А вистинска приказна за неверство дозволено

А вистинска приказна вториот

Мој русокоса девојка Маријана и мојот прв ден на Родос започна добро. Отидовме околу и само одвиваа и уживаше и беше долу на плажа за некое време. Кога одевме едни покрај други, рака под рака, рече Маријана одеднаш - Јас се возбудени. Што? Реков, зошто? -Ова момци толку добар кога станува дува нозете да mushåren бидејќи немам гаќи за мене. Јас едвај можев да поверувам моите уши, но знаеше како таа скокна и во мојот кур. Кога стигнавме надвор од очите на вториот Ја повлече кон мене и се чувствува под здолниште. Нејзината мека пичка беше гола, а јас не чувствував нејзината русокоса mushår против мојата дланка.

Се согласивме дека во вечерните часови ќе одиме надвор да јадат и да танцува. Маријана знаеле за едно место од минатиот пат, каде што се состана еден од нејзините љубовници во тоа време, и таму ќе одиме. Стигнавме таму и влезе внатре. Местото наречено "Minuit" полни полека со мажи и жени. Добивме маса и нареди храна и пијалаци и имал големо време заедно. -Па, ова е местото каде што се сретна еден од момците последен пат сте биле тука? Реков, и таа погледна нагоре, согласив, и се насмеав. Бог таа е толку симпатична, си помислив. Јас не сум претерувам ако кажам дека таа е веројатно најжешките и најсекси девојка во целиот Minuit оваа вечер. Игравме неколку ора и седна назад на нашата маса. -Ако сакате, можам да одам и да купам неколку пијалаци, па може да се uppbjuden од некој друг, кога јас не сум тука за да ви го блокира, реков. Што сакате? - Да, ако тоа се чувствува во ред за вас, тоа може да биде забавно, рече таа, - но не ќе биде љубоморен, вели таа со тежок насмевка. Не, јас ветувам, реков - не она што го сакате, јас те сакам и сакам да се чувствувам слободен дури и со мене, јас продолжив и стана и замина на табелата.

Јас не одат директно до бар, без прво да излезе и требаше малку свеж воздух. Стоев во темнината на ѕидот, кој беше уште малку загреани од сонцето, и ги слушаше сите звук и погледна нагоре во ѕвездите. Се чувствував добро и фатија со нашето патување тука, но јас, исто така, почнаа да се прашувам што по ѓаволите правам. Како би можел да ги споделите со девојка ми беше во љубов и се сретнале шест месеци порано се дружат со други мажи. Можеби таа ќе ги исполнуваат некој Грците или други атрактивни човек кој таа ќе се сврти кон за и исчезнуваат во текот на ноќта. Што ако ја изгубат за добро на таков глупав начин. Сфатив дека она што не беше без ризик.

Кога се вратив, таа беше и танцување и седев на нашата маса со пијалаци Јас ја преземале. По танцот, се врати на масата и ја прашав дали таа има убаво време. Да, многу ", вели таа. -Јас веќе монтиран за ноќ, ако сакав да. Тоа е тапанар во бендот кои беа тука за време на паузата, ние направивме контакт со очите кога јас танцуваа, а потоа дојде тука и сакаше да се заедно кога тој ќе престане. Удри ме повторно, но не можев да негираат дека јас, исто така, стана многу возбудени. Што сакате? Прашав. -Можеби, ако сакате да и се осмелуваат, вели таа, свесна дека таа е задеваат и ги предизвика мене. - На е "тивка", реков јас, не знаејќи што дојде над мене. Пиевме нашите пијалоци и разговаравме за сè додека не стана и рече, кога ќе чекам во хотелот и ќе одам таму доцна. Таа се насмеа, а јас дадов бакнеж. Потоа отидов.

Откако во нашата хотелска соба, почнав речиси се покајат и повторно се прашував - што по ѓаволите правам јас. Отидов во кревет, но тоа требаше долго време пред да заспијам.

Се разбудив во пет наутро дека таа се лизна низ вратата. Јас се преправал дека спие покрај тоа, бидејќи јас не мислам дека ќе се разбере како загрижен сум бил. Таа ме разбуди и гледав во неа, мојата прекрасна девојка. Таа беше малку rufsigare од последниот пат кога ја видел, но таа изгледаше среќни и задоволни Ми беше мило таа не беше во неволја во било кој начин. -Како си? Прашав. -Џин Cosy, но јас сум бил многу лоша девојка! Таа рече и се насмевна малку скромно. Пред се делеше на паб таа имав спомнато пред мене дека тапанар во бендот беше отпуштање на неа и сега прашав, тој имаше голема бутче? Не, таа рече, дупна гумата од автомобилот на неговиот автомобил и добив уморни од чекање па јас дружевме со уште еден млад убав грчки човек излезе и сакаше да ми даде накај дома. Отидовме до местото каде што треба погледи на пристаништето и седна и зборуваше и почна гушкање и бакнување мене. Кога го добил раката меѓу моите нозе, го прашав дали би можеле да одат во нешто поудобно. Ти знаеш дека јас не сакам секс во преполната автомобили. Тој тогаш возеше дома во куќата на неговиот брат каде што беше својствени. Ние пролази до првиот кат и низ вратата и во неговата соба. -Мојот брат и неговото семејство се спие, па треба да бидеме тивки, рече тој.

Наскоро лежеше на креветот и ја погали ми облека и почна бакнување и лижење нозете и бутовите. Кога забележал дека ми се допадна, па тој се пресели меѓу моите нозе, така што тие беа принудени покрај доста. Добив hornier и hornier поблиску светите дојде и кога тој лежеше tickled со устата и носот во мојот fitthår не можев да се задржи без дигање на глувчето на лицето, така што неговата уста беше влажна од мојата пичка. Тој вчудовидено праша и по неколку секунди рече тој, Catastrofy! Тој бил во кревет без да се допира неговиот кур, и тој беше засрамен од неа. Ние лежеше таму и јас cuddled малку и fondled него во текот на неговиот грб и надолу на стомакот. Рок од неколку минути, тој имал целосна, хард Дик повторно и сега тој полека го турка целиот пат во мојата пичка. Тоа беше голема и тешка, но јас бев влажни и роговиден, па тоа беше прилично лесно во секој случај. (Знам дека таа е доста тесен во вагината, па сфатив нејзиното објаснување.)-Сега тој заебана мене навистина убаво и почнав да уживаат како неговиот хард петел лизгање во и надвор од глувчето. Јас наскоро се чинеше дека почна скокотливи, како што убаво како го прави тоа оргазам до бурна. Јас се сретна со својот подава и тој дојде длабоко внатре. Тогаш почнав полека да ја укине моите нозе, така што тој ќе добие уште повеќе во но потоа тој одеднаш и 'бликаа право во мене неколку потези. -Сатаната, помислив, и се чувствува малку измамени од финалето. Тој е и млад и малку неискусни. Лежиме уште за време и по некое време го прашав дали тој може да оди по својот брат, бидејќи јас бев уште роговиден и незадоволни. -Не, но чекајте тука, рече тој, и излезе на балконот, кој беше отворен во пријатна вечер.

Лежев уште и почна да размислува за можеби откажува и си оди дома да ви што знам може да ме задоволи. Кога дојде во собата повторно и зеде мојата рака и сакав да земам со мене. Јас само влечат на мојот панталони и блуза и тргнаа по Него излезе на балкон што отиде заедно куќата и на врата која отиде во следната стан. На балконот беше реновирана и немаше огради, но тоа не беше гласно, како јас нека ме повлече во следната балконската врата и влеговме речиси темна соба, каде што тој ме повлече за креветот и рече:-оваа е мој пријател. Тој ме турна надолу нежно на креветот и исчезнаа се надвор на тераса повторно. Момчето во кревет изгледаше убаво од сега дека очите отворени да се навикне на мракот, а тој ме влечат надолу нежно на креветот и рече, дојди тука. Наскоро се чувствував неговата желни раце насекаде по телото, градите, и во една минута ми беше надвор блуза и гаќи. Сега, тој потроши нема време за се движат нагоре на мене и разделија нозете и набиле неговиот тврд кур. Тоа беше содржината на семе од неговите пријатели, како што се лизна во без никакви проблеми. Сè уште бев jättekåt и уживаше новиот хард Дик и почнавме да ебам навистина добро. Овој пат успеа да го зголеми темпото и отиде толку дека речиси поцрне за мене. Кога дојдов на површината повторно, видов дека неговиот пријател се врати и тој ме погали од страна на нозе. Кога го добил кон пичката, тој се чувствува нежно и ме погледна и се прашував каде ми гаќи нема. Јас само кимна со главата на неговиот пријател кој штотуку заебана мене толку убаво и тие двајцата почнеше и почнаа да зборуваат грчки на едни со други.

Бев наскоро ми е јасно она што го зборуваше за, бидејќи сега тие почнаа да се врти ебат мене. Штом тоа заебана ме знаеше дека тој се приближува оргазам, тој ја напушти собата за својот пријател, наместо. Се прашував себеси дали тие го направиле тоа порано, но не е важно, добив две убави петлите и не може да се одржи назад, но имав оргазам дека речиси чувствував како грчеви, но тоа беше неверојатно прекрасно. Тие не се откажат се додека не беше целосно исцрпена и тие двајцата се испразни во мојата пичка повторно.

Потоа реков дека морам да си одам дома и на човек кој ме одведе до возеше мене дома, во автомобилот. Тој ми падна само надвор овде и ме праша дали може да се сретнеме повторно. Јас само реков, Без ова беше убаво, но тоа е единствениот пат. Јас ќе имам дечко тука и тој е на чекање за мене.

Јас секако е и љубоморен и stormkåt на нејзината приказна, а јас бев сега и милував нејзината фирма гради и бутини и нека моите прсти отвори ја малку болно cum исполнет пичка. Таа беше прекрасно удобно и возбудлив и јас уживав во неопислива да се доживее нејзината nyknullad но сепак возбудени. Јас, исто така се чинеше дека таа мирисаше малку различни во пичката и сфатиле дека тоа е момците Dicks и сперма се чувствував. Дојдете и видете дали можете да добиете се случува за мене повторно, но бев малку претпазлив од мене добива болно на глувчето, рече таа и се шири нозете така што имав целосен пристап до нејзиниот сладок, влажни, ново заебана пичка. -Господи, колку те сакам ", вели таа, како јас полека ги пикнав хард рок петел во нејзиниот лизгава, välknullade пичка. Играв доволно личен рекорд таа ноќ и не знам колку пати сум squirted во неа, но се сеќавам толку добро што таа беше болно меѓу нејзините нозе и имаше малку проблеми со одење следниот ден. Оваа приказна е како што реков на почетокот сосема точно и се разбира во реалноста.

2 Responses to "А вистинска приказна за неверство дозволено"

  1. Johanna:

    Ви кажам добра и ме тераше роговиден од вашата приказна.
    Штета одеднаш одлучи да имаат гаќи вечерта.
    Продолжи ние добро да се надеваме ...

  2. Jonas:

    Кој верува овој вид skröna.Sådana овој идиоти едноставно не можат да finnas.Kanske заразено и можеби бремена девојка ве тера да се разбудам од фантазија светот

Коментар А вистинска приказна за неверство дозволено