На средбата со Lisen. Дел 4.

Дел 4.

AV.

Сер Gote Фримен

Кога ќе се разбуди следното утро (наутро) и гледа Гледам дека има густ облачен и дожд е во воздухот, па тоа е само да заборавите на бања денес. Риби би можел да се направи, но тоа ќе биде забавно да пливаат со Lisen премногу. Мислам дека во секој случај.
, Откако го завршив моето јадење појадок во мир и тишина, јас да одлучи да го користите ден да се купуваат и погледнете наоколу малку, јас сум, и после сè, тука како турист.
[...] Прочитани sexnovell »

Usel!GodkändBraMycket braSuverän! (13 гласови, просек: 3,46 од 5)
Loading ... Се вчитува ...

Новата учебна сестра

Новата учебна нејзината сестра беше опишан како Бил и неговата прва мисла беше дека тоа е уште една сива и здодевни дама кој го замени стариот, кој се пензионираше по падот семестар. Ерик беше втора година во средно училиште и имав истиот медицинската сестра, бидејќи тој започна средно училиште.

Првата недела по распадот Божиќ и тој сè уште беше поспани, иако тоа беше ручек кога и тој притисна на копчето на рецепција.

[...] Прочитани sexnovell »

Usel!GodkändBraMycket braSuverän! (64 гласови, просек: 3.27 од 5)
Loading ... Се вчитува ...

Карлицата Дел 1

Карлицата Дел 1

Првиот текст порака пристигнаа пред 7 часот, веднаш по тој излезе од креветот. Со насмевка, тој чита нејзината порака е "Што работи тој? Размислувале за вас пред заспав минатата ноќ .... :-) "

Тие се гледа за неколку месеци и сето тоа е уште многу возбудливо. Веројатно тоа е затоа што тие работеа заедно и тоа беше дефинитивно не излезе дека тие социјализира. Од самиот почеток, тие се вклопуваат многу добро заедно во кревет. Таа беше девојка која мислев на самиот себе, беше љубопитен и со задоволство ја презеде иницијативата.

[...] Прочитани sexnovell »

Usel!GodkändBraMycket braSuverän! (22 гласови, просек: 2.86 од 5)
Loading ... Се вчитува ...

Ние помагавме еден на друг да ја исполни нејзината фантазија

Тие го повикаа додека јас седев во автомобилот на пат кон дома од тренинг. Ние разговаравме за да се види, но не најде време. Сега тие се прашував дали би можел да дојде веднаш. Гледав во часовникот и не можеше да смисли нешто што може да ме запре. Освен тоа, бев многу љубопитна да ги пречека.

"Vänninorna", како што се нарекуваат себеси се 2 девојки во 35-годишниците кои вреди да се одреден опис. Ги нарекуваме Лота и Minna.

Лота е шведски девојка која живее одвоени, мајката на едно дете, работи како продавач во ИТ. Таа е темно руса, прилично краток и тенки. Одговара. Нејзиното тело поцрнета и таа има мали конусна гради. Кога разговаравме со секој звук таа секогаш алармирање и среќни. Иако таа работи и патува многу се чини дека таа да биде еден од оние кои секогаш имаат време за сеопфатна одмор. Кога таа ја отвори вратата на својот стан во центарот на Стокхолм, таа беше целосно неизменет и права коса е формирана во опавче.

[...] Прочитани sexnovell »

Usel!GodkändBraMycket braSuverän! (32 гласови, просек: 3.06 од 5)
Loading ... Се вчитува ...

А нов обид од Замена

По Ласе и Berit остана со нас, Ласе стана љубоморен кога видел сопругата ебеме други мажи ", вели Меги, жена ми, како ќе правиме сега? Ние ќе се обидеме уште еден пар? Седевме во вечерните часови и зборуваше и назад. Ние се обидел речиси сè, мојата сопруга кои имале оргазам по оргазмот како многу момци нејзиниот заебана, рече определување вас. Знаеш што ми треба. Да, јас реков дека ужива кога го видов нејзиниот оргазми со други мажи, ќе видиме. Така една вечер наречена Ласе, за да мое големо изненадување, тој беше изнервиран кога отишле дома, љубоморен на неговата сопруга. [...] прочитани sexnovell »

Usel!GodkändBraMycket braSuverän! (22 гласови, просек: 2.59 од 5)
Loading ... Се вчитува ...