Надвор од фактот

Го погледна од високите прозорци. Тишината беше како ќебе низ соба. Далеку под нејзиниот наречен улиците на батериски лампи. Светлината фустан висеше над нејзиното тело. Нејзината црна коса ја спушти лабава над рамениците и грбот. На долг широк ракавите достигнувајќи речиси се сведува на полите на нејзиниот бел фустан. Значи тенок превез со кое се предлага секоја линија од нејзиното тело без да открива ништо. Неговите очи тлее во слабо сјајот на факели, даде челик-сини очи, со црвена, речиси огнена боја. И таа чекаше.

[...] Прочитани sexnovell »

Usel!GodkändBraMycket braSuverän! (5 гласови, просек: 3.40 од 5)
Loading ... Се вчитува ...

Кога се укаже можност

Тоа беше едно летно пладне и јас ќе ја посети и со мојата пријателка Ема и Чарли кои бил дома во градот со родителите Kalle во текот на летото.
Ема и јас имав блиски односи едни со други и јас често се прашував зошто тоа не беше со нас.
[...] Прочитани sexnovell »

Usel!GodkändBraMycket braSuverän! (66 гласови, просек: 3.29 од 5)
Loading ... Се вчитува ...

Бањата куќа

Тоа беше врне цел ден, кога мојот дечко и решив да одам до bathhouse, која била центар на градот. Ние спакува сите што беше потребно во одделни торба и замина. Патувањето траеше ine повеќе од пет минути, но тоа беше доволно за да ни се во добра психичка состојба.

Откако таму ние паркиран автомобил, отиде ingom вратата и да се продолжи со исходот да платат, а потоа одеше рака под рака кон соблекувалните кои беа во долг ходник, таму каде што застанавме да се зборува. Одлучи дека ќе се сретневме во вртлогот, пред да се раздели со бакнеж и прегратка. Со насмевка, тој отиде во машка и дамски мене да го променам облека и туш.

[...] Прочитани sexnovell »

Usel!GodkändBraMycket braSuverän! (43 гласови, просек: 3.09 од 5)
Loading ... Се вчитува ...

Ние се обидуваме повторно

Како што реков пред тоа, ни стана секс-оргии полошо и полошо. По последен пат, вели Маргарет жена ми, се чувствувам како курва кога толку многу ме ебат. Се обидов да и 'објасниш дека кога дојде со уште еден петел во пичката, кога возев мојот петел веднаш, додека таа се уште доживеале оргазам е единствениот начин за мене да ејакулација. [...] прочитани sexnovell »

Usel!GodkändBraMycket braSuverän! (49 гласови, просек: 2.98 од 5)
Loading ... Се вчитува ...

Среќен Божиќ

На ден пред брцнувајќи веќе, и јас одлучувам да продолжам во шумата и ми украде елка. Иако живеам сам, тоа е нешто посебно за да има вистински елка е украсен и убаво. Јас веќе изгледаше како еден претходно оваа недела, кога отидов дома од работа. Тоа беше само голем, густ и парична казна.

[...] Прочитани sexnovell »

Usel!GodkändBraMycket braSuverän! (46 гласови, просек: 3.93 од 5)
Loading ... Се вчитува ...

Желба

Седиме на мали и пријатна кафе. Прилично блиску, така што можеме се судрат еден во друг кога ќе се движат. Кожата на кожата. Можете да ги шокира телото во секое време. Јас ја ставам раката на твое. Дали ноктите ми го бакнува рака. Тие гребење лесно во вашата кожа. Вие вибрира секој пат кога ќе се движат fingrarna.jag посно малку напред. Да се ​​доближи. Погледнете колку сте влогови вашиот црвени усни. Погледни она што се доближи до моите усни. Додека не се сретнеме во жешка длабоко бакнеж. Нашите јазици лавиринт во тешка борба. Кој треба да добие други за случајот?

[...] Прочитани sexnovell »

Usel!GodkändBraMycket braSuverän! (13 гласови, просек: 2.85 од 5)
Loading ... Се вчитува ...

Одлична за мастурбација

Земете еден топол есен вечер во почетокот на септември надвор. Седејќи на терасата кога одеднаш гледате нешто меѓу камењата на плажата неколку 100 метри од мојата куќа. Љубопитни како што е, тоа беше брзо до двоглед и ставот дека средбата мене беше да се погоди нокаутирам во мене. Долу на тревникот малку право на водата беше една постара жена топлес и со една рака во внатрешноста на црно бикини panty. [...] прочитани sexnovell »

Usel!GodkändBraMycket braSuverän! (119 гласови, просек: 3.35 од 5)
Loading ... Се вчитува ...

Кога стигнавме дома од северниот дел на

Се вративме на Стокхолм во утринските часови, за да се разбере дека мора да се прочита она што јас ви кажав, мојата сопруга и јас почнав со секс со други, кога таа беше 50. Сега таа беше 53 години, убава, со совршено тело, големи цврсти гради. [...] прочитани sexnovell »

Usel!GodkändBraMycket braSuverän! (34 гласови, просек: 3.12 од 5)
Loading ... Се вчитува ...