Копнеж за повеќе

Таа секогаш беше радосна надразнување расположение помеѓу мене и Ерик. Имавме веројатно секогаш ни се чуваат и на секој раб не, начинот на кој ние не сме разговарале, но ние не се доближил до едни со други активно, или како пријатели и, секако, не повеќе! Но, ние секогаш се разбере едни со други и да се разбере исти работи. Истата шеги, истите сериозни единици, иста ситуација и слични интереси. Тоа беше како ние не треба да им пријде на секоја друга многу повеќе, бидејќи бевме толку среќни со она што веќе го имале!

Но, тогаш имаше партија со пријателите, расположението беше на високо ниво. Напред пиш часа, стигнавме двете на крајот на софата во едно затскриено агол. Бидејќи имало многу во голем агол троседот и моравме да толпата ни малку, седнавме доста блиску до едни со други во еден агол. Дискусии на каучот беше прилично диви и сме дојдени да се зборува јавно за фетиши луѓе би можеле да имаат и секако дека имаше skämtats на лисици и униформи, многу поради тоа меѓу нас имаше две полициски студенти. Последно нешто што беше кажано беше нешто како, "Што криминалци запре зборови кога полицијата се доаѓа!" И со смеа, луѓето стана и отиде во кујната. Но не и ние двајца.

"Значи, кој е вашиот стоп зборови?" Поставувани Ерик со насмевка. Нешто што изненаден за него право вулгарен прашање јас одговорив шега: "Па, што ќе преземе со? 'STOP' можеби заради едноставност? ". "Звучи добро", одговори тој и ми даде палав, но сериозни поглед. Ние погледна во очи за само еден миг, туку потврда претекнат од страна пред да се фокусира на мал печ на јавните пиво држев во моите раце. Јас го однесе многу лесно да се пијат вечерва и таа беше Ерик очигледно. Последен пат го видов пијат беше неколку часа пред и потоа средна јачина.

Одеднаш гледам раката запре на шишето што го држи во рацете. Тој го крева од мене и ја стави на маса пред нас. Тој го зема моите раце во неговиот и се свртува кон мене. А високо обвинет и еротски атмосферата е како облак околу нас. Имаат сите качил? Јас едвај имаат време да се размислува за идејата пред тој да ми дозволи да ментално отскокнување на неговото прашање: "Дали сте знаеле?" Јас изгледа малку во него прашално. Тоа е како мојот мозок претендираат да мислат малку да ме поштеди од мојата силна желба да му дозволи да имаат свој начин. Јас поздрав.

Тој носи своите раце по должината моите раце, милуваат дух и мека, тој го следи мека контури на опуштена уште речиси трепет мускули под мојата кожа. Тој може да го чувствувате? Прашањето испарливи татко преку мојот мозок и исчезнува далеку во магла кога прстите достигна мојот врат. Тој милува грбот, така што тој ќе мора рацете половина на моите раменици, половина зад вратот. Тој се наведнува напред и ми дава светлина, светлината бакнеж на еден агол од устата. Моите усни бараат грбот, но тој одминува со малку насмевка. Неговите очи да ме чувствуваат несигурни. На некој начин, тоа се чувствува сосема природно, а во друг сосема ново и чудно. Неодоливо иако јас не се осмелуваат.

Јас се потпреме решително напред и го бакнува интензивно. Брзо ја ставив моите раце околу вратот и повлечете го на мене. Нешто што мораше да го направи! Знам колку тој дава и се бакнувавме едни на други, се смешка. Рацете талкаат до мојот појас и водителка раце тој добива мене да седат јава него. Мој широк здолниште а ла 60-ти облаци над нашите нозе и тела. Јас ставам рацете на образите и турка мене против него. Една мала стон од мене слушне од нашите усни кога неговиот препоните поднесена против рудникот. Тенките Pantyhose и речиси како тенки гаќи ме тера да мислам дека знам скоро секоја нишка на тексас платно во гаќи.

Се чувствувам раката sneak под кошулата. Неговата рака е кул против мојот топол дух лумбална. Галене скокотливи додека јас им помогнам мене поблиску и поблиску до него. Тогаш јас забележите како тој се движи нозете и чуе на масичката стружење против подот. Гледам малку во него прашално, но тој ја прифаќа мене и бакнежи ме повторно. Неговиот јазик е толку мека и пријатна во мојата уста, смирен, но возбудливо.

Тој ги стави дланките цврсто против мојот грб и се чувствувам како тој го прави предлог како да се зголеми. Јас заострување малку, но тој се насмевнува смирувачко за мене. "Само посно назад!" Тој вели дека како тој ме турка назад, понатаму и понатаму, се додека не ќе биде во долниот дел на грбот на нозете да им даде на горниот дел и на главата лежи на масичката. Морам да лак твојот грб малку каде што лажам и дека тој забележува. Тој го зема големи, но прилично рамно перница и клинови под мојот грб. Што секако не ме прави помалку лак, но тоа е удобно.

Тој само држи се смешка на мене и јас достигне и очекуваме да се одржи на рацете, за да продолжи замазнување него и се чувствуваат рацете околу мене. Тој се наведнува напред и ми дава бакнеж, но со мека но цврст стисок на мојот зглобовите тој ме турка назад и ме тера да легне на перницата.

Тој ги стави рацете на мојот стомак и нека одат на мојот зглобовите затоа што моите раце до моите колкови. Тоа е како тој ме милува со свои раце. Чувството е чудно, но возбудливо. Тој носи моите раце на моите колкови и на работ на масата. И тој притисна малку со рацете, така што јас ќе го задржи на светлото на работ. "Капка вашите не постои." Тој вели, насмеани teasingly во мене. "Ако ние сме среќни, наскоро ќе бидат благодарни да имаат нешто да имате внатре" Јас руменило малку на својот збор и поглед и брзо ми се врти во таванот.

Тој милува по моите раце, повторно, во текот на рамената, clavicles и слезе меѓу нејзините гради. Јас стон и ме поткренат против него, кои за возврат го прави мојот стомак се притисне посилно надолу против неговата. Јас чувствувам дека тој е само како роговиден како мене и допир ме нежно кон него. Како и со kupande движење рацете на превртуваат моите гради и за нив потоа надолу низ стомакот. Се чувствувам tingling во пределот на гениталиите, речиси како мека "илјада игли", која ја допира малите и пубичната коска.

Тој милува над мојата колковите и надвор заедно моите бедра. Здолниште шумоли во рацете и сакам ништо повеќе отколку да се чувствуваат против мојот гола кожа. Наскоро ќе дојде до работ на здолниште и без запирање за рацете во под него и продолжи решително галење по должината моите бедра. Неговите палци милував внатрешноста на моите бедра, и без забавување, тој поблиску и поблиску до колена. Како кандидат за паника речиси си ги укине против него, со кои се соочува рацете да ги добиете, каде повтам најмногу. Со она што само може да се опише како суров безгрижие, но ужасно возбудлив, милувајќи го со грбот на рацете директно над мојата мачна малите и Венера планината.

Ноктите кои лесно, лесно милував против мене се тоа да одат брзаат низ телото и мозокот, и јас едвај имаат време да се забележи каде рацете оди пред да се чувствуваат неговите палци триење против мојот брадавиците преку кошула и градник n Јас whimpers до високи, речиси како задоцнета реакција, само сега можам да реагира и не само! И само толку брзо како неговите раце остави мојата утроба тие ќе заминат сега ми брадавиците и тој милува повторно заедно мојот надлактицата, по контури околу лактот, скокотка мојот лактите, додека тој ја затвора рацете на рудникот грчевито, и со речиси Белење стави на Запалената гушкање табелата раб.

Задишан и јачкавиот лажам и речиси трепери над колена, телото речиси во шок од силна допир, како доживува како брутален и сепак толку прекрасно. Продолжен нашите Дух по повеќе полека го отвора умот и слушам малку смеа. Јас гледам нагоре и да видиме неговото значење поглед во моите раце. Одеднаш јас се чувствувам колку е тешко тие прегрна работ, и се сеќавам што рече претходно. Иако јас навистина треба да се чувствуваат засрамени се смеат Јас дури и изненадувачки безбедност ме исправа од мене и му дава интензивна ветува бакнеж.

Јас стенкањето за тоа кога јас уште еднаш се чувствуваат неговата цврстина против мене, отечени и преосетливи како што јас сум меѓу нозете. Тој држи рацете околу моето лице и јас ставам помеѓу нашите тела. Додава рацете на нашите вагини и прегратки лесно за него. Ги чувствувам преглед на неговиот голем петел под ткаенина и желбата клокотот во внатрешноста мене. Мој една палецот милував речиси помеѓу мојот labia покрај двете хулахопки и гаќи. Се чувствувам очекување е подготовка во мене и gasps на емоции.

Гледам во неговото лице како тој ужива. Фацијални мускули стегне и да се релаксираат наизменично како моите прсти ќе се смести на различни чувствителни места. Јас ме гали до појасот и почнува да го unbutton. Знам колку тој ги спојува под мене и тоа како неговите движења стануваат поинтензивни. Рацете галење по вратот и надолу врз моите гради. Тоа допира до брадавиците како рацете милував над кошулата. Тие се толку беспомошна дека речиси ги боли до сега. Тој милува кошулата и брзо за моите раце, така што таа може да се извади. На разлади воздухот се чувствува добро против мојата топла кожа.

Пред Дури имам време да го научат, е мојот градник некаде на подот и знам како тој ви овозможува рацете полни со мојот мек гради. Јас сум сега стана појасот и неговиот лет е срушен. Пенисот отекува под тенка ткаенина. Јас се повлече долна облека корселе и донесе ги надолу. Таа речиси се појавува надвор и тешко, топла и живеат проекти надвор од неговата стомакот. Јас ставам рацете цврсто на неа и повлечете неколку пати нагоре и надолу, полека но сигурно. Тој бори, и со затворени очи, тој се наведнува главата назад против троседот назад. Тоа е како секој потег моите раце ќе бидат опфатени во неговото лице.

Со магливиот очи, тој ме гледа со насмевка и нежно рацете тој добива мене да застане. Тој го повлекува надолу и чекор надвор од нивните панталони. Насмевка држи рацете под широк здолниште и ја повлекува ми Pantyhose и гаќи во еден. "Чекајте!" Вели, стоејќи. Слушам тој оди во неговата спална соба и како тој вади кутија. Тој се враќа и држи нешто зад грб. "Сврти."

А малку колебливи, но сепак со голема љубопитност ќе го вклучите. Знам колку тој го става рацете на моите боси рамената, и како тој зема еден чекор поблиску до мене. Тој бакнува вратот одзади и слушам неговиот глас. "Имам претставник тука и јас би сакал да се врзуваат рацете зад грб. Мислам дека не треба да ги користите вашите раце на нешто сега и јас не сакаат да бидат во начинот на она што сакам да го направам со вас. Дали мислите дека јас треба да го користите? "Не можам да им помогне, но залак мојата усна тешко. Тоа е речиси неподносливо возбудлив, усните скокотливи мојот врат. Не можам да дочекам. И се осмелуваат. "Да.".

Тој милува постојано надолу по моите раце додека неговите раце ќе го задржи моето зглобовите во цврст стисок. Тој ги собира и се согласувам со една рака, додека слушам како тој почнува да свири на Виолина со јаже. Тој зема еден чекор назад во кревет брзо и лесно јамка околу зглобовите. Брзо и да ме изненадува сигурно тој ветрови јажето околу и наоколу во различни правци околу мојата зглобовите и наскоро забележите како јажиња се навистина цврсто но без стегајќи толку цврсто што крвта престана.

Тој го прави еден последен јазол и дозволете ми тогаш. Јас не го правам ништо сеуште. Слушне како тој соблекува кошулата и одеднаш имам курот речиси целосно во моите раце и неговото тело поднесена против рудникот. Тој го става рацете околу мене и куки рацете над мојот стомак. Тој е толку топла и мека против мене, и иако посакувам да сум сосема голи шумоли јаглен еротски меѓу нашите тела. Неговиот една страна талка и се населува само под градите, од друга страна тој е надолу, и надолу и надолу, додека знам како тоа се населува нежно само над пубичната коска. Не можам да им помогне, но се протурка во животот на своите. "Дали е ова она што го сакате?" Тој шепоти на уво и притиска неговата рака тешко директно на колена и се чувствувам себе речиси олеснува малку од подот, како и тој ме крева против него со една рака под градите и други cupped на мојата утроба. Тоа е среќа што неговиот стисок е толку фирма, нозете се чувствуваат како шпагети факт. Јас whimpers на прекрасно чувство.

Тој ме бакна тешко на вратот и ушите и јас се гуска испакнатини целиот вашето тело. Јас во основа се откажам речиси задишан во рацете и рацете загрева и милува вашето тело и ум речиси лудо. И јас забележите како тој го сака. Курот е хард рок во моите раце, вклештени помеѓу нашите тела. Јас галење тоа како најдобро можам и може да се почувствува неговиот одговор. Тој објави контрола врз мене и тоа е речиси со благодарност се чувствувам.

Наскоро стојам целосно на свои нозе и ние, а се потпреме едни против други, наместо. И нивното дишење смирува малку. Јас галење на меки него и тој нека рацете преброждам моето лице, го следат мојот midjas контури, вендузи рацете околу моите гради. Јас се потпреме главата назад и тој се случува да се бакнуваат моите розови челото.

Неговите раце лежи цврсто на моите раменици и кога тој намерно започне туркање, јас ги разбирам она што тој сака. Одам долу на колена. Во движење, Ги пуштам моите раце галење по внатрешноста на неговата нога. Па стојам на колена и тој се уште зад мене. Тој галеше моето чело и нека прстите влечат низ мојата коса. Се чувствувам неговиот петел против шефот и начинот на кој тој се движи, како да се издигнуваат веднаш до мене. Со неговото тело уште е многу блиску до моите тој трае неколку мали чекори, така што тој ќе застане пред мене. Тој е во мојата глава и ме запре кога ќе се обидат да се погледне нагоре.

Пенисот е на мојот образ, тешко и жешко. Сакам да го земам во мојата уста. Тој ги менува контрола врз мојата глава и наместо тоа зема нежно, но цврсто влечење на косата. Со другата рака ја преземе одржи на курот и почнува замазнување против моето лице. Тој го носи над моите усни, речиси скокотливи лесно, како да сакаше да се повлече од него, над мојата брада и над моите очни капаци. Поглед на срам низ мозокот. Не мислам дека ова е апсолутно прекрасен, навистина? Седам тука со моите раце врзани зад грб, човек држи главата и триење против мене ... тоа е прекрасно ... но може да е тоа навистина така? Тоа е како тој сетила ми збунетоста и одеднаш се чувствувам притисокот врз мојата коса добива потешко. Одлучно и тој притисна курот против моите усни и јас само може да се отвори устата да го прими. Јас добиете директна друго да се размислува за и не може да им помогне, но насмевка малку на пенисот кога слушам остри стон одозгора.

И тој притисна длабоко во мене, и знам колку е мала гадење волја. Правам обиди да дишат опуштено преку нос. Јас си го цица на него, знае како тој го вади малку и јас span јазикот така што се добива малку остар раб каде желади доаѓаат. Се чувствувам трепет за него. Се смешкам повторно. "Погледни нагоре." Слушам глас велат магла и се вртам погледот нагоре. Гледам колку е добар тој смета дека тоа е, и со сјај во очите си поднесе против него и да го колку што можам. Неговиот поглед завртени нагоре и срдечна воздишка слуша.

Јас си го цица курот тешко, вителот неговиот јазик преку глансот кога тоа е толку далеку надвор и си го цица тешко на внатрешноста и одморалиште. Знам колку тој самиот ги опфаќа и како неговиот пенис расте уште поголема во мојата уста. Јас си го цица долго постојан потези. Речиси сите патот надолу во моето грло, јас го земам, а потоа нека слајд од мене, така што речиси целиот глансот е надвор од устата. Дишењето се зголемува уште повеќе и знам како тој се движи кон мене во темпо. Јас насмевка на неговото задоволство, драго што можам да го даде на него. Знам колку е тоа tingles малку меѓу нозете, а јас ќе сакал да имав слободни раце. Јас Бришење на бутовите малку едни против други и да се чувствува Тингл дури и повеќе. Толку чувствителни сум, иако тој се уште не ме допре со голи раце!

Одеднаш се чувствувам како тој се одржи на мојата глава, повторно, и тој мојата глава брзо напред и назад околу неговиот кур. Јас разбирам дека тој е за да дојдат и да го зголеми интензитетот на мојата цицање. Потоа слушнав него стенкањето на стон, и тој ќе ја држам главата цврсто против него со неговиот петел длабоко во мене. Знам како да непредвидлива и така топло cum трчаат мојот врат. Јас проголта како најдобро можам и да успее да го задржи својот петел речиси толку длабоко колку неговиот стисок околу мојата коса лабава нешто. Јас галење курот со мојот јазик и масажа со моите усни. Последните капки излезе од него и јас насмевка на своето задоволство.

Тој повлекува полека од мене и замазнување мојата коса. Гледам нагоре во него и нашите очи се сретнат во насмевка. "Јас не знам дали ја преживеат оваа почесто!" Тој вели мат но со малку смеа. Се смешкам назад "Ќе видиме што ќе добиете за да се практикуваат" Јас одговарам. Тој се сведува на колена пред мене и бакнежи ме длабоко. Јас се смееш кога се обидувам да се стави рацете околу него и потсети дека тие се безбедно прицврстени зад мојот грб. Тој се смее на мене, но не прави потег да ме ослободи. Не можам да им помогне, но руменило на возбуда за она што ветуваат очите да дојде.

Тој ме држи цврсто и ме бакна длабоко. "Вие сте неверојатно." Тој шепоти, "Тоа не беше навистина моето мислење дека тоа би било како што токму сега, но вие не може да му одолее". "Тоа веројатно зависи од темелно затоплување.", Велам да возврати на комплимент. Смеење, тој да заземе цврст стисок околу мојата надлактицата додека се патува нагоре. Тој милува на моите раце и се чувствуваат нежно над нив. "Дали се чувствувате добро да имаат раце?", Прашува тој, гледајќи внимателно во моите очи. Сигурен сум дека тој е во окото може да го замисли низа на horniness во мене да чука со неговото прашање. Јас се погледне надолу и поздрав тогаш. Како би се замисли дека тоа ќе се случи меѓу нас вечерва?

"Седнете на каучот." Тој вели дека и се врти мене таму. Тој ме поддржува, кога ќе седнам. Тоа не е лесно да се балансираат со рацете во таква позиција погоре. Клекнува пред мене. Става рацете на колена и ги шири така што тој се издвојува меѓу нив. Тој вметнете рацете под здолништето и положи ги нежно против моите бедра. Јас навистина не знам каде треба да одам каде што седат. Тој само ме гледа за момент. Тој се движи рацете малку подалеку од својата бедро. "Дали долг за повеќе тука?", Прашува тој и strycker со показалецот најблиску до мојата рок. Мој брзо nick открива дека тоа е всушност сè што сакате во моментов. Знаат нешто таму, станаа занимава со моето тело што најмногу сакаат да бидат допирани во моментов.
Тој носи своите раце во текот на бутовите и на надворешната милуваат грбот против мојот задникот. Тој држи цврст стисок на нив и ја повлекува ми се малку. Проширување напред малку и бакнежи ме меѓу нејзините гради. Јас ги укине против него, но одеднаш е рацете на моите раменици и ми турка назад. "Сега, не направи нешто што не сум кажал за, наскоро ќе сфатат колку е добар ќе биде." Тој вели, насмеани охрабрувачки во мене. Јас сум преземање на контролата на моето тело повторно и релаксира на каучот под мене.

"Легни овде." Тој вели, галејќи раката на мојата десна страна. Тој сопружници малку наназад да ме да се лулаат на двете нозе. Здолниште вози до добро малку на движење. Легнувам. На раце ќе биде само јазот помеѓу две од троседот перници, која се чувствува удобно. "Сега ние ќе го искористите овој здолниште малку", вели тој во исто време како што тој одлучно се одржи на работ и повлечете го нагоре над мојот стомак, моите гради, а потоа така што главата е покриена.

Иако воздухот во просторијата е топла лади топла мојот дух и, секако, нешто влажни матката. Јас сум лежи тука со тело целосно изложени за очите и тоа ме прави прилично неверојатно возбуден од срам! Мислам. Ви благодариме добрината што се наоѓа под здолниште и нема да се сретне со неговиот поглед! Се чувствувам раката на мојот образ. Тој нагласува лесно над неа, ја милуваат моите усни контури со палецот. Сакам другата рака да го бакнува други видови усните, но успева да се спротивстави на импулсот да се обидат да се погледне за рака со моите колена.

Одеднаш се чувствувам другата рака лежеше нежно над мојот скут се најде. Јас стон да се високи. Неговиот мал прст е во право во слот и неколку милиметри под се моите мачна клиторис. Знам како се протега во внатрешноста на мене и тоа е речиси како да можам да слушам неговата насмевка. Тој чувствува контракција против неговата рака. Знам колку тој почнува да искористиш приликата во својот мал прст помеѓу лабиите, полека, полека само, фрустрирачки бавен! Јас цимолат кога неговиот прстот за да додадете директно на клиторисот. Јас не може да лежи уште! Значи сакате да имате прстот право таму, но скоро сакате да се извлечеш премногу, но ќе треба многу повеќе!

Лежев таму задишан под здолниште. Сеќавам неговата рака речиси неподносливо галење мојот образ. Како би можел да биде смирен? Идејата е речиси смешен. Така ги чувствувам усните на мојот образ, а само притисне тешко против моите усни како што милува потег со прстот, длабоко помеѓу мојот labia. Јас крик речиси противно на неговите усни што знам неговата скокотливи прст право на отворањето на моите коски. Тоа само го држи прстот со благ притисок и јас сум за да одат на местото каде што се наоѓала.

Не можам да им помогне, но креваат колена него, и додека тој гризе во лесно на мојот долната усна, тој им овозможува непречено два прста слајд во мене. Моите мускули стиска речиси неконтролирано на прстите и јас може да се слушне како влажни сум. Па вади прстите и знам како тој се одржи на моите нозе и занишан нив преку работ. Моите гради притисне уште без нешто да го прегрне. Не можам да дочекам ...

"Затвори ги очите." Тој вели дека додека јас се чувствувам моето здолниште паѓа околу мојот појас повторно. Тој седи до мене со рацете на мојот појас тој ме добива да застане пред него со грбот кон него. Рацете галење надолу над мојата колковите и бутовите. Се чувствувам нозете во внатрешноста на рудникот и тој putts малку да ме да ја ставам нозете распаѓа. Без сомнение правам како што тој сака. Неговите раце ја продолжија својата прошетка по должината на надвор од моите бедра. Јас може да се чувствуваат неговите палци во колената. Тоа е како моето тело, но мојот ум ме прави лак малку кога јас забележав дека неговите раце одат и милуваат нагоре по задниот дел на бутовите. Тоа допира до кога неговиот прсти некогаш толку лесно да го допре чувствителна кожа само под задникот. Јас земе длабок здив.

Со поцврст, додека тој милува над мојот задникот. Неговите палци опасно блиску до изрез помеѓу нив. Значи, тој се вратил рацете на мојот колковите и пионерски одржи на нив, тој ме добива да се наведнуваат на колената. Слушам тој меша долу малку на каучот. Не можам да дочекам и се надевам да се запознаат она што го сакате, и само забележите како тој се прости од мојот колк со една рака и набргу потоа речиси повлекува ме каде јас се чувствувам неговата мачна петел против малите.

Курот замазнување над моите усни и со многу добар показател тој ме добива да се наведнуваат на една педа да вашите нозе. Глансот лизга меѓу малите и тоа е како јас се чувствувам за привремен задоволство, но по една десетина од секунда ме прави речиси јачкавиот и насилно жедни за повеќе. Без раката на мојот хип откри нешто што се потпреме малку напред и се чувствуваат како курот лизгачки врати и против мојот отворање. Со силен воздишка, јас падне на него и се чувствуваат курот лизгачки длабоко во мене. Со моите мускули речиси го цица и како ми slidväggar испружени околу неговиот хард петел.

Неговите раце лежеше на врвот на моите бедра и јас знам како укината од неговиот силен мускулите на нозете кога тој рече со стон туркање себе и далеку во мене. Мојот клиторис пулсира потечени со копнеж за допир и моите мускули прегратка него да се практикуваат пред оргазмот тоа е мојот ум и моето тело може жедни.

Јас сум задишан во врска со неговата бутовите и трепет, се чувствувам неговиот стисок на моите бедра промени. Рацете ми каже да биде уште и јас ги почитуваат. Тој сопружници се населиле и јас седат опуштено, но сепак со секој нерв на работ таму со курот во мене. Тој почнува замазнување над мојот стомак. Рацете се чувствуваат се излади против мојот жешко тело и дух, јас би сакал да ставам рацете на неговиот да ги доведе до мојот брадавиците речиси болка на вкочанетост. Но моите раце се врзани зад мене и сите можам да направам е со минимални движења галење со своите прсти низ стомакот.

Јас whimpers кога тој неочекувано ги зема некое време со двата палци и индекс на прстите на мојата брадавиците. Тој ги ролни помеѓу прстите и тие ќе, ако е можно, дури и повеќе крути. Донесена врз нив зацврстуваат и моето внимание се пресели повеќе моите гради наместо чувство курот таму меѓу моите нозе. Земени зацврстуваат уште повеќе и се чувствувам како да граби. Со мала цимолат на двете болка и задоволство можам да ви го подигне градите кон таванот. Главата ми паѓа наназад да се одложи брадавиците нагоре. Земени зацврстуваат уште повеќе и со воздишка јас сум принуден да преземе соодветна поддршка со нозете на подот и се издигнат над него.

Таа допира внатрешноста на мене кога тој измолкнува од мене малку. А потоа некои. Неговиот стисок околу мојата брадавиците не е потешко но не и полесно. Тој ме држи заглавени во таа позиција и тоа е речиси како да можам да се чувствуваат потреси почне да се шири моите мускули се правилно се протегала да се задржи тензија. Па рацете надолу, и јас уште еднаш ќе падне над неговиот петел. Од двете од нас слушнале kvidanden на задоволство.

Тој нека одат на мојот брадавиците и тоа е речиси повеќе болни да се чувствуваат крвта тече кон нив повторно отколку што беше за да имаат прстите цврсто околу нив. Но, пред јас дури и имаше време да се формулира чувство на загуба чувствувам неговите прсти против мојот Венера планина и тоа е сè што можам да се фокусираме.

Седнувам многу уште кога знам две од неговите прсти го најдат патот меѓу моите влажна пичка усни. Јас може да се чувствуваат прстот веднаш над клиторисот и само под. И од друга страна тој има непречено Венера рок да ја сокријат својата прст движења на окото.

Неговиот fingrara мене далеку во магла. Јас се движи над него, триење сам против него, завртки ме над неговиот хард Дик. Тој звучи микс со мојот kvidanden а неговите прсти се движат неодоливо околу мојата чувствителни пупка. Тоа е речиси тоа чувство е толку силна што станува болно. Неговите отпечатоци од моите Венера планината се зголемува кога тој сфаќа дека јас речиси и не може да им помогне, но се замисли малку за да се добие од својот интензивен милува.

Тоа е како јас се откажувам и наместо мене турка надолу кон своите раце. Слушам дека звучи претстави хвалебен "Не." И чувствувам свенлив. Но чувството исчезнува веднаш кога ненадејно се почувствувате како да сум многу блиску до доаѓање. Моите мускули веќе почнаа напади ритмички околу курот и знам што тоа е како оргазам шири од длабоко во мене, и, конечно, ги исполнува еден доаѓаат од мојот клиторис.

А слабо крик гледа низ моите усни како оргазам ме тера да издлаби над телото мојот љубовник и околу неговата мачна член, а тоа е како таа добива нов живот кога се чувствувам како курот ритмички започнува пулсира во мене. Силен стон, така и на целата пред своето тело кон грбот и рацете ми се прифатат тогаш заедно ќе бидеме во избавителен оргазам.

Кога нашите тела почне да се смири на сите начинот на кој јас се чувствувам усните против моето рамо, а потоа рацете да го завршат својот брак на јажиња зад мојот грб. Тој нежно масажа мојот зглобовите и лактите што не боли, но се чувствува лага кочи. Јас се потпреме назад против него и движењето предизвикува таа да се стегне во мене за последен пат. Знам како тој го вади малку обајцата се смееш на. Јас сум во потрага по рацете со рудникот и кога ќе ги најдете, ги ставам на мене и плетенка моите прсти во неговите. Додека ние и шепоти "Ви благодарам.".

4 Responses to "Желбата за повеќе"

 1. marre:

  Guu возбудлив историја ..: P
  Дојдов двапати ..: П. ОМГ

 2. hehe:

  аа сатаната, најдобрите што некогаш сум ја прочитате!

 3. срање:

  Исус, ова беше одличен приказна
  неверојатно добро опишани

 4. Мандарина:

  најдобро сум го читаат, стрипови, филмови и романи. неверојатно добро!

Коментар Т'га за повеќе