На одмор

Друг празник недела и јас имаше позајмено летната куќа на сестра ми да се релаксираат од husrenoveringen време.
На вилата е најубаво наоѓа на езерото störrre и околу 300-400 до најблискиот сосед.
Првиот ден врнеше доста упорно, како и обично, кога тоа е шведски летото, но тогаш на третиот ден како сонцето конечно пробиле низ и стартува руно.
La ме на тревникот со добра книга и ладно пиво и само опуштено.
[...] Прочитајте sexnovell »

Usel!GodkändBraMycket braSuverän! (51 гласови, просек: 3,63 од 5)
Loading ... Вчитување ...

Жешка sexdate!

Јас беше досадно еден ден hemmma, мојот партнер беше работи и нема да биде дома Forns доцна во ноќта ..... седев и мисла за она што skaulle направите за да мине времето, сфатив дека можам да разговарате.

Јас googled и најде секс разговор ..... ме има како гостин брборењата, напишав на звучните бранови да се најде топла sexdate наскоро. Тогаш тоа појави во полето за доби бебе, жена во 40-то возраст одговори и јас е 36. ние разговаравме и таа вели дека ќе започне со работа на 17 пати и тоа беше на 15 тоа време, ја прашав ако се .... она што таа го сака за сексуално за работи .... очигледно имавме ист поглед на секс ..... i секој роговиден малку на разговор и се прашував ако не може да се види ..... таа беше малку подготвени во прв, но потоа се откажал со него .... јас добив нејзиниот мобилен број и почнавме СМСи едни со други ... праша дали знам за постигнување на добро место и ред .... Реков, но тогаш дојдов до местото на близина на местото каде таа ќе работи ..... решивме хит таму ....

[...] Прочитајте sexnovell »

Usel!GodkändBraMycket braSuverän! (24 гласови, просек: 2.13 од 5)
Loading ... Вчитување ...

продолжување на мојата жена во секс клуб

По неколку дена, па заѕвони еден од постарите мажи и праша дали може да се сретнеме дома и имаат partnerbyte.Han беше 66 години, неговата сопруга е 63, тој рече дека кога тој заебана жена ми на sexklubben се случи со него кога бил млад . Имав видено неговата сопруга на sexklubben, но таа само седеше и гледаше. Таа изгледаше добро со убав цицки и убаво тело за нејзините години. [...] Прочитајте sexnovell »

Usel!GodkändBraMycket braSuverän! (25 гласови, просек: 2,96 од 5)
Loading ... Вчитување ...

Со жена ми во секс клуб

Како што реков порано, ако нашите искуства со threesomes со мојата сопруга Меги, па сакаме да пробате нешто nytt.En од момците кои се користат да ми помогне да го ебам Меги ни поканети на секс клубот каде што беше medlem.När стигнавме таму покажа излегува дека тој беше женет. [...] Прочитајте sexnovell »

Usel!GodkändBraMycket braSuverän! (22 гласови, просек: 2.77 од 5)
Loading ... Вчитување ...

Јас бев девица ..

Јас бев девица тогаш, но мислев многу за секс, во себе и за себе, не бев сосема надвор од игра ... Имав некои врски кои биле прави за некое време и неколку пати да стане Blowjob, но јас никогаш не го имале секс за вистински . Но, јас бев само 14 тогаш па мислев дека не беше аа ретко да се биде девица тогаш?
Ова ми се случи пред неколку месеци, кога бев во отворен базен во Стокхолм. Ми се допадна да пливаат круга за неколку часа во текот на денот, а јас не беше толку лошо во тоа или. Ова се случи барем на somarlovet.
[...] Прочитајте sexnovell »

Usel!GodkändBraMycket braSuverän! (83 гласови, просек: 3.28 од 5)
Loading ... Вчитување ...

Магијата пијалок

Се разбудив беспомошна и замрзнати. Гледам околу мене и да видат дека секој има нема,
освен за еден човек ..
Тој изгледа да се биде во 20-тите години .. Тој има црна некласични фризури ..
Тој смета очите и да реагираат брзо, "А газиран пијалок на човек таму! И јас земам уште една подеднакво dan ..! "
[...] Прочитајте sexnovell »

Usel!GodkändBraMycket braSuverän! (43 гласови, просек: 2,30 од 5)
Loading ... Вчитување ...

Мој вкусни професор по математика

Јас секогаш долго да се тупи лекции. Но не затоа што сакам математика, но доброто на наставникот.
Јас сум во љубов со него и јас се навлажни само затоа што тој ја гледа во мене. Често, јас се кандидира за бања и мастурбирам по класа.
Имам тешко математика, но моите наставници се корисни и секогаш се обидува да објасни на мене. Но имам тешкотии со концентрацијата, како што се наведнува над мене. Само мислам дека ќе ме допре, и јас се згрози кога јас понекогаш чувствувам раката на грбот.
[...] Прочитајте sexnovell »

Usel!GodkändBraMycket braSuverän! (54 гласови, просек: 3,78 од 5)
Loading ... Вчитување ...

Копнеж за повеќе

Таа секогаш беше радосна надразнување расположение помеѓу мене и Ерик. Имавме веројатно секогаш ни се чуваат и на секој раб не, начинот на кој ние не сме разговарале, но ние не се доближил до едни со други активно, или како пријатели и, секако, не повеќе! Но, ние секогаш се разбере едни со други и да се разбере исти работи. Истата шеги, истите сериозни единици, иста ситуација и слични интереси. Тоа беше како ние не треба да им пријде на секоја друга многу повеќе, бидејќи бевме толку среќни со она што веќе го имале!

[...] Прочитајте sexnovell »

Usel!GodkändBraMycket braSuverän! (39 гласови, просек: 3.90 од 5)
Loading ... Вчитување ...

Ручек нешто кратко

Ќе дојде во мојата канцеларија во цветови летен фустан, велејќи: "Здраво", заклучува вратата и ја крева завесата. Доаѓаат до мене и се врти мене против вас, па ќе видиме едни со други, бакнување ме агресивно.

Unbuttoning моите панталони, повикувајќи ме да се осветли од столот, а потоа се повлече од моите панталони и долна облека кои земјиште на подот. Курот го разбуди некои на живот и кога ќе стиснам расте малку повеќе пред тебе и грицкам на мојот избричи топки, а потоа лижат по вратило до глансот. [...] Прочитајте sexnovell »

Usel!GodkändBraMycket braSuverän! (18 гласови, просек: 1,83 од 5)
Loading ... Вчитување ...

Метро возење!

Сум бил надвор на ölrunda со работа пријатели да го прослават празникот конечно би можела да започне. Тоа беше топла вечер во јули и сега јас ќе бидам надвор од целата 4 недели по ред. Бидејќи немав такси пари, решив да ги преземе метрото дома кон предградијата. Јас газеше одредување на платформа да се чека за последниот воз. Седнав и половина dozed малку по тежок работна недела, а можеби и пиво премногу. Возот валани и станав од клупата и се качиме на возот. [...] Прочитајте sexnovell »

Usel!GodkändBraMycket braSuverän! (33 гласови, просек: 2,73 од 5)
Loading ... Вчитување ...