Sara Дел 3

Сара проголта тешко. Пред неа стоеше Самуил, нејзиниот очув, бидејќи на возраст од три и нејзиниот близок другар за неколку месеци, и ја праша галене себеси пред него. Зар не беше доволно чудно што тие имале секс заедно? Иако даде она што тие го направиле досега толку добро мастурбација сосема невино. Дури и така изгоре образите како таа нежно го допре тешко приклучок со прстите.
- Не постои. Самуел се насмевна како бели заби тлее. Се разбира дека може галење сте таму, многу дури, но тоа не беше местото каде што мислев.
Тој не објасни понатаму. Рацете на sara се тресеа повторно. Првиот контакт, само надвор од гаќите, доби стомачните мускули на договорот отсечен грчеви. Бог ... На гаќи беа потопени. Се чувствува дека нејзините прсти беа лепливи како таа нежно го погали над влажна ткаенина. Чувството ја прави затвори очите. Таа се престори дека е прсти Самуел, но тоа не беше ист. Додека прстите на Samuel беа долги, силни и малку груба така беше нејзината витка и пократко. Таа се погали потешко. Нејзините очи полета отвори кога ја слушнала Самуел стон. Тој се повлече од неговата шорцеви и застана гола пред неа. Раката беше затворено за курот. Тој погали полека како што тој се загледа во неа. Sara продолжи да се милувам преку каиш гаќи. Тоа беше убаво, но таа посака дека Самуил го стореа тоа, наместо.
- Ве молам, прошепоти. Самуел ... Како да имаше доволно, тој отиде кај неа и клекна меѓу нејзините нозе. Тој се повлече гаќите на страна, а потоа тој беше таму.
- Åååhhhhh .... Неговиот јазик врвот опасан teasingly во нејзиниот клиторис неколку пати, тој ја грицкаше на лабиите, издишува топол воздух над неа и ја извлекол неговиот јазик постојано над неа муцката секс пред тој заглавен неговиот јазик во неа. Sara стегнати и мораше да копаат ноктите во кожа фотелја за да не викање надвор исправен. Особено кога Самуел имаше еден од неговите долги прсти слајд во неа.
- Не се одржи назад, тој дишеше. Нема ништо сакам толку многу во светот кои те чуе крик на задоволство. Тој се пресели прстот, го донесе полека во и надвор од неа, ја прави writhe во мачени задоволство. А рапав плачат направени натера да се насмевнам. Можеби треба малку повеќе охрабрување? Одеднаш тој свиткана раката негова и почна да масажа на Г-точката.
- Aaaahhh! Sara привлече во лак, шокирани од ново ниво на уживање. Ох! Ох ох ох aaaahhhh!
- Hmmmm, таинствен Самуел, додека тој повторно почна лижење неа. Изгледа како да сум го погоди само десно. Тоа навистина јурнува надвор од вас. Шунка стави устата над неа clit и почна цицање тешко на неа. Друга прст лизна во нејзината слатка пичка мачени. Тој звучеше во брз ритам слајд во и надвор додека другите цврсто масиравме нејзината Г-точка додека таа беше на работ на оргазам.
- Sssss-Самуил! Snällaaa! Земи ме некаде гајле, јас ви треба во мене!
Тоа фрустрирани фантастичен го направи кискане возбудено.
- Дојди кај мене Сара. Вие сте толку блиску, гледам тоа за вас. Тој pullade нејзиниот помоќен, побрзо, и Сара вчудовидено праша неконтролирано. Прстите ... здивот ... неговиот јазик ... О Боже!
- Ах! Ах! Ах! Ах! AAAAAAHHHHHHHHH! Целото тело стресе со сила кога оргазам помина низ неа како неконтролирано плима. Самуел погребан своето лице во скутот повторно и лижеше лакомо себе секоја капка од нејзината пичка грч дух истиснати од него. Задишан таа потона Ihon во голема столица кога и избледени на оргазам. Самуел се исправи и збрише нејзиниот сокови од лицето со опачината на дланката.
- Прекрасен, тој дишеше. Тотално ебат прекрасна. Тој ја грабна неговата позиција, повторно, кој сега е толку голема и подуени што се чинеше два пати поголем од вообичаеното. Правиш мене толку страшно роговиден Сара. Мари е како риба стап од вас.
- Не зборувај за неа кога сте со мене, таа стенкаше збунетост да одговорат. Таа имаше многу моќен оргазам, бидејќи Самуел почна да спие со неа, но тоа заврши дефинитивно во првите десет. Таа се стресов повторно, но не нервен тоа време. Тој го виде тоа и почнеше.
- Како сакаш. Но, сега сте биле задоволни. Сега е мојот ред.
На разочарување ја погоди како гром.
- Сакате да ви ја цица, додека не дојде премногу?
- По ѓаволите, не, тој се смееше и таа беше преплавен со олеснување. Јас сум поминала една недела без ебам вас, јас не одам да ја изгуби сега, дури и ако тоа е проклето убаво да монаси се изјасни како добро. Овој пат ние подоцна. Тој ја зафрла на нозете со непредвидлива. Токму сега тоа е вашиот пичка сакам, а не вашата уста. Сара стенкањето беше прекината од страна на неговиот жесток притисок неговите усни врз нејзините. Неговиот јазик испреплетени со нејзино во жестока борење натпревар. Од скоро се раскина далеку од неа и очите фламбирани во неа полошо од било кога.
- Одредување на сите четири, тој growled. Сега одеднаш!
Sara речиси се фрли долу на МАТ и вашите раце брзо најде влечење во мека Fuzz. Зад неа беше Семјуел на колена. Тој ја зграпчи хип со една рака, а со другата тој управува неговиот петел право. Големи, пулсирачки глансот допрев потопено отворање. Smack!
- Aaah! Sara winced кога тој ја навлезе со хард истрел. На жешкото врв допре нејзиниот најскриената и големи топки поднесена против нејзината влажна клиторис. Ох!
- Ughhhhh ... Saraaaaa! Самуел ревеше зад неа и почна bumping во неа со насилство, неконтролирано шок. Секој пат кога крена ногата малку подалеку од земјата и таа писна.
- О! Ох! Ах! Ах! Ах! Ах! Да! Да! Ох! Ох!
- Ух! Ух! Ох! Mh! Пеколот толку убаво! Ох! Mh!
Прстите на Samuel зафати толку цврсто на колковите таа излезе сомнение ќе го каснуваш нив.
- На-на-на-на-на-aaaaaah! Да Да Да! Aaaaah! Не престануваат! Да! Да! Ооох!
Пот течеа на нив. Брзо темпо и тешки момци во чекор со беснее музика се уште тече надвор од говорниците ... Сара се чувствува како животно кој очајно се држи за парење. Самуел се наведна над неа, таа го почувствувале неговиот задишан здив на вратот, што само ја зголеми нејзината возбуда. Брз и тешко шест беше најверојатно најдобриот знаеше. И Самоил бил експерт за двете.
- Aaaaghh! Сара! Aaahh! Aaah! Аааа! Пеколот! Ооох!
Smack! Smack! Smack! Smack! Не дека кога тој ја навлезе така што скротумот шлаг против клиторисот. За секоја фотографија, тие извикуваа неговото задоволство, fittsafterna течеше надолу по нозете на Sarah и го фрли секој пат кога петел повлече од неа.
- Да! таа викна. Да! Да! Да! Сакам вашиот петел! Ооох! Ох! Ох! Ох! Да! Аааа!
- Дали сакате мојот петел? вчудовидено праша Самуил. Сакаш да спреј во вашиот пичка? Ќе спреј сте толку полн што излегува од вашата уста! Ооох! Ооох! Ооох! Ооох!
- Да, дојди ми! Дојде до мене! Ох! Ох! Да! Да! Aah! Aaah! Сем! Ох!
- Ооох! Јас ќе! Аааа! Аааа! Аааа! Јас ќе! Јас ќе! Јас ќе! AAAAAAAAAAAHHHHHHHHHHHH!
Во истата секунда како Сара почувствува првиот млаз топла cum на Samuel пополнување нејзиниот внатрешен дојде нејзиниот втор оргазам.
- AAAAAAAIIIIIIIIHHHHHHHHHH! Таа викаше гласно, ги отфрли сите инхибиции правилно. Самуел испорачани во последните неколку болни тешко испакнатини додека неговиот кур виткаше и 'бликаа во неа. Тој ја објави така нагло дека таа падна нанапред на килим. Груба тој ја заврте, така што таа е легнат на грб и навлезе неа повторно.
- Сара, тој завиваше и почна да ја бакнува. И тој притисна устата против нејзина, лепење неговиот јазик како далеку во устата што може. Цело време тој остана на врвот на неа, и се чувствував како долго, прекрасни вечноста, тој лежеше småjuckade, како ако тој не би можеле да добијат доволно.
- Mmmmmmhhhh .... таа стенкаше. Самуел ... Самуел ... Åååååhhhhh ...
- Сара ... Вие вкус толку добар. Тој се наведна и го зеде тешко, розова брадавица во устата. Додека тој вовлечени и лижеше на тој продолжи со неговите удари и секое движење течеше повеќе cum меша со сперма долу на МАТ. Тие ќе бидат принудени да се мијат пред Емил и Марија дојде дома.
Конечно, Самуел беше принуден да се повлече од неа. Со некои напор, тој го земал на нозе и нека очите слајд над неа.
- Светиот срања, тој промрморе, и се стрча неговата рака преку неговиот rågblonda RUFS. Вие сте толку проклето секси кога ќе се nyknullad Сара дека би можел да се стави на вас повторно во моментов.
- Mmmmhhhh .... Не против мене, иако не сум сигурен дека ќе ја преживеат.
Дека тој само се насмеа на.
- Станувај. Ние треба да се истуширам и двете. Заедно.
- Дали ви се? таа ишмркав кога тој ја помогна да се нозете. А постојан прилив на семе и fittsaft Истрчав надолу нозете. Брзо собрал Самуел до неа во рацете.
- Тоа е непотребно да се плеткаме долу повеќе од тепих, тој се смееше како што се упатија кон бањата. Тоа ќе биде доволно тешко да се објасни на Мари, каде што помина.
- Велат дека јас истури кокс на него, зашепоти sleepily Сара да се одговори. Таа секогаш беше успана да оргазам, особено кога тие беа толку силно изјавуваат дека дадов Самуил. Јас го направив тоа кога бев млад еднаш и моравме да го испрати во хемиско чистење. Самуел насмеа повторно кога тој започна да ја отвори вратата на голема бања. Неговиот поглед падна на када, кои лесно може да се сместат нив двете.
- Ние мора да се искапат заедно некои вечер, тој одлучи. Секс во када е многу убаво.
- Дали е секс мислите за? праша кога тој ја утврдени во внатрешноста на вратите на туш кабината. Се чини дека барем тоа.
- Воопшто не. Мислам дека за многу работи. Како на пример колку би било убаво ќе биде да се добие пена и мијат.
- Шест, како што реков.
Ќе почнеше во неа.
- Тоа, рече, тој се согласи, и ја влечат во неговите раце како што тој се сврте на вода.

Коментар на Sarah Дел 3