Кралицата Есен - Дел 1

ПРЕДУПРЕДУВАЊЕ: Овој дел или други делови вклучуваат: БДСМ, ропството, förudmjukning, тепањето, пирсинг и тортура во olka форми. Ако било кој од ова се смета за навредливи, прочитајте понатаму.

-Се во приказната е чиста фантазија

Jocelyn погледна наоколу брзо да бидете сигурни дека никој не следи, тогаш таа се мазни чекор во една уличка. Кул ситен дожд, нејзиното рамо должина црна коса лепење на рацете, а неговата светлина чекор беше слушната речиси против сега малку влажна калдрма патот. Jocelyn изгледаше многу добро, дури и според alvmått, со кафеава, темно, бадем во облик на очите и многу мазна, речиси бледа кожа, што многу би рекол е 'совршен'. Нејзината витка фигура со но не премногу големи гради и многу тесен појас беше нешто што го направија другите жени да завист неа и мажите да провериш еднаш екстра.
Ноќта беше уште млад, кога таа стигна на пазарот каде што ќе се сретне со своите војници, кого таа претходно во текот на денот се инфилтрирале во главниот град, заедно со. Успешна мисија досега, кога таа веќе саботиран четири големи исфрлувачи и запалија две оружја акции.
Jocelyn Seianadras, кој беше нејзиното вистинско име веќе долго време се на врвот на секоја "најбарани листи" на континентот, но тоа не го спречи нејзиниот герилска војна во најмала сега траеше три години, тоа беше прилично привлече повеќе следбеници и Сојузниците исто така го мразеше новата влада. Таа почна да расте уморни за покренување на оваа навидум невозможни војната, таа беше, и после сè, кралицата на сукцесија на престолот на големиот alvlandet Зборувајте Dras, а откако нејзиниот сопруг починал во битка во близина на границата со Seraad'Thar таа сама предводена оваа безнадежна борба.
"Тие треба да бидат тука сега." Мисла Jocelyn како таа изгледаше во текот на празни пазарот. Тоа беше нејзината најдобра мажите и тие никогаш не биле пред крајот, но по десет минути на чекање, таа си помисли проблеми. Таа sneaked надвор од улица и ги слушаше внимателно со одличните alvhörsel, но единственото нешто што можеше да се чуе беа гласови и тропот на оклоп од многуте sökpatrullerna сега почна чешла градот за напаѓачите. Таа одлучи да се стигне до пристаништето каде бегаат брод ќе ги собереш. Тоа беше добивање малку време и таа веќе слушнале плачот на чувари само еден блок далеку. Jocelyn побрза низ пазарот, и во текот на другата страна, го зеде еден последен поглед, а потоа почна да го следи главниот пат до пристаништето. Познатиот солена мирис се сретна со неа пред таа да ја видите првата чамци. По неколку минути, таа пристигна во главното пристаниште, светло магла лежеше во текот на кејот и трае некои од бродовите. Патроли сега биле само неколку стотина метри зад себе, и Jocelyn изгледаше истакна во текот на многу бродови. Конечно дојде светлосен сигнал чекаше, три брзи удари од една од поголемите бродови. Таа излезе на широк дрвени дига води до бродот, додека sökpatrullerna достигна порта. "Зошто не сте buzzed исклучено и помогна сидро?" Извика Jocelyn малку караше, кога таа се приближува на трака. Таа погледна во текот на страна и видов една десетина натоварени самострел, која беше насочена кон нејзиното срце, и таа сега припаѓале на градот чувари беа фатени и претпоставам дека таа има двојно повеќе самострел против неговиот грб. Таа проколнати неговата негрижа и дека таа чекаше премногу долго на пазарот. Jocelyn погледна френетично околу за бегство но таа знаеше дека ако таа се широчината само една коса, таа ќе има најмалку триесет стрели во себе. И како одговор на говорот, слушнала нешто познат глас од плажа, "Дали сте некои трикови за да пука моите луѓе да го убие."
Тоа беше генерален Zeith'Khan еден од многуте високи благородници кои менуваат страни во текот на новиот режим. "Ти го направи она што ви кажам тука, но да имаат повеќе од твојата гордост боли ... Твојот Височество", потоа тој со насмевка, која Jocelyn не можеше да се види, но беше сигурен бев таму.
Таа знаеше дека таа беше закопчан, и знаеше она што беше сега се очекува од неа. Таа согласив полека, а потоа привлече исклучи својот меч и лак и нека падне на мостот. Таа полека соблече оклоп плоча за оклоп плоча и, исто така, нека падне тропаат одредување на мостот. Таа се сврте полека и погледна на плажа, која веројатно била педесет мажи со нивното оружје нацртано, а меѓу нив Општи Zeith'Khan. "Понуда на вас малку, кралица Seianadras, тоа е долга ноќ за моите луѓе .. земете одмор. "Са општи со охрабрувачки гест. Jocelyn му даде убиствен изглед, но знаев дека нема поента да се зборува назад. Таа полека соблече врвот, а потоа дури и гаќи, а беше пречекан од свирки и навредливи коментари од толпата кои се види внимателно го следеа шоуто.
Кул ситен дожд погоди нејзината гола кожа, таа се стресов и доби goosebumps поттикнувајќи кај брадавиците на нејзиниот совршен градите да зацврстуваат и покажувајќи малку нагоре. "Земи три чекори напред, а потоа долу на колена!" Сега лемење генералот тешко глас. Кралицата зеде три лесни чекори напред на мостот, а потоа падна под на колена. Тишина за некое време, и единствениот звук беше бранови против брегот.
Иако таа одбиваше да ја признае тоа беше Jocelyn малку возбуден од целата ситуација, таа беше озлогласениот бунтовниците и почитувана кралица, голи, на колена и беспомошни пред можеби педесет мажи.
"Што чекаме?" Мисла Jocelyn кога таа застана на колена во дождот за некое време. Но, таа наскоро доби својот прашање одговори, тогаш rasslandet на ланци беше слушната кога двајца војници носат малку се протне низ толпата до Генералниот Zeith'Khan. Тие се спушти ковчегот како што беше дружење синџири и лисици направен од челик, надвор на теренот пред воопшто. Генералниот отвори градите и извади тежок јаката на челик, во прилог на долг синџир, тој dangled onskefullt со него, а потоа рече: "Сакам мојот крал става на оваа себе, а потоа се повторува следново:" Јас сум ова не кралица на разговор Dras, јас сум од сега па натаму позната како кралица на болка. " бидејќи ние знаеме дека тоа е она што ќе биде Jocelyn "." лази сега се тука! ", потоа со остар тон.
Jocelyn тешко може да поверува на своите уши, не само дека тој ја фати веќе, тој ќе ја förudmjuka колку што е можно исто така. На чудна работа е дека почна да Тингл меѓу нејзините нозе додека тој зборуваше зборовите: "Кралица на болката". "Што не е во ред со мене?" Помисли дека таа луто. Таа се двоумеше.
"Јас сум броење до десет Jocelyn, за секои десет секунди, ќе добиете рап со својот камшик со сите тука како гледач." Рече воопшто, караше дека не Му се покоруваат.
"А .. "Викна воопшто.
Jocelyn уште се двоумеше, збунети околу своите чувства на лутина, очај и horniness дека почнаа да доаѓаат надолу полека.
"Две .. Три .. Четири .. Пет .. "слуша гласот на генералот чинеше далечна за неа. Таа конечно одмавна со главата и стави рацете на мостот развлечен, и полека почна да лази кон општата, внимавајте да не го добиете деланки во вашите раце или колената.
"Сексот .. Седум .. Осум .. Девет .. "Викна општата кога таа конечно пристигна во јаката од челик што се 'уште се нишкаше во неговиот синџир Zeith'Khan даде внатре Таа го грабнала јака на воздишка, и öpppnade тоа со двете раце, турка назад неговата долга коса и ја затвораа вратата потоа околу своите тенки вратот, и ја стегна повторно, голем катанец, и се надева дека некој знаеше каде клучот е. Челик чувствував како мраз против неа голи вратот и таа се тресело силно.
"Десет .. Единаесет .. Дванаесет .. "
"Јас ова повеќе не е кралица на разговор Dras, јас сум од сега па натаму позната како кралица на болка." Дали Jocelyn со унил глас, проследено со аплауз од публиката.
"Ти беше жал малку бавен, Вашиот Височество, колку удари ќе биде?" Дали Општа и извади HORSEWHIP.
"Две." Дали Jocelyn тивок. "Високо!" Викна воопшто. Тишина за некое време. "Два удари со камшик!" Саид Jocelyn повисоки по некое време со omenad мешавина на лутина и покрај во неговиот глас, што ја прави руменило.
Општите отфрли потоа во синџирот што беше прикачен на ремен, кој беше Jocelyns поводник и доведе неа да се претвори половина кривина, така што нејзиниот совршен задник соочуваат чувари. Jocelyn никогаш не се чувствувале толку понижен и беспомошни, и мислата наскоро крави пред сите овие луѓе имаа поради некоја причина стомакот и абдоменот Тингл неконтролирано. Се срамеше и се надева дека никој нема да открие дека таа веќе беше влажна во пичката. Што среќа беше толку ситен дожд порасна малку и ладна вода нејзиниот хит на грбот и задникот како таа застана на сите четири и чека казната, а таа се надева дека тоа ќе се сокрие ..
* Krracckk * нека прв камшик rappet кој ја сретна над двата задникот, и таа winced низ телото од ненадејната убод болка. Таа си ги гризе усните да не крикне. "Може тоа навистина да биде вистина?" Бил мисла дека помина низ Jocelyns главата. Таа стегнати заби, затвори очите и ги чекавме следните удари со камшик. По чекање што чувствував како цела вечност дојде на втората rappet, два пати толку тешко како првиот. Jocelyn whimpered и опашката истражуван темелно, таа дишеше длабоко и трепна далеку солзи.
Ја слушна оружје на ланци, повторно, и звукот на тешки кожни чизми против мост неколку стражари кои излегоа на мостот. Потоа таа се чувствува силни раце имате на нозете и рацете, и ледените чувство на ладно челик околу неа зглобовите и зглобовите, и, и, конечно, кликнување на звук на катанец дека затвора. Jocelyn отвори очите и виде дека нејзините нозе беа оковани со тешки челични окови, со еден синџир помеѓу нив и друг синџир што се приклучија ги дели истите неколку кои беа околу неа зглобовите. Таа никогаш не беше толку силно оковани порано во својот живот, а идејата на водени врзани на поводник преку големиот град ја правеа речиси да дојде. Тоа го стегна поводник и таа се чувствува spätsen камшикот против неговиот уште болно левата задникот. "Време е да се дојде до плоштадот за прикажување а потоа и директно во затворот тортура комора, за што двајцата знаеме дека сте жедни по живи до вашиот нов наслов, или како вашиот Височество?" Слушнав грозен глас на генералот.
Jocelyn почувствува удари на задникот, повторно, и се повлече брзо на болка, но потоа почна да нежно навивам против градот со синџири тропајќи против калдрмата, а зборовите: "Кралица на болката" одекнува во главата. Кога тие го усвои првиот husknutarna Jocelyn доби друг хард удари со камшик, но овој пат тоа ја погоди во текот на анусот и лабиите. Таа повеќе не може да се задржи и го потресе целото тело на моќен оргазам. Тоа беше нејзиниот прв оргазам во недели и таа вцрвенето со срам надминување на камшик удари со камшик. "Кралицата ужива веќе се врати дома." Дали Генералниот со благодарност насмевка.
Таа потоа се помина горе на голема маса, плоштадот го посети претходно во вечерните часови. Стотици луѓе веќе се собраа за да се види она што е на конфузија. Таа изгледаше збунет во текот на народот и видов придружба која полека се наметнува својот пат низ толпата. Како што се доближи, таа виде дека е новиот диктат раце и самопрогласениот крал на разговор Извлечени: Crezius Sceriae, со свита на благородниците. Тие конечно дојде до масата каде што Jocelyn беше оковани на сите четири со генералниот уште држат нејзиниот поводник. "Кралица на Jocelyn Seianadras, чест конечно ќе се сретнат во лице." Са Crezius со мала лак. "Штета што е во околности како овие." Forstatte тој и гестикулирав кон неа поводник. Jocelyn само glared, некој го мрази повеќе од Генералниот Zieth'Khan беше Crezius Sceriae.
"Сепак, јас ќе ви даде избор, Вашиот Височество." Са Crezius со обноски учтивост. "Заземете ваше место како кралица на моја страна, и зборува за сите планови твоите сојузници и каде да ги најдете. Затоа мора да се добие за да остане во замокот со мене, наместо на градот затвор. "
Jocelyn смета дека предлогот е смешен и плукна на земја пред диктатор. "Jahapp ако тоа е како што сакате." Са Crezius и рамениците. Тој прочисти грлото тогаш неговиот глас и извика со силен глас: "Кралица на Jocelyn Seianadras - Лидерот на бунтовниците, се заробени, и востанието ќе престане наскоро. Ова е крај на една ера и почеток на ново време со мене, Crezius Sceriae како крал. "Аплаудираа Луѓе, иако многу не му се допадна она што го слушнав.
После тоа имаше молк, ја слушна чекори зад него повторно. Некој зграпчи нејзината коса и принудени главата назад, кожена маска тогаш беше во место над главата и некој влечат патент на грбот. Таа изгледаше едвај надвор преку мали отвори во очи, но таа забележав дека луѓето почнаа да ги растера, а тоа tingled цела. Таа немаше поим што да очекувате, па таа беше и нервозен и возбуден во исто време. Мислеше на затворот и доминација на генералот над неа, и таа станува уште возбуден. Конечно ја слушна познатиот глас на Zieth'Khan. "Време е да ги разгледаме во вашиот нов дом, тогаш, душо." И таа беше на чело на затворот.

Коментар кралицата Есен - Дел 1