Afterparty со videomys во студентските сала

Од вториот кат од куќата спротивното, која изгледаше токму како Јохана живее во, грмат музика од една од комунална кујната на студентски дом и дневната соба. Тоа беше само по три наутро и студената ноември воздух искасаа на образите. Таа беше веројатно нешто или две двокреветни фаза по една партија на ноќта ме донесе во ходникот дека се уште продолжува од другата страна двор, но таа не беше опасно затруени, се уште може да се грижи за себе. Тука во резиденцијата став теза во Лунд, беше речиси секогаш партија во ходникот или во било која од студент соби. Јохана живеел тука за некое време сега и се качил на навистина добро. Пријатен коридор соседи и блиски до двете градот и студентски живот. Сите еден потребно е на велосипед, таа сега е во велосипед, наместо. Тоа откачи малку кога таа се наведна да го прикачите верува заклучите на предното тркало, па кога таа стана Се тетеравела малку, но тогаш наскоро најде рамнотежа. Таа погледна кон партијата и се прашуваа дали таа може да се премине и да проверат што остана. Всушност, таа треба да оди во кревет, бидејќи утре е посветен на испит студирањето. Тоа веќе стана премногу да пиете, тие исклучи светлото кога беше пре-партија тука во став SIS и голема забава надвор во Делфи, исто така студент дел од градот. Додека Јохана погледна, надвор на забавата на вториот кат потоа ја отвори вратата на скалите, таа живее во, и tousled четка заглавени главата и изговори остар волк свирче. Јохана скокна и откачи наоколу. Kalufsen се насмеа и Јохана почнаа да се смеат на неговата реакција. Тоа беше Андерс, еден дечко во нејзиниот ходникот како таа успеа да се влезе во кревет со минатиот викенд, кои мавтаа со неа со насмевка. Како отиде со велосипед наместо кон него додека стоеше на вратата на скалите дојде сеќавањата на нивниот последен состанок со неа во полн сјај таа е дури тогаш. Сигурни дека тоа би било убаво да се тркалаат наоколу со него во нејзиниот кревет, и да, таа навистина го сакаше, но таа навистина мора да се намали на журка. Да, па таа се чувствува барем еден ден по секој пат.

"Еј девојче, што го правиш е тоа?", Се насмевна Андерс во неа, кога таа пристигна на портата.

"Ништо посебно, е на забава надвор во Делфи. Доста смешна всушност. ", Одговори таа, и се наведна против оградата до портата.

"Да, јас бев таму премногу, но истрча од пиво ..." тој се насмевна неговата шармантна насмевка и Јохана исчезна во сеќавањето на тоа како ја закопа и својата лицето помеѓу нејзините бедра пред една недела, "... треба да се обратите во текот на партија или што?"

"Не знам ..." таа одговори: "... Ќе одам таму или што?"

"Nah ... Мислев дека би можеле да одат нагоре и споделување на едно шише со вино мене и тебе ...", рече тој во својата симпатична дрвени акцент.

Јохана она што би можело да значи, но таа беше цврсто решена дека таа навистина може да биде задоволен само да споделам едно шише со вино со Андерс. Тоа беше тоа што таа секој нека момци се дојде до неа и не момци кои успеале да ја Encamp. Да, во секој случај, таа си помисли дека тоа е така затоа што, и покрај тоа како утврдија дека нејзината, во тој момент, беше алкохолот секогаш ја прави толку роговиден во пеколот дека поголемиот дел од свеченостите заврши со неа завршил во кревет, во најдобар случај, ако имаше некој во близина, со некој кога имаше една партија. Таа никогаш немале никакви проблеми со момци, навистина, иако таа не може да е еден од оние Ebba фон Sydow девојка или некој Blondinbella директно. Не, таа е убава. Дефиницијата на една симпатична малку заоблен девојче со кафена коса и кафени очи. Таа не е премногу краток, но не многу долго. Не со прекумерна тежина, или премногу тесен. Нејзината насмевка веројатно беше првото нешто што ќе забележите момци и таа беше многу социјални и среќен со себе. Нејзиниот бистата не беше доволно, а нормално, како и. Неколку Биг нахален гради, која посочи малку надвор, со бледо розова брадавиците. Половината беше тесна, но газ беше круг и добро. Не дебели, о не. Богата е добар збор, и таа беше навистина надвор од неговите панталони таа беше облечена и тоа се користи за да биде популарен со момци.

"Да, зошто да не ..." таа се насмевна на него и тој се одржа на портата се отвори за неа и нека во топлина. Тој ја стави неговата рака околу неа и и 'даваат светлина прегратка како што таа одговори.
"Ве молам ...", рече тој и ја одведоа во рака ", ... ние сме само до трет и да добијат flarra на Јонас ..."

Johanna го следеше по скалите на подот на сопствената коридор каде Јонас, а соученици неа и Андерс најдобар пријател, живееле. Андерс имаше клучот за Јонас dorm соба и Јонас имаше скоро секогаш шише или две оставени за по партии. Откако горе на третиот кат са Андерс клуч за заклучување и зачекори во ходникот. Немаше прослава и не бил таму или вечерва. Тоа беше тивок како гробот, и веројатно беше повеќето тука веќе спие, ако тие не биле надвор на Делфи или тие си замина за време на викендот. Треперлива синило на заеднички простор беше кујната и дневната соба на коридори. Некој седна и и го гледав филмот, мислев Јохана како што тргнав накај Џонас соба и кога тие поминаа вратата подставка во телевизија соба, па запре Андерс брзо и влечат Јохана за себе.

"Проверете ..." шепотеше цврсто против неа образ, "... што по ѓаволите да ги гледаш на?"

Johanna се наведна и се обидел да видиме што се работи на телевизија, стои со грбот свртен кон големите прозорци кои влажни кон фарма родители. На екранот отиде нешто како неа во нормално, трезен, случаи се користат за да му суди како и двете понижувачки за жените и за осуда. А русокоса жена, да, можеби една млада девојка беше клекнат пред маж и работеше неговиот тврд кур со десната рака. Кој го е, кој седеше и гледаше филм во таму, па имаше некој кој гледал порно филм. Јохана знаеше веднаш како на отчукувањата на срцето се зголеми. Прво, можеби затоа што таа беше шокиран. Потоа, бидејќи таа беше малку вознемирен. Но, конечно, бидејќи тоа беше толку апсурдно забрането секој се гледа порно во заедничката соба троседот во студентските коридор. Јохана стоеше пред Андерс и нејзиниот поглед беше фиксиран на телевизиски екран каде што руса девојката е лижење топки топки додека мажот Галењето тешко е петел. Јохана не може да помогне мислејќи дека девојката беше прилично слатко, речиси како нејзината најдобра пријателка во неговиот роден град, а дека има нешто забрането возбудливо да се биде тука со Андерс и sneak на тоа го гледав филмот во таму. Андерс стави рацете околу Јохана и таа може да се почувствува неговото отчукување на срцето. Двојката на ТВ, го смени позицијата и русокоса убава девојка личи толку многу за нејзината најдобра пријателка лежеше на грбот во текот на еден стаклена маса. Штавената човек беше ставен меѓу нејзините бедра се повлече и нека неа, за Јохана, преголеми петел слајд помеѓу избричи на девојчето пичка усни. Јохана знаеше како таа, всушност, се здобија со малку возбуден што сум тука со Андерс и искористиш приликата на овој начин. Со рацете околу него и неговото дишење го направија за да дека познатото чувство на задоволство дојде невреме кон неа. Таа се наведна главата назад против градите Андерс и би продолжил со гледа. Двојката на телевизија, се сега почна да се ебам како што треба. Гради рус девојка бие правилно за секој шут, како што storkukade човек налетувал нејзиниот избричена пичка. Имаше трнење на телото Јохана и таа забележа дека Кент се случува сега галеше стомакот и нагоре кон нејзините гради.

"Може ли да ги повлечат надолу ципа на вашата јакна ..." шепотеше желно.

"Mmm ..." беше таа доби беше кога рацете се најде својот пат до и Роналдињо на патент и полека го влечат надолу. Тој отвори неговата јакна и извади го странично, така што нејзините гради поткрена во сино светло од ТВ Носеше фустани два, еден бел тесни врвот под црвен, и нема градник, па нејзините брадавици беа јасно видливи преку двојно ткаенина. Андерс раце cupped околу неа цицки и тоа скокоткаше убаво да се неа, кога тој нека рацете триејќи ја беспомошна брадавиците. Со едната рака тој погали долу над стомакот на тесни црни панталони, каде што fipplade закопчување и го собори раката внатре. Неговата рака го погали по надвор од белата тесна спортски боксер гаќи и го прегрна надвор од неа Чаби глувчето. Таа вчудовидено праша и да ужива во чувството на неговата рака која го прегрна пичката надвор од гаќите. Беше топло на образите.

"Ве молам ..." шепотеше, извлекувајќи раката надвор од неа панталони, нека одат на неа и ја зеде раката. Тој ја вовлече во просторијата каде што ТВ сега покажа девојката на сите четири и човек кој заебана неа тешко од позади. Јохана бил отпорен, но се сопна на по Андреј. На каучот гледајќи телевизија беше нејзините соученици Јонас, гледајќи во ТВ екранот. Неговите фармерки беа раскопчана и во неговата рака држеше неговиот петел како што го погали бавно. Кога Јохана и Андерс сопна во тој ја влечат и влечат на кошулата во врска со неговата позиција и истрча преплашен со далечински управувач. Во ретроспектива, се вцрви Јохана над потоа падна над усните. Дури и денес, таа не може да се разбере како таа се осмели да каже дека таа потоа рече.

"Не ... не го исклучите ...", изјави Јохана без шепоти "... сакам да видам повеќе ..." Нејзината задишан дишење направи градите наместивме тешко. Jonas пијан и роговиден интелект е потребно време да го обработи како негов соученик симпатична рече. Тие трошат време и во и надвор од училиштето. Тој секогаш мислев дека е толку слатко. И да, тој најверојатно го fantasized за неа, кога тој беше сам во runkat дом на безопасни слики, кои беа на неа во Студентската унија фото галерии. Сега таа стоеше тука пред него заедно со неговиот другар Андреј. Нејзината црна јакна беше отворена и тој веднаш ја виде беспомошна брадавиците кои траеја преку лен. Поради некоја причина, дека не разбирам, па така беше својата црна тесни панталони раскопчана и тој можеше да се види нејзиниот бел гаќи. Таа шеташе на каучот и седнав покрај него, гледајќи ТВ Тој само седат и треба троседот перницата за да се себеси како ги криеше своите крути секс со. Јохана погледна фокусирани на сцената која беше разигравани на ТВ Jonas не можеше да ја очите од неа. Нејзиниот убаво лице и нејзиниот кафена коса. Неговиот поглед беше фиксиран за ебам во филмот. На подотворена уста и интензивна дишење дека ја прави биста за укинување на горе и долу. Тој погледна нагоре во Андерс, кој се сретна со својот поглед и се насмевна. Андерс сега беше околу каучот и седнав. Јохана седеше помеѓу нив и двајца пријатели гледаше во неа повеќе од она што се гледа порно видео.

Јохана беше хипнотизиран од атмосферата што ја зафати неа. Таа беше првата шокирани дека тоа беше Јонас кои останале на каучот и runkat на филм. Но, во сенката на него да го исклучите и засрамувачка ситуација треба да се појават, не можеше да им помогне, но запре него од оставајќи го на. Таа е премногу horny сега да ги споделите со што се случуваат. Таа беше целосно фокусирани на она што се случува на телевизија Младиот руса девојка, кои сигурно не беше неколку години помлад од сопствениот 23, паднал врз петел на storkukade човек и започнал да јава него на неговиот потпетици. На голем петел надополни до нејзиниот малку мазна пичка, и таа беше, и ова го погоди Јохана е толку тешко како horniness направени само сега, многу слични на нејзината најдобра пријателка Мери. Јохана wriggled надвор од неговата црна јакна и потона назад удобно на софата. Дури сега сфатила дека нема звук на ТВ и ебам сцена на која била сведок беше нем. Без моите очи исклучи порно видео таа испружи својата рака и го остава на бутот Џонас и шепна:
"... Вие не може да се подигне ... само малку ..."

Jonas режија брзо далечинскиот управувач на телевизорот и го држеше еден пар од бран, но не премногу. Всушност, тој бил изненаден од Јохана и Андерс, но тој се 'уште сака да има некои гордост лево и не се изложени на нивните соседи. Кога Јохана и можеше да го чуе слабо звуците на ебам, девојка стенкање и секс звуци удри убаво, привали kåtvåg преку нејзиното тело, а таа се сведе на десната рака во неговата панталони и panty. Нејзините прсти го наоѓаат својот местење надолу во текот на тенки темни fitthåret надојдената усните и неуредна влажни пресече. Таа wetted на показалецот меѓу fittläpparna и почна да се фаќа клиторисот. Тоа скокоткаше врвот на нејзиниот клиторис, во сите fittans потечени и да излезе низ нејзиниот скут и пропагирани брзо низ нејзиното тело. Од пичка до прстите од нозете и коренот на косата од horniness таа тресело. Тоа чукаше во нејзиниот целиот свој живот.

Андерс седеше со кои се соочува неа и уживаа нејзиниот роговиден откровение. Навистина, тој забележал дека таа сакаше да се ебам кога минатиот викенд беа ја стави во нејзиниот дом соба по една ноќ надвор во Småland. Но, тоа беше нешто извонредно. Сега Јохана седеше со загледан очите и се евидентираат сето она што се случи на ТВ Таа имаше раката во неа панталони и нанесуваат себе нежно како што таа несвесно нека неговиот јазик лижат над неговиот отворен усни. Тој виде дека Јонас го гледал истото како него. Зад перница милував Џонас очигледно и Андерс копнееше да го стори истото. Тој и самиот да се исправи на троседот и влечат надолу нејзината sweatpants и долна облека на колена. Неговиот тврд кур летнале да стомакот и тој почна полека да мозочен удар него, додека тој проверува на Јохана кој направил тоа добро за блиска до него и Јонас. Андерс пресели малку поблиску до Јохана и ја стави неговата друга страна на градите и гмечи тоа нежно. Јохана заблагодарени но не се очите од порно видео, но продолжи fondling себе во неговата панталони. Андерс галеше своите цицки, допуштајќи вашиот прстот кружат на беспомошна брадавиците како што тој погали неговата напорна петел бавно. Jonas седеше речиси парализиран. Зад перница тој одржа grimly на курот и се бореше да не дојде.

"... Јохана ... станувам ..." прошепоти Андерс "... ние ќе го направиме поудобно за вас само ..."

Јохана раскина очите од ебам на ТВ Видов Андерс што седеше со курот во предниот дел на цевката. Тој се насмевна во неа и таа го направи како што рече, како нејзиниот поглед се врати за да се провери за тоа како девојка која беше толку како Марија Лебедово падна додека тешко е петел заебана неа тешко. Прсти johanna се уште работел нејзиниот роговиден пичка како таа застана во полн изглед на светлината од ТВ Андерс клекна на каучот до неа и почна да протестирам со нејзините тесни панталони.

"Помош оваа Џонас ...", рече тој, одобруваат свесно во неговиот пријател.

Jonas скокна и ја раскина својата погледот во грч еден од круг Јохана на надуените газ да Андерс. Jonas застана и перницата тој самиот ја потпишува со падна на подот. Тој се потпре напред и стави рацете да корселе Јохана и помогна да Андерс дека на скалата на двете нејзиниот панталони и panty. Светлината од ТВ беше Јохана сега и се чувствува таа беше ослободен од тесни панталони и бели спортски боксер гаќи. Таа падна раката од нејзиниот роговиден пичка и ја грабна постелнина таа беше облечена и тие влечат над неговата глава. Таа нека падне на подот. Таа не би ги споделите со својот поглед од ТВ кога таа врат за момци во заедничката ТВ соба. Стоеше таму за неколку секунди. Може да се чувствуваат некои од момците си имаат свои раце ја гали круг газ и како некој ја милува по должината на внатрешноста на бедрата. Таа се тресело со задоволство како неговите раце ја истражени во светлина од ебат филм. Таа никогаш не била толку роговиден дека таа е сега. Таа погледна надолу и виде Џонас раце исцеди нејзините гради и начинот на кој тој се потпре напред и вовлечени десната брадавица во устата. Почувствува Андерс cupped неговата рака на нејзиниот потечени пичка бик и видел како неговите прсти ги покриваат нејзините темни fittberg. Таа се наведна напред да ги комплицира нивните чевли и да излезе од панталоните кои се постават околу нозете. Таа се чувствува некои од момците почнаа да се мачкам грбот и лижеше неа низ задникот. Со малку помош од Јонас беше ослободен од неа панталони и чевли, но тогаш беше лево наведнување над масичката со нејзиниот задник во воздухот. Андерс влечат нозете, освен и таа се потпираше на испружени раце како ја закопа и својата лицето помеѓу нејзините влажна пичка усни. Тој ми ја лижеше од страна на нејзиниот kåtsafter и таа уживаше. Jonas се искачи и застана со една нога на масичката и неговиот петел до неа образ. Таа нека усните бакнувајќи се со глансот, и грабнат неговиот тврд кур леплива и почна шмукање на него. Jonas заблагодарени гласно и се става една страна на нејзиниот врат, додека таа беше во мир донесе него со влажни усни и пргав јазик.

Андерс зеде неговата извалкани лице од потечени Јохана е kåtvåta бик пичка излижани од fittsaften кој напиша нешто надолу неговите усни. Тој застана зад испакнати газ Јохана и ја зеде неговата тешко е петел во пичката nyslickade. Тој нека курот слајд во влажни пресече пред да почне да врши притисок мојот петел во неа. Јохана падна Џонас петел од нејзината уста и стенкаше како што таа ја грабна неговата петел да се чува од паѓање. Андерс петел стегнат во нејзините тесни пичка бик исто онака како што направи пред една недела. Таа беше исполнет со стон на возбуда кога почна да humping нејзиниот роговиден петел во и надвор од неа. Со раката на Јонас петел, таа почна да милува него додека Андерс нејзиниот заебана од позади. На телевизија беше сега руса девојка - во роговиден очи Јохана беше никој друг, од нејзината најдобра пријателка Марија - клекнат пред storkukade чичкото и го погледна лакомо на неговиот петел како што го стегна брзо над неа.

"... На пеколот Андерс ... Јас исто така ќе треба да стигне до неа се знае ...", свика Џонас како тој извади заплена Јохана на runkgrepp "... или јас ќе дојдам во секое време ..."

Андерс погледна нагоре и влечат другарска од влажна пичка Јохана е. Тој се насмевна и влечат надолу Јохана во каучот, така што таа слета на нејзиниот грб. Таа не можеше да моите очи исклучување на "Марија", кои седеа на колена и нека рацете наизменично месење надојдената млади гради, а понекогаш и pullade нејзината избричена пичка. Нејзиниот звучи беа измешани со звукот на леплива петел како runkades над неа прилично луничав лице. Jonas се лизна помеѓу разделија бутовите Јохана е, ја виде потечени пичка отвори invitingly, ги ставаш кур да fittöppningen и потона на дното во еден juck. Јохана поклони, лебед-резервира, грбот и преполни гласно како курот потона во неа. Исполнет неа. Андерс седна до и Галењето петел. Го зеде за рака и кои душкаат fittdofterna која се запишани врз него. Се вратија на jerking исклучување добро, додека тој проверува како Јохана уживаа и петел Џонас дека заебана пичката и филм во кој човекот беше подготвуваа за спреј во врска со неговата русокоса fuckdoll.

Johanna, кои всушност никогаш не гледал овој долг на било кој порно порано, сакаше да се "Марија" ќе биде заебана повеќе, но бидејќи во порно филмови го следат моделот е дадено, тоа е желба залудно. Наместо тоа, регистрирани нејзините очи, во kåttöcken дека нејзиниот ум е сега во, човекот кој го потресе филм зграпчи руса коса "Мери" и како таа се потпираше назад главата и yawned. Тој милува интензивна. Беше запрено. Јохана чувствува Џонас петел отиде во и надвор од неа побрзо и побрзо. Исполнет неа. Таа го ужива. , А потоа го застрелал човекот во филмот прв cum оптоварување на слатка лице "Марија". Тоа беше правилна комплет. Тој покрива "Марија" слатка лицето со својата леплива cum. Јохана симнаа десната рака кон пичката како ебам беше погодена од Јонас тешко е петел. Таа почна да го милувам. Фатени клиторис и работеше на интензивно. Таа се ближи оргазмот. Стенкаше интензивирање. Андерс седна до главата, веднаш над троседот, и Галењето петел. Таа се чувствува дека почна да се договор во пичка и првиот бран на оргазам преплави неа, додека Џонас влечат курот надвор од неа ново заебана пичка бик. Тој празнат својот товар над неа како нејзиниот оргазам преплави неа и светот загуби во роговиден страст. Таа беше трепет од интензивен оргазам додека на сликата на ТВ избледени во неколку кредити. Таа пропушти веќе "Марија", кои биле со неа во текот на оваа жешка по партијата. Јохана видов Џонас паднал на каучот сите испотени. Таа погледна надолу во неговото тело и сфатив дека тој squirted оптоварување на пичката, стомакот и градите. Таа се поклони главата и видов дека Андерс Галењето петел тешко. Без навистина размислува за па таа замавна наоколу и падна на колена на подот - само како "Марија нејзината најдобра пријателка само направи филм - и почна да се фаќа неговата cum извалка гради. Андерс точно знаел што сака и застана до неа и Галењето петел над неа. Јохана нанесуваат нивните болки во градите со Јонас спермата како што таа изгледаше стремително со кафената сјајна очите на Андерс.

"... Дали би спреј за мене ..." таа стенкаше како што таа kladdade со семе "... ќе спреј врз мене Андерс ..."

Тој се насмевна и ја грабна кафена коса Јохана и свиткани главата brusquely назад. Јохана беше стенкање гласно и Јонас не можеа да поверуваат на среќа се чувствува откако беше ебам неговите соученици со неговиот најдобар другар. Андерс застрелан неговата сперма врз слатка Јохана е свенлив лице. Таа yawned и ги проголта она што се случило во устата. Дали спермата која беше топла против образите, брадата, челото и како таа се сретна со својата коса. Андерс потресе надвор од последните капки и го зеде неговиот пенис во устата на Јохана е. Таа вовлечени од страна на минатата година. Лижат го чисти. Потоа падна назад, исцрпени против масичката.

Јохана беше над масичката на грбот и се обидел да се опорави со раширени нозе распаѓа. Пичка сè уште беше топло леплива. Градите наместивме со исцрпеност и срцеви почна да се забави од полна брзина. Имаше трнење во текот на нејзиното тело. Тресна во пичка. Загреваат од сперматозоиди кои се опфатени нејзиното тело и лице. Таа знаеше ова беше нешто што би сакала да се повтори. Наскоро. Па, можеби на едно време. Зошто да не? Таа застана на лакти, и ја погледна Андерс и Јонас кој седна изморен на троседот. Таа се насмевна и и донесе својата рака до нејзините влажна пичка. Таа потоа падна на колена пред нив, седи на каучот и ги рашири Своите раце и ја грабна својот колење на петлите со секоја рака. Таа се насмеа неа многу најслатката насмевка на лицето и шепотеше:

"Дали сте спремни за повеќе?"

Забелешка мет на: Оваа приказна стана кога имав желба во коментарот дека ќе напише нешто како ова. Се надевам дека на клиентот Јохана биде среќен со тоа како испадна. Тоа беше и забавно и малку возбудливо да го напише. / Jonna

27 Responses to "Afterparty со videomys во еден студент коридор"

 1. Erica:

  Sooo неверојатно секси! Јас само треба да стиснам ми кога читам ова! Гушкање

 2. Стопанска:

  Да, мојот Бог. Со такви приказни, не порно. Мора да го направите тоа Ерика .....

 3. Човекот:

  Најдобар краток расказ некогаш! Тоа беше убав runk :)

 4. Бог:

  Студ може да ти пишувам!

 5. Emilie:

  Бог, најдобар Прочитав некогаш! Ништо нема да го победи овој

 6. Coolcat:

  Навистина, навистина добри расказ, продолжи на тој пат Jonna!.

 7. его поттик:

  Ви благодариме за тоа, тоа беше убаво. Јас би сакала да пишува добро.

 8. Мене:

  Навистина голема! Испрати книга? ;)

 9. Felicia:

  Проклето добар! sjuuukt секси ;) пишување генерално добри ^ ^

 10. joje93:

  mmmm sexit Väre ;)

 11. Јохана (не е исто):

  Неверојатно убаво да се читаат во врска со некој кој би можел да се мене, замислете дека чекорам во Лунд (А)

 12. Bobo:

  Мојот Бог, мора да продолжам да пишувам на тој начин. Јас не мислам дека не може да има легално да се напред размислување приказни на таков квалитет. ;) Види мене како голем фан на вашата болка.

 13. Emma:

  guuh на Соединетите Американски Држави страшни тоа е

 14. Jass:

  Велики пишува: Верувам дека ова е најдобар Прочитав досега : D: D

 15. Сандра:

  Болни возбудливо!

 16. Стопанска:

  Тоа беше една од повеќето uppkåtande сум читал. Мојот петел беше тешко како железо цевки и foamed околу ollnet кога јас ќе ја извади на панталони. Што sköööön оргазам имав.

 17. Корнелија:

  Прекрасна приказна, навистина прекрасна. Планира да не оди толку брзо, но кога Јохана дојде, срање, не можев да се запре. Само продолжете така!

 18. Mellis:

  Прекрасно, сега каде целосно да plösligt малку småsugen порно ;)

 19. Малку ми:

  Крајно возбудлив! многу добро напишани приказна! едноставно мора да се напише повеќе.

 20. Сара:

  Прекрасно приказна, знаеш! носат на :)

 21. Inger:

  soo крвави како мин најголемиот сексуална фантазија. Запален како пекол сега ;)

 22. Лена:

  Болни возбудлива приказна. резултира со супер дното оргазам! Ви благодариме!

 23. Ана:

  Прекрасно :-)

 24. Amanda:

  Бог е добар. Сега сакам да се заебана

 25. Emma:

  Талентирани и да сте! Исто така, сакаат да имаат овој вид на искуство ;)

 26. Давид:

  Jonna, вие сте ангел!

  Добро напишани од страна на неколку други романи налетав на. искрено да кажам дека сум го плаќа пари за многу (навистина многу) и полошо.

  Ви благодариме!

 27. Erica:

  Толку многу добро напишано. Чувството на речиси va ", кој, од итар поглед на Јохана кога таа добива заебана од страна на момците во studentkorridorens teverum е опишан толку секси што јас речиси мислат дека сум навистина таму. Може да помогне во кое јас живеев во загради во Лунд OXA на тој имаше една девојка во мојата сала именуваше Јохана. Погледни неа пред мене кога читам за оваа прекрасна studentknullet. Јасно е дека најдобар краток расказ тука - што ако сите ја напишал токму толку добри како Jonna! Препорачај ја расказот "Можеби бел Божик досега." Супер Жешка OXA! Ви благодариме! :)

Коментар Afterparty со videomys во студентските сала