Nysingel

По некое двоумење, Миа успеал да ме убеди да се излезе во барови. Јас неодамна беше еден и немаше мисли на добивање на мене стигнат до нови партал.
МИА дојде кај мене во пет пати и почнавме да нè подготви за една вечер надвор.
[...] Прочитани sexnovell »

Usel!GodkändBraMycket braSuverän! (28 гласови, просек: 3.39 од 5)
Loading ... Се вчитува ...

Интервју со д-р Soulstealer

Д-р. Soulstealer е успешен секс терапевт кој врши единствена техника за обработка кога тој им помага на мажите со фрустрирачки sexdrömmar. Тој е во почетокот на четириесеттите години, пржен и широка грбот. Тој има кадрава руса коса дека речиси наликува на светлина affrofrisyr. Тој е мускулест, висок и облечен во црвено пушењето јакна и едни од високо полиран ботови. На загадочните д-р Soulstealer седи на неговата голема маса од дабови во гигант канцеларија и прави ретки интимни прашања за да сите жени кои доаѓаат во посета и него. [...] прочитани sexnovell »

Usel!GodkändBraMycket braSuverän! (22 гласови, просек: 3.45 од 5)
Loading ... Се вчитува ...

Во макара

Се започна кога јас требаше да ја скратам косата на фризерскиот салон. Лежев таму во столот и да ужива додека бев масажа нејзината коса. Девојката што миев не одам за мотики, таа беше во 25-годишниот со зелени очи, убави кафени брановидна коса. Носеше црни тесни фармерки кои ги нагласи нејзините сензуални Венера планината парична казна. [...] прочитани sexnovell »

Usel!GodkändBraMycket braSuverän! (36 гласови, просек: 2.56 од 5)
Loading ... Се вчитува ...

На средбата со Lisen, Дел 2

Дел 2.

Од:

Сер Gothenburger.

Еднаш внатре, го влечам надолу ципа повторно да се задржи на комарци надвор и отпуштање.
- Lisen? Велам, изненаден. Што по ѓаволите правиш тука во средината на ноќта?
- Јас бев љубопитен за вас, таа одговори едвај гласно, а јас може да се види дека таа е многу светло-црвени во лицето, како што таа blushes.
[...] Прочитани sexnovell »

Usel!GodkändBraMycket braSuverän! (39 гласови, просек: 3.38 од 5)
Loading ... Се вчитува ...

Совршен подарок

Emma насмевки, го свртува 19 денес и нејзиното момче подготвена од överaskining со неа.
Маркус шета низ вратата, тој ја гледа во дневната соба и гледа неа.
- "Здраво мед, дали сте подготвени?"
Тој се насмевнува немирна, добила инструкции да туш, бричи и го стави на своето највисоко потпетици, пресуда од 16 цм штикли ...
Тргнува до него и го бакнува тешко.
- "Може ли да знам што имате планирано сега? "
Маркус смее, наскоро ќе се знае.
[...] Прочитани sexnovell »

Usel!GodkändBraMycket braSuverän! (89 гласови, просек: 3.26 од 5)
Loading ... Се вчитува ...

група секс со жена ми и многу мажи

По нашето најблиско оргија, прво во sexklubbens-годишнината, а потоа во нашата куќа беше Маргарет, жена ми наштети пичката неколку дена. Таа рече дека тоа е за многу кој ја заебана, сакаше да го земе лесно. Значи ние почнале да гледаат неколку кои знаеме во клубот секоја сабота со нас. [...] прочитани sexnovell »

Usel!GodkändBraMycket braSuverän! (40 гласови, просек: 2,80 од 5)
Loading ... Се вчитува ...

Двете жешки близнаци во тројка

Тоа беше доцна вечер, кога близнаците Изабела и Патриција одеше дома, откако една ноќ на градот со пријателите. Двете од нив беа малку havlfulla ги довлечкав од смеење и задоволни со вечерните часови. Одеднаш го слушнаа стапките зад него и се сврте кон страв за да се види кој што беше. Лицето кое дојде зад нив беше единствената личност што можеше да се види на мрачната улица и двете девојчиња беа исплашени.
"Еј! Чекај, "викаше дечкото.
[...] Прочитани sexnovell »

Usel!GodkändBraMycket braSuverän! (43 гласови, просек: 3,81 од 5)
Loading ... Се вчитува ...

А нова авантура со жена ми

Ако ги прочитате моите други приказни, тоа е полесно да се разбере она што јас пишувам. Можете да почнете со прв пат тројка со жена ми. Па, како што реков ние имавме влезе во fantastikt сексуален живот, кога жена ми се прости од сите инхибиции. Таа е сега 53 години, ние почнавме со тројка кога таа беше 50 Таа се уште има фантастична патека тело, со големи конусни гради, кои се толку чувствителни, ако ја бакнувам нив, и стиснам нив, таа е курот. [...] прочитани sexnovell »

Usel!GodkändBraMycket braSuverän! (20 гласови, просек: 2.70 од 5)
Loading ... Се вчитува ...

Afterparty со videomys во студентските сала

Од вториот кат од куќата спротивното, која изгледаше токму како Јохана живее во, грмат музика од една од комунална кујната на студентски дом и дневната соба. Тоа беше само по три наутро и студената ноември воздух искасаа на образите. Таа беше веројатно нешто или две двокреветни фаза по една партија на ноќта ме донесе во ходникот дека се уште продолжува од другата страна двор, но таа не беше опасно затруени, се уште може да се грижи за себе. [...] прочитани sexnovell »

Usel!GodkändBraMycket braSuverän! (203 гласови, просек: 4.31 од 5)
Loading ... Се вчитува ...

Повеќе група секс со жена ми

Па како што реков последен пат, се сретна со Ханс и неговата сопруга Елин редовно со нас. Но, по неколку пати го Елин само гледаат како своја и јас со тресок ја Фу Меги, бидејќи таа беше курот кога го видела нејзиниот сопруг ја ебе. Откако се заебана Меги неколку пати имав можност да го ебе, а потоа нејзиниот сопруг. Но, Ханс а јас не чувствував ни е потребно помош со Maggie кој беше hornier секој пат. Па следниот пат кога дојдоа тие го имале со себе пријател имаше средба на sexklubben. [...] прочитани sexnovell »

Usel!GodkändBraMycket braSuverän! (12 гласови, просек: 2.92 од 5)
Loading ... Се вчитува ...