реков, кревајќи до грбот. Таа лизга надолу преку курот без никаков отпор. Таа извикува. Јас ја издигнам нагоре и надолу и навлезат неа повторно и повторно. Таа го става рацете на моите раменици и им помага да ги укине нагоре и надолу. Таа се наведнува главата назад и очите наназад во нејзината глава. Нејзините тесни пичка шмукање на петел како henns устата направи еден момент пред. По ѓаволите, што е задоволство да се ебам, сите можам да мислам на. Таа изгледа како малку училиште девојка како што таа седи, со лак во косата, дури и ако тоа седи малку накриво во моментов.

Не можам да дочекам но се добие чувство дека сакам да ја земе тешко. Јас ја издигнам и го прашува да застане на сите четири на каучот. Таа се наведнува напред во текот на назад, svankar на опашката поканува и ме чека да ја пробијат. Ги вадам петел во својата рака и повлечете го во дупката. Јас тоа им помогнам во бавно. Таа ги исполнува сите одеднаш. Фактот дека оваа девојка сака петел веројатно може да се стави надвор од сомневање .... Почнувам да ебат нејзиниот полека со долга длабока нацрт и таа ги исполнува секој удар. Јас размислуваат дека од каде што стои, таа има јасен поглед на домот на неговите родители. Што ако мама и тато ја виде сега ... Јас се кандидира потешко и rashness се појавуваат. Lina стенкање гласно и вели одново и одново ", ме ебам, тоа е толку проклето добро, ме ебе!" Јас сум ме влече надвор и нека множество добие над неа задник и назад. Јас се повлече од гасена на неговиот кур меѓу нејзините задникот.

Продолжуваме ебат што повеќето цела ноќ. Курот е - изненадување - како плукаат цело време и прави токму она што треба да се направи. Помеѓу пастирска моменти кажува Лина дека таа е курот за мене во текот на нашиот прв разговор, но дека таа никогаш не сакале да го сторат нешто околу тоа, а не дури и кога сум ја покани, но таа не можеше да остане по сето вино и средината (како што мисла, суптилни) флертувањето. Кој се жали?

Следното утро почна со бавно ебат лежи на ваша страна, каде што јас ја разбуди од нејзиниот продорен со мојот кур. Читање на весници дека некој ги класифицира како силува сега, како и во Асанж случај, бидејќи спиела. Крвав пекол! Слушам нема поплаки од Лина, сепак, но ебам се претвора во возење на мојот петел како едвај закрепна од неколку дена.

Ние се опфатени неколку ебат пред нејзините родители биле врати во градот и Blowjob во мојот автомобил во некое друго време. Од тогаш, ништо. Слушнале за соседните девојче дека таа има бебе од нејзиното момче, не толку одамна и ја виде повторно накратко кога дојде дома со децата дете и момче. Јас не се она што таа ми даде малку повеќе долго насмевка ...

Гунар

Гласајте за Сосед Девојката:
Usel!GodkändBraMycket braSuverän! (77 гласови, просек: 3,79 од 5)
Loading ... Се вчитува ...
Кажи на sexnovell Извештај!

Коментар сосед девојка