Во туш на работа. (А фантазија)

Тоа ќе биде доста толпата во ноќен клуб во вечерните часови. Моите колеги зад шанкот рече дека тоа е голема побарувачка за билети, тоа ќе биде успех, со гостин диџеј беше оток мисла.
Решивме да се јавите во две дополнителни во бар и 2 на сета. Краста и јас бев одговорен за пијалаци и снимки и другите момци беа одговорни за пиво. Стражарите дојдоа во во 20.30 и рече дека е таков притисок надвор дека биле принудени да почнат да најмување луѓе инаку имаше потенцијал за неволја.
[...] Прочитани sexnovell »

Usel!GodkändBraMycket braSuverän! (13 гласови, просек: 3.15 од 5)
Loading ... Се вчитува ...

На средбата со Lisen. Дел 5.

Дел 5.

AV.

Сер Gothenburger

Гонам пешкир и ја бришам малку бик пичка уште еднаш пред да ги бакнувам потечени усни, и нека показалецот помине нула лесно во врска со "кафеави очи".
Слушам Lisen џвакаме нешто што звучи нешто како:
- Не Gote, не повеќе сега, јас не мислам дека можат да направат повеќе. И оставете го газот.
- Да се ​​справат безбедно. Ти си уште млад.
[...] Прочитани sexnovell »

Usel!GodkändBraMycket braSuverän! (26 гласови, просек: 3.42 од 5)
Loading ... Се вчитува ...

На наставникот и ученикот

Мартин се насмеа на Linnea.
- "Ова е навистина добра, ти си добар во пишување.
Ако продолжите вака, вие дефинитивно имаат ВФ "
Linnea насмевна срамежливо во него.
- "Ви благодарам ..."
Таа сега беше доцна во текот на втората година во средно училиште, Мартин ја започнаа својата шведски учител кога таа беше финалист, бидејќи нивните стари учител беше во пензија.
Мартин беше 31 години, доста висок и погледна да останете во форма, очите му беа темно кафеава и длабоко, тој имал прекрасен јаготки и диво бушавиот коса.
Таа го губат следната брадата прв пат го видела, а многу пати таа била блиска да се изведат од тоа како атрактивна таа помислив дека е тој.
Linnea се разбуди од неговите мисли на таа Мартин беше да разговараат со неа.
- "Има ли нешто друго?"
Тој се насмевна во неа.
- "Бр .. или ... Јас .. ohmm ... јас мислам дека се многу привлечни и .."
[...] Прочитани sexnovell »

Usel!GodkändBraMycket braSuverän! (45 гласови, просек: 3,49 од 5)
Loading ... Се вчитува ...

Мој ебам пријателот

Мој Бог толку го курот јас сум. На завртки на курот. Семето мора да биде надвор.
Сакам жена. Но, кој можам да добијам? Сега во овој час.

Тоа е само шест наутро. Тукушто разбуди. Во средината на убав сон. Но, тоа застанавте во погрешно време. Во сонот јас би само за да влезат влажна кур, голема пичка како што јас масиравме со моите прсти. Пичка испакнати надвор во мене од прекрасно храбар и роговиден
жена која стоеше пред мене со твојот газ во воздухот. Во сонот се чувствував прекрасно роговиден сум бил.

Но, јас тогаш разбуди, но да се пука од мојот cum. Знаев дека сега тоа е само една работа. Прв одржи на подготвени и убава пичка. Знаев мојот избор, го зеде телефонот и повика Свеа.

По само неколку сигнали, ја имаше на жица.

- О Боже мој, Свеа, јас störtkåt. Дојди до мене веднаш.

[...] Прочитани sexnovell »

Usel!GodkändBraMycket braSuverän! (21 гласови, просек: 2,76 од 5)
Loading ... Се вчитува ...

Дожд

Дождот чинеше дека никогаш не сакаат да се стави крај јас се повлече да излезат, но морам да, би го испразните мојот фрижидер и гладни сум бил.

Кога отидов до продавница, беше лесно да се купуваат. Не народот, всушност, не еден клиент.

Тоа беше само кога стигнав до исходот јас забележав една жена натоварен до стоки од нивните количката. Одеднаш таа губи пакет на подот. Јас наведнувате, го преземе пакетот и ја дава на неа. Знам еден неверојатно добар парфем, смешка на неа и да се добие убава насмевка во одговор и благодарност.

Во тој момент знаев дека таа е жената што сакав. Јас бев целосно фасциниран од нејзината женска убавина, сладострасна гради, пенливи очи, убава коса сите и многу убави нозе.

Ние беа придружени од продавница. Јас погледна во неа и се чувствува повторно на температурата се зголеми во мене.

Дождот се зголеми. Ми беше мило кога таа ми понуди место во својот автомобил. Ние почнаа да зборуваат, да ни воведе. Таа рече дека таа била наречена Сага и таа неодамна беше разведен. Пред да може да зборува за моето обраќање, таа посочи дека јас треба да си оди дома со неа и се готви и се напијам нешто.

[...] Прочитани sexnovell »

Usel!GodkändBraMycket braSuverän! (11 гласови, просек: 3.00 од 5)
Loading ... Се вчитува ...

Ерик 2 - Јагнето

Сега јас бев сосема нов човек, така го почувствував тоа, во секој случај, сега што сум ги направил мојот sexdebut.
[...] Прочитани sexnovell »

Usel!GodkändBraMycket braSuverän! (26 гласови, просек: 3.42 од 5)
Loading ... Се вчитува ...

Ерик 1 - Деби

Вечерва, кога се разбудив и беше на пат кон тоалетот, слушнавме неочекуван звук на мајка и татко спалната соба. Слушнав мајка стенкаше. Исползив до вратата на спалната. Стоеше малку подотворена, па можев да се погледне во. Јас веднаш се виде дека имаше нешто необично се случува. Тато се постават на врвот на мама и неговиот грб бил однегуван и спуштал до мајката. Сфатив дека заебана. Никогаш не сум видел да ги направи пред.

[...] Прочитани sexnovell »

Usel!GodkändBraMycket braSuverän! (33 гласови, просек: 2.85 од 5)
Loading ... Се вчитува ...

Ебати Фест

Моето име е Анита. Денес се разбудив во некој чуден сон. Видов голема, bamsig петел со кожичката влечат право пред и во близина на моето лице. Во kukens отворањето видов голем пад на сперматозоидите. Се обидував да се дистанцира од тоа и да ја однесете во мојата уста. Но, тогаш тоа исчезна и се разбудив.

Станав, обвивале, истрив тело со балзам нафта и капеше малку парфем меѓу моите гради. Се чувствував малку курот, можеби во меморијата на курот некогаш сум го видел во мојот сон, и тоа не беше, но дека копнеев по човек. Можеби би можел да го најде денес. Мојот пријател Карен и јас би се шетаат градот и да одат на ресторан. Можеби би можел да флертуваат со мене во добар изглед човек. Па сега ние мораше да биде raffigt и примамливо облечени. Јас стави на halvkupig градник и длабоко деколтето блузи и пресече здолниште и високи потпетици. Се чувствував речиси грешни во фустан, кој беше пофален од страна на Карин кога се сретнавме.

По околу еден час прошетка тенок Карин и јас да влезе во лагуна, една од жешките точки во градот. Ние нареди шише бело вино, наздравија и погледна наоколу низ соба. Неколку маси подалеку седна неколку господа во наше време, неколку вистински hotties мислевме. Ми го привлече вниманието особено на една од нив. Тој беше со темна коса, имаше директно парична казна носот, ушите и пропорционални среќна насмевка на неговите усни. Тој беше вознемирено, да разговараат со нејзината пријателка.

[...] Прочитани sexnovell »

Usel!GodkändBraMycket braSuverän! (16 гласови, просек: 3.38 од 5)
Loading ... Се вчитува ...

На клубот

Ова е приказна за авантури вистински двојката на swingerklubb.

ROGER кажува

Јас сум во брак со Kickan. Колку подолго трае бракот, толку повеќе и дојдов да ја ценат.

На почетокот на нашиот брак, па таа ме повика често за да се halvkåt. Секси и навистина роговиден ќе биде кога ве ебеме, рече таа. Треба да бидат возбудени. Потоа ебам најубавите.

Претпоставувам дека мора да се согласи со неа. На ебам јас најдобро се сеќавам се кога обајцата беа соборен курот.

Kickan предизвика мене да непредвидлива надвор барем еднаш дневно. Тоа е добро за нашата пол, вели таа. И добро за вашето здравје. Jerking сте многу, вели таа, да ги зголемите вашите производството на сперма.

Па сега јас секогаш jerking исклучи само откако ќе се разбуди. Не сакам да се разбудам Kickan кои често имаше вечер услуги и треба да спијат.

[...] Прочитани sexnovell »

Usel!GodkändBraMycket braSuverän! (9 гласови, просек: 3.22 од 5)
Loading ... Се вчитува ...

Прекрасно ноќ

Во оваа приказна, која е во голема мера точно им кажува на двајца љубовници, Ана и Адам, поединечно како тие како тие доживеале на ноќта.

Адам
Јас бев штотуку зема мојата прва работа како учител. Предавав англиски и шведски во три средни часовите во училиштата.

Во училиштето беше релативно нов. Тоа беше пријатно и уреден. Уживав во моето време, но тоа беше тешко за мене, бидејќи бев надвор на мојот прв настава работа.
Кога дојде сабота бев генерално прилично исцрпена.

Но, оваа сабота беше поинаква. Неколку од моите часови биле откажани, а имав фатени со закрпи на мостри и други училишен. Јас бев на тој начин за прв пат во возрасти, убаво освежен кога станав и како и секогаш спроведена моето малку програма за вежбање

[...] Прочитани sexnovell »

Usel!GodkändBraMycket braSuverän! (7 гласови, просек: 2.71 од 5)
Loading ... Се вчитува ...