Најубавото нешто што сум бил преку

На сите од вас кои имаат силата, тука е најубавата работа која некогаш сум ја доживеале.

Летната, само време од годината, кога тие повеќето луѓе надежи и соништа, всушност, се обистини.

Исто како и секоја година ние имаме традиција на сите наши пријатели и други роднини / партнери / семејства во нашата средина се добредојдени за да се пополни овој вид кај нас и тоа нема да биде неверојатен успех.

[...] Прочитани sexnovell »

Usel!GodkändBraMycket braSuverän! (29 гласови, просек: 2.07 од 5)
Loading ... Се вчитува ...

А убава момент

Ние сме голи еден до друг. Тој лежи на неговиот грб и мене на страна со кои се соочува него. Јас нежно ги турка ќебе далеку од неговите гради и да видиме како тој дише во голема мера. Сакам да се погледне во него и допирање на него. Јас милувам градите и притаен поблиску до него. Мој меки дебели гради одмара во голема мера на неговата рака. Јас сум триење полека надолу да стомакот и надолу против неговата растечка петел. Тој стенка со очекување, кога ќе се доближи. [...] прочитани sexnovell »

Usel!GodkändBraMycket braSuverän! (44 гласови, просек: 2.73 од 5)
Loading ... Се вчитува ...

Вистината и последица

Бевме група на пријатели ќе излезат и Гребло кану. Беше средина на летото и на времето беше апсолутно прекрасни. Во 18:00 на денот си заминавме. Бевме 4 девојки и 2 момчиња. Ние веќе донесе одлука пред дека ќе не 'подели во канута дека сме биле две девојки и еден дечко во секоја кану. По неколку часа стигнавме во кану, наместо. Ние asade од нашите предмети и за задоволство на сите беше еден од момците донесе два камиона германски пиво. [...] прочитани sexnovell »

Usel!GodkändBraMycket braSuverän! (109 гласови, просек: 3.03 од 5)
Loading ... Се вчитува ...

ПОСЕТА НА ЦРНА занаетчија ВТОР ДЕЛ

Резиме на претходниот дел. Камила е четириесет и седум години. Таа живее во бездетни брак со Ханс. Камила работи со шиење задачи во дом, кој е пуст се наоѓа во југоисточниот дел на Сканија. А пролет бура го урнат една од зградите и Камила и Ханс одлучи да ангажира полски занаетчии кои би можеле да ја гради куќата, повторно, на црна замена. Камила ветување преку огласи во весници бараат од соодветна занаетчии. Меѓу весникот реклами, таа ја наоѓа име кое таа соработници со Африка, Gadoble. Камила оттогаш неговите тинејџерски години fantasizing за да има секс со една голема црна човек. Кога Камила зборуваме за црни луѓето кои зборуваат за неа секогаш боја или Африканци, но кога таа fantasizes таа мисли дека на Црнците. Гора е многу повеќе еротски набој за неа. [...] прочитани sexnovell »

Usel!GodkändBraMycket braSuverän! (36 гласови, просек: 2,47 од 5)
Loading ... Се вчитува ...

На средбата со Lisen. Дел 1.

Дел 1.

Од:

Сер Gothenburger.

Ова е сосема самостојна продолжение на "А одмор gräsänklings авантура."

По неколку часа на возење, се наоѓам и во Норвешка, но јас немам директна желба да продолжи да работи и денес, па се вртам на некои ситни патишта и почнете да барате околу за нешто такво место да зборуваат за вашиот шатор натаму. Има мал сосема неискористени пат во па јас забави, се врати и да се вози во.

[...] Прочитани sexnovell »

Usel!GodkändBraMycket braSuverän! (39 гласови, просек: 2.46 од 5)
Loading ... Се вчитува ...

Прв состанок

Тоа беше 15 години од тоа лето, имав spannat ја во тајност, се обиде да ми близина на местото каде таа беше, но мојата срамежливост ме спречи од мене да ги интензивираат o ја види.
Таа беше неколку години постар од мене што сум го дознав со нежно бара околу малку ..
Таа беше убава како ангел испратен од небото, не можев да ја добие од мојот ум колку е тешко јас се обидував ...
Но, како што рече таа никогаш не се случи нешто тоа лето ...

[...] Прочитани sexnovell »

Usel!GodkändBraMycket braSuverän! (38 гласови, просек: 2.66 од 5)
Loading ... Се вчитува ...

Цврсти браќа и сестри

Кога бев мал мајка ми почина, па јас пораснав со татко ми. Кога бев 10 татко ми се пресели во една жена, која имал син по име Tobias и беше две години помала од мене. Тобиас и јас влегов заедно добро и имаше некој вид на брат односи, каде што бевме добри пријатели во домот, но никогаш не дружевме на било голема мера надвор од домот. Сепак, тоа беше убаво да се има некој што се стари како што можете да зборувам за повеќето нешта би можеле и ние можевме да веруваме дека никогаш на други откри нешто што другите беше доверена.
[...] Прочитани sexnovell »

Usel!GodkändBraMycket braSuverän! (244 гласови, просек: 3,94 од 5)
Loading ... Се вчитува ...

Посети од страна на црна занаетчии

Камила и Ханс на вечерата за прв пат со години отворено. Вечерта сонцето ми течеше и сите беше тивка и мирна. Тие беа се согласија дека husköpet тука во земјата беше меѓу најдобрите што тие го направиле. Камила се истури една чаша вино и изјави Ханс како задоволство таа беше со неа билка градина, кој сега даде толку многу добри нешта од него. Тие живееле тука за три години, тоа би биле многу работа и Камила го направиле речиси се сè. Да, се разбира, имаше некои занает помогне премногу, но во градината, а сликарство Камила се згрижени. Таа стигнала на возраст од четириесет и седум и едвај знаеше дека е време немаше. Првиот петнаесет години тие биле во брак, тие живееле во станот во Kristianstad, годините се во основа се потрошени се обидува да имаат деца. [...] прочитани sexnovell »

Usel!GodkändBraMycket braSuverän! (30 гласови, просек: 1.90 од 5)
Loading ... Се вчитува ...

Прв пат

што беше рана недела наутро и јас требаше да ми екс, бевме комуницирате за пред околу една година. Имав само 14 години и неговиот 16-ти Јас бев девица и не мислам дека тоа беше denhär ден дека мојата невиност ќе бидат изгубени, тој ме сретна на автобуската-дупка локација. Отидовме во него и не сум направил око оргазам само преку гледање него. Тој е толку убаво лице, така што не може да се објасни.

[...] Прочитани sexnovell »

Usel!GodkändBraMycket braSuverän! (42 гласови, просек: 2.00 од 5)
Loading ... Се вчитува ...