Приватен партија

Бевме на приватна забава во средината од никаде па некој мораше да вози. Јас ме нудат, бидејќи би работен ден овде на.
Бевме 5 од нив во автомобилот, Josefin, Ана, Марија, и така мачка меѓу облека од крзно, ... Петар.
Тој праша дали може да вози, а од Jossan знаеше кој на дечко беше толку реков во ред.

Кога стигнавме на забавата беше во полн замав, имаше многу луѓе и во внатрешноста на куќата и дворот. Јас поздрави учтиво во секој знаев, а во режија моите чекори кон кујната. Во кујната, стави 5 момци карти за играње. Сите се ракуваа и воведе себеси со името, тоа е само име кое го ставам на стап, Стивен. [...] прочитани sexnovell »

Usel!GodkändBraMycket braSuverän! (81 гласови, просек: 3.09 од 5)
Loading ... Се вчитува ...

На одмор

Emma никогаш немале тешко да се добие момци, таа го имаше совршено тело со не премногу мал, не премногу големи цицки, долги кафеави нозе, големо сочно газ. Нејзиното лице изгледаше како модел со долга темно кафена коса ја исчисти долу над грбот. Но, Ема не му се допадна непријатно 18-годишниците кои секогаш трчаше во неа, нема, Ема беше со постари лица од почетокот на средно училиште.
Но, сега таа беше уморни од старите, како и. "Можеби тие не се доволно стари", си помисли таа. Тие не беа речиси како непријатно како што е малку момци, но овие 25 годишни деца се секогаш праша дали тие биле како оваа, или како ова, таа си ја сакаше. "Не", си помисли таа.
[...] Прочитани sexnovell »

Usel!GodkändBraMycket braSuverän! (59 гласови, просек: 2.31 ​​од 5)
Loading ... Се вчитува ...

Како во сон, Дел 2

-Тоа беше среќа што јас фатени со вас ", рече Ема, кога да се кријат и гушвам по таа го изгубила невиноста.
-Mmm, единственото нешто што можам да одговорат.
По некое време, па морав да станам и да пишам и Ема ќе пијат вода. Кога ќе заврши во тоалет и ѕирнав во кујната, така јас се сретна со неверојатна глетка. Бент над мијалникот беше Ема и се напи директно од чешма, и нејзиниот голи снажен задните се соочува директно кон мене.
Мојот петел стана веднаш и со неколку брзи чекори јас бев таму со Ема и со хард нафрли јас се наметнува во неа од позади. Emma не ме чу, беше веројатно малку загрижени, бидејќи таа скокна на мојот петел изоре во земјата на неа.
[...] Прочитани sexnovell »

Usel!GodkändBraMycket braSuverän! (25 гласови, просек: 2.40 од 5)
Loading ... Се вчитува ...

Грозје во дното

Сум нашол дека мојот ученик превод наставниците било болно за шест недели, бидејќи таа беше sprained нога, па можев да добиете нова. Не бев среќен за тоа, јас бев среќен со неа и сега морав да се покаже нов учител што ќе можам да се вози автомобил. Не е забавно.

Кога стасав во возење училиште, видов дека мојот нов учител чекаше во колата. "А точни самото место, на врвот", мислев дека "тој е, секако, ревносни при возење, како и, ова не е смешно"
Поблиску автомобилот добив, на пошироката насмевката на моето лице, можеби и не е толку лош но сепак тој изгледаше навистина убаво.
[...] Прочитани sexnovell »

Usel!GodkändBraMycket braSuverän! (63 гласови, просек: 3.56 од 5)
Loading ... Се вчитува ...

Почнувајќи повик

Јас ќе ви кажам за една прекрасна искуство имав кога го оставив последниот семестар на образованието на возрасните. На семестарот се ближи крајот. Имав работено навистина напорно и се радував добри оценки, јас бев сигурен дека ќе има. Бев малку немирни, се чувствува дека е време да се откажам.
Еден од моите наставници, Никлас, имав во неколку предмети и јас го допадна многу. Беше висок и мускулна и ја избричи главата. Имав флертуваше право слободно со него во изминатата година, главно за забава, но тој не можеше да помогне, но јас бев отпуштање во него.
[...] Прочитани sexnovell »

Usel!GodkändBraMycket braSuverän! (46 гласови, просек: 3.63 од 5)
Loading ... Се вчитува ...

Хотели Фантазија

Јас се земе во во еден хотел онака како што сме се одлучиле идам пред да стигнете таму. Јас земам уште една туш и добивање облечени повторно. Поставува потоа ја отвори вратата за да може да се влезе во кога ќе го добиете тука. Седнувам и да работат, чекајќи те. Одеднаш јас се чувствувам дека сте таму, се чувствувам вашиот парфем. Тогаш се чувствуваат вашите раце на моите раменици, не знае како да се кандидира на вашиот прсти низ мојата коса. Јас се потпреме вашата глава назад и да се чувствувате вашето тело, се чувствуваат како се гледате себеси притиснете против потпирачот за грб. Вие се потпреме напред / надолу и шепоти во моето уво ви шепна што сакате да го направите со мене. [...] прочитани sexnovell »

Usel!GodkändBraMycket braSuverän! (23 гласови, просек: 2,87 од 5)
Loading ... Се вчитува ...

Сами!?

Јас сум под кирија една куќа. Чекорам низ неодамнешната туш дава бањарка и подигање малку. Ќе се работат па јас сум сам и малку дегустација. Јас и понатаму да се чисти и така натаму. Она што јас не го знаат е дека ќе дојдеш таму и стојат и да искористиш приликата peeks во мене. Гледаш колку и да одам околу таму и småtafsar на мојот петел сега и тогаш. Можете да видите дека бањарка lobular несигурна. Тогаш ќе се види како јас вртам на ТВ доаѓа да легне во кревет. Вие не гледам она што го барам во. По некое време го делам бањарка и ќе видите дека имам многу способен. Сега ви е јасно дека јас видите "дивиот свет" ... Знаеш како почнува да тече во телото, да се чувствувате брадавиците наежвам. [...] прочитани sexnovell »

Usel!GodkändBraMycket braSuverän! (24 гласови, просек: 2.71 од 5)
Loading ... Се вчитува ...

Желбата за вас

Замислете дека јас седат во сонцето на внатрешен двор и се заспана (како што речиси секогаш го правам), ќе доаѓаат и си одат околу куќата збор за внатрешен двор и да види дека спијам ...
Внимателно оди нагоре, наведнувате и да ми брадавица во вашата уста, вкусови нежно милувајќи другите градите со рака ...
Уште не е буден (мислам Јас сонувам)
Моето дишење ја продлабочи и зголеми отчукувањата на срцето се зголемува цело време, јас сум добивање роговиден
Нежно галење сте надолу со твојата рака на внатрешниот дел од бутот меко, нежно, убаво
[...] Прочитани sexnovell »

Usel!GodkändBraMycket braSuverän! (16 гласови, просек: 1.63 од 5)
Loading ... Се вчитува ...

Како во сон, Дел 1

Отиде на забава во еден поранешен колега работа. Како единствена отиде во текот и се надевав за нешто волнено, но за да мое големо разочарување тоа беше истата стара група на пријатели како и обично.
Во вечерните часови стана повлажна и повлажна, но јас го зеде исклучително тивко, едноставно се чувствува без откривање.
Во 23:00 на времето, па за тоа падна одеднаш во еден куп на 17-18 години, тоа беше дете на мојот пријател и неговиот целата група на пријатели.
-Одлично, си помислив. Сега оваа партија уништени. Како и да ги тргнеме за дома.
Кажано и направено. Рече збогум на домаќинот и ги обвини дека на тоа што морав да станувам рано следниот ден и почна БЕНГ дома.
Јас бев штотуку дојден на улица кога слушнав некој дојде springandes зад мене и одеднаш се свртев наоколу.
- Но еј, Ема! Никако не можев да се каже кога видов кој го var.-не, јас видов дека сте биле на партијата? [...] прочитани sexnovell »

Usel!GodkändBraMycket braSuverän! (51 гласови, просек: 3.45 од 5)
Loading ... Се вчитува ...

Partnerbytarhelg дел 3 - Собир

Во неделата утро се разбудив прилично рано и остана во кревет и cuddled едни со други за голи тела. По појадокот, ние туширани заедно и се избричи Anette малку слама тепих кој прерасна во текот од два дена. Јас лижеше henen малку време и Anette вовлечени до штанд пред таа нагло заврши. Анет стави на тенки фустан без долна облека. Нејзините гради се ниша заводливо зад тенка ткаенина како што таа се пресели и не можев да им помогне, но да се мачкам градите пред да заминеме.
[...] Прочитани sexnovell »

Usel!GodkändBraMycket braSuverän! (41 гласови, просек: 2.98 од 5)
Loading ... Се вчитува ...