Креветот веќе беше окупирана

Кога Јохан доведе во Ема во слабо осветлена соба, таа беше шокиран. На широк кревет веќе беше друга жена.
"Здраво", рече на туѓа жена, и ја отфрли на капаците. Таа беше поцрнет, ја прекина и облечен во црна градник и гаќи. "Моето име е Џени. Добредојдени. Што е вашето име? "
"Е-Ема", таа стана. Џон стави рацете околу неа и отпетла своето бела блуза. Тој ја целива и ја милував бутот целиот пат накај дома во такси, и таа беше возбуден и курот, но тоа никогаш не се очекуваше. Ville Јован и Џени има тројка со неа?
[...] Прочитани sexnovell »

Usel!GodkändBraMycket braSuverän! (50 гласови, просек: 2,94 од 5)
Loading ... Се вчитува ...

Мојата прва "двојна сендвич" ...

Јас прв пат се сретна Мајк и неговиот пријател Фредерик беше на летната забава во неколку пријатели. Јас бев единствен потоа околу 3 месеци по 3 години односи, каде што сексот не беше речиси како возбудлива како што е на почетокот. Јас отсекогаш бил верен на мојот поранешен партнер и кон крајот ние речиси никогаш не имаат секс. Немав време во нашите односи да биде многу диви во кревет, бидејќи тој може да биде прилично праволинеен и среќни колку што тој беше лизгање во мене во мисионерска. Во ноќи и вечери faniserade јас често threesomes или група секс. По можност со мажи и жени. Јас ме врзани рано со мојот последен дечко и беше сега има 24 години, подготвени да се одржи на животот повторно и кој знае, можеби живеат моите соништа.
[...] Прочитани sexnovell »

Usel!GodkändBraMycket braSuverän! (40 гласови, просек: 3.40 од 5)
Loading ... Се вчитува ...

Диви, влажни и повеќе

Ја бакнав за вратот и грицкање на нејзиниот ушната школка. Таа одминува од мене и гризе тешко контрола врз моите усни. Јас ги цица до мене и таа стиска неговиот јазик. Нашите тешки чипка милуваат едни со други, додека влече едни од други облека додека не се целосно голи. Ја фрли на кревет и си ги лиже своите гради, но во неа да одговори. Земање на цврст стисок на нејзиниот круг, со полно гради, лижење нив со мојот јазик и цицање нежно на нејзините брадавици во круг па станува ригидна. [...] прочитани sexnovell »

Usel!GodkändBraMycket braSuverän! (61 гласови, просек: 3.05 од 5)
Loading ... Се вчитува ...

А жешка ноќ

Ние ја затвори вратата зад нас и ја погледна varrandra со курот погледи. Знаев што да очекувам и не можела да чека. Моите раце се лизна на неговиот кур и јас го зграпчи надвор од панталони, тоа беше голем и над просекот.
Влеговме во спалната соба и седна на порно филм да се донесе до запалениот расположението повеќе, но ниту тој ниту го гледав многу на филмот.

Тој соблече и почна да се соблечам полека и teasingly, undid мојот градник и извади ја гаќи .. Бев толку ужасно сув дека ги слушав моите сокови впива мојата пичка .. Ја погледнав во очите и неговиот поглед беше премногу магла за да horniness .. [...] прочитани sexnovell »

Usel!GodkändBraMycket braSuverän! (28 гласови, просек: 2.14 од 5)
Loading ... Се вчитува ...

По втор пат тројка со жена ми

Како што напишав тука за време успеав да се добие мојата сопруга да ебам со две други момци, таа дојде oabrutet. Тоа беше изненадување на нејзиниот 50-ти роденден. Но, откако таа беше каење, и се чувствува како курва. Секој пат кога заебана тоа не беше за мене, бидејќи не можев да заборавам чувството кога мојот петел лизна во пичката полна со спермата од двајцата млади момци. Јас го зедов тоа се случува за неа, но како што реков тоа не е добро. Зборувавме цело време за тоа што се случи, јас се обидував да го добиваш нејзиниот да се разбере, тоа беше само убаво за мене како за неа. [...] прочитани sexnovell »

Usel!GodkändBraMycket braSuverän! (41 гласови, просек: 2,39 од 5)
Loading ... Се вчитува ...

Летната

Летната се приближува. Времето е топло и сонцето е дарежлив.
Ние се соберат заедно кошница со храна и се заблагодарам и крави надвор на местото каде што никој не може да ни се најде. Ние се најде место со сонцето и поразени од морето. Имаме цело време во светот да се мамка нас самите. Имам цветна летна клан ција со тенки шпагети ремени.
[...] Прочитани sexnovell »

Usel!GodkändBraMycket braSuverän! (14 гласови, просек: 2.21 од 5)
Loading ... Се вчитува ...

Моето време како вродена

Кога бев деветнаесет години, а јас би почнал студира во друг град. По некои пребарување го најдов еден пар од 35-годишниот кои изнајмуваат една соба во неговиот подрум. Во подрумот, тие имаа две соби за изнајмување со една заедничка дневна соба со ТВ и кујна. Станарите имале пристап до Сауна област на куќата со туш и тоалет. Ми беше кажано дека на други кои ќе изнајми соба следната врата беше девојка. Андерс и Жанет, парот бил повикан, праша дали тоа е во ред да се делат просторот со еден од спротивниот пол. Немав приговор толку долго како што таа го најде тоа вознемирувачки. Таа веќе е побарано и го прифатил аранжман така го прифатив за изнајмување на соба.

[...] Прочитани sexnovell »

Usel!GodkändBraMycket braSuverän! (146 гласови, просек: 3,92 од 5)
Loading ... Се вчитува ...

Шест во еден паб тоалет

Никогаш не сум видел нешто слично на ова. Кога имав секс со него со голема часа, само ако се знаеше. Јас ќе ви кажам за време имав секс со мојот дечко за прв пат - во неочекуван време.
Отидов со некои пријатели во градот. Имавме нашата света "шопинг треска" дека сме имале најмалку еднаш месечно, само пет од нас девојките. Но овој пат тоа не се случи како што е планирано. Имавме проверени низ сите продавници за облека и купи некои големи нешта. Бидејќи ние сега беа прилично Инка отидовме да се одмори во Еспресо куќа. Зедов голем ванила Млеко додека другите дели неколку moccaatte и мојот пријател Ана имаше едно кафе stakt.
[...] Прочитани sexnovell »

Usel!GodkändBraMycket braSuverän! (75 гласови, просек: 3.05 од 5)
Loading ... Се вчитува ...

Мастурбацијата и порно на студентот коридор

Стомна беше речиси 1:00 во текот на ноќта и Џон седеше на троседот во студентските коридор и slötittade на заедничка ТВ Речиси сите кои нормално живеел во ходникот биле на лето и тоа е речиси секогаш празен. Ги слушаше чекорите на скалите, а наскоро по Хана дојде и се прашував што прави.

Таа имаше невина, убаво лице, но многу секси тело. Оваа вечер таа носеше тесни врвот и половина долго здолниште. Седевме заедно на каучот и зборуваше додека бевме барам преку канали. Некој во ходникот успеал да добие дигитален кутија со пиратски карти и кога дојдовме до Canal +, така беше класичен порно видео. Хана превртува нема повеќе, но изгледаше малку срам на Џон и се насмеав.

[...] Прочитани sexnovell »

Usel!GodkändBraMycket braSuverän! (52 гласови, просек: 2.67 од 5)
Loading ... Се вчитува ...

Искористиш приликата Прскан од страна момче неговата сестра во ноќта

Како бел блесок пред вашите очи, таа беше разбудил од проблематичниот сон. МИА помина таа вечер во домот на нејзината сестра и заедно тие го гледаше песната евровизискиот натпревар. Тие беа навредени од Европејците "лош вкус во музиката, пиење вино и tjattrat во ноќта, но сега дека Миа се вградени во дневната соба кауч за долго време, без всушност да биде во можност да спие како што треба. [...] прочитани sexnovell »

Usel!GodkändBraMycket braSuverän! (79 гласови, просек: 3.61 од 5)
Loading ... Се вчитува ...