Цврсти браќа и сестри

Кога бев мал мајка ми почина, па јас пораснав со татко ми. Кога бев 10 татко ми се пресели во една жена, која имал син по име Tobias и беше две години помала од мене. Тобиас и јас влегов заедно добро и имаше некој вид на брат односи, каде што бевме добри пријатели во домот, но никогаш не дружевме на било голема мера надвор од домот. Сепак, тоа беше убаво да се има некој што се стари како што можете да зборувам за повеќето нешта би можеле и ние можевме да веруваме дека никогаш на други откри нешто што другите беше доверена.

Живеевме во една куќа каде Тобиас и јас секој од нив имаше една соба горе со мала ТВ соба и бања дека само тој и јас се користи, па моравме нашите сопствени малку светилиште одвоени од своите родители.
Кога јас имав единаесет години веднаш пред моите дванаесет, јас забележав дека моите гради почна да расте. Првото нешто што го спомна тоа да беше Тобиас. Се чувствував како ништо да не сакав да разговара со татко и во врска поради некоја причина, го почувствував тоа природно е да се каже дека со него пред реков на моите пријатели. Тој стана многу заинтересирани и имаше многу прашања. Тој праша дали може да ги видат. Го видовме едни со други гол на моменти, кој беше речиси неизбежно бидејќи живеевме толку блиску еден до друг и заеднички бањи, но сепак чувствував малку kymigt што толку елаборат покажат, па јас се двоумеше за некое време. Тој гушен и мислев дека не е толку лошо, и тоа исто така го направи посреќни, па по некое време јас извадив кошулата. Мислам дека тој беше малку разочарани затоа што тие беа само како мали испакнатини, но тој погледна уште заинтересирани. Тој само се здобија со краток поглед, како јас не чувствував прилично ранлива. Се чувствував добро да му го покажа нив, бидејќи од сега па натаму јас не би треба да се обидуваат да ги гледа кога сум префрлив и зеде туш за пример. Ние разговаравме подолго време за моите гради и се прашувал тој, на пример колку е голема Посакував да биде, и тој, исто така, праша дали може да се види како тие развиени. Се чувствував одлично да се зборува за такви интимни работи со еден дечко и тоа беше почеток на многу интимни разговори меѓу нас. Иако и тој и јас разговаравме за секс и на спротивниот пол со нашите другари, тоа беше секогаш нешто екстра да разговара со него. Научив многу за тоа како момци мислат и да работат и тој има доволно од многу девојки што тој не би skule познат толку многу. Ние никогаш не се открие на нашите пријатели за нашите разговори.
Моите гради продолжи да расте доста брзо и Tobias проверува промената неколку пати неделно. Мислам дека тој сакаше да ги чувствуваат, но тој се осмели не прашувај и јас не сакаме да го направи тоа. Ми требаше доста наскоро започнат со користење на градник, и тоа беше мајка Тобиас, кој ми помогна да ги купите во прв план. Јас бев во исто време исто така да се коса на вашиот глушец и тоа го рече и јас разбрав за Тобијас. Тој сакаше да го види премногу, но дека тој не направив, тоа се чувствува премногу интимно.
Научив многу работи во врска со момците од Тобиас. Имав, на пример, верувале дека момци не би можела да добие позиција, додека тие биле сексуално зрели, но Тобиас изјави дека бил во можност да постигнат подолго време и тој мислев дека е убаво да се удар од далечина, но дека тој не бил ејакулација во одреден момент. Бев малку љубопитни да го видам со позиција, но јас не е важно, иако го видов во флакцидна држава неколку пати. Еден ден влегов во нашата бања, па тој се симна од туш сосема голи. Не можев да им помогне, но го гледаат препоните и видов дека тој, исто така, почнаа да се срамни влакна. Тој го видел разбира, каде гледав, и тој почна да добие околу. Не сакав да го чувствуваат засрамени, па јас реков дека тоа е смешно што тој почна да имаат коса и ми се допадна да ја види својата класа. Тобиас, рече тој почна да добие позиција почесто и дека таа застана на внимание скоро цело време.
Тобиас љубеше да гледа порно. Тој имаше неколку книги и филмови (ова беше пред Интернет време) што кружеше околу меѓу неговите пријатели од машки пол. Во почетокот имав некои тешкотии во прифаќањето на тоа, но по некое време се навикнав и знаеше за тоа беше многу честа појава меѓу моите врсници момци. Од време на време се гледаше во весниците заедно и зборувале за она што го видовме на фотографиите, која, најверојатно, беше многу добар секс образованието и за нас, затоа што како девојче може да коментира за понекогаш чудно порно идеали од повеќе реалистичен женска перспектива.
Еден ден дојдов дома после училиште Тобиас побрзаа кон мене и рече дека биле активирани. Бев многу среќен за него и побара од него да се каже како се случило тоа. Тој едноставно остана во кревет на стомак и го погледна во sextidning. Тој нанесуваат и juckat неговиот тврд кур против кревет и по некое време, тој одеднаш почувствував чувство на кои тој мислел дека е многу поубав од било што тој го доживеале, и по кратко време, откако поцрнети очите и почна да прска директно во неговите гаќи. Мислев дека тоа е неверојатно возбудливо да го слушнете го каже тука. Иако обајцата биле млади, 12-11 години, ми се чинеше како да сме и влегле во светот на возрасните. Имав гради дека сега веќе беше во Б-шолја, срамни влакна и менструација. Јас исто така беше понудена на таблетката на младите клиника главно бидејќи имав некои проблеми со рака работа која беше поправени од страна на таблети, но исто така мислев дека е убаво да се сега да бидат подготвени да ја изгуби својата невиност.
Тобиас го masturbated подолго време сега и откако тој го доби своето прво патување тој masturbated почесто, нешто што тој не се обиде да се скрие од мене. Неколку пати го видов како непредвидлива исклучено и спреј. Тој би можел да го направи тоа неколку пати на ден. Мислам дека тој мислев дека тоа е малку повеќе да се забавуваат кога погледнав во него. Лично, не сум бил дека се заинтересирани за подигање на себе, но откако беше инспириран од Tobias почнав да истражуваат моето секс. Наскоро забележав дека е многу убаво, и тоа беше исто така, убаво да си фаќа на телото и особено на градите, кои беа многу чувствителни. Јас наскоро научил различни техники за да се направи тоа убаво за себе. Во почетокот јас не се осмелуваат ставиш прст во таа дупка, но еден ден зедов храброст и тоа го правеше, јас мислев дека ќе помине толку убаво тоа беше и времето успеав за прв пат ја милуваат мене да доживеат оргазам.
Еден ден, додека бев туширани, отидов завиткана во крпа до Тобиас да прашам нешто. Кога дојдов во неговата соба, го видов како лежи сосема голи во кревет и tittad во едно списание со разголени девојки, додека тој masturbated. Јас нормално не ќе реагираат нешто посебно да го видам гол, но сега бев толку курот да го видам гали секс. Јас одеднаш имаше една мисла.
- Не би ти попрво види гола девојка во реалниот живот од нив во весникот? Го прашав како Ги пуштам моите крпа да падне на подот.
Иако тој го видел мене топлес пред тоа дека не го видел мене helnaken бидејќи јас пристигна во пубертетот. Тој ме проголта со очите и се додека тој не застана со runkandet па јас претпоставува дека се допадна она што го видел. Тоа ме натера толку горди и се чувствував годеше. Јас се лизна во постелата и седна со разделија со толку тој можеше да се види целиот мој пол. Сега тој ми ја гледав сосема случајно меѓу неговите нозе и рака почна да уште еднаш се движат нагоре и надолу на вратило. Не можев да им помогне, но почна да си ги протриеш двете нозе и гради. Седевме таму и masturbated заедно и зборуваше и коментираше за она што го правевме и она што беше убаво. Кога тој фотографира, ми се чинеше неверојатно горди што јас го egged така и можев да многу лесно би можеле да милувам мене да доживеат оргазам, кои ги имам се повеќе и повеќе подобри во.
Нашите разговори во врска со сексот беше од тогаш па натаму речиси секогаш зачинета со што ние masturbated заедно. Понекогаш ја заврши својата cum на мене кога тој фотографира, што јас мислев дека малку екстра убаво и не гаден нешто, па по неколку пати го напрска речиси секогаш над моето тело. Тоа беше речиси секогаш за него пред мене, а понекогаш и јас не доживеат оргазам на сите. Тобиас секогаш ќе седат таму и си игра со неговата флакцидна пенисот и да ми помогне да доживеат оргазам преку поттикнување ме со зборови. Едно време имав тешко време, го прашав за помош. Имав прстите од едната рака внатре во дупката додека другите работеле клиторисот.
- Помогни ми да милувам своите цицки, јас немам предавање. Го прашав со стон.
- Навистина? Може ли?
- Да! Ајде сега.
Тој се пресели поблиску до мене и се стави една рака на својата десна цицка. На прво тој изгледаше малку не си сигурен, но по некое време тој почна да милувам ми неверојатно удобно. Тој го видел она што го направив и јас не и кажав како јас мислев дека сум би сакал да видам еден дечко fondled моите гради. Тој веднаш се само право, тој погали нежно низ градите и замеси премногу. Тоа беше толку многу поубаво кога некој друг не знаеше. Почувствував дека јас веројатно ќе дојде наскоро, но сака уште малку пред тоа.
- Да ги стави во устата!
Тој свиткани веднаш над градите, кој беше најблиску до него и ја лижеше прво нежно низ градите со две долго време, тогаш тој вовлечени во брадавица во устата. Мислев дека ќе слабо толку добар што беше. Тоа не да биде многу секунди пред да експлодира во најсилните оргазам некогаш сум ја имал. Тобиас продолжи да имаат градите во устата и fondling другите целиот пат до оргазам целосно пресушија.
- Nah одат чувствуваат нив, му реков кога тој полетал рацете и устата.
Тој го стори она што сакав и чувствував дека сè уште се чувствува малку возбуден, па јас да ја пуштам мојата рака да остане и заморувате отсутно на глувчето. Тобиас веќе стекнати позиција повторно, па знаев дека се допадна она што го стори за мене. Мислев дека сега веројатно беше ситуација речиси ништо да се направи она што и двајцата знаеме ќе дојде доволно брзо во секој случај.
- Сега ќе се запознаете со најинтимните делови на девојка, реков како го зедов раката надолу меѓу моите нозе.
Тој веднаш започна да ја истражува секој дел од мојот препоните. Тој донесе прст нагоре и надолу ритам.
- Дали е ова клиторисот? праша тој, шират прст во текот на малку копчето.
- Mmm, јас стенкаше во одговор. Зошто не се обидете да внесете прст?
Тој се повлече прстот малку и почна да бара за дупката, но тој е премногу високо, така што земав прстот и го донесе на мојот отвор. Со прстот лизна лесно и почна возење тоа во и надвор во прилично лесно темпо. Мојата рака беше сега на неговиот кур и јас тоа го прифати. Имаше скоро небесен искуство чувство на еден дечко задача. Јас никогаш не помислуваше колку е добар го почувствува тоа да се одржи петел. Пуштам рака да се чувствуваат за било кој дел од неговиот пенис од скротум до врвот. Почнав да милува него како брзо како што тој се пресели прстот во мојата пичка. Horniness чекор во кога тој стимулираат колена толку убаво како што тој вовлечени на моите гради. Се чувствував дека сакам да ја искористам оваа игра на следното ниво, па јас крена главата од моите гради и ја погледна во очи.
- Дали сте подготвени да се изгуби невиноста за мене?
- Да, но само ако се чувствуваат подготвени, тој одговорил.
- Како ти би го направил тоа?
- Зошто не ме вози, изгледа убаво.
- Јас би сакал! Јас одговорив.
Бевме двете, па роговиден дека никој од нас не размислувале за морални аспекти и можни последици од она што ние требаше да се направи. Тобиас лежеше на грбот со курот најубаво се ниша директно во воздух. Го straddled и седна веднаш зад неговиот пол и дистрибуирана на колковите против него. Тогаш јас се лизна напред и блиски на него, па ние се чувствува на нашите секс тесни Бришење едни против други. Се потпирам напред малку и почна да им помогнам на пичката против глава додека го гледав во очи и се насмевна. Кога почувствував позиција беше во право, почнав туркање ме наназад, и одеднаш падна во. Јас вчудовидено праша а јас не чувствував дека тоа е солза во твоето око само поради тоа што беше толку убаво а јас не чувствував неверојатно чувство на среќа.
- Дали тоа боли? Тобиас праша со загриженост во нејзиниот глас.
- Не, тоа едноставно е неверојатно убаво, реков како што го даде туп на образ да се покаже како многу ми се допадна она што го правевме. Какво е чувството да ви?
- Подобро отколку што замислував. Но, сега ќе почне да се врти.
Седев сосема уште и познат само какво е чувството да бидат исполнети од страна на еден дечко. Јас полека почна да се лулаат нагоре и надолу преку курот. Седев малку напред, наведнување над него со очите затворени и само ужива на ситуацијата. Тобиас раце се чувствува необично во секој дел од моето тело што тој може да им пристапите. Стигнав назад рака и почна да се притисне малку на скротумот. Тоа било премногу за него и тој започна да стенка повеќе и повеќе.
- Јас испрекинато наскоро!
- Дојди во мене, сакам да знам како се чувствува.
Пукаше во мене целосно и се чувствува дека е малку потопло во мојот ум дури и ако тоа се чувствува помали отколку што се очекуваше. Јас забележав Тобиас исчезна од свеста за момент и потоа опуштено целосно. Останав со него за мене и го допре само светло на колковите во мали кругови. Јас не го доживеале оргазам тоа време, но се чувствува прилично сепак содржина само да седи таму и види него и знам како се одморал со мене. Кога тој дојде кај мене сетила и отвори очите ми се насмевна благодарни насмевка во него.
- Тоа беше прекрасен начин да се изгуби невиноста на, реков јас. Се надевам дека ќе не разочара во своето деби.
- Не, воопшто, тоа беше големо.
- Слободно можете да го ебам ме повеќе пати, па можеме да се обидеме повеќе позиции. Ќе ви?
- Секако, но можам да веројатно не повеќе пати денес.
Му дадов бакнеж на образот и зачекори на него. Јас не го бакнува в уста, бидејќи тоа ми изгледаше како нешто што само сакав да го направам со некој што го сакаше, а не со "брат". Се чувствував семето трчаат моите бедра како јас влегов туш да си ги исперат мене.
Од ден имавме секс со едни со други речиси секојдневно. Во деновите кога имав рака па јас вовлечени од него или тој мора да ме ебе меѓу нејзините гради, која тој изгледаше како да уживаат во екстра сума. Ако било кој од нас не сакаше да имаат секс, ние му кажав дека тоа едноставно на другите и ќе стави речиси секогаш таму за секоја друга. Ако на пример, јас не сакате да го ебам туку само да се лижат како тој ми ја лижеше ме доживеат оргазам, без да го стави во мене, но ме остави сам потоа. Тој знаеше дека тој ќе биде платена назад на подоцнежен датум. Нашите сексуални односи беше целосно напор, се состоеше само од телесни страсти.
Се обидовме на секоја позиција што би можеле да и дознавме страшна многу една од друга. Тобиас сакал да се обиде анален секс, но јас престанав да, јас не сакате да се обидете тоа само се чинеше дека боли.
Бидејќи ние двете направени рано sexdebut и ние научи едни на други многу за тоа како спротивниот пол, така работи на обајцата ни беше добар успех со собереш на благородна уметност. Ние бевме и еден пол контакти и малку подалеку flick-/pojkvänförhållanden. Продолживме, сепак, секогаш имаат секс со секоја друга. Таа никогаш не се чувствувал како бевме мамење, кои имаат секс со Тобиас беше повеќе како напредни начини за да мастурбираат.
Имавме неколку наврати снимен нашите сексуални акти, а потоа гледаше во нив заедно. Бевме во целосна согласност дека никогаш не се покаже филмови за ништо друго, но ние ги спаси, бидејќи мислевме дека може да биде забавно да се види кога ќе станат постари. Бидејќи ние секогаш беа љубопитни за други секс со други партнери, дојдовме дека ние ќе се обиде да ја искористиш приликата филм кога се ебеме со другите. Беше прекрасно да се види кога имавме секс додека мастурбира за секоја друга. Филмовите што се користи за да биде јасно по некое време, во однос на оние кои несвесно се филмува. Во еден момент јас тајно снимен мене и некои од моите пријатели кога бевме во мојата куќа за да ни прават подготвена за една партија. Се обидовме различни облека, па дури и долна облека, што значеше дека сите сме голи на неколку наврати. Се обидов да бидете сигурни дека секој барем една прилика стоеше гол пред камера. Дадов филмот да Тобиас за неговиот роденден. Беше среќен што и тој беше толку роговиден да ги види овие девојки гол, кого тој се сретна неколку пати пред тоа. Знам дека тој често зедов филмот и ја потресе тоа.
Кога Тобиас беше на возраст од 15, тој беше заедно со девојка по име Марлен. Тоа беше многу убава девојка со неверојатно жешка тело дека сум бил многу љубоморен на. Таа исто така беше sexintresserad и се чинеше постојано курот и подготвени. Таа и Тобиас имале секс со едни со други толку често колку што би можеле. Имав разбира се гледа филмот неколку пати и покажа дека тие беа диви во кревет и се обидел речиси сè. Тобиас имаше дури и ја ставаат во задник понекогаш. Тие беа многу отворени едни кон други и во еден момент, тој го земал храброст и му кажа за нашиот однос кон Марлен. Тој беше очигледно страв дека ќе ми се налути и се кршат нивните односи, но наместо тоа таа стана љубопитни и заинтересирани. Сакала да и дека таа ќе се види кога јас и тој имал сексуални односи.
По дискусијата, ние се согласија дека таа ќе ја добие кога ние заебана. Ние едвај можеше да ја воздржи од кога знаеше дека јас ја имав видено ебам со Тобиас. Бидејќи Тобиас и јас ретко се посветени на многу предиграта ние ја, како и обично, на сите облека и го стави веднаш не на кревет, додека Марлен седна на креветот и гледаше. Тобиас вовлечени и fondled моите гради и појдов ме на глувчето, така што јас ќе бидам мокра доволно и е подготвен. Кога почувствував неговите прсти се лизна лесно во мојата дупка, Стоев на сите четири и заглавен од нејзиниот газ. Тобиас отворени транспорт на курот во мене и јас затворив очите и само ужива. По некое време се чувствувам еден пар на раце, кои се мали и мека и очигледно не припаѓа на Тобиас. Ги отворам очите и гледам назад над вашето рамо и да видиме Марлен стојат голи на колена веднаш до нас и бакнуваат Тобиас како што таа милува двете од нас.
Јас никогаш не била сексуално заинтересирана и за други девојки но сега почувствував желба да стигне до неа знам. Јас влечат далеку од Тобиас прекрасен кур и застана покрај нив и ја фрли раце околу нив двете. Почнавме да опипуваат едни со други, сите три. Јас не бакнам некој од нив на устата, но се обидов да ги тргнам нејзините гради во устата, и иако јас не мислам дека тоа беше како прекрасен како да се допре еден дечко, тој сепак беше многу убаво да се допирам меки кожата една девојка и нејзиниот приватен делови . Ние исто така се обидел да јадат едни со други, но ми се чинеше повеќето беше малку чудно, но тоа беше убаво кога ме лижеше. Тобиас балансираше меѓу ебат со нас и во различни позиции, додека тој и 'бликаа на нашите стомаци и гради. Успеав да биде во нивните полови дејствија неколку пати пред да се растури неколку месеци подоцна.
Дури и денес многу години подоцна, Тобиас и имам секс со едни со други кога ќе добие шанса. Двајцата сме мажена и има деца, но ниту еден од нашите партнери знаат за нашата тајна, па ние се обидуваме да се најде малку моменти кога може да се сретнеме за секс со Тобиас не е ништо друго би правел без.

Гласаат за крути браќа и сестри:
Usel!GodkändBraMycket braSuverän! (244 гласови, просек: 3,94 од 5)
Loading ... Се вчитува ...
Кажи на sexnovell Извештај!
Слични matrixjoga:
 • Не можевме да најдеме слична приказна

38 Responses to "Stiff браќа и сестри"

 1. Ханс:

  Не верувам дека се што ќе прочитате!

 2. Кат:

  сосема неверојатна приказна!

 3. Кристијан:

  Неверојатно сексуално предизвика! Би сакале да прочитате повеќе од тебе.

 4. Гунар:

  Добро напишани - Вие навистина ќе живеат со постојано поблиски односи меѓу двете. Јас сум сигурен дека ова се случува во многу семејства каде што децата од различни односи, а потоа може да се движат заедно. И двете се толку убаво sexintresserade таа се чувствува udner дело.

 5. пелети:

  убаво краток расказ што беше една од најдобрите Да чита

 6. Ludde:

  Ааа, јас исто така знам што тоа е како да спијам со stepsiblings

 7. Јован:

  Што прекрасна приказна! , Всушност, беше искра дека сте живееле на истиот кат и може да биде толку интимна, дури и пред да влезе во пубертет!

 8. Малин:

  По ѓаволите болен нели

 9. Jonsson:

  Сосема неверојатна ...

 10. Некој:

  тоа биде добро

 11. Focker:

  На цицање на каналот Асса!

 12. Стопанска:

  навистина добри :)

 13. Нели:

  Крајно возбудлив. Напиши повеќе ве молам!

 14. Мари:

  Отпрвин мислев дека не, ugh, како одвратно, но по но набргу се промени перцепцијата. Многу добри и возбудлива приказна!

 15. Josephine:

  Речиси малку романтичен! Убаво сите да не ги matrixjoga himmla е толку нереално дека тие забораваат на многу причина зошто сакавме да имаат секс! Пет ѕвезди!

 16. тешко и роговиден:

  срања добро тоа не ми војник стоеше мирно : D: D

 17. 70b:

  Навистина навистина добра:-D

 18. Маркус:

  Тоа беше навистина добро, би сакал да видам повеќе од тебе.

 19. Томас:

  навистина навистина добро, мора да бидат за најдобар што некогаш сум ја читаат! :)

 20. Бертил Н:

  Еден добар и возбудлива приказна. Покрај тоа, напишано без многу грешки. Навистина очекуваме во следната новела. Се надевам дека доаѓа наскоро.

 21. Бертил Нилсон:

  Еден добар и возбудлива приказна. Покрај тоа, напишано без многу грешки. Навистина очекуваме на следниот novell.Hoppas дека наскоро ќе.

 22. малку ми:

  луди добро!

 23. Бикот од север:

  Навистина убаво приказна, ве молиме напишете повеќе.
  Дали оние кои можат да пишуваат инцест раскази кои не се претерано, ти си еден од нив.

  - Бик на Северна

 24. Богородица со големи соништа:

  Бог нели рана возраст да почнат да истражуваат едни со други.
  Но возбудата и добар

 25. ?:

  Јас се чувствувам болен кога ќе го прочиташ ова, tonner, еден сигурно може да се разбере, но сте во брак и имаат деца фан!!
  мислам на деца како тоа ќе се чувствувате ако тие дознав за тоа.
  болен човек!

 26. Да OXA fölora Богородица:

  тоа беше навистина добар голема

 27. кладата:

  на тешки
  многу добро напишана

 28. Нилсон:

  Би сакал да биде на негово место, но за жал има bror.Kan не можете да кажете ако fler3 остро, малку grupp.De виткаше bamse кога läste.Något слика на вашиот сексуален чин?

 29. М

  Дали е ова навистина легален?

 30. Hårdkuk:

  Некои болни но возбудливи МКТ

 31. Невиноста:

  Добро, но не sätskilt возбуден: (

 32. Dalmas:

  океј .. звучеше малку гаден во почетокот мислам кога ќе пораснав едни со други како браќа и сестри

 33. Flubbe:

  Тоа е одлично што толку многу се допадна овој чудат приказна.
  Тоа е исто така голем, што толку многу мислат дека тоа е verlighetsbaserat. Се разбира тоа не е. Читате сите мои романи така Пречки пречки брзо дека сето тоа е за фантазии. Само затоа што пишувам во "јас" форма, тоа не е точно. (Јас сум всушност е човек, но има напишано приказната од женска перспектива). Постојат многу романи во реалниот литература напишана во рог дијамант дека некој мисли дека тоа е реалност.
  Гушкање до сите од вас кои се допадна овој
  / / Flubbe

 34. kåttånåring:

  ОМГ! тоа беше одличен!
  Јас blrev неверојатно upphätsad на нивните сексуални rellation: *
  Мој пичка беше правилно pullad на оваа асоцијација!

  Amanda прегратка, ** години

 35. Јенс:

  Тоа не е нелегално stepsiblings да имаат секс или да се ожени, кога тие не се биолошки браќа и сестри, но само браќа и сестри на нивните родители.

  Може да се види реална забелешка на настаните по тоа што кажува за сите работи ќе за секс и дека тоа ќе доведе до нив помагање едни на други, а потоа имале секс. Тогаш некои па и тие може да биде толку независни што ќе се вратат за повеќе секс, но мислам дека тоа е врската која не е во ред, не барем затоа што тој е мамење и како тој може да го каже додека неговата сопруга? Да мила имам секс со сестра ми и го има тоа за 15-20 години? Naa не мислам дека таквиот однос е добар во ред ако сте тестирање малку едни со други во почетокот на неговите тинејџерски години, но тогаш односот треба да биде мртов сексуално зборува, тоа е.

  Но, како фантазија, тоа е прилично возбудлив, но тоа ќе беше подобро без последните infon, каде што е најави дека секс продолжи во зрелоста и продолжува, иако тие се во брак, се извлече со тоа само ебе до

  Ви благодариме за мене

 36. Излитен:

  најдобар краток расказ некогаш те сакам толку многу што дојдов

 37. Марија:

  Филозофски FAAN како секси ...

 38. hmmm:

  Се допаѓа, не знам што да мислам. Ликовите се малку чудни и тие се толку млад, но авторот пишува неверојатно добро и со страст.

Коментар вкочанетост браќа и сестри