Најдобро ноќ некогаш

Таа дојде дома од училиште, имаат време да само јадат mellis пред дечко на мајка си доаѓа во вратата. "Здраво", тој плаче, Josefine обидува да се скрие, таа не се осмелувам да одговори.
Таа го слуша неговиот тешки чекори во салата, мускулести тело може да се крие во сенките на ѕидот. Тој извикува повторно, нема одговор. Таа дише гласно кога таа мисли за последен пат биле самите дома. Се надевам дека нејзината мајка добива дома наскоро, па таа не ќе мора да се постави со толку засрамени за нејзината мајка, таа знаеше дека не е јасно што се случило меѓу неа дечко и ќерка, но Josefine уште се чувствува голем срам.
тоа не долго dörjer додека тој ја наоѓа својата зад гардероба вратата, тој се насмевнува еден åemotständligt насмевка и да каже здраво. Таа проверки на подот и му дава една нормална здраво назад.
Кога ќе мама дома, таа прашува тогаш, тој одговори дека нејзината мајка исчезнала за време на викендот па и тие имаат целата куќа да се сега.
Таа мисли, ебам мајка .. Не сакам. Тој ја гледа во неа и нејзиниот дава прегратка, таа ги отстранува рацете брзо. Не може да го гушнавте своето бебе? прашува тој нервозно, НЕ! одговори Josefine завршена.
Раката оди на нејзиното тело. Таа се чувствува неговата прекрасна движење против неа мали гради. Таа го сака, но не може да му каже, тоа е срамно! тој е речиси триесет и таа е само 15 години.
Тој продолжува да ги преземе за неа, раката лизгање надолу за да ја Монс планина, тој pinches. Притискање на точка, токму тоа што ја прави толку роговиден. таа се обидува да се отстрани неговите раце, но тој trycjer некои. Aah! таа звучи одеднаш, "Знам дека ви се допаѓа овој Џозефин, тие се во ред никој не е дома сега." Таа не го слуша него, таа не би повторно .. но кога таа се чувствува прстот во пичката, не може да му одолее. Таа звучи малку претпазлив и вели "ме ебам, ебам ме сега и овде." "Знаев дека сакате тоа", вели тој и извлекува ја нежно надолу на henens мека постела, умерено широк за нив двете.

тој го задржува влечење прстите во и надвор од неа и се чувствуваат мека внатрешноста на вагината. Таа kännder прстите слајд неговиот голем човек во и надвор, guud колку би било убаво да е таа!
Тој сега зема нејзините алишта надвор, брз како молња е местото каде што тие двете сосема голи, во нејзиниот кревет, сите сами во куќата.
Таа милува неговите темно кафеава коса, усните нејзини ги исполнуваат и полека тој ја бакнува страсно и полека. Боже, колку е добар тој е во ова, таа смета, како што таа бакнува грбот толку добри како што таа може. Таа почнува да се учат овие сега, тие го сториле тоа неколку пати, како што е практикување.

Рацете впивам над грбот, до нејзиниот газ и до нејзиниот Венера планината.
Таа полека се приближува со рацете неговиот огромен член, таа никогаш не го видел еден толку голем. Тоа е добра работа да се ебам со постари момци, таа во тоа време.
Тој шепоти во увото дека таа ќе го непредвидлива исклучи. Таа слуша и прави она што тој вели, лизгачки раката нагоре и надолу неговиот голем кур. тоа е толку голема како таа се плаши дека тоа не ќе се вклопат во нејзината уста.
Тој добива роговиден, таа се чувствува во раката, како тоа расте и станува тешко и атмосфера. Таа сака беспомошна ногата во рацете, но уште повеќе во пичката. Тој го чита нејзиниот ум и почнува триење на пенисот против нејзината вагина, бог, што е олеснување! таа звучи повторно, малку повисоко на оваа технологија и пристап. Тој добива толку вклучен од страна на нејзиниот звучи дека звучи, па така тој ја турка во неа. огромен ногата е сега во внатрешноста пичката. Нејзината пичка прифаќа неговиот кур е толку совршен, бог што олеснување да е таа!

Тој работи во и надвор од неа, таа знае момци се понатаму и понатаму во неа, таа беше стенкање сега постојано кога тој влегува.
Тој добива толку вклучена од страна гледајќи ја стенкањето па тој се соочи потешко и потешко, тој вика неа, курва е таа, и дека оваа ноќ, таа никогаш нема да заборавам. Таа ја држи со тоа, но таа е курва како таа не, па таа вреска кои peddo е тој.
Aah! пукнатина, тој е толку ебено роговиден кога таа вика на него, па тој почнува нарекувајќи ја сите видови на нешта кои курва курва и сл. Таа добива толку лути и роговиден дека таа лежи и извици кои peddo и стариот копиле е, и тој е во неволја, ако таа му рече некој. Тогаш тој удира неа толку тешко и длабоко во неа дека не треба да се движи било подалечно таа верува. Таа добива толку возбуден дека таа се чувствува оргазмот доаѓа, таа се подготвува да излезе. Таа skirker него да се кандидира потешко и побрзо, таа наскоро ќе.
тој знае како нејзиниот uskler спојува, како сите се врти кога таа доаѓа. Тој добива толку возбуден дека тој ќе биде надвор за да го добие од.
Таа знае како да ги собере целото тело напната и очите искра. Тој вика и звучи гласно сега, тој вели дека ќе.
Таа се чувствува неговиот топол лигав cum брод во нејзината вагина. Како таа исполнета со течност.
двете од нив се целосно надвор од секс тие само имале најдобар секс имал тој шепоти во увото, таа се согласува и почнува да оди кон туш.
Таа започнува туширање и го чуе дојдат, тој ја затвори вратата и проверете на неа. Таа продолжува туширање бидејќи таа не го забележа тоа што влезе.
тој доаѓа до неа и тие туш заедно, неговиот гали младешки тело додека тие двајцата се под воден млаз, што ги прави возбудени повторно. Таа се прашува како може да се добие толку роговиден, толку многу во текот на денот. Тој подига ногата и го стави на рамото, како што таа е темпераментен, па таа може да биде во многу различни позиции.
Тој внимателно го возите вашиот кур во неа повторно, таа знае колку прекрасно е огромна. Таа сака да се чувствува роговиден чувство, käsnlan се има петел во henens пичка.
Џозефин вели тој, ах? таа одговори. Вие не мора да се спомене овој на некој, тоа е нашата тајна, да се разбере тоа? ДА таа вика како што таа стенкаше во исто време, таа звучи додека тие тука зборот не, збор, ако продолжиш да ме ебе додека ти не може да се движи на вашите вештини додека не може да се зборува на замор. не ви е јасно? Тој добива роговиден само да ù ја слушнам велат дека тоа, тој оди во печатена и надвор нежно. тие и понатаму како вечност, таа се чувствува како.
Кога тие излегуваат од под туш, тој продолжува да ја ебе како страсно како порано.
Но, сега тој сака да ја земе од зад, таа добива малку исплашена. ќе неговиот голем ногата навистина се вклопуваат во мојот мал анален?
Таа вели дека треба да бидат загрижени, и така тој. Но тесен канал значи дека тој добива толку возбуден дека тој работи побрзо и побрзо и конечно тој не може да стои, тој трепери на horniness. Тој injects многу, но може да го пополни Атлантикот сега. Таа го става курот во устата додека тој Squirts. го добив малку надвор како таа лиже и голта вкусен и изгледа задоволен.
Тие се излегува во кујната а потоа го задржи нејзиниот секс од позади сега. но не толку брзо. Тој не може повеќе, таа вели дека е одреден е добивање на старите, но кога тој добива лути и се обидува да трчаат побрзо повторно. Таа добива толку роговиден дека таа добива нејзиниот фонтаната на спреј, таа добива голем оргазам, таа се чувствува празен низ телото. Сега ги запре, и паѓа на подот и да заспие пред таа заспива, таа гледа на часовникот, тоа е шест часа откако дојде дома. и тие имале секс тресе. Апсолутно неверојатно, најдобар ноќта таа некогаш.

1 одговор на "Најдобар Ноќен досега"

  1. Hartz Hugosson:

    Малку повеќе пасуси не би било глупаво. Полесно да се прочита тогаш! Досаѓање Дух дека тие беа сами во куќата, зошто е потребно и само еднаш?

Коментар Најдобар ноќ некогаш