Подобрување на квалитетот на животот.

Јохана: Тоа е корисно да се менуваат работните места понекогаш велат тие. Тогаш јас чувствував толку добро што може да се остави премногу долго. Бил мал бизнис верно и оттогаш јас се оженив, кои ги имаат сите се чувствува безбедно и добро, дури и ако никогаш не сте запознав многу нови луѓе право. Се чувствував како да сум мамење против стариот, кога ќе се промени работни места, малку застрашувачка да почне интернационална компанија со многу илјадници вработени. Но, повеќе работа колеги на крајот може да доведе до повеќе пријатели, а кога плаќаат беше многу подобро сето ова може да создаде подобар квалитет на живот.

Подобрување на квалитетот на животот.

Од Јохана

Во мојата нова работа, тие имаат компјутер оддел, кој се грижи за и услужна компанија на локално ниво. Се работи четири млади момци кои имал репутација за подигање на нешто друго од компјутери. Беше советувано да ми одговара за нив по неколку дена во новата работното место.
Кога јас како среќно омажена, никогаш не биле привлечени кон некои snesteg, сосема искрено и не е ни имаше една мисла заедно оние линии, видов не мене како право целна публика за овие лов момчиња, девојки. Беше, сепак, свесни за нивниот шарм, дури и тогаш тие ќе се инсталира мојата работна станица. Првиот човек го запознав беше Петар.
- Здраво бебе! Добредојдовте на нови работни места, рече тој весело!

Петар се покажа нивниот претпоставен. Еден висок, темни и добро изградени дечко, веројатно осум или десет години помлад од мене. Flirtigt наваму тој го виде да бидат информирани за мојата брачна состојба, каде што живеев, ако имав деца, итн
И покрај предупредувањето, јас бев изненаден од неговиот шарм и наскоро тој знаеше сè за мојот живот ситуација. Дека сум живеел во бездетни односи со мојот сопруг, кој работел во даночната канцеларија и јас би одиме подалеку кога имавме пентхаус неколку блока од работа, итн
Јас инаку би се сметам да биде доста приватни, тој ја отвори како да сум на една книга.

Деновиве имав можност да знаат другите три, како и, тие беа жив млади момци кои изгледаа како да се врти во посета на мене и моите дефект компјутер. Погодете на најмладите, Џоел, само што заврши средно училиште. На другите двајца, Патрик и Јохан веројатно беше неколку години постар, претпоставувам.
Тие беа како шармантна и помалку склон кон флерт сите, живеев тивко и стабилен живот за многу години, беше изненаден да се почувствува влијанието на нивната постојана комплименти и малку сексуална инсинуации. Како кога во една прилика бев сам со Joel неколку минути откако ние ќе изгледа за некој боли или на друго место корисни во подрумот килер.
Во еден момент ние ќе помине едни со други помеѓу неколку полици и дојде многу блиску, тој изгледаше како да ја сакам ситуацијата.
- По ѓаволите ви мириса добро, рече тој, и шмркна мојот врат. Зграпчи мене од страна на колковите и се одржа ме нежно во место. Вие сте неверојатно секси вистински MILF.
- Milf? Што сакаш да кажеш со тоа? Што значи тоа, го прашав кој беше чувство стари и mossy на страната на оваа млада змии? Но, без да правиш ништо да излезат од неговите раце.
- Не знаете ли, вели тој, и се смееше без звучи значат. Ти може и да го најдете на интернет, така што ќе знаеш што сакам да мислам на тебе насмеани, но тој продолжи да ме ослободи.

Претпазливо, тој ми даде некаков бакнеж на усните. Изненадени и годеше, отидов што му ја парализира против неа, а исто така одговори љубопитно на влажни пробен бакнежот што беше следниот чекор. Без навистина разбирање на тоа како се случило тоа, бевме одеднаш и го бакнувале едни со други, со своите раце околу него јас уживав во близина на неговата млада тело и желбата со која тој покажа интерес. Бакнеж беше дозволено тоа да се вртат за мене, не го запре, но само вчудовидено праша тивко кога неговиот замаен раце го наоѓаат својот пат до под нејзината блуза, милував и ја прегрна голи гради. Со испуштивме образите, се чувствував неговата позиција поднесена против мене кога ќе се скрши без неговата прегратка.
- Вие сте опасни по живот ти, реков со кикот. А реално малку змии! Ајде да се направи нешто значајно сега!

Без понатамошни компликации, дојдовме до она што ни е потребно. Штом помина, и со малку бакнеж во воздухот и намигнување заблагодарени индивидуално, јас најавени и бараа "MILF". Со тепање срцето и свенлив образите, јас ги прочитав она што беше на екранот:
"Мајка Би сакал да го ебам (зрели или јас би сакал да го ебам), кој првично беше поим во порно, а подоцна и основана во популарната култура. Таа се однесува на секси средовечна жена. MILF одамна е прифатен термин во интернет порнографија, но беше популаризирана прва од страна на American Pie филмови. "

Шокирани, се свртев исклучување на дното скенирање. Што направи тој значи? Знае ли како што рече? Дали тој навистина има секс со мене ", ебам" за мене дека треба да се преведе? Дали јас секогаш биле внимателни за одржување на моето тело и мојот изглед, се обиде да се облекуваат убаво, но успеав толку добро што на еден тинејџер вели дека сака да еби ме чини неверојатно.
Кога мојот сопруг се јави и рече Хенри дека тој ќе биде малку доцна, тоа беше обид да се контролирам, а не веднаш ти кажам, ништо не рече кога некој всушност може да ме чуе.
Срам, јас се одржа настрана од остатокот на денот, и побрза дома без толку многу виде Како што тргнав.

Дома сум заглавил во предниот дел на големата сала огледало, во-длабочината на студија за тоа како излегов. Мислев дека научив шминка чист и грижа за ноктите. Се обиде да ме гледаат со очи млади момче, бараат причини за да Џоел рече дека сака да ме ебе. Со многу добра волја, би можел да претпоставам што е витална младо момче ме погледна. Мојот сопруг и моите пријатели би фалат мене да уште имаат тело на седумнаесет години.
Охрабрен од Хенри јас облечена обично во кратки здолништа или панталони да ја покажувај мојата голема нозе. Мој руса коса можеби ме направи атрактивен во било кој начин. Хенри никогаш не сакаше да прегрнам беспомошна градник, но побара од мене да ги избегне целосно, па јас обично немаше градник, кој Џоел исто така, откри пред да нè застана.
Со грижа на совест јас жали дека му одговорив на неговиот бакнежи, што би ме натера да возбуден и неконтролираната, не треба, секако, нека милувам моите гради.
Стојат пред огледалото Се насмеав во себе и дека сум бил толку роговиден, можеби бев прилично секси и покрај тоа? Раскопчана skjortblusen дека веќе беше прилично ниско сечат и нанесуваат моите гради. Сети како Џоел биле во можност, знаеше како ми е добивање на курот на забранети мисли, во овој сон во искушение да се прости од сите инхибиции и ми добие малку љубовник. Како фантазија неверојатно возбудливо!

Хенри е четиринаесет години постар од мене и нашите сексуален живот се стагнира во последниве години, нешто што јас понекогаш пропуштени, знаејќи дека јас отсекогаш сум бил оној кој е најстариот сексуален на две од нас.
Дека ќе бидам мамење не беше и онака едно прашање, јас го сакам и мислата за повреда на него е невозможно, за забава игра со идејата некои, но се друго беше отфрли.
Галење Дух влечат здолништето и рака најде својот пат во гаќите, се состана со изненадување од страна на речиси тропски топлина и влажност. Упс! Мој забрането мисли kåtade очигледно ме!

Брзо, решив да го направите нешто околу тоа! Може да се загрева малку за Henry, можеби тогаш би можеле да го натера заинтересирани за некои сексуални односи кога тој се вратил дома?
Дру брзо ми облека и истрча живи како тинејџер во спалната соба да се фрли мене голи на креветот. Се среќаваат во стапка пети па блесна во болка за некое време.
Се смееше на мојата желба, но веднаш штом болката стивнаа, јас го заменија со задоволство, се шири нозете и игра со пргав прсти.
По неколку минути масажа, стапив во интензивна и ослободување на оргазам, за жал, морам да признаам дека млад компјутерски техничар беше невозможно да се замисли надвор од мозокот канцеларија. Видов во мојот ум како Џоел насмевка ме лижеше кога застрашувачка доброволно се шири нозете.

Со затворени очи откачи тенкови игра, пеколот толку жешко бев! Навистина може да се користи петел Хенри токму сега, да или некој друг ако смеам да го смело мислите!

Очајни откачи мисли за момци во компјутерскиот оддел и нивната фиксна убаво магариња. Што слегол во мене?
Одеднаш мислата на розова дилдо која Хенри купи за мене повеќе од пред една година. Имав, никогаш и покрај неговата желба отвори пакетот кога јас не сум бил заинтересиран за замена. Сакате да имате интимност и петел од крв и месо, кој се смета мене, не очајни, по сите, сосема задоволни со нашите сексуален живот како што беше.
Мој рамнодушност веројатно беше Анри, малку разочаран кога тој е повеќе авантуристички и сексуално разиграни отколку што сум.
Во секој случај тоа е сега неволно напред. За среќа, јас исто така се најде еден куп на компатибилни батерии во вашиот десктоп. Што гаден gadget:

Тоа навистина изгледаше да се дизајнирани да ме задоволи, со малку зајакот чии уши требаше да се стимулира клиторисот, од она што можев да го разберам.
Имаше голем број на различни поставувања и после тоа, со некои тешкотии, го турна во мојот влажна пичка и одеднаш љубопитни, јас се обидував мојот начин. Ох, ох, ох, на работа! На ротирачки, вибрира и пулсира во моите веќе загреана скут како среќно ужива во ново искуство. Тоа беше голема и многу удобно кога јас со нетрпение го притисне толку долго би можел додека оргазми раскина и откопани во мене, зајакот ушите беа немилосрдните и неуморни!
Многу досадна јас удира нејзиното лице и вчудовидено праша глас. Јас трик на дилдо меѓу нејзините бедра и нека останат во мене, многу убаво! Речиси слабо го растргнав по долго време надвор од очај, исто како повеќето од мажите, од моите познаници заебана мене во имагинација. Резултати за сите четири момчиња во компјутерскиот оддел.

Кога Хенри дојде дома, јас, си собираат, направи чиста дилдо и ја скрив повторно. По јадевме, јас успеав да го раскинам од ТВ да се умилкувам на телото малку во спалната соба. По некое бакнување и милување, јас убедував курот и ја погали го нежно, тоа беше куцам и не реагираат многу на мојот третман.
- Дали сте уморни бебе, го прашав?
- Да, тоа е е напорен ден, рече тој. Како сте биле? Како е нова работа?
- Добро, реков се смешка. Запознав многу нови луѓе, се разбира. Дали би рекле дека јас сум се уште секси?
- Да, апсолутно ", изјави тој со вакуум! Ви се добро одржувани и екстремно секси, зошто ви се молам?
- Добро, тоа беше еден млад дечко кој компјутер флертуваше со мене денес, реков јас. Тој рече дека беше секси, дека сум MILF, знаеш што значи тоа?
- Упс, рече тој, а јас не чувствував курот одеднаш реагираше како да душкаат утрински воздух! Таа се залага за Мајка ми се допаѓа да го ебам, дури и глупав, тоа значи дека сака да го ебам со вас знаете! Колку години е тој?
- Не знам! Само завршено средно училиште или така, јас мислам, јас одговорив малку збунето да се чувствуваат курот брзо заострување и да стане прилично тешко со таков откривајќи причина. Дали мислите дека тој би можел да биде сериозен или се шегуваше, тој само ме користите?
- Тој тоа значи безбедна, рече тој со нетрпение. Телото полни со хормони, кои се толку секси и вкусни жена, која сигурно може да се добие млади момци да станат sjövilda. Невообичаено тој отворено рече дека тоа само, тоа мора да се наведе дека навистина направи впечаток, или дека е очајна.

- Ти си шегувам, реков и јас чувствував, без да бидат во можност да им помогне на насмевка на неговото лице кога театарот ме погоди во пределот на главата! Дали тој сака да ебам со мене? О, боже, дали се каже! Се чувствував поласкан и запиша во неговиот скут да одговори на неговите нежни прегратки. Кикотеа и флертуваше со него кога тој беше на каприц се обиде да ме бакне, тој беше симпатична и се чинеше толку невини, разгорени мене на курот очигледно дека ова е возбудливо. Запален на мене, wow! Бидејќи јас не мораше ...
- Тогаш да не си го побара Хенри со насмевка?
- Па, тогаш јас не го остави да се бакнуваат мене како тоа, јас воздивна, зацрвенува.
- Така да нека те бакнам ", рече тој со надразнување тон.
- Да, таа започна со бакнеж само, реков искрено. Тогаш тој пребарав моите усни во бакнеж, бев изненаден и одговори тоа од љубопитност.
- По тој рече дека сте биле MILF, ти си неверојатен ", рече тој со насмевка и пиштол позиција.

Со мојата насмевка permed се вратив во Галењето петел кој сега беше поголема и потешка од било кога. Штрекна, ги затворив моите усни околу него и вовлечени лакомо додека бев страдаат од грижа на совест дека јас не реков ништо за тоа како јас да Џоел си играат со моите гради. Можеби Хенри штотуку доби уште роговиден но јас не се осмелуваат да преземат ризик, Дик ја намали веќе изобилно, тоа беше неверојатно да го чувствува тоа толку тешко и витална повторно.
- Леле нели големи сте биле, реков, импресиониран! Се чини дека ви се допаѓа дека твојата жена е секси и привлечни. Вие не чини да се биде љубоморен, но само мислам дека тоа е смешно дека еден тинејџер покажаа своите заби во мене нели?
- Да, можам да разберам дека тој сака да те ебам ", заблагодарени тој. Секако многу млади момци кои фантазираат за вас во тајност! Имате солидна парична казна гради, тенок и убави, сепак, тајна секој човек сон девојка! Запомни себе колку е тешко да би можел да биде хормони на таа возраст. Тој сакаше сте сигурни дека се вратил неговиот бакнеж, ќе бидат во можност да живеат од спомените на долго и сега веруваат дека тој има половина од внатре. Тој ќе биде пријатно изненаден и се чувствувам многу добро за да успеат да ве ебеме, се разбира, да, од начинот на кој сигурно ќе се чувствуваат добро за него.
- Што мислиш, "Бев шокиран и се чувствува себеси свенлив?
- Мислам дека не можеше да стори со една млада љубовница на ист начин се чувствувам добро од тебе ", рече тој. Мислите дека живеете подолг и посреќен да се наполни салата малку од фонтана на младоста, исто така, ќе треба уште повеќе да се даде ако може да се наполни салата малку млади изобилство и безгрижно.
- Сакаш да кажеш јас треба нека ме заебавај, да не сте луди, реков, но потресе него уште?
- Можете да видите како курот реагира само ние разговаравме за тоа, рече тој. Се чувствувам hornier од било кога!
- Упс, реков, цицање курот! Да сте навистина стане голем и тешко, Јас се согласив со.
- Земете соблековме и се шири нозете жена, сакам да ве ебеме ", заблагодарени тој.

Кога јас доброволно ја ставам назад и да се шири нозете, тој запиша над мене со петел, кој беше посилна и желни отколку за многу години.
- Не мислам дека го добие тука! Дали навистина сакате да ги споделите со мене курот тинејџерски да го направите тоа со мене, го прашав, исто како и тој притисна во голема петел во моите возбудени пичка? Ohhh, толку убаво! Дали сте сериозни, дали всушност таму?
- Да, да, да, тој испушти некаква молбена воздишка! Ви посакувам ќе го стори тоа за нас. Ние треба малку зачин младешка енергија да ги зајакне нашите сексуален живот. Вашиот сладок малку пичка само ќе се чувствуваат добро, ветувам! Вие сте како карактеристично да имаат секс, гревот да ги споделите вашите сексуално најактивни години потроши! Забележувам колку добро се чувствувате кога ќе ве ебеме како оваа, жал сето тоа е премногу често! Вие треба да имаат секс почесто, бара endorfinkickarna да чувствувам навистина добро. Сум сигурен дека пичката ќе го прифати и да бидат среќни со хормон-подгреан reservkuk, главно за да се чувствувате подобро од добивање на повеќе редовен секс.
- Што редовен секс, јас стенкаше под него? Сакаш да нека тоа го прават редовно?
- Секако, Хенри заблагодарени како што тој застана на прав оружје и тешко ме притиска во мене како што тој погледна длабоко во моите очи. Тој може да ви ебам колку сака колку што тој прави да се размислува за тоа, инаку тоа е едноставно да го заменат, нели?
- Што е тоа е за вас? Ти си тотално дивите! Ох, ох, ох, што го правиш со мене, јас стенкањето гласно како што тој се фрли курот тешко и ми даде шест поинтензивен отколку во многу години?

Spratt Lande, дојдов во оргазам оргазам уживаше да биде толку прекрасно со тресок, тропнал нозете околу него и стенкаше мене како курот ми принудени.
Хенри се бореше и се мачеше, дишење во голема мера, но возеше ми понатаму и понатаму со еден убав кур.
Кога конечно brölade како бик лос беше вкупно среќа, секс постигната, кога јас го придружуваа и хипер вентилација со задоволство како тој сними и речиси се чинеше да умре!
Како риба на суво и бевме бори за воздух за долго време потоа.

Кога ќе се фати твојот здив ниски и се бакнувавме и cuddled, уживаа во последиците.
- Што неверојатна ебам, реков и среќа се чинеше сигурна во моите очи. Вие сте неверојатни, те сакам! Речиси мислев, дека ти се случува да се умре!
- Nah тогаш ќе остави не мене! Тоа е само дека сте толку неверојатно ", изјави тој уморно. Јас те сакам премногу, ти благодарам за се пали со мене сите овие години! Всушност мислам нашиот сексуален живот може да се направи со малку авантура, рече тој тивко.
- Дали сте сериозни, реков скептичност?
- Па, се сеќаваш купив дилдо за вас ", рече тој сериозно. Го направив ова, бидејќи знам дека ќе имаат повеќе секс од мене. Мислев дека тоа исто така може да се претвори во мене малку почесто, да ме курот да те видат игра и да уживате без мене. Почитуваат дека ова не ти е нешто, што треба вистинска работа, како што рече ти. Затоа, оваа идеја е подобро, само право, мислам!
- Леле, беше те сакам, реков нежно! Сакаш да кажеш јас треба нека ме ебам за наше добро? Ако тоа ќе ви направи онака како што беспомошна и тешко повторно, таа се чувствува, всушност, малку примамливо! Јас скоро ќе направите нешто за да одма да знаете како курот Повторно, тоа е прекрасно да се ебам со вас!
- Убеден сум дека тоа ќе ја спасиме нашата брак, рече тој сериозно. Дали тоа веќе гледам знаци на сексуално фрустрации врз вас понекогаш. Исто така, јас сигурно ќе се чувствуваат помлади и се чувствуваат добро за да се биде роговиден повеќе и повеќе. Јас може да гарантира дека ќе бидам курот да ти ебам во број два. Неверојатно, но тоа започнува tugging на курот повторно! Мислата на тебе се шири нозете за некој друг е неверојатно возбудливо! Дефинитивно ќе им даде на дете еден натпревар! Ветувам ми да ви ебам тешко само неколку минути откако си го исфрлени.

Искрено мора да признаеме дека не бев убедена тешко, не кажа збор за тоа се обидов на дилдо, биле во состојба да го уништи сè и да го навлечам да се фокусира на други нешта. Дека со негов благослов, да ја ставам дива глувчето на пасиште одеднаш многу привлечен! За волја на изглед, јас нека продолжи да ми зборува, не ми го покаже целосно убеден, но само насмевка малку заинтересирани.
- Дали сте сигурни дека ова е она што го сакате, го прашав сериозно?
- Да, нешто што ние треба да се обидеме, рече тој. Ако сè продолжува како и обично, можеби и ние заебана повторно во еден месец или два, почесто тоа не е во последно време. Ако вие се согласувате да се игра малку, сепак, наскоро ќе добијат да знаете осудував и безбедно преку заебана, не само од страна на младите љубовници, но исто така и од мене. Јас би бил толку проклето курот! Дали некогаш сте fantasized за што имаат две прави по едни со други?
- Тоа се случи, јас примени. Беше прилично диви како тинејџер знаеш? Но никогаш не помислуваше дека бидејќи јас те сретнам, никогаш не би помислил дека ќе се обиде да ми зборува во неа. Успеа да се дојде до неколку момци на истиот ден кога бев млад, но не е во ред по друг. Не би се чини страшно за вас, ако бев спермата неуредна и nyknullad?
- Не, не е на сите! Тоа повеќе би сакал да беше возбудлив, всушност, тој рече, играње со прстите во мојата cum исполнет пичка. Секако, идејата малку попривлечен за вас?
- Секако! Ако ви ветувам да ме ебе правилно потоа па и реков нежно. Јас сигурно ќе го пропушти вашето присуство, вашата потреба да потврди дека не се чувствувате добро и дека сеуште ме сакаш. Дали има било каков ризик дека те изгуби, па да заборавите за ова!
- Без ризик, рече тој, и ме бакна длабоко! Вие сте рудник за живот! Но, со цел да се подобри квалитетот на животот, мислам дека ние треба да го направите тоа, толку побрзо, толку подобро, се обидуваат да го вратат дома веднаш штом утре.

Кога Џоел следниот ден дојде притаен над, тој седна на работ на масата и ме виде насмевка во очите.
- Вие сте всушност дури и sexier сега, рече тој. Можеби знаете сега што те сонувам, кој апелира до вас и го прави вашиот очи искра?
- Не разбирам што значи ", рече јас со еден итар насмевка. Но, ако имате време да дојде и да го провери мојот домашен компјутер ова попладне, па тоа ќе биде добро се вклопуваат.
- О, сигурни, рече тој, гледајќи навистина изненадени! Може ли да дојде со вас директно во 05:30 после работа, тој отиде на нетрпение.
- Сигурно сте подобро да се добијат некои за мене кога гласини поинаку да научат да растат крила. Но, јас со нетрпение очекуваме да, реков со некакво срце.

Тоа навистина не беше, се погоди ја зема удира од адолесценцијата остана.
Не можеше да ме задржи, но snuck во бањата и ги повика Хенри што се малку несигурни на глас ме охрабри и ми рече не сум направил тоа голема, на прашањето дали би можел да зборуваат слободно?
- Имам само седна на тоалетот да бидат оставени сами, реков тивко.
- За момент јас ќе ја затвори вратата, рече тој.
- Сега сум назад ", рече тој наскоро. Проклето ти ме направи роговиден жена! Вие сте најдобри можете да ги имаат, Дик дува во вашите панталони, така што тоа боли!
- Можеби ќе е подобро нека надвор тогаш, реков и кикотеа.
- Не се осмелуваат она што тој го рече! Но, јас не можам да дочекам да лиже вашите ново избричи пичка, таа беше многу убаво ова утро!
- Погодете таа ќе биде малку премногу леплива да се лижат, кога ќе го видам нејзиниот вечерва, реков тивко. Ако немате време да се покајат, јас ќе се шири нозете и нека направи она што тој сака со мене.
- Јас не ќе го жалам, шепотеше јасно. Очекувам да се притисне во мојот потечени петел во вашиот cum капе малку пичка штом ќе помине.

Открив дека сум автоматски почнале да играат со пичката. Таа беше мазна и парична казна во раце. Хенри го слушнав вчудовидено праша кога ќе ги споделите со неколку прсти bumping во мојата веќе жива вода пештера.
- Мислам секако дека седат таму и си игра со неа, рече тој, забавувала. Сега кажи ми искрено каков вид на мисли дека се врти околу тоа?
- Никогаш не сум во мојата соништа верува во нешто слично на ова, јас стенкаше обработени од страна на мојот пргав прсти. Јас не сум неверен тип, кои никогаш не би се земе таков чекор тука. Вашето учество и убедување биле целосно брави за да се ослободи, е всушност ме натера да hornier отколку што мисли е можно.
- Добро, што е тоа што те прави толку роговиден, шепотеше.
- Помислата дека јас, со ваша дозвола, може да фрли ме гол во кревет со нашиот млад прилично момче, реков јас. Нека ме бакнеш длабоко, ми ја притисне цицки и лижат мене да доживеат оргазам пред тој ебе ме луд. Ако тоа е во ред за вас, јас ќе си го цица исклучување на него повторно и повторно, пред да го фрли надвор и те вика. Вие ќе брзо дома и ми дава еден чистење ебам ме праќа во рајот, ќе ми прости и ме убеди дека јас сум уште твое и ти никогаш веќе нема да ме остават.
- Вие нема да има потреба прошка било, рече тој. Ова е заедничка одлука да ги подобриме нашите сексуален живот. Сакам да го задржи својот дел од договорот, цицање на живот надвор од него и среќно му дава најинтензивно и njutbaraste секс во светот. Вие не спаси нешто за мене, јас се земе она што е оставено повеќе!
- Леле, Леле, ќе се фантастични, јас испушти некаква молбена воздишка! Јас ќе доаѓа сега, ох, ох, ох! Ahhhh! Mmmmmm ...? Ах! Ах! Ах! Ååååååååh! Nuuuuu .....?

Хенри ми посакаа среќа пред да ја спушти слушалката. Сакаше да се запамети дека ние планирано сите заедно и дека јас сум на негово барање беше избричен пичката во утринските часови, дека ќе бидам горд на неа, бидејќи таа беше излудувачки убава. Тоа ќе се вклопуваат добро со еден пар на желни петлите во нејзината денес!

Имав време за брз туш пред Џоел заѕвонив, фрли ме тенок, краток фустан и отвори. Штом ќе влезе во сала, Го бакна нежно и побара, насмеани, ако бил сериозен кога тој рече дека сака да ме ебе? Кул, тој застана од страна на како што рече, така што земав раката и го изведе во спалната соба, врзани рацете зад неговиот врат и го погледна длабоко во очите.
- Дали ме сакаш јас сум вашата игра која сакате да, реков, лижење усните. Јас бев гол и подготвени за фустан, исто како курот за вас, кои се надевам дека ти си со мене, отидов и бркнал во усните во гладен, барајќи бакнеж.

Џоел не ме разочара! Glatt одговори на неговите бакнежи, додека рацете, истражуваат моето тело, милував и ја прегрна голи задници, мојот долниот дел на грбот, грбот, половината, стомакот пред да cupped околу нејзините гради. Задишан, јас го бакна зафатен и износени вратот коса, ја чувствував неговите раце бараат најдов веќе drooling вагина, нека прстот слајд во време на јазикот го правеле истото во мојата уста. Некое време подоцна Лежев гол и со нозе, освен во нашата брачен кревет со јазикот на Joel длабоко засадени во мојот влажни избричена пичка.
Исто како што Хенри се претпоставува дека ова е вистински застрелан во рака, Џоел ме заразени со неговата младешка енергија и разиграност. Мојот петел беше беспомошна и витална, всушност, ме натера да плаче воздишка на задоволство, тој сними шест пати далеку во пичката дека првиот попладне.
Штом ќе беше исцрпена и речиси празен, го прашав него припкам далеку пред маж ми се врати дома. Наречен задишан и без здив Хенри, кој чекаше во колата во гаража и е дома, во ниеден момент.

Срцето се уште е некакво тешко кога бев задишан, со уморни но топла насмевка, имаше нов желни петел меѓу нејзините нозе. Акт топла и положени тоа не да биде многу минути, по Џоел ме напушти, пред имав Хенри шмркање петел длабоко засадени во мојот cum потопено пичка каде што припаѓаше.
- Добредојдовте дома, мила, јас реков право, тогаш тој се наметнува својот пат во!
- Тоа беше добар, ме праша?
- Фантастичен! Тој беше желни и sprängkåt, застрелан неколку пати, јас одговорив искрено. Тоа беше убаво и многу возбудлив, но јас сум го пропушти!
- По ѓаволите, па леплива сте, рече тој, импресиониран! Има тој ти даде било оргазам?
- Ако! Тоа е прекрасно, јас испушти некаква молбена воздишка! Бев толку роговиден дека јас бев во можност да попуштат, па неверојатно возбудливо да имаат странски дечко кој го лиже пичката, тој беше премногу добар! Слободно можете да ја преземете голема чаша вода, јас сум задишан, така што јас сум коска суво грло. Ви ветувам дека може да дојде директно назад.

Додека тој се врати на мојот петел, јас го завитка чаша вода
- Вие не жалам што ќе ме убеди, се надевам дека? Тоа е неверојатна искуство, сте во голема мера задолжените!
- О, не! Јас sprängkåt и многу среќен за нас, тоа беше многу одамна ние заебана два дена од едни на други, тој рече, и истрча со нетрпение петел во мене.

Тој ме бакна длабоко, и ние заебана како што штотуку се сретна и паѓаше носови едни со други. Целива и cuddled, разигран и интензивна, ние покажа што ние го мислиме за секоја друга. Сè што чувствува подобро отколку во многу години!
Кога ние потоа småkelande ниска и зборуваше за она што се случи, бевме како две среќни деца, како да животот стана посветла и појасна. На воздухот е повисока, на некој начин!
- По ѓаволите правиш мене курот, изјави Хенрик! Што прекрасна жена и да сте! Ќе се омажиш за мене?
- Повторно, го прашав смеење?
- Да, јас сакам да се ожени со тебе повторно и повторно, рече тој, насмеано! Вие сте horniest и најсекси дама малку сте го сонувале на! Ви благодариме ослободете ја вашата сексуалност и дозволете ми да бидат вклучени! Благодарам, благодарам, ти предизвика моите желби, ме прави повеќе курот и жив отколку што мисли е можно на моја возраст!
- Тоа звучи како да сакаш да го направи тоа повторно, реков и чувствував Тингл во пичката од надеж?
- Да, рече тој. Но само ако се признае дека тоа беше корисна и добра за вас, дека не само што го направија за да колиба ме.
- Тоа беше одлична за мене, реков тивко како се плаши некој ќе слушне. Тоа беше многу возбудливо што толку јасно се чувствуваат како курот момче беше за мене! Неговото тело беше вибрира со возбуда и чудовишниот страст што ме натера да кикот како дете. Голема за да дознаете оваа корисна достапни тело се борат да се запознае со мене и да видиме како тој го уживаше. Облак, судирајќи се екстази како што тој се фрли неговата млада пченка во мојот цицање пичка. Пичка поздравија кога, по кратко паузите сакаше да оди повторно и повторно, само што се желни како што беа, кога повторно се сретнавме. Фантастична што толку срамно да се шири нозете и го земам за кандидатурата на моето тело без да се биде неверен со тебе. Знаејќи дека ти сакаше да ми пре-третираат, наскоро ќе биде во моите раце, а заврши однос. Без сомнение ова беше на најдобрите и исцрпна шест која некогаш сум ја имал, ти благодарам мила!

- Јас, кој треба да ви се заблагодарам ", рече тој, и ми го погали влажни образ. Сакаат да се чувствуваат слободни да го задоволат вашиот убава, секси и роговиден мало тело во целост како што сакаш. Тоа е крај на целибатот, на посреќни и да си, посреќен сум.
- Тоа звучи како да значи дека јас треба да ебеме со повеќе отколку со Џоел, реков, збунет?
- Исто како што сакате ", рече тој сериозно. Јас мислам дека ние се потроши толку многу години, би сакал да се осмелуваат да нека си го изгубат и ќе ви овозможи да уживате во животот. Ќе ебам само за некој што го сакате, среќен ако имам вето, а кои денес може да заврши, дека да ме задржиш блиски и кои се вклучени. Дали има време ќе биде добро ако тоа беше планирано да можам да уживаат знаејќи дека само ебат. Веќе имаат уште една во неговиот ум, тој ме праша?
- Да, ако навистина го сакаат тоа, реков малку засрамени. На компјутерот оддел е вкупно четири момци, сите тие се знае дека се здолниште-женкар, во реално мали господа На. Потоа Џоел сигурно ќе се фалат како момчиња во сите возрасти го направија, тие наскоро може да знае како влажни и подготвени, мојата пичка е тоа што јас едноставно може да ја заведе и волци ловат безбедно по лесен плен.
- И ви се случува да ви доброволно фатени и се шири нозете за другите, тој ме праша, насмеани среќно?
- Па можеби, ако тоа е во ред за вас, тогаш, не велам? Ако постои начин да се добие дека курот како ...
- Сите три, рече тој со воздишка задоволни! Што е жена! Гледате ли мојот кур се крене веќе? Вшмукување од мене дека само вие можете и треба да добие она што го сакате, тогаш можеш да ебам сите четири одеднаш, ако сакате!

Со среќна насмевка, јас лакомо вовлечени леплива петел, решени да го добие она што сакав.
Тоа беше многу години откако тој беше тешко повторно толку бргу, оваа авантура мора да биде добро за нас!
Кога почна tugging на курот малку, реков тешко:
- Не можам да добијам шанса јас да те ебат сите нив одеднаш и нека ми се заврши.

Тоа беше како туркање отпуштање на копче!
Hann само ги затворат своите усни околу курот повторно, како и тој и 'бликаа како фонтана! Знам дека тој сака дека јас продолжам да си го цица и ги голтаат сè. Што брз пресврт живот може да донесе!

Tillbaka på jobbet ringde jag Joel, tackade för senast och sa att han var beroendeframkallande, gärna fick följa med hem för att kolla felen på min hemdator någon mer gång.
Officiellt arbetar Henrik därefter ofta över och på helgerna är han en del på golfbanan.
I verkligheten sitter han och väntar, ivrig att komma hem och bevaka sina intressen genom att kärleksfullt fortsätta knulla mig så snart min unge älskare gått.
Vi har vidareutvecklat leken genom att låta våra mobiler stå på så att han kan höra en del. Han har planer på att montera mikrofoner och kameror i sovrummet men ännu inte vågat ta steget.

Som ni kanske anar har jag nu, i omgångar lockat alla fyra datakillarna med mig hem.
Mår som Henrik antog oerhört bra av att känna mig omtyckt och uppvaktad. Njuter av att få mer sex än jag kunnat drömma om och gläds åt att Henrik blivit mer kärleksfull och aktiv. Han har ännu inte avstått från att avsluta mig en enda gång, är som en brunstig gammal bock som vill vakta sitt revir. Deras ungdomliga iver och energi är verkligen smittande.
Gemensamt påverkar de också mig och gjort mig betydligt lekfullare och gladare, sexuellt bejakande och mer krävande. Känner mig pånyttfödd, ungdomligt kåt och inte alls speciellt gammal och mossig längre.

Att Peter är gift, har två små barn och att de andra alla har flickvänner verkar inte vara något hinder. Tiden från arbetsdagens slut, till fram emot åttatiden, skyller det på träning av vad jag förstått. Vilken typ av träning de sysslar med vet jag, men tycker inte att de behöver träna egentligen, de är redan duktiga älskare alla fyra!
Jag tror mig veta att de talat med varandra om mig, säker på att de vet att de delar “milf”.
Har i vaga ordalag tipsat ett par av dem om att jag alltid varit nyfiken och kåt, vågad och fantasifull men saknar att jag aldrig fått möjlighet att uppleva sex med fler samtidigt.
- Skulle du vilja det då, frågade Peter som just var den som hade kuken djupt planterad i mig?
- Jag skulle älska att vara i centrum för ett gäng kåta killar, sa jag tydligt så att det skulle höras i Henriks telefon.

Vi får väl se vad de hittar på.
Slut

Rösta på Förbättrad livskvalité. :
Usel!GodkändBraMycket braSuverän! (36 гласови, просек: 4,08 од 5)
Loading ... Се вчитува ...
Кажи на sexnovell Извештај!
Слични matrixjoga:
  • Не можевме да најдеме слична приказна

1 одговор на "Подобрен квалитет на животот."

  1. Рој:

    Fy fan så härligt skrivet! Önskar att jag vågade besvara inviterna jag får på jobbet också. Det känns som om livet springer ifrån mig.
    När jag skriver detta inser jag hur jävla dum jag är. Går som de flesta andra omkring som ett dumt får medan tiden rinner bort. Det är inte många år kvar att locka andra män utan att vara patetisk, måste bli ändring på detta!

Kommentera Förbättrad livskvalité.