Меги сака да се обиде patnerbyte

Таа отиде речиси три недели повторно пред да успее да ме ебе, имаше уште еднаш премногу петлите. Зборувавме и назад за тоа како ние би направиле следниот пат, сусам конечно решивме да се обидете со постојан партнер промени. Седевме во неколку реклами во разни порно списанија, наскоро течеше во одговорите. Имавме веројатно 50 одговори па седевме во вечерните часови и да чита и разговараа кои сме ние треба да се јавите. Кога би можеле да се ебеш повторно ни зборуваше за различни одговори, а ние се постават cuddled, тоа не натераа нас и курот, јас се користи да ја лижам брадавиците и масажа клиторисот се додека не се достигне оргазам, тогаш ни ебам, но како што реков порано, кога работите се качил за мене, таа не е задоволен, се трудам да продолжи со нејзиниот клиторис, таа добива оргазам цело време, тоа беше зошто почнавме со порно, таа е nymphomaniac. Па јас реков неа, ако ги покануваме уште неколку, па ќе го добиеме две момчиња и две девојчиња, тоа е доволно веројатно не за вас. Знам дека таа рече па мислев дека ќе имаме три млади пријатели Лена во резерва. Но Јас се спротивставив, двојката најверојатно ќе не да се замисли такво ебат вечер. Започнуваме со четири од нас, момците ќе мора да почека до јас го нарекувам, освен ако не од друга девојка сака да тие можат да се погледне. Значи ние се определивме ettpar во последните 40 години возраст. што се чинеше дека убаво, тие живееле само неколку милји од нас. Почнавме со телефонски контакт, не некои јавноста да се запознае. Па ајде во сабота, јадевме добра вечера, неколку чаши вино, наскоро имаа срам олесни, тоа беше прв пат за нив. Berit дека нејзиното име беше малку русокоса, нејзиниот сопруг Ласе беше, исто така, gansks мали, тие биле во брак повеќе од десет години, две деца, но нивниот сексуален живот што стагнира. Знам дека кажа дека тоа е причината зошто ние започна со различни верзии, сега имаме фантастичен сексуален живот. Сега сите бевме малку извлечени на виното па Меги облечени тивко за себе, кога Ласе можеше да се види нејзиниот совршено тело со големи цврсти гради, тој ја гледав како нејзините очи речиси падна надвор. Berit облечени скромно за себе, таа имаше убаво тело, мали гради, но солидна. Меги беше неколку ДМ повеќе од неа, нејзините гради се неверојатни Ласе не можеше да престане загледан во неа. Наскоро сите бевме голи, петел Lasse на стоеше право горе, тоа не беше толку голема, Меги шепна, среќа ние имаме резерви. Наскоро бевме во нашата големиот кревет, почнав полека да гради галење Berit и ја допре нејзината пичка. Таа беше толку возбуден како што разбрав, ова е потребно време. Меги не беше срамежлив, таа покажа Ласе како тој би го направил, си го цица нејзините брадавици и масажа клиторисот. Наскоро почна да оди на мојата сопруга, вели таа, дојде во мене Ласе. Тој беше во можност да ејакулираат, дури и пред неговиот петел беше целосно внатре, си помислив, сега Меги луд па јас се качи и заебани неа. Наскоро стана очигледно за мене, но сега, Ласе беше повторно таму, тој стана störtkåt кога видел ни ебам, Меги стенкање цело време тоа важи и за неа. Јас се посветив сега да Berit, кој се загледа во својот сопруг, кој заебана vådsamt со жена ми. Сега сум роговиден, земи ме "прошепоти таа. Курот почна да се зголемува, како и секогаш кога ќе видам Меги ебам другите. Јас напика внимателно во мојот петел како многу поголем од моми во неа. Нејзината пичка беше толку тесни, па прошепотив, тоа е во ред Да таа стенкаше, одлично. Сега тоа е за мене прв пат во неколку години. Ласе извикуваа неговото второ оргазам, Меги отиде во кујната, кога ми беше пичка Berit е влечат заедно, тој работел за неа, тоа беше толку убаво така сето тоа беше во еден оргазам, и двете заедно. Сега ние се одмара малку, реков, ние се една чаша вино во кујната. Седевме таму со нашите чаши, Меги покажа своите гради, па Ласе само гледав. Жена ми шепотеше за мене, јас го нарекувам. Го прашав дали може да Berit повеќе, да, вели таа, беше неверојатно. Му реков нежно дека постојат три момци, Ласе треба помош со мојата сопруга, Berit не треба да се постави, дека самата се населува. Двете гледаа сега плаши од мене, спокоен, си реков, вие само може да се види ако ништо друго. Сега, на вратата заѕвони, Меги отвори сосема голи, во дојдоа три на младите од последната, тие беа малку полна со нив го чекаа во еден паб во близина на нас. Сите три цедеа гради на жена ми, полнети прстите во нејзината влажна пичка, на мое изненадување, Лена човек. Кога тие се смирија, седнавме сите голи со чаша вино, го прашав за Лена. Таа е дома, рече тој, таа мисли дека јас сум надвор со пријателите. Момчињата испитува Berit рече добро, нова девојка. Таа сега исползив во столот, преплашени. Не, реков, таа само ќе се погледне, особено кога нејзиниот маж ја ебе жена ми. Па отидовме во спалната соба, Меги се постават во центарот, млади луѓе почнаа со нејзините гради, ја лижеше пичка. А потоа почна да стенка, земи ме наскоро. Berit и Ласе беше прилично вознемирени и ја погледна, седев на другата страна Berit е, галеше една градите. Сопруг на lena прв пат е воведен во Maggans пичка, но тој прска директно. Следниот дечко да го направи тоа малку подалеку, сега застана моми петел повторно со она што го видел. Последниот човек застрелан прерано, тие беа навистина роговиден, Ласе веднаш бил таму со курот, тој може да ебам повеќе, тој добил две ejaculations. Кога го виде Berit диво ебам мојата жена, кои имале три нови kukars спермата себе, таа ми го зеде курот, лежеше на грб и полнети неа. Таа беше курот, почна да се обратите директно на неа, ние заебана диви и наскоро таа плачеше, таа оди тоа оди. Тоа беше голема, но јас не можеше да продолжи, затоа што, исто така, имаше две ejaculations. Па јас испрскаат насилно, пичката беше толку цврста, навистина убаво. Сега Lasse го 'бликаа повторно, уште еден петел веднаш бил таму, но прошепотив да Berit, можеби ќе управуваат двајца? Меги станува utknullad, сакам да и го ебе во утринските часови. Таа само кимна со главата, јас му рече на двајца кои чекале својот ред, тие веќе заебана Меги еднаш, дојде Berit постави, но сепак бидете внимателни со неа. Наскоро и самиот празнат во неа, тоа беше брзо, таа е нова за нив. Сега сите гасена од Lasse, кои добија на позиција како што гледавме неговата сопруга се видиме подоцна од страна на двајца млади луѓе, но ова го реков, девојките треба малку одмор, ние, во дневната соба за некои виното. Седевме таму и чекаше за жените кои биле и ја избриша семе, сега видов дека Ласе беше малку љубоморен, Тој рече дека ветив Berit само со гледање. Но ова го реков, таа самата сакаше.

1 одговор на "Меги сака да се обиде patnerbyte"

  1. Billy:

    Како Меги ќе ја имаат, таа сака краток ебам, па таа може да се добие за да знаат како многу Dicks како е можно во една ноќ или таа нема да добие еден или повеќе reljäla долго ебат сесија, како што се два часа секој пат.
    Но, можеби таа ужива да се притисне на крем од сето тоа Dicks кои се нудат. Не е таа nyfoman, премногу лошо дека постојат повеќе вакви роговиден сопруги.

Коментар за Меги сака да се обиде patnerbyte