Патот кон свингери живот 3

Ние помина саботата по долга лага-во, Стокхолм Музејот на град и шопинг. Пред се вративме во хотелот, отидовме на Kungsholmen област да ја посетите продавницата Ева колекција. Ние двајцата чувствуваа дека овие ноќни искуства, сакавме да се доживее повеќе пати и зошто да не купам соодветна облека за таков вид на контекст. Очигледно, повеќето од посетителите на R & M не се украси во одреден начин, но за нашите сопствени дел, ние мислевме дека ќе се чувствуваат повеќе возбудливо да се чувствуваат малку облечени убаво премногу. Жена ми немаше промена на облека со него и не сакаат да дојдат во клубот во иста облека две ноќи. Таа, исто така тајно сонувале да имаат нешто навистина секси да се стави на, таа дојде до. Можно е, тоа би можело да се сигнал за другите дека ние сме заинтересирани да дејствуваат заедно премногу, мислев.

Бевме единствените клиентите во продавницата кога стигнавме и дамата сопственик посветен на сите своето внимание на нашите барања. Прво сакаше неговата сопруга да има елегантни, секси здолниште. По обидот на некои од кожата и палто, таа заглавил во кратки, тесни здолниште во црна вештачка кожа; Стилски и вкусно, но не поголем предизвик од тоа би можело да се користи во други контексти од чиста fetishfester. Со цел да се имаат во текот на овој купив три пара црни чорапи со стилски чипка врвот и елегантни црни жартиера појас. За горниот дел, таа нека дама сопственик на товар во целост од страна на стил.

Таа сака да ја нагласи круг, со полно гради. Тоа заврши со врвот во црно вештачка кожа, која беше само поддршка за бистата и лево брадавиците бесплатно. Додадено на ова е транспарентен црна блуза, кратки и толку тесна што изгледа најдобро кога стави првите три копчиња беа раскопчана. Неговата сопруга се двоумеше, ова ми изгледаше малку премногу предизвик, си помисли таа. Сопственичка опстанал. Тоа беше нов клиент, а исто така, коментираше стил со "срање убаво." Сопругата попушти со коментар дека тоа би можело да има шал над рамената, ако тоа се чувствува премногу гола. За мене, ја купивме елегантни, тесни кожени панталони. На патот назад до хотелот таа купи во една мала продавница, црн шал на груб волнени nätvirkat. Дупките помеѓу Шевовите биле повеќе од еден сантиметар во големина, па шал не беше многу сеопфатен, но очигледно тоа беше уште што мислела дека е потребно да.

По туш, сауна и краток одмор на креветот е време да се облекуваат за вечер. Имавме купивме вечер носат, сега тие ќе бидат во реалноста. За мене тоа беше едноставна: А сиво кошула и новиот кожени панталони без долна облека. Па таа мораше да биде. За неа, тоа беше повеќе долготраен процес, кој сепак на крајот заврши со облеката што беа купени за денот; troslös со жартиера појас и на отворено биста врвот. Тоа не беше клубот што беше проблем, но прашањето е она што ние треба да направам пред да одиме таму. Луѓе се чинеше дека прекршоци дојде само по десет или така.

Па, ние бевме гладни, па ние ја метрото во текот на Zinkensdamm на 06:00 и индиски ресторан го посетивме за прв пат. Овој пат добивме прекрасно добро и вистински индиски tvårättersmeny. Спроти мене седна најубавите и најсекси жена можев да мислам на во нејзината долга црвена коса, нејзиниот шал над нејзините раменици и прозирна маица раскопчана добра дистанца надолу провалијата. Таа се обидуваше да се повлече нејзиниот шал кога келнерот дојде, но тоа не може целосно да се скрие само брадавиците под тенка ткаенина.

По осум чувствува завршивме во ресторанот. Плативме и привлече нас кон Марија плоштад. Но, времето не беше доволно, ние мора да стори нешто. Решивме да бидеме многу внимателни со алкохол, да не нека вцепенен чувства, но сепак одлучи да pop во еден паб. А многу луѓе, но има простор на ѕидот клупата на мала маса. Седна со цел да се задржи на масата додека јас би магазин пиење.

Кога ќе се сврти со пиво во едната рака и голема чаша сок од портокал во други, гледам дека таа веќе е осудував. А дечко е потпрена на ѕидот на левата страна и обидете се да иницира повик. Јас, исто така види дека нејзините долги нозе во комбинација со ниска клупа те прави да изгледа директно во фуста. Таа нема да се одржи нозете заедно. Јас не мислам дека таа знае што таа го прави и колку јасно таа самата изложува, но јас не сакаат да преземат ризик да ја посрамоти, но не сака да каже ништо, но наместо тоа, низ мојата позиција и со поместување на табелата малку да ја добие да не насочат своите нозе директно до пречката.

Седевме таму за подолго време. Таа се сврте и ги сменат своите позиции неколку пати, фрли вилица со момчето на неговата друга страна, се смееја и, генерално, беше живи. Сфатив дека имаше шанса за мене да се влијае на начинот на кој таа имаше нејзините нозе. Таа е извонреден моето бебе. Додека таа беше внимателен да ги пратите на нејзиниот шал да се обиде да се сокрие градите, па таа се чини сосема рамнодушен или несвесни за она што таа се покажува под здолниште.

Таа се пресели блиску до мене и го постави неговата лева нога во мојот скут. Таа обично тоа го прави понекогаш, кога таа сака да се чувствува тесна. Јас, исто така се допаѓа, но мојата реакција сега ви беше: По ѓаволите, мора да постои целосна транспарентност во право во пичката сега. Моите мисли развиорен во главата. Таа може да биде свесен за она што таа го прави? Може таа навистина да биде свесен дека таа покажува пичката за 7-8 момци седнат карши нас? Може таа навистина имаат скриено толку силен exhibitionistic возачот што таа го прави тоа намерно? Или е таа тоа го правам за да ги тестира мојата реакција? Ако таа сака да ме тестираат, како што таа го сака дека јас треба да одговори? Сега тоа беше јас, кој се чувствуваат несигурни и засрамени. Тоа беше нејзиниот цел?

Решив да си игра кул, не велејќи дека ништо, не прави ништо, но само седат таму и нека одлучи како ситуацијата ќе се развива. Ние ќе одиме, праша по еден миг. Да, јас одговорив, иако бев свесен дека тој сè уште беше доволно рано за да одат на R & М Можеби таа мислеле дека ги виделе доволно, си помислив. Тргнавме и онака чекори исток по должината Свети Павле Улица и влегуваат низ сега запознаени подрумската врата. Беше како и обично, го поздрави од страна на неколку во фоајето, кој ги зеде нашите капути, сега дури и нејзиниот шал, и ја спушти ова во плакарот. Жената зад шанкот пукна во еден одобрување насмевка кога жената соблече и предаден нејзиниот шал со уверен претставуваат и покажа дека вечерва беше облечена за успех.

Ние влече себеси полека нагоре во просториите, но остана стои во ходникот надвор од мала соба само да се види луѓето. На креветот лежеше средовечен пар и помилував едни со други тивко надвор од облека. Ние погледна во филмот соба. Имаше неколку кои седеа во pews, но една жена во црвен капут фустан стоеше потпрен напред против главниот предниот ред и беше заебана од позади. Ние ни привлече поблиску. На црвен фустан беше долг, но имаше цепнатинки до половината на двете страни. Сега дека задните беше укината на задната страна, имаше слободен пристап за нејзиниот дечко. Тоа беше една убава и возбудлива глетка. Јас застана зад мојата мила, раскопчана две копчиња за да ја блуза, влезе прстите од десната рака под ткаенина и нежно милувајќи ја брадавица, додека ние уживаа во спектаклот.

Кога ќе излезе во ходникот повторно стоеше таму неколку Јас признати од вчера. Јас не би ги забележал во најголем чинеше да оди наоколу и да ја направат атмосфера за другите. Ги прашавме нашите следната врата и бакна. Секако, по некое време ние се чувствува своите раце на нашите тела. Тоа е во ред, нежни милувања на вратот, грбот и над мојата цврста, skinnbyxklädda задниот дел. Ние бевме инспирирани и бакна интензивирање; не би ги споделите со едни од други усните и јазици, додека жената следната заинтересирани во ништо повеќе за мојот грб. Конечно, ние се уште ги споделите со едни од други усните. Се сретнавме со друг пар изглед и секој се насмевна. Никој не рече ништо, но го видов во очите на прашањето дали ние уживаше своите милува. Кимнав со главата да.

Тие пролази еден чекор поблиску до. Ја турна својот пат во зад неговата сопруга и fondled со рацете стомакот и колковите. Жената раскопчана кошула последниот копче и почна да се милувам градите. Јас завршив како малку на страна, се двоумеше, но потребна храброст за мене. Јас се лизна зад другата жена и се наметнува мене против нејзиното тело, како почнав да се истражуваат со моите раце. Таа имаше обичен фустан; прав, коленото должина, низок сјај на ткаенината, прицврстување на задната страна. Јас милував нејзината надвор од ткаенина, но тоа е тешко да се влезе во кожата. Се чувствував во сите случаи мали, убави цврсти гради, без градник, сјајни ткаенини. Таа се наведна напред, бакна и лижеше на градите на неговата сопруга. Јас ја искористи можноста да се стави својата рака на henens нозе и ја гали бутовите додека јас го крена фустан. Сфатив дека таа имаше stayups и сфатив дека таа имаше мазна избричена пичка без гаќи. Мојата возбуда се зголеми.

Никој не рече ништо, но нејзиното дишење стана се повеќе и повеќе слушлив. Кога ќе ме наведна да подобар пристап до милувам пичката од позади, меѓу неговите нозе, јас исто така може да се види дека жена ми со нејзината рака зад грб успеал да ги собереш ерекција петел момчето. Зедов дека како потврда дека тој мора да биде во ред за неа јас милував пичка девојката е премногу. Луѓето доаѓаа и си одеа постојано околу нас. Некои останаа и гледавме за некое време, но немаше ништо што се грижи за на сите. Мојата сопруга погледна другата жена, и праша со поздрав кон малку кревет соба, ако таа би се согласиле да одат таму. Таа кимна назад. Неколку веќе беше таму, но на креветот беше голема така што сигурно ќе се вклопи.

Мојата сопруга ја презеде иницијативата, со петел момчето цврсто започна чевлите надвор и запиша во кревет. Девојчето Јас милував ме праша да ги повлечат надолу на патент во грбот, а потоа ослободен по фустан на подот пред таа се надоврза на душекот. Стои на колена јава моите нозе таа го отвора сега копчиња на мојот панталони и го извади својот петел како таа почна да си го цица. Жената самата scooted до нејзината тесна кожа здолниште до колковите, така што на другиот беше доаѓаат во пичката. Се наведна премногу напред и почна да ја лижат. Имаше сега мене и мојата сопруга на нејзиниот грб во кревет заедно и стана двете погали да небесен височините на странски пар кој ние не рече ни збор да, Надреални, но прекрасна. Јас, исто така забележав зголемен интерес од луѓе надвор, како се повеќе и повеќе остана на прагот да се добие увид на она што се случило.

Јас влечат неговата сопруга поблиску, толку блиску што би можеле бакнуваат кога ние се сврте еден против друг. Ние останавме долго време во длабока јазик бакнеж, а кога ги отворив очите видов дека третиот пар во кревет сега и клекна и ги милував градите на жена ми и стомак со рацете. Тоа беше многу возбудливо да се види, и очигледно многу возбудливо да се знае премногу, затоа што таа почна да цимолат и фрли главата. Жената вовлечени постават на врвот за мене сега, но со сите своето внимание на неговата сопруга, која почна бакнување и лижење. Мојот кур застана меѓу нејзините бедра. Користење на левата рака, јас успеав да го насочи кон слот и притиснете го во пичката. Таа не реагира. Таа се 'уште целосно фокусирана на за да ги задоволи жена ми.

По неодредени бројот на минути успеа добро, кога жената со рика отиде во пристаништето, а потоа опуштено падна назад. Ние се сврте кон едни со други и бакна, додека другата жена сега седна и почна да јава мене. Бидејќи јас бев веќе sprängkåt тоа не беше многу минути пред јас исто така, доби прекрасен ејакулација снимен право горе во утробата на непозната жена е. Пливаа очи. Се чувствував како да сум изгубил свест за некое време. Кога јас си го поврати присебноста двојка веќе беше на патот од креветот. Јас допре со рака и се изјасни: Не одам. Таа не рече ништо, но се потпираше напред и ми даде бакнеж на устата пред тие двајцата исчезна надвор од вратата.

Ние лежеше таму и се обидел да се соберат нашите мисли и чувства. Бев малку загрижен за тоа што неговата сопруга ќе се чувствуваат дека јас всушност заебана пичка другата жена, и дека јас всушност ужива нешто нечуено. Таа рече дека беше сигурен како таа ќе реагира, но се чинеше ред тоа време. Јас протестираа дека тоа беше задоволство за мене да го видам нејзиниот уживаат само пред, и дека, според тоа, јас само што влегов премногу роговиден да се одолее. Дека е во ред, повтори таа, но сега јас, исто така, можеби ќе сакате да се добие петел друг маж во мене некаде без да се tangles. Секако, реков, но тоа ќе зависи од курсот на личноста и ситуацијата. Ние ќе станам, ме праша. Кимнав со главата и ние излезе на тоалети да се чисти малку.

Ние купи сода на рецепција, застана за момент на шанкот и разговаравме за сенешто со домаќините. Прашавме меѓу другото, ако тие немаа поим за тоа кој беа посетители: тоа беше многу редовните или ако тоа е луѓе како нас кои дојдоа да патуваат понекогаш и ја искористи можноста да го посетуваат клубот тогаш. Дознавме дека многу беа повеќе или помалку редовните, барем луѓе кои Силите препознаат. Но, тие, исто така знаеше дека тоа беше повеќе отколку што кој дојде од друго место во земјата. Тие, исто така, прикажана на огласна табла, каде што луѓето би можеле да постават знаци да бараат контакт со другите во нивната заедница. Некои го стореа тоа, но никој од нашиот град.

Седнавме на клупата до влезот. Сфатив дека мојата мува беше отворена, но се чинеше како не е важно на сите да го затворите. Неговата сопруга седеше веднаш до кожа горниот со голи гради. Блузата беше очигледно оставени на креветот. Една жена стои во близина почнаа да зборуваат за нас. Праша каде што живеевме и да бевме тука, многу пати. Таа и нејзиното момче, исто така, подигнат од мал град и бев таму за прв пат. Таа беше темно и убав, очигледно со некои азиски позадина. Нејзиниот дечко сега дојде од тоалетот беше премногу темно, но сосема шведски изглед. Жена ми праша дали ние ќе бидеме во "на некој поубаво место." Тие дојдоа и добивме место на каучот во внатрешната соба. Девојките во средината и ние момци на страни.

Почнав да го бакнува и бакнеж на жената, таа се стави нејзината рака под кошула темница девојката и почна да ја милувам. Момчето погледна повеќето од ТВ екранот со порно и, генерално, се чинеше малку несигурни како тој треба да се однесуваме. Но, кога неговата сопруга имаше извадено гради другата девојка од градник и го зафрла нејзината кошула, па секој можеше да се види, тој изгледаше како да го ценат. Таа се спушти на девојка секс и почна милува курот наместо тоа. Тоа беше доста уморни и побара доста внимание да се ажурира еднаш. По долго време на каучот, го прашав дали би можеле да ебам за реално. Таа кимна со главата и стигнавме да се обиде и да ги собере на креветот.

Имаше веќе два пара и иако се обидовме да ни навлезат, па ние не добивме доволно простор да се легне. Ја прашав, наместо да се потпреме напред на ѕидот. Таа го направи тоа. Ја поткревав здолништето и ја стегна неговиот пенис од позади. Ние заебана за толку долго. Кога почувствував дека навестувања на дека оргазмот ќе дојде, јас забави или запре пред да продолжите. Сметам дека ова да се возела е најправеден позиција, но исто така знаат дека жената не им се допаѓа. Таа сака да се соочуваат со едни со други, па тие може да се види едни со други очи. Конечно доби до еден пар од креветот. Оние кои беа најблиску потоа се преселил од страна и даде начин за нас. Ние ни утврдени во мисионерската поза и сакан интензивно неколку минути пред ние двајцата почнаа задишан во голема мера. Успеавме уште еднаш да заеднички оргазам и го прегрна среќни едни за други.

Ние се појавија, тогаш, исчистени некои алишта, отиде во тоалет и одлучи да си одам дома сега. Прашавме на домаќините да нарачам едно такси и производство outerwear. Сопругата а потоа дојде дека таа пропушти нејзиниот блуза. Отидовме во и погледна во големиот кревет собата каде што мора да се заборави, но не најдоа. Таа мораше да го направи со палто и шал. Назад во хотелот ние падна во кревет и спиеле за спиење прекрасен ноќта.

Usel!GodkändBraMycket braSuverän! (Не гласови)
Loading ... Се вчитува ...