А транспарентен невини

А приказна за еден невин изглед кој еволуираше во една убава и пријатна sexupplevelse

Мајкл седна на Упсала нишалото и беше концентриран на прочита неговото поштенско сандаче во неговиот iPhone, тоа беше пред неколку пораки, како тој чекаше пред неколку дена. Тој едвај забележав возот почна тркалање и откако тој погледна наоколу тој забележал дека возот е полна, луѓе стоеја на коридор и возот беше очигледно не е само малку задоцнето, но со големи одолжувања. А брз поглед на саатот го направи разочарани, 18:13 беше повеќе од 30 минути задоцнување. Неговиот вечера пријателот би уште не треба да чекаат значително кога тој беше донесена претходно воз. А воздишка подоцна тој беше внатре неговиот е-маил размена повторно.
- Следна Märsta викна диригентот на говорникот
Мајкл скокна и го погледна патнички спротивното, еден млад црвената коса девојка се насмевна срамежливо назад и тој можеше да се почувствува воздухот скоро излезе од него. На црвенокосиот брзо се сврте настрана и продолжија да работат на нивниот компјутер.
Мајкл се чувствува неговите чувства револтирани внатре, како е можно да биде толку слатко и секси во ист здив.
На девојката која ја гледав со внимание беа возраст од 25 и е невин на неговото откровение, уште недефиниран, свесни за себе. Нејзиниот телефон заѕвони и таа зборуваше со некого за една работа која таа потребна помош, на повикувачот се чинеше да се биде надвор и за, но уште е на располагање за да им помогне нејзиното барање кога тоа беше småakut рече таа во телефон.
Мајкл беше донесена во право во очите, таа го погледна во него со сини очи и умееше видела преку неговиот обид да се делува гледам никаква друга насока. А малку срам, погледна низ прозорецот и гледаше во нејзиното лице како што се гледа на темнината таму. Неочекувано, тој се чувствува дека тој бил затворен од страна на нејзиниот откровение, и додека тој знаеше дека таа најверојатно би го класифициран како "стариот човек болен" човек на возраст од 40 години.
- Следна Knivsta викна диригентот и мисли на Мајкл отиде со него. Тој предвидуваше тоа како таа ќе се нагоре и се протега неговата добро обучени тело и како нејзиниот дебеличка гради беа тесни против нејзината кошула. Брзо како молња за страста преку неговото тело. Нејзините очи со својот повторно и овој пат тие останаа во едни со други очи за половина секунда. Сега виде дека ушите биле покриени со евтини пластични обетки што не беше да се негов вкус, очите патувал над нејзините гради, и повторно тој бил фасциниран од тоа колку убаво тело таа имаше. Одеднаш таа достигна и исправи својата горниот дел од телото. Нејзините убави тенок појас и целосно гради застана против нејзината кошула, а сега виде колку се убави таа беше, убава жена едноставно.
Мајкл знаеше како засрамени тој бил фасциниран од нејзиното појавување и како тој го најде тоа не е тешко да испраќам нежни внимание на неа. Тој погледна во неговите очи како нејзиниот изглед во неговата насока и сега тој сфатил колку бил разобличен со свои очи.
Таа се повлече својата рака под нејзиниот градник за околу рака и црна тесна пагони испадна под бела кошула.
Повторно Мајкл ја погледнаа уште убавото лице и сега таа стигна назад раката и изгребани грбот, неприродно долг самата изгребани и погледна брзо кон Мајкл.
"Јас само треба да се замисли дека таа ме гледа", си помисли тој, обидувајќи се да се потопи во неговиот сандаче повторно. На делот од ѕидот помеѓу Knivsta и Упсала, таа го направи тоа неприродно долг процес на гребење по грбот и со тоа се изложуваат своите убави гради против напната кошула. Сега Мајкл беше целосно убеден дека тој е болен старец и fantasizing за нивната неодолива привлечност имал на спротивниот пол.
- Следна Упсала викна диригентот
Потоа имаше толку многу луѓе одлучија Мајкл да не се брзаат за со зимска облека, но почекајте додека не го зедов тоа подобро со соба за да се облече.
На девојката спроти брзо беше на нивната облека, поставен црвен плетени шапка и згодна шамија одговараат на нејзината само парична казна.
Возот застана и сите почнаа да се движат, па дури и на девојката од спротива на улицата.
Добро, стар болни е зборот Мајкл мислеше и почна да се облекува. Кога тој се заврте виде дека таа седеше на другата страна и беше си ја врши својата торба да се затвори дел од синџир. Додека конечно тоа беше само Михаил и ја остави околу местата каде што седел натаму.
Мајкл гледаше во неа и си мислев, "добра момчиња никогаш не треба да се бакнуваат на убави девојки"
"Простете", вели Мајкл малку срамежливо
"Јас ќе мора да ве покани на ручек некаде?"
На црвенокосиот погледна ужаснат во него, беше забележително срамежлив и се двоумеше пред одговарање
"Би сакал" таа гледаше право во очите и се виорат на емоции во нејзините очи
Мајкл соблече ракавица и се одржа својата рака
"Мајкл е мое име, жал ми е за моите pushiness, но ти си толку убава што јас би го жалам за остатокот од мојот живот ако можам барем те праша за ручек"
"Annelie", одговори девојката
"Твоите очи се веројатно најубавите што сум го видел", изјави таа понатаму пред таа брзо се спушти очите
Мајкл беше срам и невешто открил својата визит-карта
Нивните очи, накратко се сретна и стана очигледно дека и двајцата се вцрви правилно
Нејзината рака ја зеде неговата визит-карта и тишина следеше
- Повик или мејл мене во својата погодност, тоа ќе биде навистина убаво
-Јас ќе го правам тоа, таа се двоумеше и продолжи, - Ќе ти се јавам, имаат убава вечер.
Таа се заврте и замина сталожено во кошничка
Мајкл бил изненаден од страна на нејзиниот pushiness и сфати дека тој беше во брзање за неговата вечера
Побрзав тој облечен и одеше брзо кон центарот каде Лота и Пер чекаше
Вечерата беше убаво и многу благотворно, мисли на Мајкл се претвори цела ноќ за средбата што ја имал во минатото на воз и сфати дека тој копнееше за нејзиниот повик
Како вечерта почнаа да се подготви за близок, телефонот заѕвони и сфатил дека тоа мора да биде нејзин, кога тој не го препозна број
- Еј, тоа е Annelie, ме вознемирува?
- Не, што Мотор дека ќе се јавите, одговори Михаил, и стана од неговата компанија да се зборува непречено
- Да не може да дојде на шоља чај? Знам дека е доцна, но не можам да ги споделите со нашата средба вечерва
- Апсолутно, како можам да го најдете
Annelie му дал на адреса и брзо Мајкл заблагодарени неговите пријатели за добро време
За време на кратка прошетка тој се чувствува неговото тело копнееше да се доживее интензивен и топла моменти со Annelie, иако тој немал идеја како тоа ќе се развие
Откако се врати во Annelie, вели Мајкл дека таа е студент и беше студирањето право, таа живее во студентски стан и беше за да се заврши неговата теза и ако барате работа во целиот
Annelie беше неодамнешната туш дава и мирисаше хармонично убави, тие разговараа долго време пред Annelie одеднаш рече
- Не може да се земе туш Мајкл?
Мајкл се чувствува дека е изненаден од нејзиното прашање
- Се разбира, имате пешкир за мене?
- Тоа е во бањата, јас ги презентираме еден да ви
Таа се наведна напред, го целива неговата уста и го повлече нежно кон туш и ја затвори вратата зад него
Брзо ја раскина своите облеки и сфатив дека неговиот пенис набргу и копнееше за повеќе
А брз туш, каде што, исто така, позајмени нејзиниот брич да си ги избричат ​​малиот никулец дека успеал да се спаси се етаблира во топки и тешко екстремитет
Мајкл збришан и беше задоволна со својот добро обучени тело, само шест месеци пред имаше досадни топката постоеле над корселе, сега тоа го немаше. Тоа беше уште не се видливи стомачни мускули, но и раката и рамото мускули.
Мајкл го отвори вратата со пешкир обвиткана околу неговата половина, тој гледаше Annelie стои во текот на должината на телото огледало облечена во прекрасна тело во бело е зајакната нејзиното прекрасно тело
Таа се сврте кон него и се повлече на својата халат во свила и се насмевна топло
- Сакам да миеш забите, како и, дали ви се избричи, таму долу?
- Ух, да, мислам јас сум избричен и сакам да миеш заби
Брзо се свртев и видов една нова четкичка за заби лежи на мијалник
Во сала повторно се насмевна Annelie само прекрасни и ја погледна во очи
- Не можам да ви помогне да имаат оргазам, сакам еден со вас
Мајкл доби kåtslag и неговиот секс се покажа под пешкир
- Дојди и ќе ми, ми даде сите што сте научиле за жените и задоволство
Мајкл отиде до неа и ја бакна в уста, таа мирисаше на летото и рацете милував неговиот гол грб
Секаде каде што нејзините раце отиде генерирана електричен импулс во тело на Michael
Тој го отвори наметка и помилував грбот и половината, рацете спика вратот и таа притисната нејзиното тело против неговиот
Таа се повлече од неговиот пешкир и клекна на колена и го зеде неговиот тврд кур во устата, полека таа нека пенисот пад во меѓу нејзините усни. Мајкл погали нејзината коса и образи
Полека, таа работеше со усните, јазикот и рацете, ритмички Галењето петел кој сега ached со тврдост
Ја зеде неговата топки во својата рака и исцеди како таа го цицав
Мајкл се чувствува тој испушти некаква молбена воздишка гласно и копнееше да ја гали вагината со устата
Тој ја крена во раце и ја бакна страсно, тие биле одлуки надвор на нејзиниот троседот, и тој го отпетла своето тело, нежно тој го извади нејзиното рамо ремени и fondled за прв пат ја тешка биста надвор bodysuits. Таа се повлече собува bodysuit и прекрасен тело беше под
Нејзините брадавици беа големи и темно црвена, стомакот е рамна и тон, половината беше убаво обликувани на градите, нејзиниот задник беше цврста и само право големина. А влакно на срамни влакна застана против неа бледа кожа и стомакот биле голем birthmark
Само над нејзината утроба беше делфинот intatuerad, малку во темно сина
Мајкл нека усните и рацете истражуваат своето тело, неговиот јазик ја милуваат сите можни ќош и рацете милував нејзината трнлив кожа која очигледно беше жешко како роговиден жена може да биде
Надолу по нејзината утроба тој погали нејзината малите како што натопени со неа тињата, таа беше навистина влажни и потечени. Конечно ја бакна оваа прекрасно мирисна цветот и е дозволено неговиот јазик да падне помеѓу нејзините нозе. Annelie трепереше и се преполни гласно, Мајкл погали клиторисот и имаше прст создаден во и играно околу областа околу Г-точката
Одеднаш таа стана и застана на сите четири пред него
- Ме ебам, сакам да ми навлезат и гали мојата пичка
Мајкл се спушти на сите четири и нека рацете гали задникот, бутовите и струкот пред тој полека ја задеваат во неа отворање, Annelie се обидел да пука скутот околу неговиот тврд кур. Мајкл јасно стави до знаење како тој имал командна
Додека конечно тој нека победи и знаеше како таа го прегрна својата класа со својата утроба беше топло и влажно
Annelie веднаш почна да го ебам, Мајкл погали нејзината клиторис и нека лижат прстите. Annelie се движеше се повеќе и поинтензивни, а Мајкл знаеше што беше за да ја изгубите контролата на оргазмот, тој го извади и лежеше на грбот
- Ме Рид рече тој, и се повлече неа да го
Annelie него straddled и тој облик на рацете над неа неверојатни гради која се заниша заводливо како нејзините движења. Мајкл почувствувале неговиот оргазам турка и тој го извлече и се повлече нејзините гради против него, одлучи дека вовлечени од нејзината тешко клиторис во устата и како таа го straddled. Тој вовлечени и лижеше неа додека таа писна со задоволство и тој можеше да се почувствува пичката ја раскина исклучување оргазам, конечно ја турнаа неговата глава и се распадна на креветот со грч и главата ја потресе и назад. Таа ја грабна својот пенис и ја погали курот е сега хард рок и способни за ништо
- Ме ебам, спреј за мене, киднапирање од вас, јас само сакам да ја видите вашата прекрасна преку жито. Јас многу го сакам мирисот и вкусот на љубовта убава човек во форма на сперма. Вие сте најубавите моменти сум искусен
Мајкл стои зад неа и ја зеде од позади на страна, држи до еден од нејзините нозе и заебани неа тешко. Кога оргазам пријде тој го извади и Annelie застана и го принуди да разкрачвам градите и munknullade него до неверојатен оргазам, каде што таа нека во устата, таа играше фино со курот и се става акцент на оргазам чувства на начин кој тој никогаш порано доживеано. Annelie застана и ја бакна в уста, тие делат своето семе меѓу себе и лежеше долго време гледајќи едни со други очи пред тие да бидат повторно сакана. Овој пат тоа беше поинтензивна и Мајкл дојде во скутот додека го возеле, откако неговиот оргазам галење самиот си игра со своето семе тече помеѓу нејзините нозе
Ова беше нивниот прв ноќта и тоа беше, всушност, љубов од почеток патување кое сега по 1 година не е завршена
Благодарение Annelie за вашиот топлина и радост, ти си уште е најсекси жена на земјата
/ Твојот Мајкл

2 Responses to "невин поглед"

  1. По Лундберг:

    10 од 10

  2. По Лундберг:

    Коментар за тешко, но со полно тенџере џек

Коментар невин поглед