Референци

Ние двајца; Jonas_32 и Anna_36 беше најавен за да Aftonbladet разговарате истовремено. Ние и двајцата имаа една вечер да се во нашата 2 во Гетеборг. Ништо за мене ова инстант пораки, но потполно анонимен а и за забава што и може да убие вечерните часови. Од тогаш тоа е испратија дел од нашите канцеларии. Доста односи разговор, дури и повеќе sexprat и бевме отворени и имаше убаво време. Ние бевме длабоко во себе малку светлина врз едни со други. Отвореноста и вредности беа хит доста интересно.

Завчера, ние имавме конечно стигна до градот. Кафе и се насмеа. Тоа не беше навистина толку непријатно прегратка и изгоре уште како оваа на четвртокот. На месец јуни беше фантастична оваа година. Вечерва мора да биде десетина директно навистина пријатна почетокот на летото навечер. Имавме продолживме нашата невини пошта на средата и ние дадовме слатка коментари и јас искрено призна дека ми се допадна да се погледне во вас и вие одговори дека сте забележале моите очи. "Ние не треба да одите на шопинг ова попладне? Јас може да се проверат и ако се покаже на најдобрите облека наоѓаме. Можеби и јас не може да одолее од вас купување на било што. "

Значи, се сретнавме во средината на Северна Таун. Овој трговски центар со смешно луѓе. Се смеевме на целата идеја и ние не знаевме дали ќе биде дека сме разговарале со шопинг, или ако требало да се состанат, па имаше мала tysst. "Од каде да почнеме тогаш?", Праша Вие мене и јас предложи да се обиде на летни фустани ако тоа одговара. Вие одговори дека тоа е добро прилагодени и денес и заминал. Сте биле облечени во еден пар на ниско-фитинг фармерки и црвени врвот, кој беше многу убаво. Всушност, веќе имаат убава облека дека продавниците може да се прескокнат.

Отидовме на НВ прво само затоа што тоа беше во право пред нас. Ние кикотеа околу во фустани и одлучи дека имало чист летен фустан. Тоа ќе биде црн фустан, да се сведе на избор. Зедовме само црн фустан, па мислев дека е во ред. Тоа беше слаб, но доста долго, малку под колената и доста tigtht. Ние cick на вградувањето соба и сте гледале малку срам а јас не чувствував малку непријатно кога отидов на соблекувалната во задниот која стана слободен. Беше префрлен да биде дечко кој беше вклучен заедно ...

Сте се свртеле кон прилично ниска вратата зад себе и Стоев и гледав над работ. Вие го закачи фустан со кука и се загледа во моите очи. Дали досега се врати во кабината таа отиде и завршен врвот копчето од нејзините фармерки. Полека .. потоа уште и цврста тенки црвено платно се појави во празнина. Едноставно работ, без чипка или така. Ќе отиде на со последните две копчиња и нека јазичиња да падне на страна. Вие се насмевна и ужива од страна на моите очи. Се чувствував срцето ми тропа, а јас бев речиси вртоглавица. Каде можам да одиме.

Ти дојде да се земе собува фармерки и ги стави на малку столица. На гаќи одговараше на највисок калибар. Ниска hipsters што седеше во тенок екстра кожи. Облик на вашето тело и хип коски се појави малку над раб. Тие погали цврсто над вашиот секс и имав чувство контурите на hårsträng. Вие соблече вашиот врвот премногу и нека падне на врвот на фармерки и едноставно црвено градник беше убаво и вие бевте прилично ранливи кога ќе се исправи косата.

Што го зеде доста брзо на вашиот фустан кој вградени во големина. Тоа го направи ти навистина не фер. Деколте беше навистина премногу широк и малку потечени ракавите висеше над рамениците. "За жал, сте биле убави, но" Реков со намигнување. Вие се сврте и тргна фустан. Гледав во вашиот задник во вашиот црвени hipsters. Добро, си помислив, и ќе се стави на вашиот фармерки полека и полека раскопчана копчиња со удира виси пред твоето лице. Вие се насмевна повторно пред да се стави на вашиот црвено врвот и што одеше брзо од договорот. Фустанот беше бесење. Имаше премногу луѓе. Отидовме во на Lindex. и јас погледна сите долна облека, но ние успеавме да се фокусира на црн фустан. Тие имаа едноставна коленото должина фустан без ракави. "Ова, верувам во, дури и ако тоа е евтин." Вие скокнавме на вградувањето соба и се обиде тоа на побрзо. Кога погледнав до вас, дали сакате да помогне со мал ципа на вратот, така што се одржа назад вашата коса. Јас бакна твојот врат лесно кога го влечат. Вие се сврте и се насмевна на мене и јас мислев, дека ти беа многу убави во неа. Тоа беше направен во многу тенка ткаенина, но имаше тенок поставата, па затоа следи телото, беше доста низок сече и резиме со неа без ракави едноставен дизајн и вашиот голи нозе. Кога ќе ви sträkte по фармерки реков. Обиди се со ова, исто така, го понуди negligelinne. Не затоа што мислев дека е фин, но многу да се види вашата реакција. Тоа беше црвена, но многу јасен. Вие се чинеше да мислам, но тогаш се создал немирна насмевка. Вие се заврте и се соблече на градник Јас не се обиде да ѕиркаат во огледалото. Ќе се стави на нејзината ноќница и се сврте вас во текот со раце на колковите. Се наоѓал тесни на твоите гради и брадавиците се заострени од одличните допир. Мојата уста отвори, а ти се смееше на мене. Нанесуваат лесно со вашите раце околу нејзината ноќница долу над колкот. Потоа можете свртев и ја фрли ноќница на мене.

Ние хит на фустан. Јас ја плати при гледањето на долна облека. Кога бев направи ти рече дека си појавување на долна облека да. баравме малку заедно, но тоа ќе биде секси беше најмал garish и евтини гледа. Отидовме во КПУ. Имаше доста фанки и прашав со низок глас што ќе се чувствуваат удобно и секси внатре Вие рече дека ако тоа беше да се облекуваат и ќе имаме хит, сте се почувствувале најсилен во стрингот. Црна, се разбира. Се чувствував малку непријатно да го пробате во продавницата, но ти рече те сакав вашиот Келвин Клајн Боксер. Ми се допаѓа едноставни модели, па ние се неколку на ЦК-стринг и појавување на градник е едноставен, со тесни бендови. Таму да одите. Времето беше 18 и тоа беше еден час лево. Што ќе правиме сега ...

"Ние можеме да имаат кафе тука, јас реков, ние им наредил на спротивниот Млеко. Ќе отиде во тоалет и се врати во вашиот нов фустан. Се смеев гласно и не би можел да остане во чекор или. Ние разговаравме за сенешто додека пиевме нашите lattes. Се смеевме толку многу. Вие седеше со нозете прекрстени и морав да коментира за чевлите. "Тие не работат речиси како и со фустан?"

Одевме се спушти до најблискиот продавница за чевли и седнав на тест стол. Вие showade малку во еден пар на високи тесни чизми. Имаше многу малку луѓе во продавница и кога ќе виде дека никој не гледаше ќе се стави ногата до мене и фустанот се лизна над коленото. Гледав во во бутовите и се насмевна кога го видов дека новиот stringen стави во место. Зедов твојата рака заедно со вашите бутот и почувствува топлина .. прсти следи другите бутот сведува на коленото и дека исчезнал. Имаше еден пар на црна сандала атрактивни чевли со неколку см пета. Стилски.

Сте го направиле надвор од продавница директно и сега имаше само новокупена облека за вас. Ние одеше рака под рака од договорот, и навистина, навистина курот.

Значи, она што ќе правиме сега? Имаш воз што ќе ве однесе дома во еден час, а ние немаме време да се земе во во секој хотел или одете на мојата куќа. Одлуката беше дека ние отиде во кафеана. Стави нас во задниот дел на празни бар. Некои вечери јадеа. Тоа беше малку полу-темно и ние нареди. Сакавте пијалок, сега дека сте биле облечени. Јас, исто така зеде еден, бидејќи јас не мислам на ништо друго. Вие се потпираше против бар кога ли вашиот пијалок, седевме јас и на високо столче и погледна во вас. Погали по должината на раката, зад грб и ја следеше вера по должината на работ на задниот крај. Гледаше во мојот испакнатина во панталони и ја стави раката врз неа. Се чувствував топлината и како мојот петел реагираше малку на допир. Вие се насмеа малку. Ја подадов раката надолу раката и нанесуваат над задникот. Не, во тоалет повторно ти рече и заминал со Lindex торба со вашиот стар облека внатре седев таму и се обидел да се соберат неговите мисли. Како ние би го сториле. Сакавме толку лошо да се ебеме. Прв еден во друг, дегустација ... Значи сте биле назад со насмевка и вашето место е повлечена. Што го зеде една голтка на пијалок и добија неколку инчи поблиску. Мој рефлекс беше да се стави aarmen за вас и го бакнува грбот и надолу кон газот. Јас требаше да се празни околу со вашата вера работ, но потоа сфатив вашиот долен веш треба да биде на Lindex торба. Погледнав наоколу и се наведна напред o бакна дека звучеше. Мојата рака се лизна под нејзиниот фустан и го зеде форма на вашиот пол. Толку жешко. Усните летна освен а јас не чувствував вашиот сокови впие моите прсти. Вие заблагодарени и јас се повлече раката повторно. На удар на мое место squirted во мојот панталони. Што треба да направам. Те праша сите за тоа.

Јас ви се повлече од паб и отиде во задниот дел на трговскиот центар со затворени продавници. Имаше скапо плаќаат тоалети, и јас го зафрла во хендикепираните тоалет, се надевам дека тоа е свеж. Ние се прави од толку жешко. Моите раце погали и застана фустанот и рацете ми беа стегајќи вашиот гол, мазна задникот и ви нанесуваат против мене. Те турка долу, на toastolen и ти искинала фармерките и ја извади мојот пенис. Ти ја вовлечени во неговата уста и вовлечени и ја погали е тешко и длабоко. Нозете потресе со страст и погледнав долу на тебе од каде што се сретна моите очи со мојот голем кур во устата. Вие се насмевна пред yelps вовлечени натаму. Тоа било премногу, па јас си влечат далеку и ќе се постави. Ние бакна повторно, или повеќе лижење едни со други во устата и лицето. Стенкање и дивината. Јас соблече вашиот фустан и се распаднала на градник Лижеше и помилував твоите гради и игра со моите влажни јазикот над нив. Mmmm брадавиците стана напорно и секси. Јас влечат далеку и соблече кошулата. Вие се потпираше против ѕидот. Облечен само еден пар на црно, нови чевли со пет инчен потпетици. Сте биле неверојатно секси и Те прашав за да се вратиш и ќе се потпре дланките на ѕидот и издржавме со газот. Стоев зад вас и влечат, панталони и гаќи. Погледна вашето тело и ја погали неговата петел. Вие затворив очите и малку на долната усна.

Гледав во вас и беше навистина отпуштање на вас. Нека ми петел галење на вашиот задник и јас те daskadetill некои од хард пенисот. Poorigt и топла. Horniness преплави и ќе се пресели колковите за да покаже колку ќе ме сакате во вас. Истрчав надолу по глансот на вашите работи и нека го гали меѓу влажни усни. Кога ќе ме притисне малку кон вас се чувствував мојата уста quivered и ми ги зеде кур. Тоа беше многу лесно. Ти беше толку жешко и влажно дека беше топло струи во Дик кога ѓаволот падна на целиот пат во долниот дел од вашите гладни пичка. Ги притиснав ми колковите против газот и да можеш да почувствуваш мојата голема петел сте пополнување и тоа беше толку неверојатно убаво.

Останав во тебе и чувствував како топло и убаво беше и погледна надолу на вашиот задник. Дали малку во внатрешноста на вас, па можев да видам на коренот на вашиот устата и се протегала кожата на перинеумот. Се шири задникот и ги масиравме малку и се наметнува мене против вас повторно. Сте се почувствувале во базата, но не како што беше непријатно, само една голема и убава. Станавте нетрпеливи и сака да биде заебана. Јас милував вашето тело над нејзините гради и бакна твојот врат од позади. Твоите гради се чувствувале толку секси убава а јас не чувствував беспомошна брадавиците меѓу прстите. Вие заблагодарени и затворив очите на мојот третман и го стави целиот лактите на ѕидот за повеќе поддршка. Моите раце се лизна во текот на страни и колковите на вас. Зедов тесни одржи на тебе и почна да се цврсти, но меко за да ме допре во вас. Вие би можеле да се чувствуваат тоа полека се лизгаше од вас и вие вчудовидено праша кога повторно втиснати во вас. Стапка се зголеми со истата одлучност и ќе се потпре се спротивстават на ѕид и се чувствував сте биле заебани. Тоа беше толку убаво. Мој една страна се лизна и нанесуваат вашиот пунџа и почнале да играат со влажни клиторис. Вие стенкаше во задоволство и ви дадов сè. Прстите ротирачки над вашите потечени клиторис и мојот петел пумпа од позади па сте имале тешко време стои уште. Кога се чувствував како да стана беспомошна и stönen стана повеќе неконтролирано, јас нека контрола и испрскаат голем убаво топло cum во вашата пичка. Нападите беа долги и ти да дојдеш пичката и милував телото по оргазам пред да те гушнат па можете целосно да се релаксираат во мојата прегратка.

Стоевме таму за кратко време испотени и жешки. Потоа излегов од бањата и може да се направи себе си пристоен пред воз вози. Јас ве следи за да возот без нас велејќи дека ништо. Вие се насмевна и ме бакна пред да отиде во возот и јас одејќи во текот на автомобил.

Јас skönk надолу во седиштето на автомобилот и затворив очите. Мислев на колку голема за сите. Мојот петел надменност повторно кога ќе се сети како го имавме тоа и сакав повеќе. Тогаш тоа изсвирваше во мобилен ...

Јас го зграпчи и се чувствува пулсот зголемување.

"Еј! Какво е чувството? "

Јас одговорив:

"Еј секси! Таа се чувствува добро ... но малку брзо заврши. Ви благодариме за ова искуство ;) "

Потоа дојде неред да

"Сакам повеќе! Она што го добив јас само чувствувам дека тоа ме направи повеќе гладни. Седнувам тука и сакаат повеќе секс со вас! "

Јас одговорив:

"Да .. Префрли се исклучите во Alingsås. Ќе бидам таму пет минути по вас. "

Па јас почнав и возеа во 140 до Alingsås.

Вие стоеше сосема изоставени од станица. А насмевка .. Еј Петра ... Еј Магнус

Се прегрнавме и бакна и влезе во плоштадот. Градски хотел беше на плоштадот како и сите градски хотел не и отидовме во и резервира соба. Тоа беше брз и отидовме до заклучена соба. Влеговме внатре во вратата и ја бакна со отворени усти и возбуда се чувствував навистина во воздухот. Јас нанесуваат вашиот грб и вашиот задник преку фустанот и воздивна и се стави својата рака над мојот пол. Ние се случува да ни фрли во топла шмркање секс повторно, но ние самите се прелива. Ти дојде затоа што си сакал да се истуширам и Јас се согласив. Ние би можеле да изберат да се земе туш во соба, но на часовникот не бил толку многу и релаксација област беше на горниот кат. Беа соблекувални со тушеви, вир и сауна исклучени. Јас предложи да се обидат ова и отиде по скалите за да позајмуваат ковчезите. Кога јас туширани време отидов во мојата "нова" шорцеви и го стави на вир и потона. Набргу откако ќе дојде. Од вас се сами и вашата долна облека беше убаво и црвено, ќе ги користи како бикини. Вие беа многу убави, кога ќе отиде во базенот и насмевката добив кога те следи во вашиот nyduschade коса беше толку сензуална. Вие седеше спроти мене во базенот и ние уживавме на топлината. Јас милував нозете и се насмевна и ги затвори очите.

-Дали сте сеуште толку гладни за секс со мене? Го прашав
Без отворање на очите рече, вие можете:
Е дека вистината или конкавна играме?
-Ха, ха .. Да вас. Тоа е. Како курот си сега?
Осум можеби, на скала од 1-10 ви се одговорени.
-Твојата среќа тогаш, реков со насмевка и многу висок отчукувањата на срцето.
-Вистина или конкавна?
-Вистината ...
-Што се мислиш дека си сакал да го стори со мене кога ќе возеше овде? Дали ве прашам.
Си мислев на тоа.
Најмногу поради Сакав да си за долго време, се повеќе интимна. Лижат вас ...
-Вистина или конкавна? Haha ...
-Konka може да биде возбудливо, ти рече.
-Знаеш .. Соблечи ги градник и гали твоите гради.
Вие седна малку и купени од градник се загледа во моите очи и нека се паднат. Ќе го стави покрај базенот и се насмевна на мене. Па стави ги рацете cupped околу нејзините гради и ги галеше нежно пред мене. Брадавиците набргу и ми даде чувство на кои сакаат да ги вкус. Потоа можете лизна назад малку и ме праша ...
-Вистината, реков
-Добро .. она што е најудобна сте го доживеале?
- Хммм физички, тоа е доволно .. Тешко да се споредуваат. Но, две работи, тогаш, кој беше неверојатно. Кога стигнав вовлечени тешко и длабоко додека милува газот. По целиот пат низ оргазам ... и .. некаде кога ќе се заебана девојка од позади. Значи роговиден нив двајцата и таа беше на сите четири. Пробивање и да го ебе толку жешко, и ù ја слушнам задоволство, галење и да ја доведе до оргазам неа и да длабоко во неа ... S или К?
С ...
-Добро .. Која е вашата најчеста сексуална фантазија, јас те праша
-Најчести .. Да, тоа е доволно што јас се сретнат со еден странец кој ме заведува и се грижи за мене.
-Доследност, реков јас.
-Со неговото панталони
Јас соблече панталоните и мојот engorged петел синтеза под вода. Изгледа малку забава во базенот, јас забележав.
-?
-Доследност, рековте
-Застане и да исклучите вашиот гаќи
Можете да ги влечат надолу половина пред да се сврте и го зеде ги исклучи. Бев загледана во вашиот задник, ќе ги влечат надолу и ги стави на раб.
-Доследност, реков јас.
-Ник себе, велите вие
Се исправив, и истрив петел бил хард рок во неговата рака. Вие само се насмевна.
-Доследност, ти рече.
-Седнете на работ и се потпреме назад, се шири нозете и милува себе. Вие спушти вашиот задник на работ и се наведна напред и погледнав нагоре кон таванот. Вашите нозе се распадна и ви покажа својата продавница за мене. Така да твојата рака надолу и се шири својот мал усните и нанесуваат околу устата и над неа клиторис. Потоа, дали гледате околу вас. Тоа всушност би можеле да добијат некои ...
-Вистината
Те праша:-Што е најстариот откачен сте fantasized за ...
Не знам, дека не е откачен. Можеби има девојка врзан и излеговме и само го прават она што го сакате .. или можеби некое време сум сонувала да биде донесена во газ на една девојка која со рака на ... реков лесно засрамени.
-Вистината
-Што е најстариот откачен, за која сте сонувале.
-Ниту, пак, сонував некои навистина болни нешта, ти рече. Доволно за да биде со неколку момци кои ме земе. Можеби три или четири на fondling и лижење и бацување мене, гледајќи во мене. Ме носи еден по еден ...
-Доследност
-Дојди ваму и бакни ме! И јас дојдено одново и ти дал навистина длабоко секси бакнеж со отворени уста жешко.
-Влијание! Дали сте
-Бакнеж мојот кур
Ќе истрча и дојде. Роналдињо на мојата позиција и ги бакнуваат длабоко и топло.
-Влијание!
Вие се насмевна и се завлековме горе на раб. Рашири ги нозете ...
-Па, она што сакаш да се направи, го прашав.
Лижење-Мене
Има заврши нашата мала квиз.

Јас направив мојот начин за вас и отворени бакнувајќи се со внатрешноста на бутовите, околу вашиот пол и во текот на колковите, ќе затвори очите и доживува, и подавам вашиот колк. Конечно стигнав до усните кои се лизна, освен и дозволете ми да вкусат твојата сок. Вие заблагодарени како што јас лижеше наоколу и пристапете до вашите клиторис. Ја ставив крпата зад вас и да ве повеќе во пешкир како перница. Нозете беа во базенот и јас бев меѓу нив и бакна вас, па интимно. Јас навистина сакав на вашиот вкус и јас поднесена против вас, и ја стегна јазикот длабоко во вашиот пичка. Галењето вашето тело цело време и игра со мојата уста. Мој третман стана поинтензивна и рацете се движат низ градите. Мојот јазик играл за вас, а потоа над нејзиниот клиторис. Играно наоколу и фатени вашето engorged клиторис со неговите усни. Ти донесе до оргазам што го направија никаква смисла да се концентрира на брановите задоволство што тече низ вашиот род.

Јас ти помогнаа и ви plopped во водата за да ме повторно. Јас стави на меурчиња и тоа беше голем обем и шампанско во водата. Ние направивме надвор и ќе се стави нозете околу мене. Се чувствував твојата рака води мојот хард рок петел против вашата уста и како ви падна и се сретна со мене. Јас заглавена на колкот и дојде длабоко во вас, и ние се тесно испреплетени и нашите колковите се пресели. Седнав на земјата, кога стана неподнослива да не се чувствуваат малку посилно. Вие са јава мене и мојот петел јаваше. Сте биле неверојатно секси. Ние двајцата стенкаше гласно, но тоа беше се удави во малото меурчиња. Моите раце барав твоите гради и го зеде моите раце во твое и ја стегна нив против вас. Вие bobbed толку секси и брадавиците се чувствувале толку вкусни во моите раце. Ние се лизна по нешто и те зграпчи од позади. Да ги ставаш рацете на работ а јас не чувствував си дојде од зад себе и ќе чекаше за сите четири. Јас дојдов во овој со неверојатна желба, и сте се почувствувале моите раце насекаде. Ебете се тешко и брзо од позади, стенкање и прскаат се слушна и јас играв со твоите гради. Шепна на увото дека сум бил доаѓаат и ти знаеше колку добив шок длабоко во вас.

Седевме заедно извртени на една страна од базенот. И двете беа сосема црвено во лицето на топлина. Се чувствував како бевме имаат секс за долго време denhär вечер. Сега ние се истуширам и да си одат долу и да јаде.

Кога се сретнавме во собата пред да може да јаде се што носат фармерки повторно и црвено врвот. Знаев дека сте имале вашиот нов црна долна облека и веќе знаеше како желба се врати повторно. Отидовме надвор да јадат, но копнеев назад веќе.

Гласајте за Референци:
Usel!GodkändBraMycket braSuverän! (48 гласови, просек: 3,96 од 5)
Loading ... Се вчитува ...
Кажи на sexnovell Извештај!

2 одговори на "шопинг"

  1. Ева:

    Не навистина да разбере зошто луѓето одат со воз да Alingsås кога и двете имаат свои 2. во Гетеборг ...

  2. sampedampe:

    Haha .. Да, сите големи книги и филмови имаат веројатно во еден логика јаз ...

Коментар на шопинг